5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
277,73 zł
2 777,30 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
NUTRASKIN 4URbum - 100 ml2 740,70 zł/1l
274,07 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml293,45 zł/1l
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml205 589,99 zł/1l
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Synchroline Terproline Body, krem 250 ml39 311,00 zł/100ml
393,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Bioderma Cicabio Lotion Spray 40 ml
1 327,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

UREA CICA REPAIR+ Cö rperlotion 250 ml
370,80 zł/1l
92,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Emulsja nawilżająca do twarzy i ciała z ceramidami CeraVe, 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
250,24 zł/1l
125,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Oatmeal Cream z ceramidami
111,02 zł/100ml
111,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Nuxe Aquabella Beauty-Revealing Essence Lotion 100 ml
27,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dermasence Adtop Creme 250 ml
38,78 zł/100ml
96,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Embryolisse, 365, Firming, Body Cream, Night, 200 ml
272,20 zł/1kg
136,10 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Collistar - Anticellulite Thermal Cream 400ml
325,56 zł/1kg
146,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PHYSIOGEL Daily Moisture Therapy Intensive Cream, krem 100 ml
644,30 zł/1l
71,43 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Weleda Revitalizing Serum – balsam do ciała z bakuchiol 250 ml
357,88 zł/1l
89,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Avène After-Sun mleczko Restorative Lotion 400 ml
75 380,00 zł/1kg
77,60 zł
-2,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,38 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

KERACNYL Spray do ciała, 150 ml
880,13 zł/1l
132,02 zł
Sprzedawca: somnia24

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
145,42 zł/1kg
77,07 zł
Sprzedawca: Katomix

SVR Xerial 10 Nawilżające mleczko do ciała, 200 ml
352,30 zł/1l
70,46 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bezolejowa odżywka na noc Dr Hauschka pozwala skórze swobodnie oddychać, jednocześnie kierując jej naturalnymi procesami odnowy. Odnawiająca odżywka na noc równoważy wszystkie stany skóry: Sucha skóra jest zachęcana do zatrzymywania oleju i wilgoci, podczas gdy wrażliwa skóra jest ukojona i wzmocniona. Tłusta skóra z niedoskonałościami jest ukojona, a szorstka skóra wygładzona.
Formuła: rytmizowane ekstrakty z oczaru wirginijskiego, lilii madonny i srebra wspomagają nocną odnowę skóry.
Stan skóry
Do wszystkich rodzajów skóry.
Stosowanie
Komórki skóry odnawiają się co 28 dni. Odzwierciedlając ten sam rytm regeneracji, odżywka Renewing Night Conditioner powinna być stosowana przez 28 dni jako jeden z elementów codziennej nocnej pielęgnacji skóry. Zalecamy jedną kurację rocznie na każdą dekadę życia (na przykład trzy razy w roku w wieku 30 lat). Stosować codziennie wieczorem po oczyszczeniu skóry. Odłam górną część dwóch ampułek, wyciśnij płyn na dłonie i delikatnie i równomiernie nałóż na twarz (w tym okolice ust i oczu), szyję, płatki uszu i dekolt. Od 4. tygodnia stosować tylko jedną ampułkę. Poza tym okresem zalecamy stosowanie rano Dr Hauschka Oil-Free Night Serum i Dr Hauschka Day Products.
Close Renewing Night Conditioner
Składniki:
w rytmicznym rozcieńczeniu
* z naturalnych olejków eterycznych
Jakość
Prawdziwie w 100% naturalne i/lub organiczne kosmetyki certyfikowane zgodnie z normami NATRUE i/lub BDIH
Wolne od syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów
Wolne od olejów mineralnych, parabenów, silikonu i PEG
Testowane dermatologicznie dla skóry wrażliwej Nigdy nie używane na skórze wrażliwej.testowany dermatologicznie dla skóry wrażliwej
Nigdy nie testowany na zwierzętach -> dowiedz się więcej
natrue BDIH
Więcej informacji
Test skórny online Dr Hauschka
Nocna pielęgnacja skóry
Choroby skóry
Porady
Holistyczna rutyna nocna
Beztłuszczowe podejście Dr Hauschka Skin Care do nocnej pielęgnacji skóry w harmonii z jej naturalną mądrością. Ciężkie, tłuste kremy na noc nie pozwalają skórze "oddychać" i mogą hamować naturalne funkcje skóry, gdy jest ona najbardziej aktywna. Na noc po oczyszczeniu skóry należy stosować wyłącznie nietłustą odżywkę, tonik lub tonik oczyszczający Dr Hauschka Rhythmic Conditioner.
Skóra przyzwyczajona do ciężkich kremów na noc może czuć się ściągnięta lub sucha podczas przejścia na bezolejową rutynę nocną Dr. Hauschka. Maska rewitalizująca Dr. Hauschka stosowana późnym popołudniem lub wczesnym wieczorem może pomóc złagodzić ten tymczasowy stan.
Kosmetyki Dr. Hauschka do beztłuszczowej pielęgnacji na noc pozwalają skórze swobodnie /oddychać i pobudzają zachodzące w niej naturalne procesy odnowy. Kuracja w ampułkach /stanowi dodatkowy, normalizujący impuls dla naturalnych funkcji skóry i stymuluje jej /zdolność do samoregeneracji. Skóra sucha zaczyna być lepiej nawilżona i natłuszczona. /Skóra wrażliwa wyraźnie się wzmacnia. Tłusta i zanieczyszczona cera normalizuje wydzielanie /sebum oraz redukuje proces nadmiernego rogowacenia. Wyjątkowa kompozycja, stworzona /na bazie rytmizowanych ekstraktów z roślin leczniczych oraz naturalnych minerałów, zawiera /m.in. wyciąg z oczaru wirginijskiego, wyciąg z lilii białej oraz srebro. Kuracja w ampułkach /wspomaga naturalne procesy odnowy skóry. Komórki naskórka odnawiają się w ciągu 28 dni. /Zgodnie z tym naturalnym cyklem, Kuracja w ampułkach powinna być stosowana codziennie /przez okres 28 dni.
 /
Dla każdego rodzaju cery.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Dr. Hauschka o objętości 50x1 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Bezolejowa kuracja na noc Dr Hauschka wspomaga naturalną regenerację skóry podczas snu. Kuracja na noc wzmacnia skórę i pomaga jej spełniać swoje naturalne funkcje w najlepszy możliwy sposób. Sucha skóra powinna nauczyć się przechowywać olej i wilgoć, wrażliwa skóra jest wzmocniona, a tłusta, zanieczyszczona skóra przeciwdziała produkcji sebum. Połączenie z ekstraktami z oczaru wirginijskiego, lilii madonny i srebra jest również idealne, jeśli przechodzisz na beztłuszczowy krem na noc lub jeśli Twoja skóra jest podrażniona. Hauschka stawia najwyższe wymagania dotyczące jakości wszystkich opracowywanych przez siebie produktów. Więc możesz być pewna, że możesz leczyć się przez noc? Certyfikowane kosmetyki naturalne lub organiczne. ? Naturalnie wolne od syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów. ? Wolne od oleju mineralnego, silikonu i glikoli polietylenowych. ? Testowany dermatologicznie pod kątem kompatybilności. opracowany bez testów na zwierzętach. ? Mniej znaczy więcej: Ten produkt należy do naszej kategorii "Clean Beauty". Oznacza to, że nie zawiera niektórych składników, których bezpieczeństwo nie zostało w pełni wyjaśnione. W naszej ofercie można znaleźć
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Dr. Hauschka jest sklasyfikowany jako serum do skóry i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 50x1 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
- Producent
- Dr. Hauschka
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4020829005310
- Numer producenta
- 429000053
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
- Producent
- Dr. Hauschka
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4020829005310
- Numer producenta
- 429000053
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dr. Hauschka Sensitive Care Conditioner Kuracja w ampułkach do cery wrażliwej, 50x1ml
477,90 zł/100ml
238,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Hauschka Kuracja na noc w ampułkach do każdego rodzaju cery, 10 x 1 ml
8 069,00 zł/1kg
80,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Swirl M 40, Pomarańczowy, Biały, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Pudełko, 166 mm, 234 mm, 74 mm
48,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Roleta bambusowa zwijana 100x160 cm NATUR
211,79 zł/1m²
338,87 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
1 461,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia

Basen do montażu na ziemi Florida 366 x 122 cm bez akcesoriów – imitacja kamienia
1 456,15 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 062,25 zł/1l

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,60 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,85 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,67 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 926,13 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
152,72 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,40 zł/1l