Hamdard Rooh Afza 800 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
21,59 zł
26,99 zł / 1l
+ 10,49 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 mlJednorazowe11,33 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Syrop poziomkowy 500mlJednorazowe126,38 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Syrop korzenny z imbirem 250 mlJednorazowe105,16 zł/1l
26,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Syrop Monin o smaku różanym z naturalnym aromatem i zapachem róży, 1000 mlJednorazowe
48 150,00 zł/1l
48,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Organiczny syrop daktylowyJednorazowe
179,22 zł/1l
32,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Yurami Yuzu 2000 gJednorazowe
110,42 zł/1l
220,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SYROP MALINOWY500 ml - HOLLINGERJednorazowe
63,54 zł/1l
31,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Yurami Cytryna 550 gJednorazowe
181,11 zł/1l
99,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SYROP MALINOWY250 ml - BIOFOODJednorazowe
74,88 zł/1l
18,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Yurami Yuzu i imbir 550 gJednorazowe
201,11 zł/1l
110,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yurami Grep 550 gJednorazowe
181,11 zł/1l
99,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SYROP IMBIROWY330 ml - BATOMJednorazowe
96,85 zł/1l
31,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Yurami – marakuja 1000 gJednorazowe
128,25 zł/1l
128,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vorselaars - Slushsiroop - Bosbessen - 5 litrówJednorazowe
62,59 zł/1kg
312,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

SYROP MALINOWY330 ml - BATOMJednorazowe
100,33 zł/1l
33,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
92,11 zł/100ml
115,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Pompa do syropu Sweetbird, 7,5 ml
25,36 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Zawartość: 800 ml w charakterystycznej, zwężającej się stożkowo szklanej butelce
- Rodzaj: Skoncentrowany syrop ziołowo-owocowy (sharbat)
- Kolor: intensywny od czerwonego do różowego
- Składniki: cukier rafinowany, woda, ekstrakty ziołowe, esencje owocowe i kwiatowe
Zastosowanie: Syrop rozcieńcza się wodą, mlekiem lub jogurtem, uzyskując orzeźwiający, chłodzący napój. Jest szczególnie popularny podczas ramadanu i w gorące letnie miesiące. Ponadto stosuje się go do lodów, koktajli, deserów i innych słodkich potraw.
Właściwości:
- Chłodzący i gaszący pragnienie
- Źródło energii
- Tradycyjnie stosowany również w celach zdrowotnych (przy upale, zmęczeniu)
Produkt ten jest kultowym napojem w Azji Południowej.
- Zawartość
- 0.8 l
- Lista składników
- Cukier, woda, destylat owocowy, destylat z kewry, destylat z róży, aromaty, kwasowiec (kwas cytrynowy E330), środek konserwujący (benzoesan sodu E211), barwnik (czerwień allura AC E129)⚠️ Ostrzeżenie: Może mieć negatywny wpływ na aktywność i koncentrację u dzieci. / May have a negative effect on activity and concentration in children.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 ml syropu (nierozcieńczonego):Wartość energetyczna 300 kcal / 1256 kJTłuszcz 0 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 74 g – w tym cukry 74 gBiałko 0 gSól 0 g
- Firma spożywcza
- Global Foods Trading GmbHAdresse:Am Winkelgraben 1aD – 64584 BiebesheimDeutschlandKontakt:Telefon: +49 6258 98 98 39Fax: +49 6258 98 98 77 39Email: [email protected]: http://www.schanifoods.com/
- Nazwa handlowa
- Skoncentrowany syrop do napojów na bazie ekstraktów ziołowych i owocowych
- Producent
- HAMDARD
- EAN
- 8964000122075
- Zawartość
- 0.8 l
- Lista składników
- Cukier, woda, destylat owocowy, destylat z kewry, destylat z róży, aromaty, kwasowiec (kwas cytrynowy E330), środek konserwujący (benzoesan sodu E211), barwnik (czerwień allura AC E129)⚠️ Ostrzeżenie: Może mieć negatywny wpływ na aktywność i koncentrację u dzieci. / May have a negative effect on activity and concentration in children.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na 100 ml syropu (nierozcieńczonego):Wartość energetyczna 300 kcal / 1256 kJTłuszcz 0 g – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 74 g – w tym cukry 74 gBiałko 0 gSól 0 g
- Firma spożywcza
- Global Foods Trading GmbHAdresse:Am Winkelgraben 1aD – 64584 BiebesheimDeutschlandKontakt:Telefon: +49 6258 98 98 39Fax: +49 6258 98 98 77 39Email: [email protected]: http://www.schanifoods.com/
- Nazwa handlowa
- Skoncentrowany syrop do napojów na bazie ekstraktów ziołowych i owocowych
- Producent
- HAMDARD
- EAN
- 8964000122075
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Syrop Monin o smaku różanym z naturalnym aromatem i zapachem róży, 1000 mlJednorazowe
48 150,00 zł/1l
48,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Yaheetech – metalowa rama łóżka na materac o wymiarach 90 x 190 cm, metalowa konstrukcja, łóżko dla gości z listwowym stelażem, kolor czarny
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

ALIGHTUP, szafa garderobiana, szafa z półkami i drążkiem na wieszaki, 150 x 45 x 175 cm, kolor: czarny
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
5 499,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Rower dziecięcy Volare Blossom - Dziewczynki - 24 cale - Różowy - Dwa hamulce ręczne
1 391,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Dino Bikes 416U-R88, Rower miejski, Dzieci, Unisex, Wyprostowany, 40,6 cm (16"), Stal
509,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
637,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
142,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

BAAGL Zestaw szkolny Zippy Rainbow różowy
608,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami i drążkiem na ubrania, wys. 180 cm - KOPENHAGA
2 051,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
310,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Przenośna maszyna do szycia, 12 ściegów, 2 prędkości, wytrzymała maszyna do szycia, elektryczne ręczne pikowanie, haftowanie, owerlok, szybka maszyna do szycia w gospodarstwie domowym
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Rower dziecięcy Volare Lovely - Dziewczynka - 20 cali - Różowy
895,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Bateria kuchenna Homelody, stal nierdzewna, obrotowa o 360°, bateria kuchenna z 3 trybami pracy, w tym dysza do mycia naczyń, bateria kuchenna wysokociśnieniowa, bateria zlewozmywakowa z prysznicem
173,00 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Homelody

ALIGHTUP, szafka na buty, półka na buty, system modułowy typu "zrób to sam", 3 rzędy, 7 poziomów, 14 przegródek, modułowa, z możliwością montażu przegródek, wymiary: 122 x 32 x 122 cm, kolor: czarny i biały
230,38 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dtboom

Składane łóżko gościnne COSTWAY 80x190cm z materacem, udźwig 130kg
584,00 zł
-43,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
541,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Rower dziecięcy Volare Thombike - chłopięcy - 24 cale - czarno-niebieski
2 069,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l