2,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Teisseire Zero Orange 600 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
76,67 zł
127,78 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9







4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10

Więcej informacji o reklamie
Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 mlJednorazowe11,33 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Syrop do napojów Teisseire Lemon/Lemon 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe103,50 zł/1kg
72,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Syrop poziomkowy 500mlJednorazowe126,38 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Syrop z pokrzywy 500mlJednorazowe44,18 zł/1l
22,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
107,99 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Zero Wanilia Truskawka 600 mlJednorazowe
110,48 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Syrop Pomarańczowy Herbapol 680 mlJednorazowe
90,12 zł/1kg
22,53 zł
Sprzedawca: Katomix

More Nutrition More ZERUP 65ml
936,86 zł/1l
65,58 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SYROP MALINOWY500 ml - HOLLINGERJednorazowe
63,54 zł/1l
31,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop owocowy Raak wielosmakowy (6 x 750 ml)Jednorazowe
64,66 zł/1l
290,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop FruttaMax Kiwi 500 mlJednorazowe
53,98 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SYROP CYTRYNOWY 500 ml - REMBOWSCYJednorazowe
45,64 zł/1l
22,82 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SodaStream 1924216490, Syrop do saturowania, Cytrus, 440 mlJednorazowe
93,02 zł/1l
40,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream 1524211490, Syrop do saturowania, Cherry, 440 mlJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

FruttaMax Mojito Sirup 500mlJednorazowe
59,98 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop FruttaMax Tonic 500 mlJednorazowe
57,98 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Cymes Barmańskimięta 490MlJednorazowe
48,71 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Teisseire Syrop do napojów Orange Spritz 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
110,48 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Riemerschmid, smak marakui, 700 mlJednorazowe
166 400,01 zł/1l
116,48 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SodaStream Classics Orange, Syrop do saturowania, Pomarańczowy, Pomarańczowy, 440 ml, 7 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Teisseire Zero Orange – syrop bezcukrowy do owocowej lemoniady pomarańczowej
Orzeźwiający cytrusowy dodatek do wody gazowanej i zimnych napojów
Dzięki Teisseire Zero Orange w mgnieniu oka zamienisz wodę w owocową lemoniadę pomarańczową o orzeźwiającym charakterze. Ten bezcukrowy syrop zachwyca wyraźną nutą pomarańczy i zapewnia przyjemne, lekkie cytrusowe orzeźwienie – idealne na co dzień w domu, w biurze lub w ciepłe letnie dni.
Smak jest zrównoważony, owocowy i przyjemnie musujący. Naturalna nuta pomarańczy nadaje napojowi orzeźwiającą lekkość, nie sprawiając, że jest on zbyt słodki lub ciężki. Szczególnie w połączeniu z dobrze schłodzoną wodą gazowaną syrop uwalnia swój pełny aromat i zapewnia musujące orzeźwienie, które idealnie pasuje na każdą okazję.
Sposób użycia jest prosty i szybki: po nagotowaniu wody wystarczy dodać syrop i indywidualnie go dozować. W ten sposób w ciągu kilku sekund powstaje bezcukrowa lemoniada pomarańczowa, dokładnie według Państwa osobistych upodobań. Również z wodą niegazowaną lub mineralną można przygotować owocowe orzeźwienie, które stanowi urozmaiconą alternatywę dla klasycznych napojów bezalkoholowych.
Teisseire Zero Orange idealnie nadaje się dla użytkowników gazownic i gospodarstw domowych, które chcą urozmaicić smak wody, nie sięgając po ciężkie lub mocno słodzone napoje. Dzięki wydajnej recepturze można przygotować wiele porcji – praktycznie, elastycznie i zawsze pod ręką.
W zestawie:Syrop Teisseire Zero Orange 600 ml
- Zawartość
- 0.6 l
- Lista składników
- Składniki: woda, sok pomarańczowy z koncentratu 15 %, substancja wypełniająca: polidekstroza, kwasownik: kwas cytrynowy, naturalny aromat pomarańczowy z innymi naturalnymi aromatami, substancja zagęszczająca: ksantan, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii, środek konserwujący: sorbinian potasu, ekstrakt z papryki, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, stabilizator: estry glicerynowe z żywicy korzeniowej, barwnik: luteina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza w 100 g / 100 ml – wartość energetyczna: 72 kJ / 17 kcal, tłuszcz: 0 g, kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g, węglowodany: 3,9 g, cukry: 1,4 g, białko: 0 g, sól: 0,03 g
- Waga
- 700 g
- Firma spożywcza
- Teisseire CS 70501 38926 Crolles cedex Frankreich
- Nazwa handlowa
- Syrop Teisseire Zero Orange 600 ml
- Producent
- Teisseire
- Numer producenta
- 75631
- EAN
- 3092718638832
- Zawartość
- 0.6 l
- Lista składników
- Składniki: woda, sok pomarańczowy z koncentratu 15 %, substancja wypełniająca: polidekstroza, kwasownik: kwas cytrynowy, naturalny aromat pomarańczowy z innymi naturalnymi aromatami, substancja zagęszczająca: ksantan, substancje słodzące: sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii, środek konserwujący: sorbinian potasu, ekstrakt z papryki, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, stabilizator: estry glicerynowe z żywicy korzeniowej, barwnik: luteina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza w 100 g / 100 ml – wartość energetyczna: 72 kJ / 17 kcal, tłuszcz: 0 g, kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g, węglowodany: 3,9 g, cukry: 1,4 g, białko: 0 g, sól: 0,03 g
- Waga
- 700 g
- Firma spożywcza
- Teisseire CS 70501 38926 Crolles cedex Frankreich
- Nazwa handlowa
- Syrop Teisseire Zero Orange 600 ml
- Producent
- Teisseire
- Numer producenta
- 75631
- EAN
- 3092718638832
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
107,99 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Syrop do napojów Mojito 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
101,05 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Syrop do napojów Teisseire Grenadine 0% - 600 ml (1 opakowanie)Jednorazowe
57,28 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Teisseire Syrop do napojów Truskawka 600ml - Intensywny smak (1 opakowanie)Jednorazowe
80,29 zł/1kg
70,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Syrop do napojów Orange Spritz 0% 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
110,48 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Teisseire Fruit de la Passion syrop napój bezalkoholowy 600mlJednorazowe
127,78 zł/1l
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Materac 200x200 cm, pianka termoelastyczna H3 - 7 stref. Materac oddychający, higieniczny, odpowiedni dla alergików. Wygodny materac z pianki termoelastycznej 200x200, ergonomiczny materac, materac dwustronny H3, materac z pianki 200 x 200, materac o stopniu twardości 3, materac do 100 kg, wysyłka materaca zwijanego, wyprodukowano w Niemczech
749,00 zł
-24,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
725,00 zł
Sprzedawca: Bella_und_Jolie

Teisseire syrop truskawka-malina bez cukru 600ml - Koktajle (1 opakowanie)Jednorazowe
58,09 zł/1kg
40,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mąka kukurydziana Ruf 400g
14,82 zł/1kg
5,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Passion Fruit Syrop do napojów Passion Fruit Martini Passion Fruit 0% 600ml (1 opakowanie)Jednorazowe
110,48 zł/1kg
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Stolik boczny VASAGLE
183,51 zł
-37,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
145,59 zł
Sprzedawca: Lumarko

Paleta pelletu Olczyk 65 worków 975 kg certyfikowanego paliwa drzewnego
128,76 zł/1kg
3 219,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DomoDomo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
100%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Za słodkie
Zawartość 0,6 l
Byłem zadowolony z dwóch innych smaków, ale ten pomarańczowy jest dla mnie za słodki!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l