4,9



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Goldwell Topchic Elumenated, Fioletowy, 4R@VR, Dark Mahogany Brilliant Elumenated Violet Red, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
34,99 zł
583,17 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Koloryzacja i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel 6 2x50ml829,90 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesjonalna permanentna farba do włosów 9.0 60 g883,17 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2799,83 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 4 50 ml839,80 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Haarfarbe Topchic Permanent Hair Color 7N@BP
1 519,17 zł/1l
91,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TOPCHIC trwała farba do włosów #5A 60ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Special Lift, Neutralny, Violet Ash, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów, Utrzymujący kolor, Świecący
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Elumenated, Czerwony, 7RR@RR, Luscious Red Elumenated Intense Red, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Blondes, Blond, 9GN, Turmaline, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 017,17 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic 8-12 60ml Haarfarbe permanente Coloration
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic 8-12 60ml Haarfarbe permanente Coloration
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Special Lift, Blond, 11V, Special Blonde Violet, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Illumina Color, Brązowy, 6/16, Dark Ash Violet Blonde, Kobiety, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 700,83 zł/1l
102,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 9NA, Very Light Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
701,33 zł/1l
42,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds, Czerwony, 66/55, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów, Świecący
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
919,80 zł/1l
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
815,20 zł/1l
41,85 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone Permanent Dye 8331 Nº 7,36 Black (60 ml)
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color 9G 60 g
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Colorance, Blond, 10N, Extra Light Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GoldwellTopchic 4R@VR | Trwała farba do włosów - Kolor: ciemny mahoń, czerwony fiolet 60ml
Kolor: 4R@VR-ciemny mahoń, czerwony fioletGoldwell Topchic to profesjonalna trwała farba do włosów. Specyfik gwarantuje intensywny i pełen głębi odcień, który przemieni nawet najzwyklejsze kosmyki w zjawiskową i przyciągającą wzrok fryzurę. Farby Goldwell Topchic to rewolucja w intensywnej, trwałej i powtarzalnej koloryzacji. Każda farba (z każdej linii) posiada inteligentny system koloryzacji - Integrated Protect System (IPS). Jest to połączenie najnowszej technologii i ponad 40-letniego doświadczenia w profesjonalnej koloryzacji włosów. Dzięki temu systemowi włosy otrzymują technologię koenzymów, która neutralizuje wolne rodniki, chroni pasma i tworzy promienny i długotrwały efekt kolorystyczny. Z kolei system Equalizer 2.0 wygładza warstwę naskórka włosa, równoważy strukturę pasm i tym samym zapewnia zjawiskową i perfekcyjną koloryzację od nasady aż po same końce.Cechy farb Goldwell Topchic:- 100% pokrycia siwych włosów - Maksymalna trwałość (nawet w przypadku chłodniejszych odcieni) - Doskonałe ujednolicenie koloru na całej długości włosów - Maksymalna ochrona i pielęgnacja włosów (dzięki technologii koenzymu i systemowi Equalizer 2.0) - Intuicyjna paleta kolorów, dzięki której możesz wybrać odcień idealnie pasujący do CiebieWśród kolorów Goldwell Topchic znajdziesz następujące linie:- @Elumenated - oferuje pasemka Elumen o wielowymiarowym połysku. - The Naturals - 100% pokrycie siwizny w całej gamie kolorystycznej - The Blondes - najpiękniejsze i najbardziej intensywne odcienie blond, zarówno ciepłe, jak i chłodne niuanse - The Browns - głębokie, intensywne i majestatyczne odcienie brązu (ciepłe i chłodne) - The Reds - intensywne, the MIX shades - dodatkowe kolory, które pozwalają zintensyfikować lub zneutralizować odcienie dla pełnej kontroli - The Special Lift - wyjątkowe rozjaśnienie z HiBlondes Control, NeutraLights i EffectsZawartość: 60mlUWAGA: Farba nie zawiera utleniacza. Należy go dokupić osobno.
Wymieszać farbę i kremowy utleniacz w niemetalowej miseczce.
Proporcje mieszania 1:1 (np. 60 ml farby + 60 ml balsamu)
W przypadku koloryzacji rozjaśniającej 1:2 (np. 60 ml farby + 120 ml lotionu)
Normalna koloryzacja:
Najpierw nałóż mieszankę na odrosty. odczekać 15-25 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 5-15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 30 minut.
Koloryzacja Hi-Blondes (poziom 11 i 12 odcieni):
Mieszankę nakłada się najpierw na linię włosów. Odczekać 30-35 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całe włosy i pozostawić na kolejne 10-15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 45 minut.
Goldwell Topchic farba do włosów 60ml
Goldwell Topchic Hair Colour 4R@VR 60ml Trwała farba do włosów System koloryzacji Goldwell Topchic gwarantuje optymalne bezpieczeństwo koloryzacji na każdym etapie i oznacza absolutne 100% krycie w naturalnych odcieniach. Opatentowana technologia koenzymów chroni wewnętrzną strukturę włosa przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i neutralizuje działanie szkodliwych wolnych rodników. Kremowo-żelowa konsystencja ułatwia mieszanie i aplikację. Topchic zawiera witaminę C i pantenol, które pielęgnują strukturę włosa. Wysoki blask koloru i żywość modnych odcieni, czyste odcienie blond do rozjaśniania. Niska zawartość amoniaku (2%) sprawia, że Topchic jest jedną z najmniej alkalicznych farb na rynku.
Farby do włosów Goldwell TOPCHIC Permanent Hair Color stanowią idealne rozwiązanie dla kultowego i prawdziwie inteligentnego systemu koloryzacji. Goldwell Topchick Effects Hair Color to farba do włosów, która może spełnić niemal każde życzenie kolorystyczne - z maksymalną niezawodnością rezultatów, optymalną trwałością i najlepszą możliwą ochroną włosów. System koloryzacji Topchic zapewnia bezpieczeństwo na każdym kroku i swobodę jeszcze bardziej kreatywnej i skutecznej pracy z kolorem.
GW Topchic 4R@VR mittelbraun rot violet elumenated 60ml
TOPCHIC trwała farba do włosów #4R@VR 60 ml
Goldwell Topchic The Red Collection Farba do włosów w tubce 4R@VR 60ml
0
Kolor: 4R@VR-ciemny mahoń, czerwony fioletGoldwell Topchic to profesjonalna trwała farba do włosów. Specyfik gwarantuje intensywny i pełen głębi odcień, który przemieni nawet najzwyklejsze kosmyki w zjawiskową i przyciągającą wzrok fryzurę. Farby Goldwell Topchic to rewolucja w intensywnej, trwałej i powtarzalnej koloryzacji. Każda farba (z każdej linii) posiada inteligentny system koloryzacji - Integrated Protect System (IPS). Jest to połączenie najnowszej technologii i ponad 40-letniego doświadczenia w profesjonalnej koloryzacji włosów. Dzięki temu systemowi włosy otrzymują technologię koenzymów, która neutralizuje wolne rodniki, chroni pasma i tworzy promienny i długotrwały efekt kolorystyczny. Z kolei system Equalizer 2.0 wygładza warstwę naskórka włosa, równoważy strukturę pasm i tym samym zapewnia zjawiskową i perfekcyjną koloryzację od nasady aż po same końce.Cechy farb Goldwell Topchic:- 100% pokrycia siwych włosów - Maksymalna trwałość (nawet w przypadku chłodniejszych odcieni) - Doskonałe ujednolicenie koloru na całej długości włosów - Maksymalna ochrona i pielęgnacja włosów (dzięki technologii koenzymu i systemowi Equalizer 2.0) - Intuicyjna paleta kolorów, dzięki której możesz wybrać odcień idealnie pasujący do CiebieWśród kolorów Goldwell Topchic znajdziesz następujące linie:- @Elumenated - oferuje pasemka Elumen o wielowymiarowym połysku. - The Naturals - 100% pokrycie siwizny w całej gamie kolorystycznej - The Blondes - najpiękniejsze i najbardziej intensywne odcienie blond, zarówno ciepłe, jak i chłodne niuanse - The Browns - głębokie, intensywne i majestatyczne odcienie brązu (ciepłe i chłodne) - The Reds - intensywne, the MIX shades - dodatkowe kolory, które pozwalają zintensyfikować lub zneutralizować odcienie dla pełnej kontroli - The Special Lift - wyjątkowe rozjaśnienie z HiBlondes Control, NeutraLights i EffectsZawartość: 60mlUWAGA: Farba nie zawiera utleniacza. Należy go dokupić osobno.
Wymieszać farbę i kremowy utleniacz w niemetalowej miseczce.
Proporcje mieszania 1:1 (np. 60 ml farby + 60 ml balsamu)
W przypadku koloryzacji rozjaśniającej 1:2 (np. 60 ml farby + 120 ml lotionu)
Normalna koloryzacja:
Najpierw nałóż mieszankę na odrosty. odczekać 15-25 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 5-15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 30 minut.
Koloryzacja Hi-Blondes (poziom 11 i 12 odcieni):
Mieszankę nakłada się najpierw na linię włosów. Odczekać 30-35 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całe włosy i pozostawić na kolejne 10-15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 45 minut.
Dzięki Topchic Permanent Hair Color możesz nadać swoim włosom trwały, równomierny i naturalnie wyglądający kolor, który pięknie się mieni. Gwarantują wspaniałe, intensywne kolory pełne blasku we wszystkich wymiarach.
[Zalety]
Farba łączy trzy refleksy w jednym produkcie: naturalny intensywny refleks, który niezawodnie pokrywa siwe włosy, a także dwa refleksy kolorystyczne, które czarująco się mienią i sprawiają, że włosy wyglądają na pełne życia i blasku.
[Efekt]
Farby są wyposażone w wysokiej jakości kompleks pielęgnacyjny zawierający witaminę C i pantenol. Wzmacnia on włosy podczas koloryzacji, chroni je przed uszkodzeniami i dostarcza im mnóstwo nawilżenia. Włosy stają się cudownie gładkie i miękkie, wyglądają zdrowo i żywo oraz mają jedwabisty połysk.
[Zastosowanie]
Farbę do włosów Top Chic Elumenated Shades należy zawsze mieszać z kremowym tlenkiem (developer lotion). Nakładać na suche włosy, proporcje mieszania Topchic 1:1 - 1 część lotionu na 1 część farby do włosów Topchic. Czas aplikacji: 30 minut bez podgrzewania, 20 minut z podgrzewaniem. Umyć włosy szamponem FadeStop Colour Shampoo firmy Dualsense, a następnie nałożyć produkty pielęgnacyjne Goldwell.
[Uwaga] System Depot działa tylko z odpowiednią miarką, nie zapomnij o balsamie. Należy również postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu!
[Uwaga]
Ze względu na składniki i instrukcję użycia, ten ekskluzywny produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku przez profesjonalnych fryzjerów ze względów bezpieczeństwa. Nie można zagwarantować bezpieczeństwa w przypadku stosowania przez laików i konsumentów końcowych! Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przetwarzaniem przez nieprofesjonalistów i użytkowników końcowych.
Składniki
Woda / Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Oleic Acid, Stearamide MEA, Cocamide MEA, Propylene Glycol, 1-Hydroxyethyl-4,5-Diamino, Pyrazole Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Propylene Glycol Stearate SE, Xanthan Gum, Sodium Sulfi te, Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium Chloride, Alcohol Denat, Ascorbic Acid, Tetrasodium EDTA, Polysilicone-9, Squalane, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Sodium Stearate, Sodium Acetate, Acetic Acid, Fragrance / Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, 1-Naphthol, Acid Red 52, m-Aminophenol, HC Blue No.17.
- Grupa kolorów:
- Fioletowy
- Barwa:
- 4R@VR
- Nazwa koloru:
- Dark Mahogany Brilliant Elumenated Violet Red
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Pojemność:
- 60 ml
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Do wszystkich włosów
- Efekt pielęgnacji włosów:
- Utrzymujący kolor, Świecący
- Typ dozownika:
- Tubka
- Długotrwały:
- Tak
- Trwały:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Goldwell Topchic farba do włosów 60ml
Dzięki produktom koloryzującym Goldwell można spełnić każde życzenie dotyczące koloru - z najwyższym poziomem niezawodności rezultatu, optymalną trwałością i najlepszą możliwą ochroną włosów.
System koloryzacji Topchic zapewnia bezpieczeństwo na każdym kroku - i daje swobodę jeszcze bardziej kreatywnej i skutecznej pracy z kolorem.
Większa świetlistość i trwałość intensywnych odcieni czerwieni dzięki wydajnej kombinacji barwników RayMax.
Innowacyjny system Reflects3 to połączenie trzech refleksów, które sprawiają, że włosy mienią się od wewnątrz, a wraz z pokryciem siwizny tworzą fascynującą grę kolorów.
Doskonałe stężenie naturalnych refleksów o intensywnym odcieniu optymalnie pokrywa siwe włosy. Dodatkowo dwa zintegrowane refleksy kolorystyczne zapewniają naturalny połysk.
Cechy Goldwell Topchic fantastyczny blask i intensywność długotrwały, równomierny kolor niezawodne pokrycie siwych włosów najlepsza możliwa ochrona włosów doskonała technologia szeroka gama odcieni spełniających wszystkie wymagania dotyczące koloryzacji wyjątkowy połysk system, który jest łatwy w użyciu i łatwy w utrzymaniu.
niezwykły połysk system, który jest łatwy i bezpieczny w użyciu gama highlift dla czystych, neutralnych odcieni blond ognista czerwień i odcienie miedzi łatwe mieszanie i nakładanie dla szczególnie równomiernych rezultatów koloryzacji i zauważalnych efektów koloryzacji.
witamina C i pantenol dla ochrony i pielęgnacji każdego koloru włosów Topchic
Goldwell Topchic Elumenated Naturals farba do włosów 60 ml wszystkie odcienie
Nieograniczone możliwości dzięki unikalnemu połączeniuTopchic i Elumen:
Wspaniałe refleksy jak w farbie Elumen i intensywność koloru Topchic w jednym kroku!
Ten produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Każda osoba kupująca ten produkt powinna przejść szkolenie z zakresu fryzjerstwa. Ten produkt wymaga również H2O2 (brak w zestawie).
Goldwell Topchic Hair Colour 4R@VR 60ml Trwała farba do włosów System koloryzacji Goldwell Topchic gwarantuje optymalne bezpieczeństwo koloryzacji na każdym etapie i oznacza absolutne 100% krycie w naturalnych odcieniach. Opatentowana technologia koenzymów chroni wewnętrzną strukturę włosa przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i neutralizuje działanie szkodliwych wolnych rodników. Kremowo-żelowa konsystencja ułatwia mieszanie i aplikację. Topchic zawiera witaminę C i pantenol, które pielęgnują strukturę włosa. Wysoki blask koloru i żywość modnych odcieni, czyste odcienie blond do rozjaśniania. Niska zawartość amoniaku (2%) sprawia, że Topchic jest jedną z najmniej alkalicznych farb na rynku.
Farby do włosów Goldwell TOPCHIC Permanent Hair Color stanowią idealne rozwiązanie dla kultowego i prawdziwie inteligentnego systemu koloryzacji. Goldwell Topchick Effects Hair Color to farba do włosów, która może spełnić niemal każde życzenie kolorystyczne - z maksymalną niezawodnością rezultatów, optymalną trwałością i najlepszą możliwą ochroną włosów. System koloryzacji Topchic zapewnia bezpieczeństwo na każdym kroku i swobodę jeszcze bardziej kreatywnej i skutecznej pracy z kolorem.
GW Topchic 4R@VR mittelbraun rot violet elumenated 60ml
TOPCHIC trwała farba do włosów #4R@VR 60 ml
Goldwell Topchic The Red Collection Farba do włosów w tubce 4R@VR 60ml
0
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Farba do włosów
- Mahoń
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4021609019251
- Numer producenta
- 201925
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Alkohol denaturowany, perfumy, woda, limonene, linalol, cytral, citronellol, geraniol, kumaryna, benzylosalicylan, eugenol, alfa-izometylionon
- Farba do włosów
- Mahoń
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4021609019251
- Numer producenta
- 201925
Uwaga!
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego

Goldwell Topchic Elumenated, Brązowy, 5B@BK, Brazil Elumenated Brown Copper, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 017,17 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 8N, Light Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
533,17 zł/1l
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
549,83 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Haarfarbe Topchic Permanent Hair Color 7N@BP
1 519,17 zł/1l
91,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7NN, Mid Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
645,00 zł/1l
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7N, Mid Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Elumenated, Różowy, 6RR@PK, Dramatic Red Elumenated Pink, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
38,78 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Max Shades, Czerwony, 7RR MAX, Luscious Red, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
633,17 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Special Lift, Neutralny, Ash, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów, Utrzymujący kolor, Świecący
355,67 zł/1l
24,66 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Elumenated, Czerwony, 6K@KK, Copper Brilliant Elumenated Intense Copper, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 017,17 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic The Blondes, Blond, 9GB, Sahara Blonde Extra Light Beige, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 4 50 ml
839,80 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic Elumenated, Czerwony, 7RR@RR, Luscious Red Elumenated Intense Red, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Reds, Mahoń, 4R, Dark Mahogany Brilliant, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic 8-12 60ml Haarfarbe permanente Coloration
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Haarfarbe Topchic Permanent Hair Color 7MB
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Browns, Brązowy, 7RB, Light Red Beech, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 11P 60 ml
1 017,17 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic Elumenated, Brązowy, 7SB@Bl, Silver Beige Elumenated Blue, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Goldwell Topchic The Special Lift, Neutralny, Violet Ash, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów, Utrzymujący kolor, Świecący
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 7AK@PK 60 ml
594,50 zł/1kg
36,72 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

TOPCHIC trwała farba do włosów #5VV 60 ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Reds, Mahoń, 4V, Cyclamen, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Browns, Brązowy, 5MB, Dark Jade Brown, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 3N 60 ml
329,90 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Socolor.Beauty Pre-Bonded 90ml 10AV
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Paris Preference Vivid Colors Trwała farba 8.624 Bright Red
164,84 zł/1l
37,09 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

TOPCHIC trwała farba do włosów #5A 60ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega kolor
Używam go od 1 roku i jestem zadowolony.
Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor włosów
Jestem bardzo zadowolony, dobra jakość
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Używam go dobrze od lat....
Oceniono dnia 25 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Ponieważ uważam, że kolor od Goldwell jest najlepszy
Oceniono dnia 5 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Natureza Cosmeticos Natural Therapy Escova de Biotina Biotyna do włosów 1l
400,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
400,99 zł/1l

Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukcja włosów
360,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
721,98 zł/1l

CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratyna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Natureza Btox Cenoura Marchewka
250,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
501,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Brunette Botoks do Włosów 1000 ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
260,99 zł/1l

Love Potion Love Tox Blond 1000 ml do włosów
229,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
229,99 zł/1l

Goldwell Topchic Lotion 20 VOL 6% 2x 1000ml
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56,50 zł/1l

LOVE POTION Gelatina Matizadora 300 ml
105,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
353,30 zł/1l

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
893,27 zł/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
474,95 zł/1kg

Loreal Majirel 7.44 3x50ml
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,99 zł/1kg

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
889,90 zł/1l

Loreal Majirel 9.3 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
809,90 zł/1l

Loreal Majirel 6.3 2x50ml
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Loreal Majirel 5 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1kg

Loreal Majirel 6 2x50ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
829,90 zł/1l

Loreal Majirel 8.34 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 10.21 2x50ml
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
759,90 zł/1l

Loreal Majirel 7,12 średni blond popielaty irisé 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
699,83 zł/1l