5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Zawartość:
0.1 l- 0.1 l
- 250 ml
Moroccanoil Thickening Lotion, Olejek do włosów, 100 ml, Kobiety, Cienkie włosy, Świecący, Olej arganowy, Olej słonecznikowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
350,45 zł
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
KERASILK 4021609850229, 250 ml, Szampon, Kobiety, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Wygładzający555,16 zł/1l
138,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
BIOXCIN Szampon do Włosów Keratyna i Argan 300ml45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
324,90 zł/1l
324,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Martwe włosy, Wszystkie kolory
348,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Joico HydraSplash Hydrating Shampoo odżywczy szampon nawilżający do włosów 300 ml
159,83 zł/1l
47,95 zł
Sprzedawca: Glampact

Aveda 18084055038, 1000 ml, Szampon, Kobiety, Włosy normalne, Włosy przetłuszczające się, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Oczyszczający, Świecący
537,00 zł/1l
537,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Aveda 18084052051, 350 ml, Szampon, Kobiety, Kręconych włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Nawilżenie, Świecący
521,91 zł/1l
182,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lador Dermatical Szampon do włosów cienkich 50 ml
378,00 zł/1l
24,90 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Cosnature Regenerujący szampon do włosów z awokado i migdałami, 250ml
37,72 zł/1l
10,77 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,43 zł
Sprzedawca: taleoo

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Shampoo odżywczy szampon dla nawilżenia włosów 300 ml
162,07 zł/1l
48,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico Odżywka Joico Innerjoi Szampon nawilżający 300ml
121,57 zł/1l
36,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico HydraSplash Szampon nawilżający do włosów, 1000ml
141,62 zł/1l
141,62 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dr Sante Argan Hair Szampon z olejem arganowym i keratyną, 250 ml
66,67 zł/1kg
20,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nanoil Argan Micelarny szampon z olejkiem arganowym, 300ml
130,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Olejek do włosów
- Pojemność:
- 100 ml
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Cienkie włosy
- Efekt pielęgnacji włosów:
- Świecący
- Główne składniki:
- Olej arganowy, Olej słonecznikowy
- Skład:
- AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CETYL ALCOHOL, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, PARFUM/FRAGRANCE, HYDROLYZED RICE PROTEIN, HYDROLYZED QUINOA, WHEAT AMINO ACIDS, SOY AMINO ACIDS, CITRIC ACID, GLUCOSE, GLYCERIN, DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, STEARAMINE OXIDE, OLEALKONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, ISOPROPYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES POLYGLYCERYL-10 ESTERS, XYLITYLGLUCOSIDE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ANHYDROXYLITOL, GLYCERYL STEARATE SE, CINNAMIDOPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, XYLITOL, TRIDECETH-12, POLYQUATERNIUM-7, POLYQUATERNIUM-11, C12-13 PARETH-9, CETRIMONIUM CHLORIDE, ARGININE HCL, SERINE, THREONINE, ALGIN, CHITOSAN, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL. MOLIC01
- Jak używać:
- Apply a quarter-sized amount of Moroccanoil Thickening Lotion between palms. Distribute through damp hair from root to tip and blow-dry as usual.
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Moroccanoil Volume Thickening Lotion 100ml
Moroccanoil Volume Thickening Lotion to lekki, ale bogaty lotion opracowany specjalnie w celu wzmocnienia i pogrubienia cienkich i wiotkich włosów. Formuła została wzbogacona olejkiem arganowym i polimerami, które delikatnie odżywiają włosy, jednocześnie dodając im objętości.
- Pogrubia włosy
- Nawilża
- Chroni włosy przed wysoką temperaturą
- Zwiększa objętość i objętość włosów
Balsam jest łatwy w użyciu i nie pozostawia osadu. Ponadto nawilża włosy i chroni je przed wysoką temperaturą podczas stylizacji. Moroccanoil Volume Thickening Lotion jest idealny dla każdego, kto chce nadać swoim włosom większą objętość i gęstość bez ich obciążania.
Użyj Moroccanoil Volume Thickening Lotion, aby wzmocnić i zagęścić cienkie i wiotkie włosy bez ich obciążania.
Moroccanoil, Volume, Argan Oil, Hair Lotion Treatment, Thickening, 100 ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Produkty do pielęgnacji włosów bez spłukiwania Moroccanoil z kolekcji Volume zostały stworzone specjalnie dla kobiet do każdego rodzaju włosów. To fryzjerskie cudo ma pojemność 100 ml.
Moroccanoil Volume Thickening Lotion 100 ml
- Wymiary
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Zawartość
- 0.1 l
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Liczba sztuk
- 2
- EAN
- 7290015877657
- Numer producenta
- 8262
- Wymiary
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Zawartość
- 0.1 l
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Liczba sztuk
- 2
- EAN
- 7290015877657
- Numer producenta
- 8262
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Moroccanoil Root Boost, Lakier do włosów, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, 250 ml, Teksturowanie, Zwiększanie objętości, AQUA/WATER/EAU, HYDROFLUOROCARBON 152A, DIMETHYL ETHER, VP/VA COPOLYMER, PVP, PEG-45 PALM KERNEL...
394,80 zł/1l
98,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
665,63 zł/1l
106,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
324,90 zł/1l
324,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner Odżywka do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
197,73 zł/1l
197,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Ochrona, Świecący, Wygładzający
715,67 zł/1l
21,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Dry Texture, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 205 ml, Teksturowanie, HYDROFLUOROCARBON 152A, BUTANE, SD ALCOHOL 40B (ALCOHOL DENAT.), VP/VA COPOLYMER, ZEOLITE, ARGANIA...
760,00 zł/1l
155,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Color Depositing Mask odżywcza maska z kolorowymi pigmentami Platinum 200 ml
598,95 zł/1l
119,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Extra Volume, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Martwe włosy, Wszystkie kolory
348,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil - Brumes du Maroc Fragrance Mist 100ml
1 092,20 zł/1l
109,22 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
3 440,00 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joanna Professional Curls Krem do loków Sprężystość i Elastyczność, 200g
138,60 zł/1l
27,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Moroccanoil Intense Curl 300ml, Krem do włosów, Unisex, Kręconych włosów, 300 ml, Nawilżający, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, Buteleczka z pompką
613,73 zł/1l
184,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment Original, Olejek do włosów, 25 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Olej arganowy
3 921,20 zł/1l
98,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Color Continue, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 250 ml
112,60 zł/1l
28,15 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment Light, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Kolorowe włosy, Mocne włosy, Odżywiający, Świecący, Wzmacniający, Olej arganowy
1 853,20 zł/1l
185,32 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Moroccanoil Dry Shampoo Dark Tones, 65 ml, Suchy szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Czyszczenie, Orzeźwiający, Olej arganowy, Skrobia ryżowa
836,62 zł/1l
54,38 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
931,33 zł/1l
69,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Conditioner, Moisture And Shine, 70 ml
518,38 zł/1kg
42,57 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Odżywka nawilżająca 500 ml
337,32 zł/1l
168,66 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moroccanoil Smoothing, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Przeciw puszeniu się, Rozczesywanie, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący,..., 250 ml, Butelka
691,80 zł/1l
172,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil, Color Complete, Argan Oil, Hair Spray Treatment, Hydrate & Protect, 160 ml
858,38 zł/1l
137,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil 7290016494341, Kręconych włosów, Nawilżający, Odżywianie, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, 250 ml, Butelka, AquaCetearyl AlcoholHydrogenated Ethylhexyl OlivateBehentrimonium MethosulfateCetyl..., 1 szt.
397,96 zł/1l
99,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet

Moroccanoil, Smooth, Argan Oil, Hair Styling Lotion, 300 ml
361,36 zł/1kg
180,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l