5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Codziennie nawilżający krem pod oczy Dr. Hauschka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
97,17 zł
971,70 zł / 100ml
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy pod oczy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
La Mer – odmładzający krem pod oczy5 005,33 zł/100ml
750,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g13 155,00 zł/1kg
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml457,87 zł/100ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy2 369,93 zł/100ml
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista

Dermacol Intensywnie liftingujący krem pod oczy, 15ml
2 129,50 zł/1kg
42,59 zł
Sprzedawca: VISO

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
449,29 zł/100ml
62,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Filorga Pielęgnujący krem pod oczy, 15ml
2 506,67 zł/100ml
376,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Avène kojący krem pod oczy dla wrażliwych oczu, 15 ml krem
10 793,00 zł/100ml
107,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Ujędrniający krem pod oczy Lavera, 15 ml
456,00 zł/100ml
68,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Hialuronowy krem pod oczy, 15 ml
559,40 zł/100ml
83,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Frezyderm Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy 15 ml
279,36 zł/100ml
139,68 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Eveline Cosmetics – krem pod oczy, nawilżenie, wygładzenie
58,96 zł/1kg
14,74 zł
Sprzedawca: MANADA

Dr Sebagh Ujędrniający krem pod oczy, 15ml
7 394,50 zł/1kg
147,89 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Babor SeaCreation Krem pod oczy
3 259,13 zł/100ml
488,87 zł
Sprzedawca: VISO

Christian Breton Liftox 360 Krem pod oczy 10 ml
1 087,20 zł/100ml
163,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Avene agodzcy krem pod oczy 10 ml
16 744,00 zł/100ml
167,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Lierac Dioptipoche Konturwka do oczu 15 ml
1 339,00 zł/100ml
200,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Sebamed Przeciwstarzeniowy krem pod oczy 15 ml
287,47 zł/100ml
43,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Augencreme Valmont DetO2x krem pod oczy
5 153,92 zł/100ml
618,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem pod oczy Dr. Hauschka Daily Hydrating
Dr. Hauschka Daily Hydrating
Pojemność: 12,5 ml
Opis:
Krem pod oczy zapewnia skórze wokół oczu wyjątkową gładkość. Ten nawilżający i wygładzający preparat jest idealnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji dla wszystkich rodzajów skóry
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Dr. Hauschka o objętości 12,5 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja okolic oczu stanie się prawdziwą przyjemnością.
Codziennie nawilżający krem pod oczy Dr. Hauschka
Krem nawilżający pod oczy Dr. Hauschka Eye Care Daily Hydrating Eye Cream (12,5 ml) został wprowadzony na rynek przez markę Dr. Hauschka i w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy znajduje się wśród 24 najlepiej sprzedających się produktów do pielęgnacji dla kobiet.
Krem pod oczy nadaje skórze wokół oczu wyjątkową gładkość. Nawilżający, wygładzający produkt jest idealnym dodatkiem do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Delikatna skóra wokół oczu jest szczególnie wrażliwa i podatna na wysuszenie. Jest znacznie cieńsza niż inne obszary skóry, ponieważ nie posiada podskórnej tkanki tłuszczowej. Kompozycja z wodą różaną, ananasem, prawoślazem i nagietkiem działa odświeżająco, nawilżająco i kojąco. Szczególnie odżywcze, wysokiej jakości oleje roślinne z awokado, orzechów makadamia i rokitnika chronią okolice oczu i pozostawiają skórę zrelaksowaną i gładką.
Stosowanie
Nałożyć na czubek palca serdecznego rano po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry i delikatnie wklepać w okolice oczu od wewnątrz na zewnątrz. Zalecamy również stosowanie tego lekkiego, szybko wchłaniającego się kremu przed nałożeniem makijażu oczu. Krem został przetestowany okulistycznie i jest odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.
Delikatna pielęgnacja wrażliwych okolic oczu i każdego rodzaju skóry zmęczonej i zestresowanej.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Dr. Hauschka o objętości 12,5 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja okolic oczu stanie się prawdziwą przyjemnością.
Codziennie nawilżający krem pod oczy Dr. Hauschka
Krem nawilżający pod oczy Dr. Hauschka Eye Care Daily Hydrating Eye Cream (12,5 ml) został wprowadzony na rynek przez markę Dr. Hauschka i w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy znajduje się wśród 24 najlepiej sprzedających się produktów do pielęgnacji dla kobiet.
- Waga
- 20 g
- Zawartość
- 10 ml
- Składniki
- Woda, olej z awokado (Persea Gratissima), hydrolat z róży damasceńskiej (Rosa Damascena), gliceryna, alkohol, ekstrakt z ananasa (Ananas Sativus), ekstrakt z liści malwy (Althaea Officinalis), wosk pszczeli (Cera Alba), ekstrakt z rumianku (Calendula Officinalis), olej z orzeszków ziemnych (Arachis Hypogaea), hektorit, olej ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis), ekstrakt z róży damasceńskiej (Rosa Damascena), olej z pestek moreli (Prunus Armeniaca), lecytyna, olej z nasion jojoba (Simmondsia Chinensis), olej z orzechów makadamia (Macadamia Ternifolia), masło z pestek mango (Mangifera Indica), masło shea (Butyrospermum Parkii), olej z pestek rokitnika (Hippophae Rhamnoides), ekstrakt z wodorostów (Chondrus Crispus), glikceryl stearynian, kwas stearynowy, guma ksantanowa, sodium stearoyl lactylate, kompozycja zapachowa, geraniol*.
- Producent
- Dr. Hauschka
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4020829006386
- Numer producenta
- G0034055649
- Waga
- 20 g
- Zawartość
- 10 ml
- Składniki
- Woda, olej z awokado (Persea Gratissima), hydrolat z róży damasceńskiej (Rosa Damascena), gliceryna, alkohol, ekstrakt z ananasa (Ananas Sativus), ekstrakt z liści malwy (Althaea Officinalis), wosk pszczeli (Cera Alba), ekstrakt z rumianku (Calendula Officinalis), olej z orzeszków ziemnych (Arachis Hypogaea), hektorit, olej ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis), ekstrakt z róży damasceńskiej (Rosa Damascena), olej z pestek moreli (Prunus Armeniaca), lecytyna, olej z nasion jojoba (Simmondsia Chinensis), olej z orzechów makadamia (Macadamia Ternifolia), masło z pestek mango (Mangifera Indica), masło shea (Butyrospermum Parkii), olej z pestek rokitnika (Hippophae Rhamnoides), ekstrakt z wodorostów (Chondrus Crispus), glikceryl stearynian, kwas stearynowy, guma ksantanowa, sodium stearoyl lactylate, kompozycja zapachowa, geraniol*.
- Producent
- Dr. Hauschka
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4020829006386
- Numer producenta
- G0034055649
Pasuje również do tego

Dr. Hauschka Melissa Day Cream krem do twarzy o działaniu nawilżającym 30 ml
246,33 zł/100ml
73,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Wieszak na ubrania, metalowa konstrukcja z dwiema listwami na wieszaki, półka na ubrania, półka na buty, idealny do sypialni, Retoo
33,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

COSTWAY Drewniany domek dla lalek, domek dla lalek z meblami i akcesoriami, willa dla lalek 3 piętra, zabawka dla lalek dla dziewczynek
218,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Łóżko dziecięce Flieks drewniane łóżko z zabezpieczeniem przed wypadnięciem i drzwiczkami, podwójne łóżko dla dzieci 140x200cm, szare
897,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Łóżko gościnne COSTWAY 90x200cm składane z materacem do 120kg, na kółkach
1 162,00 zł
-447,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
715,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

10m płot sztachetowy 120cm wysokości rozstaw sztachet 4-6cm płot ogrodowy wykonany z drewna orzechowego
72,69 zł/1m
726,92 zł
Sprzedawca: Aquagart

Nike Buty Revolution 6 NN, DC3729101
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Calvin Klein 3 Pack Men's Low Rise Trunk Boxer Shorts Majtki: L Rozmiar: L
274,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOMBARDI-PRATO

Sharp 32GD2225E, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 556,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

COSTWAY huśtawka rama huśtawka rama podwójna huśtawka metalowa rama do zawieszania huśtawka plac zabaw huśtawka ogrodowa rama (tylko rama)
274,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Okrągły stół do jadalni Tribesigns, 120 cm, czarny, dla 4-6 osób, stół do jadalni z solidną metalową ramą, nowoczesne meble do jadalni
629,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tribesigns

Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
28,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

WISFOR wytrzymały wieszak na ubrania przemysłowy wieszak na ubrania do montażu na ścianie 90/135/180cm regulowany z 3 haczykami
108,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

MINIO jednostka narożna DALLAS 21 dąb sonoma
2 394,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Minio

Skórzane rękawiczki męskie zimowe czarne, ciepłe skórzane rękawiczki zewnętrzne wiatroszczelne ochrona przed zimnem wodoodporne zimowe rękawiczki z ekranem dotykowym
90,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Okrągły stół do jadalni Flieks z metalowymi nogami, stół kuchenny do jadalni o marmurowym wyglądzie, stół do jadalni z metalowymi nogami, 80x80x75cm, czarny
532,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Suwaki do zasłon 7 mm (50 sztuk) do szyn zasłonowych, uniwersalne rolki do zasłon, rolki wewnętrzne do wszystkich popularnych szyn zasłonowych
8,49 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek
4 186,48 zł/1kg
226,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Nike Buty Air Max Plus, 604133050
549,00 zł
Sprzedawca: Kick_House

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Czarny, Tytan
5 112,92 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: DigitalBayShop

Samsung GU32F6009FU, 81,3 cm (32"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 467,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: SuperTechPL

Ergonomiczne materace 160x200 zapewniające spokojny sen – wygodny materac z pianki komfortowej
429,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zestaw do samodzielnego montażu Vileda Turbo 2 w 1
256,54 zł
Sprzedawca: Fieldyards

Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Dr. Hauschka Regulujący balsam na dzień, 50ml
159,20 zł/100ml
81,60 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
209,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 395,60 zł/100ml

StriVectin Anti-Wrinkle Intensive Eye Concentrate for Wrinkles Plus 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
174,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
580,07 zł/100ml

Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
15 673,00 zł/100ml

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
280,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 869,47 zł/100ml

Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
926,60 zł/100ml

Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
527,45 zł/100ml

Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
892,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 947,07 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
92,37 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
343,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 288,80 zł/100ml

Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
795,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 976,60 zł/100ml

Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
195,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
6 500,00 zł/1kg

Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
696,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 644,00 zł/100ml

Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
829,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 530,20 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
25 171,00 zł/100ml

Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
684,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 563,73 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem pod oczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
750,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 005,33 zł/100ml

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
232,36 zł
Sprzedawca: Parfumart
1 549,07 zł/100ml

Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
68,68 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
457,87 zł/100ml

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 369,93 zł/100ml