5,0



Na podstawie 8 opinii
R Ekstrakt drożdżowy do smarowania Classic mały 125g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,75 zł
238,00 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe smarowidła na chleb i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta z nerkowców 900g59,43 zł/1l
53,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Krem Pistacjowy 300g40 890,00 zł/1l
40,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Pasta sezamowa tahini 900g Brat.pl10,46 zł/1kg
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Masło pistacjowe Pisti 200 g142,25 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ekstrakt drożdżowy
224,64 zł/1kg
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ekstrakt z drożdży R - Ziołowa pasta do smarowania o rozmiarze 80g
213,70 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KoRo MUS_005, Afganistan, Australia, Chile, Włochy, Pakistan, Portugalia, Hiszpania, Stany Zjednoczone, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
170,20 zł/1kg
85,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Mała przekąska - Olive 50g | ZWERGENWIESE
88,80 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Streichgenuss - Musztarda chrzanowo-jabłkowa, 175g | ALLOS
78,88 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Kleiner Streich - Brotzeit 50g | ZWERGENWIESE
86,60 zł/1kg
4,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Kleiner Streich - Meerrettich 50g | ZWERGENWIESE
88,80 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Mandelmus (pasta migdałowa) 200g | DR. GOERG
173,40 zł/1kg
34,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Tahini bez soli 225g
61,64 zł/1kg
13,87 zł
Sprzedawca: taleoo

TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - NATURAVENA
17,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

GOMASIO - SÓL SEZAMOWA100 g - TERRASANA
137,70 zł/1kg
13,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krem z nerkowców do smarowania - żurawina 135g
83,29 zł/1kg
11,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczne masło sezamowe tahini
103,72 zł/1kg
25,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta warzywna - ciecierzyca i olej sezamowy 125g
85,76 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta z orzechów laskowych - Klasyczna, 380g | DANIVAL
79,50 zł/1kg
30,21 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ekstrakt drożdżowy VITAM-R to biokompleks witamin z grupy B i białek. Jako część zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia, zaledwie 10 g VITAM-R może przyczynić się do optymalnego zaopatrzenia w zawarte w nim substancje witalne.
Wskazówki dotyczące postępowania i przechowywania:
Spread, przyprawa, wywar do sosów. Bogaty w witaminy z grupy B, niezbędne aminokwasy i enzymy.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.125 l
- Lista składników
- Ekstrakt drożdżowy, sól morska
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 989 kJ / 233 kcalTłuszcz: 0,3 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1 gWęglowodany: 25,1 gw tym cukier: 0,2 gBiałko: 29,8 gSól: 3,9 g
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- VITAM Hefe-Produkt GmbH, Walter-von-Selve-Straße 2, D-31789 Hameln
- Nazwa handlowa
- R Ekstrakt drożdżowy do smarowania Classic mały 125g
- Producent
- Ad Vitam
- Numer producenta
- FE-TV7M-8GC3
- EAN
- 4011437040022
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.125 l
- Lista składników
- Ekstrakt drożdżowy, sól morska
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 989 kJ / 233 kcalTłuszcz: 0,3 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1 gWęglowodany: 25,1 gw tym cukier: 0,2 gBiałko: 29,8 gSól: 3,9 g
- Waga
- 125 g
- Firma spożywcza
- VITAM Hefe-Produkt GmbH, Walter-von-Selve-Straße 2, D-31789 Hameln
- Nazwa handlowa
- R Ekstrakt drożdżowy do smarowania Classic mały 125g
- Producent
- Ad Vitam
- Numer producenta
- FE-TV7M-8GC3
- EAN
- 4011437040022
Pasuje również do tego

Ekstrakt drożdżowy
224,64 zł/1kg
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

R Ekstrakt drożdżowy - pasta ziołowa 250g
102,34 zł/1kg
51,17 zł
Sprzedawca: taleoo

Pałeczki do oczek wodnych aktisan 45 litrów
228,85 zł/1kg
29,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Ekstrakt drożdżowy R - Klasyczny rozmiar degustacyjny 80g
267,13 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Aronia - Herbata
125,07 zł/1kg
18,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Feel Pure z cytryną - 17 saszetek 30,6g
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Heinz 5000157073020, 150 ml
67,53 zł/1l
11,89 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Friesinger Mühle Küchenmeister Ciabatta mieszanka do pieczenia chleba 1000g
9,67 zł/1kg
9,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ültje Kettle Nuts Paprika Orzeszki ziemne w polewie paprykowej 40g
104,50 zł/1kg
4,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cenovis Bio Klare Gemüsebrühe 126g
68,00 zł/1kg
8,84 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr.Oetker Creme Tiramisu bez gotowania
134,53 zł/1kg
134,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Grüne Bohnen Dosen-Eintopf 800,0 g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron instant Nong Shim Shin Ramyun ostry (5 x 120 g)
110,15 zł/1kg
66,09 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Schwartau velvet mango kremowa pasta owocowa bez kawałków 270g
298,00 zł/1kg
80,46 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Czekoladki Maitre Truffout z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku cappuccino
191,99 zł/1kg
191,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Zestaw podstawowy dla stolarzy | 4260056157196
261,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Epson EH-LS800B, 4000 ANSI lumenów, 3LCD, 4K+ (5120x3200), 1800:1, 16:9, 2032 - 3810 mm (80 - 150")
12 676,66 zł
-487,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12 189,04 zł
Sprzedawca: evomag

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
6,66 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Samsung HW-T420, 2.1 kan., 150 W, Dolby Digital, Subwoofer pasywny, Oddzielny, Czarny
646,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Etui Spigen Ultra Hybrid do iPhone 14 Plus czarny
47,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Polk Audio Signa s3, 2.1 kan., Dolby Digital 5.1, 2,54 cm (1"), 2,54 cm, 13,3 cm (5.25"), Czarny
2 342,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vu+ ZERO, Satelitarny, Full HD, DVB-S2, 576p, 720p, 1080i, 4:3, 16:9, H.264, MPEG2
420,09 zł
Sprzedawca: VISO

Klarstein Ogrzewanie na podczerwień z termostatem, 700W grzejnik elektryczny, Ogrzewanie z grafiką do montażu ściennego, IR ze sterowaniem IoT/WiFi, Płaski grzejnik do pomieszczeń wilgotnych, bez CO2
770,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein

wet n wild Color Icon Glitter Single, Stały, Półprzezroczysty, 351C, Bleached, 1 kol., Brokat
889,90 zł/1kg
88,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Szczotka fryzjerska do modelowania Olivia Garden
380,00 zł
-113,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
266,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Bächlein Zawór urządzenia Zawór kątowy Zawór kątowy urządzenia Samouszczelniający zawór przyłączeniowy maszyny z zaworem zwrotnym, zawór gniazda kątowego urządzenia Zawór przyłączeniowy urządzenia
244,85 zł
-42,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ecovacs D-CC3H, Odkurzacz robot, Niebieski, DEEBOT OZMO 950/920
29,98 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Edding 4085, Biały, Bullet, 1 szt.
27,12 zł
Sprzedawca: VISO

Eufy S330 eufyCam (eufyCam 3), Kamera bezpieczeństwa IP, Zewnętrzna, Bezprzewodowy, Ściana, Czarny, Biały, Pudełko
584,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealnie zapakowane
Zamówione 2 szklanki, doskonale zapakowane. Dotarły na czas. Wielkie dzięki
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonale! Duży pojemnik, szybka dostawa i g
Pyszne
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Novi Crema, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 200 g, Mleko, Orzechy, Gluten, Hazelnuts ( 45%), sugar, low-fat cocoa (9%), skimmed milk powder, cocoa butter
27,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
138,45 zł/1l

Pasta pistacjowa 500g Brat.pl
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,38 zł/1l

Sycylijska Pasta Pistacjowa Włoskie Świeże Naturalne Pistacje 100% 200G
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Pasta migdałowa 900g Brat.pl
64,59 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,50 zł/1kg

Pasta z nerkowców 900g
53,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,43 zł/1l

Miseczki waflowe Hellma do smarowania Dekoracyjne i pyszne
214,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,65 zł/1kg

Pasta orzechowa zestaw 3 x 900g
51,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
51 490,00 zł/1l

Pasta z orzechów laskowych 500g Brat.pl
52,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,77 zł/1kg

Krem Pistacjowy 300g
40,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
40 890,00 zł/1l

Bautzen musztarda do smarowania z jajkiem, kremowa, łagodna i zrównoważona 200ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,15 zł/1l

Krem pistacjowy z czekoladą z pistacji sycylijskich Crema al pistacchio 190g - Gusto Etna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Heartforcards
259,32 zł/1l

Pasta z pistacji ekstra gładka 200g
37,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37 290,00 zł/1l

Pasta waniliowa 50g
36,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
36 290,00 zł/1l

Masło pistacjowe Pisti 200 g
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
142,25 zł/1l

Pasta Pistacjowa Pistacje Surowe 170G Targroch
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
211,12 zł/1l

Pasta migdałowa CRUNCH 500g
40,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 990,00 zł/1l

Rydze solone 720ml GórWit
42,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,01 zł/1l

Pasta sezamowa tahini 900g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,46 zł/1kg

CZEKO-KREM - krem orzechowy z gorzką czekoladą 500g Brat.pl
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
40,33 zł/1kg

CZEKO-KREM - krem orzechowy z mleczną czekoladą 500g Brat.pl
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,58 zł/1l