1,0



Na podstawie 1 opinii
Waga:
250 g- 500 g
- 250 g
KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % FAIR TRADE250 g - MOUNT HAGEN
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
44,24 zł
176,96 zł / 1kg
+ 21,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 50 g1 499,80 zł/1kg
74,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % MEKSYK500 g - TERRA ETICA199,76 zł/1kg
99,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 %250 g - QUBA CAFFE268,92 zł/1kg
67,23 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
104,01 zł/1kg
104,01 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % FAIR TRADE500 g - MOUNT HAGEN
125,58 zł/1kg
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % PERU ESPRESSO DEMETER250 g - MOUNT HAGEN
135,72 zł/1kg
33,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Mount Hagen Bio Espresso ganze Bohne 1kg
107,07 zł/1kg
107,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., 65 mm, 105 mm
149,92 zł/1kg
74,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % BARISTA CREMA FAIR TRADE500 g - MOUNT HAGEN
102,06 zł/1kg
51,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Peru Kaffee - ganze Bohne 250g | MOUNT HAGEN
135,72 zł/1kg
33,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % ETIOPIA FAIR TRADE250 g - OXFAM
194,68 zł/1kg
48,67 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE250 g - OXFAM
195,40 zł/1kg
48,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kawa ziarnista Lucaffé Brasile 100% Arabica
538,52 zł/1kg
134,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kawa ziarnista Woseba Arabica 1 kg
98,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo Selezione Crema, kawa ziarnista, 500 g
109,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kawa ziarnista Eduscho Caffe Crema Kraftig 1kg
69,90 zł/1kg
69,90 zł
Sprzedawca: kawawbiurze_pl

KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % ETIOPIA FAIR FOR LIFE1 kg - DESTINATION
158,77 zł/1kg
158,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SKŁADNIKI
OPIS
Kawa nadaje się do każdego rodzaju ekspresu do kawy.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać szczelnie zamknięte w lodówce.
Kawa nadaje się do każdego typu ekspresu do kawy.
Arabica Fairtrade Röstkafee ganze Bohne
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać szczelnie zamknięte w lodówce.
- Zawartość
- 0.25 l
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- kawa palona ziarnista Arabica* (100 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Nazwa handlowa
- KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % FAIR TRADE 250 g - MOUNT HAGEN
- Producent
- Mount Hagen
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 250 g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- XT-FUJB-VGGR
- EAN
- 4000799109362
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać szczelnie zamknięte w lodówce.
- Zawartość
- 0.25 l
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- kawa palona ziarnista Arabica* (100 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- WERTFORM GMBH (MOUNT HAGEN), CAFEASTRASSE 1, 21107 WERTFORM
- Nazwa handlowa
- KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % FAIR TRADE 250 g - MOUNT HAGEN
- Producent
- Mount Hagen
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 250 g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- XT-FUJB-VGGR
- EAN
- 4000799109362
Pasuje również do tego

Mount Hagen Bio Röstkaffee Crema Arabica ganze Bohne 1kg
104,01 zł/1kg
104,01 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % FAIR TRADE500 g - MOUNT HAGEN
125,58 zł/1kg
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % PERU DEMETER500 g - MOUNT HAGEN
111,20 zł/1kg
55,60 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % PERU ESPRESSO DEMETER250 g - MOUNT HAGEN
135,72 zł/1kg
33,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Mount Hagen Bio Espresso ganze Bohne 1kg
107,07 zł/1kg
107,07 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % ESPRESSO FAIR TRADE250 g - MOUNT HAGEN
158,64 zł/1kg
39,66 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., 65 mm, 105 mm
149,92 zł/1kg
74,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KAWA MIELONA ARABICA 100 % KLASYCZNA500 g - LEBENSBAUM
104,84 zł/1kg
52,42 zł
Sprzedawca: taleoo

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA BARISTA ESPRESSO FAIR TRADE500 g - MOUNT HAGEN
104,84 zł/1kg
52,42 zł
Sprzedawca: taleoo

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa Espresso FairTrade - bezkofeinowa mielona 250g
139,72 zł/1kg
34,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Peru Kaffee - ganze Bohne 250g | MOUNT HAGEN
135,72 zł/1kg
33,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
3 021,88 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: _Haushaltsparadies_

KAWA ZIARNISTA ARABICA 100 % BARISTA CREMA FAIR TRADE500 g - MOUNT HAGEN
102,06 zł/1kg
51,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
106,83 zł/1kg
106,83 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Rapunzel 1001040, Oliwa z oliwek, 500 ml, Szklana butelka, Sałatka, Grecja, 900 kcal
139,58 zł/1l
69,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Kimbo Aroma Gold, 1 kg, Kawa, Espresso, Mokka, Średnie palona, 9/13, Torba
79,90 zł/1kg
79,90 zł
Sprzedawca: kawawbiurze_pl

BRÜDER MANNESMANN M29066, 400 mm, 275 mm, 265 mm, 155 szt.
502,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Mount Hagen Bio Arabica Kaffee Instant entkoffeiniert 100g
349,30 zł/1kg
34,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Szczoteczka Elektryczna Oral-B Pro 3 3900 Czarna + Biała Dwupak
3 029,56 zł/1kg
1 196,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

KAWA MIELONA ARABICA 100 % FAIR TRADE250 g - MOUNT HAGEN
154,52 zł/1kg
38,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
85,06 zł/1kg
67,90 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Kawa premium - klasyczna mieszanka, 1 kg | LEBENSBAUM
0,00 zł/1kg
109,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Jaśmin gwiaździsty biały - Roślina pnąca mrozoodporna - Zimozielony jaśmin pachnący - Roślina jaśminu - Doniczka 1,5 litra - Wzrost do 400 cm wysokości
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClematisOnline

Café Intención 134936002 organic Café CremaKaffee, gemahlen Arabicabohnen kräftig 0,5 kg
219,32 zł/1kg
109,66 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,25 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg