Cuba - Cuba Prestige Platinum EDT 90ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,96 zł
410,67 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 5% od 2 szt.




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20





4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2







5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12Rabat 3% od 2 szt.




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18





4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5Rabat 4% od 2 szt.

Więcej informacji o reklamie
MEXX Fresh Woman EDT 15ml11 518,00 zł/1l
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt3 819,70 zł/1l
381,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX2 625,00 zł/1l
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia for Men EDT 150 ml M3 972,33 zł/1l
595,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cuba Prestige woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
410,67 zł/1l
36,96 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Original Cuba Magnum Gold Woda toaletowa, 130ml
292,31 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Cuba Original Cuba Prestige Black Woda toaletowa, 90ml
512,00 zł/1l
46,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Fragluxe Cuba Gold, Mężczyźni, 100 ml, Spray
522,30 zł/1l
52,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Fragluxe Cuba Orange, Mężczyźni, 100 ml, Cedr, Jaśmin, Lawenda, Spray
347,00 zł/1l
34,70 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba City New York for Men EDT 35 ml M
50,06 zł/1l
17,52 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Original Cuba VIP Woda toaletowa, 200ml
171,35 zł/1l
34,27 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Original Cuba City Las Vegas For Men Woda toaletowa, 100ml
350,30 zł/1l
35,03 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Prestige Elixir EDT 90 ml
411,22 zł/1l
37,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cuba Original Cuba Prestige Platinum Woda toaletowa, 35ml
606,57 zł/1l
21,23 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Baldessarini Signature Edt 90ml
1 948,67 zł/1l
175,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Iceberg - Be Wonderfully You EDT 100ml
657,50 zł/1l
65,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 974,30 zł/1l
297,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Loewe I Loewe Me edt 100ml
3 326,50 zł/1l
332,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Fragluxe Cuba Green, Mężczyźni, 100 ml, Spray
87,11 zł/1l
30,49 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 733,30 zł/1l
273,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cuba Prestige Platinum.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
90 ml
Cuba - Cuba Prestige Platinum EDT 90ml Standard package. For men.
Woda toaletowa Prestige Platinum marki Cuba została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 90 ml wybranego zapachu.
Cuba Prestige Platinum woda toaletowa 90 ml to drzewny, aromatyczny zapach dla mężczyzn inspirowany słonecznym, kubańskim podejściem do życia. Rozpoczyna się orzeźwiająco akordami orzeźwiającej bergamotki i lawendy oraz kwiatowym sercem. W bazie ciepłe akordy paczuli i porostu dębowego dopełniają męski zapach. Prestige Platinum jest odpowiedni dla eleganckiego mężczyzny i nadaje każdemu odrobinę charyzmy. Może być noszony szczególnie dobrze na specjalne okazje, ale także jako codzienny towarzysz.
Cuba Prestige Platinum Man Edt 90 ml
- Model
- Prestige Platinum
- Waga
- 1 kg
- Rodzaj zapachu
- Drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5425017735755
- Numer producenta
- JTI-110731791
- Model
- Prestige Platinum
- Waga
- 1 kg
- Rodzaj zapachu
- Drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5425017735755
- Numer producenta
- JTI-110731791
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Fragluxe Cuba Gold, Mężczyźni, 100 ml, Spray
522,30 zł/1l
52,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cuba City New York for Men EDT 35 ml M
50,06 zł/1l
17,52 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Fragluxe Cuba Miami, Mężczyźni, 35 ml, Spray
992,00 zł/1l
34,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Cuba Original Cuba Magnum Gold Woda toaletowa, 130ml
292,31 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Cuba Prestige woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
410,67 zł/1l
36,96 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Fragluxe Cuba Orange, Mężczyźni, 100 ml, Cedr, Jaśmin, Lawenda, Spray
347,00 zł/1l
34,70 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
460,00 zł/1l
46,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Maison Alhambra - Philos Centro EDP 100ml
613,70 zł/1l
87,19 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Cuba Original Cuba VIP Woda toaletowa, 200ml
171,35 zł/1l
34,27 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Original Cuba Red Woda toaletowa, 100ml
280,40 zł/1l
28,04 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Cuba Original Cuba Prestige Black Woda toaletowa, 90ml
512,00 zł/1l
46,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 50ml
3 018,40 zł/1l
150,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Philos Opus Noir Woda perfumowana, 100 ml
598,20 zł/1l
59,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Regina 212955 Papier toaletowy Rumianek 3-warstwowy 56 rolek
179,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Cuba Gold zestaw upominkowy 4-częściowy z drewnianym wiaderkiem Woda toaletowa dla mężczyzn EdT 100ml + EdT 35ml - Woda po goleniu 100ml - Spray do ciała 200ml
148,65 zł/1l
79,53 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba Original Cuba Fierce Woda toaletowa, 100 ml
317,60 zł/1l
31,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfa Romeo Black EDT 125 ml M
1 080,64 zł/1l
135,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

BRUBAKER 5-pak męskich koszulek podkoszulków - okrągły dekolt - wykonane z wysokiej jakości bawełny (gładkiej) - bardzo długie - bezszwowe - czarne - rozmiar S
112,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l