5,0



Na podstawie 6 opinii
Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Żel do stylizacji włosów o bardzo mocnym utrwaleniu 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
25,74 zł
257,40 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9Rabat 5% od 2 szt.




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(44)Liczba wystawionych ocen: 44









5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml116,63 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Silhouette Super Hold Gel Bardzo mocny żel do włosów, 250ml103,96 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix Mocno utrwalający produkt do stylizacji włosów, 50ml4 172,50 zł/1kg
250,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella EIMI Pearl Styler Żel do włosów 100 ml
802,70 zł/1l
80,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella EIMI - Żel modelujący Sculpt Force, bardzo mocne utrwalenie
162,12 zł/1l
40,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ G. Force Mocno utrwalający żel do włosów, 150ml
219,93 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Joanna Styling Effect Żel do Włosów Ekstra Mocny 150ml
87,30 zł/1kg
17,46 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Goldwell Dualsenses Men Żel mocny do stylizacji włosów dla mężczyzn, 150 ml
363,73 zł/1l
54,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L3VEL3 -Super Strong hair gel - Profesjonalny żel do stylizacji włosów - super mocny - 500 ml
84,83 zł/1kg
50,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Żel do stylizacji włosów - mocno utrwalający, bezzapachowy 150ml
418,60 zł/1l
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Żel do włosów NISHMAN Hair Gel Dynamic Style 5, bardzo mocne utrwalenie, 750 ml
60,85 zł/1l
45,64 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Kadus Professional Gel Solidify It 100ml
620,00 zł/1l
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Reuzel Fiber Gel żel do włosów dla extra silnego utrwalenia 100 ml
421,90 zł/1l
42,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Taft - Extreme Freezing 5 - Żel do stylizacji - Mocne utrwalenie - 300 ml - Value pack - 2 szt
305,67 zł/1l
200,48 zł
-17,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Hegron - Styling hair gel - Extra strong - Dla mocnego utrwalenia - 500 ml - Value pack - 2 szt
149,24 zł/1l
187,67 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Sebastian Professional Gel Forte żel do włosów dla silnego utrwalenia 200 ml
48,08 zł/100ml
96,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Żel do stylizacji włosów Hegron - Megahold - Mocne utrwalenie - 150 ml - Ekonomiczne opakowanie - 12 sztuk
144,59 zł/1l
324,31 zł
-64,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Syoss - Power Hold - Żel do włosów - Ekstra mocne utrwalenie - 250 ml - Value pack - 20 szt
141,72 zł/1l
708,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel do stylizacji Syoss Gel (250 ml) 250 ml
129,72 zł/1l
35,00 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,43 zł
Sprzedawca: Scentist
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ekstremalnie utrwalający żel umożliwia niezwykle kreatywne modelowanie włosów. Nie skleja włosów.
Sposób użycia: /Niewielką ilość żelu nałożyć na wilgotne lub suche włosy albo na pojedyncze pasma. Układać według uznania.
Natychmiast nadaje włosom maksymalne utrwalenie dla maksymalnej kreatywności. Łatwo się zmywa.
[Aplikacja]
Niewielką ilość produktu rozprowadzić na osuszonych ręcznikiem lub suchych włosach lub na pojedynczych pasmach i pozostawić do naturalnego wyschnięcia.
Utrwalenie: Mocne utrwalenie
Składniki
Aqua, VP/VA Copolymer, Acrylates/Ceteth-20 Itaconate Copolymer, Propylene Glycol, Aminomethyl Propanol, Benzyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Parfum, Disodium EDTA, Sodium Lauryl Sulfate, Benzyl Salicylate, Hexyl cinnamal, Linalool, Citronellol, Limonene, Ci 60730Ci 42090, Ci 19140
Londa Men Solidify IT 100ml
Żel o ekstremalnym utrwaleniu
- Natychmiast nadaje włosom maksymalne utrwalenie
- Umożliwia niezwykle kreatywne modelowanie.
- Łatwo się zmywa.
Stosowanie:
- Niewielką ilość żelu rozprowadzić na osuszonych ręcznikiem lub suchych włosach lub pojedynczych pasmach i pozostawić do naturalnego wyschnięcia.
Londa Men Solidify It Żel ekstremalnie mocno utrwalający 100ml
Ekstremalnie mocne utrwalenie 4
Solidify to profesjonalny żel zapewniający silny połysk i ekstremalne utrwalenie. Umożliwia bardzo kreatywne modelowanie bez sklejania włosów.
Sposób użycia
Niewielką ilość żelu rozprowadzić na włosach lub poszczególnych pasmach.
Co pokochasz
- Łatwy do zmycia
- Formuła zawiera mikropolimery 3D-Sculpt
100 ml
Londa Solidify It Extreme Hold Gel 100ml
Ekstremalny żel utrwalający
Solidify It żel ekstremalnie utrwalający dla mężczyzn.
- Szybki efekt mocnego utrwalenia
- Nie skleja włosów
- Łatwy do usunięcia szamponem
Nałożyć niewielką ilość produktu na wilgotne lub suche włosy. Można nakładać na poszczególne partie włosów. Pozostawić do wyschnięcia, aż produkt sam wyschnie.
Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Żel do stylizacji włosów o bardzo mocnym utrwaleniu 100ml Kosmetyki. Dla mężczyzn.
Londa Solidify It Gel 100 ml Londa Gel, Wax & Co ekstremalne utrwalenie silny połysk kreatywne modelowanie Profesjonalny żel zapewniający silny połysk i ekstremalne utrwalenie, umożliwia niezwykle kreatywne modelowanie bez sklejania włosów Długość 4 cm Szerokość 4 cm Wysokość 16,8 cm Waga 0,14 kg Wielkość opakowania 100 mililitrów
Żel Londa Solidify Extreme Hold Gel z akrylowym połyskiem jest idealny do dzikich stylizacji i maksymalnej kreatywności. Idealny do kreatywnej, ekstremalnej stylizacji palcami. Właściwości:Zapewnia wyjątkowo mocne utrwalenie dla wyjątkowo mocnych fryzur,Tworzy idealne stylizacje,Żel nadaje się do wszystkich rodzajów włosów,Łatwy do zmycia.StosowanieNałożyć na osuszone ręcznikiem włosy i stylizować.
Londa ST MEN Solidify it 100ml żel starker Glanz Styling
- Model
- Men
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel Ekstremalnie utrwalający żel do włosów dla mężczyzn, 100ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml
- EAN
- 8005610606941
- Numer producenta
- 10483
- Model
- Men
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Londa Professional Men Solidify It Extreme Hold Gel Ekstremalnie utrwalający żel do włosów dla mężczyzn, 100ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 100 ml
- EAN
- 8005610606941
- Numer producenta
- 10483
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Londa Professional Swap It X-Strong Gel 100 ml
247,00 zł/1l
25,86 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Pearl Styler Żel do włosów 100 ml
802,70 zł/1l
80,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella EIMI - Żel modelujący Sculpt Force, bardzo mocne utrwalenie
162,12 zł/1l
40,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wosk Schwarzkopf Osis+ Texture Flexwax
2 396,71 zł/1l
203,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Londa Professional Lock It Lakier ekstremalnie utrwalający do włosów, 500 ml
52,34 zł/1l
27,03 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
111,32 zł/1l
111,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml
649,95 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Londa Professional Visible Repair Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon L'Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Purifier & Bodifier Shampoo 500ml
303,20 zł/1l
151,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Naprawa, 1000 ml
92,95 zł/1l
95,43 zł
-2,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,95 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tigi Bed Head A Hair Stic For Cool People Wosk w sztyfcie do stylizacji włosów, 75 g
1,02 zł/1l
76,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Londa Professional Lift It Root Mousse 200 ml
140,15 zł/1l
28,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Spray Wella Professionals Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 30ml
4 073,33 zł/1l
122,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Create It Lakier do włosów Strong, 300 ml
104,33 zł/1l
Używany
31,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml
138,65 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Repair Conditioner odżywka do włosów zniszczonych 1000 ml
76,83 zł/1kg
84,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kérastase - Résistance Bain Extentioniste Shampoo - Szampon wzmacniający do włosów wolno rosnących 250ml
537,76 zł/1l
134,44 zł
Sprzedawca: VISO

Wella Professionals Color Motion+ Conditioner odżywka do włosów farbowanych 200 ml
306,75 zł/1l
61,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Loreal Expert Vitamino Colour tusz do rzęs 500 ml
185,90 zł/1l
92,95 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Trampolina dla dzieci KINETIC SPORTS JUMPER 140 cm – amortyzacja za pomocą gumowych linek, siatka zabezpieczająca z zamkiem błyskawicznym – trampolina do użytku w pomieszczeniach
793,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard utrwalający klej do włosów, 150ml
164,95 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml
44,99 zł/1kg
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Silver Shampoo odżywczy szampon do włosów siwych 1500 ml
83,88 zł/1kg
150,99 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

heimtexland ® Zasłony zaciemniające 1 para zasłon zaciemniających Zasłony termiczne Zasłony z oczkami ÖKOTEX Szaro-białe Wys. x szer. 160 x 135 cm
552,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Serioxyl Advanced, Hair Serum, Densifying, 90 ml
193,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Concentrated Pre-Treatment preludium pielęgnacyjne do włosów zniszczonych 190 ml
883,13 zł/1kg
211,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon do wrażliwej skóry głowy Scalp Advanced Anti-Discomfort Dermo (Regulator Shampoo), 300 ml
302,90 zł/1l
90,87 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Maska do włosów farbowanych, 250ml
283,88 zł/1l
70,97 zł
Sprzedawca: Tersorte
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolony
Obsługa jest łatwa. Stylizacja. Ilość opakowań jest świetna.
Oceniono dnia 3 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy żel
Najlepszy żel
Oceniono dnia 16 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
44,99 zł/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
116,63 zł/1l

Goldwell SS CT Roughman 6x100ml
377,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
629,98 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Gel Bardzo mocny żel do włosów, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
25,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,96 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 3 x 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,97 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
104,92 zł
Sprzedawca: NIKCORP
361 793,11 zł/1kg

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,95 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
393,27 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
55,15 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
48,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Schwarzkopf Professional Osis+ Rock Hard utrwalający klej do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
164,95 zł/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It matujący puder nadający objętość, 10g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,65 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 599,50 zł/1kg