5,0



Na podstawie 6 opinii
Activlab Pharma Luteina Extra – Luteina 40 mg i Zeaksantyna 2 mg, Softgel, 30 kapsułek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10%zniżki
Kupon jest już aktywny
Tylko do 11 października
Kupon jest już aktywnyTylko do 11 października
Rabat udzielony przez Activlab_Official_Store
Rabat udzielony przez Activlab_Official_Store
23,39 zł
866,33 zł / 1l
+ 12,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20

Rabat 5% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 510% zniżki




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
Rabat 5% od 2 szt.

Rabat 5% od 2 szt.
Rabat 5% od 2 szt.


Więcej informacji o reklamie
Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek2 696,52 zł/1kg
239,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
HELIXOR Sanomucin – kompleksowa ochrona dla błon śluzowych, 180 kapsułek1 469,58 zł/1kg
521,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki Keltican forte wspomagające regenerację nerwów, 60 kapsułek13 852,50 zł/1l
221,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
KAPSUŁKI NA WSPARCIE TRAWIENIA ENZYMAX COMPLEX+ 90 szt. - BIOWEN428,52 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Curcuma Caps o działanie przeciwzapalne oczyszczające i wspierające pranie mózgu Activlab
440,67 zł/1kg
26,44 zł
Sprzedawca: MANADA

Doplněk stravy Abbey Beta-Carotene Plus Skin Protection, 50 kapsli
164,50 zł/1kg
32,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Esseliv, 50 kapsułek
902,29 zł/1kg
63,16 zł
Sprzedawca: MANADA

Activlab Pharma Essepatil Extra – Fosfolipidy Sojowe 600 mg, Kapsułki, 50 kapsułek
17,90 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Oculax - wsparcie dla zdrowia oczu i wzroku (30 kapsułek)
7 575,88 zł/1kg
139,99 zł
-11,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Sylimaryna EXTRA 70 mg wsparcie wątroby i trawienia Activlab Pharma
447,60 zł/1kg
11,19 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Skoczylas Na oczy luteina kapsułki 60 szt
62 930,00 zł/1l
62,93 zł
Sprzedawca: Tersorte

CentroVision Lutein 15 mg kapsułki ochrona wzroku i komórek, 90 kapsułek
1 480,09 zł/1kg
167,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Espara kapsułki jagodowe z luteiną i likopenem na wzrok, 60 kapsułek
1 038,10 zł/1kg
103,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Renoftal – wsparcie wzroku i pielęgnacja oczu – 30 kapsułek
0,00 zł/1l
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Panaseus Zdrowa prostata 50 kapsułek
345,00 zł/1l
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Maxiluten – wsparcie dla wzroku i dobrego samopoczucia oczu – 30 kapsułek
9 244,67 zł/1l
151,03 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Visitec – 30 kapsułek – dobre samopoczucie oczu i wsparcie wzroku
6 603,33 zł/1kg
151,03 zł
-12,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

nupure probaflor - Probiotyki do rehabilitacji jelit, 90 kapsułek
2 076,28 zł/1kg
178,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Luteina 40 mg, 60 kapsułek
750,83 zł/1l
45,05 zł
Sprzedawca: FITS
Więcej o produkcie

Luteina Extra wsparcie zdrowia oczu i wzroku Activlab Pharma
✓ Dla wykonujących pracę w sztucznym świetle
✓ Dla pracujących przy komputerze
✓ Dla prowadzących wiele godzin samochód
Opis i dane produktu
Activlab Pharma Luteina Extra – Luteina 40 mg i Zeaksantyna 2 mg, Softgel, 30 kapsułek
Luteina Extra to miękkie kapsułki zawierające luteinę krystaliczną, zeaksantynę i oleje roślinne. Opakowanie: 30 kapsułek.
Jedna kapsułka dostarcza 40 mg luteiny, 2 mg zeaksantyny i 200 mg wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.
Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.
Najważniejsze zalety Luteina Extra
- Porcja dostarcza 40 mg luteiny.
- Zeaksantyna uzupełnia skład karotenoidów.
- Miękka kapsułka softgel ułatwia przyjmowanie.
- Formuła zawiera oleje roślinne.
- Postać i przygotowanie: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.
Składniki aktywne
| Składnik | w porcji |
|---|---|
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 200 mg |
| Luteina | 40 mg |
| Zeaksantyna | 2 mg |
Wartości zgodne z tabelą na karcie produktu Activlab dla wskazanego wariantu.
Składniki
Składniki: żelatyna, glicerol, woda, tlenki i wodorotlenki żelaza, olej z krokosza barwierskiego, olej słonecznikowy, luteina krystaliczna, zeaksantyna z aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta), olej z nasion soi
Informacje o alergenach
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.
Zalecane spożycie
Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.
Ostrzeżenia
Suplement diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Nie stosować jako zamiennika zróżnicowanej diety. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.
Informacje o produkcie
Rodzaj produktu: Luteina 40 mg i Zeaksantyna 2 mg, Softgel
Wariant: 30 kapsułek
Marka: Activlab Pharma
- Przechowywanie i użytkowanie
- Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem.
- Zawartość
- 30 ml
- Lista składników
- Otoczka (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza), olej z krokosza barwierskiego, olej słonecznikowy, luteina krystaliczna i zeaksantyna z aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta).
- Informacja o wartościach odżywczych
- na grafice
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- Kapsułki do suplementacji
- Producent
- Activlab Pharma
- Liczba sztuk
- 30
- Zalecany sposób podawania
- 1 kapsułka dziennie.
- Numer producenta
- FR/035
- EAN
- 5907368895475
- Przechowywanie i użytkowanie
- Produkt należy przechowywać szczelnie zamknięty w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i mrozem.
- Zawartość
- 30 ml
- Lista składników
- Otoczka (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza), olej z krokosza barwierskiego, olej słonecznikowy, luteina krystaliczna i zeaksantyna z aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta).
- Informacja o wartościach odżywczych
- na grafice
- Waga
- 30 g
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- Kapsułki do suplementacji
- Producent
- Activlab Pharma
- Liczba sztuk
- 30
- Zalecany sposób podawania
- 1 kapsułka dziennie.
- Numer producenta
- FR/035
- EAN
- 5907368895475
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Płyta wibracyjna z Bluetooth LCD Trener wibracji Fitness Zdalne sterowanie Opaski treningowe Vibro Sports Shaper Urządzenie do treningu oscylacyjnego 3D 4D Retoo
426,99 zł
-230,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
196,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Esseliv, 50 kapsułek
902,29 zł/1kg
63,16 zł
Sprzedawca: MANADA

Curcuma Caps o działanie przeciwzapalne oczyszczające i wspierające pranie mózgu Activlab
440,67 zł/1kg
26,44 zł
Sprzedawca: MANADA

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Suplementy diety Kräuterhaus Sanct Bernhard Witaminy Dla Oczu (90 kaps.) 5751
97 000,00 zł/1kg
97,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Klarstein Jet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein
![Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Lavender Purple [Energieklasse B] (MZB0IJXEU)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a341bf4ef8cba4f239c7655b0b97ce26.webp)
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G Dual Sim 8GB RAM 256GB - Lavender Purple [Energieklasse B] (MZB0IJXEU)
1 139,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: CoreTechni

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Kapsułki Abbey Eyes Vital na dzień i na noc wspomagające wzrok, 30 kapsułek
582,93 zł/1kg
23,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Thomson Neo 360 X GEN360-4C128BK – laptop konwertowalny z ekranem FHD o przekątnej 33,78 cm (13,3"), procesorem Celeron N4020, 4 GB pamięci RAM, dyskiem 128 GB, systemem Windows 10 Home i klawiaturą QWERTZ, kolor czarny
1 125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Telesun

ProFuel Melatonina (365 tabletek)
809,33 zł/1l
72,84 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Pralka Midea MF100T70B-12A, pojemność 7 kg, system AquaStop, delikatne otwieranie, silnik inwerterowy
2 862,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Dealsupply

Witamina A i E Hevert Vital, 60 kapsułek
1 590,40 zł/1kg
79,52 zł
Sprzedawca: apohealth

PARAZAX complex 30 kapsułek oryginał
14 516,38 zł/1l
226,02 zł
Sprzedawca: WR-Products

Vitamaze Omega 3 1000 mg oleju rybiego w wysokiej dawce - 90 kapsułek
604,10 zł/1kg
104,51 zł
Sprzedawca: apohealth

SunSun JP-092 Filtr wewnętrzny do akwarium z pompą 250 l/h 3W Filtr narożny S do małego akwarium do 40 L
81,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Activlab Pharma Psychobiotyk – 6 Szczepów Bakterii i Prebiotyk FOS, 20 kapsułek
1 283,33 zł/1kg
38,50 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Vitaworld Magnesium Bisglycinate Plus | 120 kapsułek | 333 mg magnezu w dziennej dawce | wysoka biodostępność | wegańskie
791,67 zł/1kg
85,50 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

EAA Xtra Cytryna, 500g
135,98 zł/1kg
67,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Xiaomi nowa frytownica na gorące powietrze sterowana aplikacją, funkcja timera, z ręcznym ustawianiem temperatury, z wyświetlaczem, można myć w zmywarce Biały (BHR4849EU)
1 065,14 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Omega-3 - 400 kapsułek I olej rybny I olej rybny I kapsułki softgel I wysoko skoncentrowane EPA i DHA I dla prawidłowych lipidów krwi I metabolizm lipidów (cholesterolu) I dla prawidłowego ciśnienia krwi I prawidłowe funkcjonowanie serca I forma trójglicerydów I forma TG I wysoka biodostępność
423,44 zł/1l
232,89 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko pasuje
Liczba sztuk 30Waga 0,03 kg
wszystko pasuje
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 30Waga 0,03 kg
Oceniono dnia 5 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 30Waga 0,03 kg
Oceniono dnia 23 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 30Waga 0,03 kg
Oceniono dnia 27 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 30Waga 0,03 kg
Oceniono dnia 5 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 30Waga 0,03 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,51 zł
Sprzedawca: apohealth
1 698,65 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,29 zł
Sprzedawca: apohealth
114 289,99 zł/1l

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Froximun Toxaprevent Medi Pure Capsules 60 kapsułek
86,86 zł
Sprzedawca: apohealth
1 447,67 zł/1l

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
203,90 zł
Sprzedawca: apohealth
1 887,96 zł/1kg

Pantovigar Vital, Kap Haare, 180 St, KAP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
389,41 zł
Sprzedawca: apohealth
2 512,32 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
239,99 zł
Sprzedawca: apohealth
2 696,52 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 671,34 zł/1kg

FROXIMUN Toxaprevent medi plus proszek wzmacniający barierę ściany jelita, 30 szt. Saszetki
190,05 zł
Sprzedawca: apohealth
1 347,87 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg

Vita Elements Diglicynian Magnezu 180 Kapsułek Chelat Układ Nerwowy Funkcja Mięśni Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
662,50 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Multiwitaminowy 180 Kapsułek Multiwitamina Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
847,13 zł/1kg

Vita Elements Witamina B12 z Kwasem Foliowym 180 Tabletek Kwas Foliowy Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
2 296,67 zł/1kg