4,8



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Baldessarini Baldessarini Cool Force Sport woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
140,47 zł
2 809,40 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Prada L'Homme Woda toaletowa, 150ml3 760,53 zł/1l
564,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kenzo Homme Intense Woda toaletowa, 110 ml2 703,91 zł/1l
297,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml1 888,40 zł/1l
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lalique L'Insoumis Ma Force Woda toaletowa, 100ml1 557,50 zł/1l
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Baldessarini Cool Force Woda toaletowa, 90ml
1 996,22 zł/1l
179,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Baldessarini Nautic Spirit woda toaletowa spray 50 ml
4 158,00 zł/1l
207,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Baldessarini Baldessarini Cool Force woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
3 120,00 zł/1l
156,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Baldessarini Ambre Woda toaletowa, 90ml
1 821,56 zł/1l
163,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Baldessarini - Ambré Eau Fraiche EDT 90ml
1 173,67 zł/1l
105,63 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Baldessarini Black EDT 75 ml M
1 330,00 zł/1l
99,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Baldessarini Signature Woda toaletowa, 90 ml
1 413,33 zł/1l
127,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,70 zł/1l
139,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lanvin, L'Homme Sport, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
995,50 zł/1l
99,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

s.Oliver Women Woda toaletowa, 50 ml
2 360,60 zł/1l
118,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kenzo Homme Sport Extreme woda toaletowa spray 100ml
3 568,50 zł/1l
387,56 zł
-30,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
356,85 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Kenzo Homme Sport woda toaletowa 100ml
5 379,00 zł/1l
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Burberry Sport woda toaletowa spray 75ml
9 305,87 zł/1l
697,94 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa dla mężczyzn
bergamotka, gruszka, kardamon, mandarynka, aldehydy
neroli, rozmaryn, nuty wodne
paczula, piżmo, drzewo sandałowe, cedr
Cool Force Sport z kolekcji Cool Force to drzewno - wodny zapach dla mężczyzn. Głowa zawiera bergamotkę, gruszkę, kardamon, mandarynkę i aldehydy. W sercu wyczujemy połączenie esencji z kwiatu gorzkiej pomarańczy (neroli), aromatycznego rozmarynu i nut wodnych. Kompozycję dopełniają paczula, piżmo, drzewo cedrowe i sandałowe. Został wprowadzony na rynek w 2018 roku.
Baldessarini Cool Force Sport woda toaletowa spray 50 ml
Woda toaletowa Cool Force Sport marki Baldessarini została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
BALDESSARINI Cool Force Sport EDT 50ml
- Waga
- 0.296 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 4011700919161
- Numer producenta
- F42.2
- Waga
- 0.296 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 4011700919161
- Numer producenta
- F42.2
Pasuje również do tego

Baldessarini Cool Force Woda toaletowa, 90ml
1 996,22 zł/1l
179,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Baldessarini Baldessarini Cool Force woda po goleniu dla mężczyzn 90 ml
1 549,89 zł/1l
139,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

relaxdays tasownik kart 2 talie
206,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Baldessarini Baldessarini woda kolońska dla mężczyzn 75 ml
1 924,00 zł/1l
144,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Baldessarini - Ambré Eau Fraiche EDT 90ml
1 173,67 zł/1l
105,63 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Baldessarini Nautic Spirit woda toaletowa spray 50 ml
4 158,00 zł/1l
207,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Intex 66642, Przedmioty dmuchane, 650 l/min, Czarny, Plastik, Chiny, Bateria
193,60 zł
Sprzedawca: QIKtech

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Baldessarini Concentree Woda kolońska, 75 ml
2 644,00 zł/1l
198,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Baldessarini Signature woda po goleniu dla mężczyzn 90 ml
1 688,89 zł/1l
152,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Baldessarini Ambre Woda toaletowa, 50ml
2 435,40 zł/1l
121,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Baldessarini Baldessarini Cool Force woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
3 120,00 zł/1l
156,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Baldessarini Ambre Woda toaletowa, 90ml
1 821,56 zł/1l
163,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ard Al Zaafaran Mousuf Ramadi EDP 100ml
652,90 zł/1l
70,00 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydration, After-Shave Lotion, 50 ml
2 694,00 zł/1l
134,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Baldessarini Signature Woda toaletowa, 90 ml
1 413,33 zł/1l
127,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Baldessarini Black EDT 75 ml M
1 330,00 zł/1l
99,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,70 zł/1l
139,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odkryty przypadkiem i teraz kupiony ponownie
Zawartość 0,05 l
Przetestowałam ten męski zapach w sklepie i zabrałam go do domu dla mojego męża. Sprawdził się również podczas "noszenia", więc kupuję go ponownie dla niego. Przyjemny zapach!
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 6 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 1 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
526,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 924,33 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l