4,9



Na podstawie 40 opinii
Nuxe - Wielofunkcyjny suchy olejek Huile Prodigieuse (Multi-Purpose Dry Oil) | pojemność 50 ml 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
101,11 zł
101,11 zł / 1kg
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Olejki pielęgnacyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
OWAY Odżywczy olejek do opalania Serum 100 ml2 254,80 zł/1l
225,48 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
La Mer The Renewal Oil34 044,00 zł/1l
510,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
OLEJ MARULA 4% Q10 1% HAGEBUTTENÖL 4% Serum do skóry suchej 30 ml2 433,33 zł/1l
73,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Clarins - Contour Treatment Oil 100ml624,56 zł/1kg
179,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe Huile Prodigieuse Riche Suchy olejek o bogatej konsystencji, 100 ml
691,60 zł/1kg
103,74 zł
Sprzedawca: VISO

Nuxe, Huile Prodigieuse Multi-Purpose Floral, Body Oil, For Face, Body & Hair, 100 ml
937,00 zł/1l
93,70 zł
Sprzedawca: VISO

NUXE Shimmering Dry Oil Huile Prodigieuse, Masło, Kobiety, Lśniące, Uniwersalne, 50 ml, Olej arganowy, Olej Camellia, Olej makadamia
1 760,00 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nuxe Prodigieux Néroli zestaw Multi-Purpose Dry Oil + High Shine Shampoo 100 ml + 30 ml
870,15 zł/1l
113,12 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nuxe Huile Prodigieuse Multi-Purpose Dry Oil 100 ml
1 368,90 zł/1l
136,89 zł
Sprzedawca: CosmeChicFr

NUXE Huile Prodigieuse Or, Olej, Pouczający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 100 ml, Butelka
1 147,50 zł/1l
131,06 zł
-16,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,75 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nuxe, Huile Prodigieuse Multi-Purpose Floral, Body Oil, For Face, Body & Hair, 10 ml
1 570,00 zł/1l
15,70 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Moroccanoil - Dry Body Oil 100ml
1 632,50 zł/1l
163,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rilastil Regenerum Oil 30 ml
127 609,99 zł/1l
127,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Penaten Intensive Care Oil 200 ml
104,50 zł/1l
20,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Insight Skin olejek do ciała Regenerating Body Oil 150 ml
407,00 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nuxe Dezodorant Nuxe Huile Prodigieuse Roll On 60ml
1 595,83 zł/1l
95,75 zł
Sprzedawca: Tersorte

Melvita olej ze słodkich migdałów 50ml
1 099,60 zł/1l
54,98 zł
Sprzedawca: taleoo

Free Oil Hydrolipidowy olejek do twarzy 30 ml
1 502,00 zł/1kg
105,14 zł
Sprzedawca: apohealth

Vea Spray 50 Suchy olejek w sprayu do ciała 50ml
64 290,00 zł/1l
64,29 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

AHAVA AHADOBMSK100, Olej, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, 100 ml, Spray
1 185,90 zł/1l
118,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Legendarny zabieg pielęgnacyjny z siedmioma cennymi olejkami roślinnymi i 98% naturalnymi składnikami zapewnia długotrwałe nawilżenie twarzy i ciała. Jego działanie przeciwutleniające i ""efekt tarczy chroniącej przed zanieczyszczeniami""** oraz zdolność zmniejszania widoczności rozstępów sprawiają, że jest Twoim codziennym sprzymierzeńcem. Dzięki niepowtarzalnej konsystencji suchego olejku i uzależniającemu zapachowi ze słonecznymi, zmysłowymi nutami Huile Prodigieuse zapewnia chwilę prawdziwej przyjemności.
** Ogranicza przyleganie zanieczyszczeń do skóry.
7 cennych 100% olejków roślinnych o uzupełniających się właściwościach, dobranych ze względu na ich powinowactwo ze skórą:
- Olej Tsubaki
- Olej arganowy
- Olej makadamia
- Olej z ogórecznika
- Olejek kameliowy
- Olej z orzechów laskowych
- Słodki olejek migdałowy
Wegańska formuła bez składników i pochodnych pochodzenia zwierzęcego.
98% składników pochodzenia naturalnego
Zapach: /chwila intensywnej zmysłowości dzięki zapachowi z nutami kwiatu pomarańczy, magnolii i wanilii.
Sposób użycia: /Stosuj Huile Prodigieuse przez cały rok, zimą i latem, na twarz, ciało i włosy. Przed nałożeniem olejku rozgrzej go w dłoniach, a następnie podłóż dłonie pod nos, by nacieszyć się dobrodziejstwami jego zapachu.
- Stosuj na twarz samodzielnie (1 pompka) lub wymieszaj kilka kropli w dłoni z kremem. Nałóż na twarz od środka w kierunku zewnętrznych konturów. Mężczyźni też go pokochają, ich broda stanie się miękka i jedwabista.
- Nakładaj na ciało okrężnymi ruchami (biust, nogi itp.), zwracając szczególną uwagę na bardzo suche partie skóry i/lub rozstępy.
- Nałóż na włosy 1 lub 2 pompki produktu na dłoń i nakładaj na długości i końce tak często, jak to konieczne. Aby uzyskać intensywną kurację kondycjonującą, nakładaj raz lub dwa razy w tygodniu jako maskę na całe włosy. Pozostaw na co najmniej 10 minut przed umyciem włosów.
Aby uzyskać maksymalne odprężenie, wlej kilka kropli olejku do ciepłej wody w wannie.
Nuxe Huile Prodigieuse – Wielofunkcyjne Olejek Suchy
Nuxe Huile Prodigieuse to wszechstronny olejek suchy, przeznaczony do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Lekka formuła, bogata w oleje roślinne, intensywnie pielęgnuje skórę, nadaje włosom miękkość i zapewnia jedwabistą fakturę, bez pozostawiania tłustej warstwy.
Szybko wchłaniająca się konsystencja zapewnia nawilżenie i pozostawia skórę i włosy przyjemnie odżywione. Olejek suchy jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry i może być stosowany przez cały rok jako codzienna pielęgnacja.
- Olejek suchy do twarzy, ciała i włosów
- Zawiera oleje roślinne
- Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy
- Intensywnie pielęgnuje skórę i włosy
- Odpowiedni do codziennego stosowania
Składniki (INCI):
COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, DICAPRYLYL ETHER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL, CAMELLIA OLEIFERA SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, TOCOPHEROL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, ASCORBIC ACID, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL [N2212/A].
Informacje o alergenach:
Produkt zawiera oleje roślinne oraz substancje zapachowe, takie jak linalol, limonen, cytronelol, geraniol i cytral, które u osób wrażliwych mogą wywoływać reakcje alergiczne. Osoby z znanymi alergiami na oleje orzechowe lub substancje zapachowe powinny przed użyciem zapoznać się ze składem. W przypadku podrażnień skóry należy przerwać stosowanie.
Sposób użycia:
W zależności od potrzeb, nanieść kilka kropli na twarz, ciało lub końcówki włosów i delikatnie wmasować. Nie spłukiwać. Unikać kontaktu z oczami. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Nuxe Prodigieux Huile Prodigieuse Dzięki unikalnej kompozycji 6 cennych olejków roślinnych
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Nuxe jest sklasyfikowany jako olejek do skóry i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Nuxe o objętości 100 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Nuxe - Wielofunkcyjny suchy olejek Huile Prodigieuse (Multi-Purpose Dry Oil) | objętość 50 ml 100ml Kosmetyki. Dla kobiet.
Nuxe Prodigieux Huile Prodigieuse. Unikalna kompozycja 6 cennych olejków roślinnych i witaminy E jest szybko wchłaniana przez skórę. Olejek sprawia, że skóra staje się jedwabiście miękka, a włosy elastyczne i lśniące. Dzięki wyjątkowej konsystencji suchego olejku i niepowtarzalnemu zapachowi, olejek ten jest ulubionym produktem kobiet od ponad 20 lat. Zawiera 97,8% składników pochodzenia naturalnego. Stosowanie: Rozpylić na włosy i ciało.
Wszystkie rodzaje skóry / Twarz, ciało i włosy Nuxe Huile Prodigieuse Uniwersalny suchy olejek
Nuxe Huile Prodigieuse wielofunkcyjny suchy olejek do twarzy, ciała, włosów 100ml - S
Nuxe Huile Prodigieuse suchy olejek 100 ml
Wykwintny,
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, OLEJ Z NASION MAKADAMII (MACADAMIA INTEGRIFOLIA), DIKAPRYLIL ETER, TRIGLICERYD KAPRILINO-KAPRYNOWY, OLEJ Z ORZECHÓW MIGDAŁOWYCH (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), OLEJ Z NASION LESZCZYNY POSPOLITEJ (CORYLUS AVELLANA), OLEJ Z NASION KAMELII JAPOŃSKIEJ (CAMELLIA OLEIFERA), PARFUM/FRAGRANCE, OLEJ Z NASION KAMELII JAPOŃSKIEJ (CAMELLIA JAPONICA), TOKOFEROL, OLEJ Z JĄDROWCA ARGANIOWEGO (ARGANIA SPINOSA), OLEJ Z NASION RZEPICHY POSPOLITEJ (BORAGO OFFICINALIS), TOKOFERYL ACETATE, OLEJ Z NASION SŁONECZNIKA POSPOLITEGO (HELIANTHUS ANNUUS), EKSTRAKT Z LIŚCI ROZMARYNU POSPOLITEGO (ROSMARINUS OFFICINALIS), POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, KWAS ASKORBINOWY, EKSTRAKT Z OWOCÓW POMIDORA POSPOLITEGO (SOLANUM LYCOPERSICUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONEN, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYLACHOL [N2212/A]
- Producent
- Liczba sztuk
- 144
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3264680009754
- Numer producenta
- G0031157391
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, OLEJ Z NASION MAKADAMII (MACADAMIA INTEGRIFOLIA), DIKAPRYLIL ETER, TRIGLICERYD KAPRILINO-KAPRYNOWY, OLEJ Z ORZECHÓW MIGDAŁOWYCH (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS), OLEJ Z NASION LESZCZYNY POSPOLITEJ (CORYLUS AVELLANA), OLEJ Z NASION KAMELII JAPOŃSKIEJ (CAMELLIA OLEIFERA), PARFUM/FRAGRANCE, OLEJ Z NASION KAMELII JAPOŃSKIEJ (CAMELLIA JAPONICA), TOKOFEROL, OLEJ Z JĄDROWCA ARGANIOWEGO (ARGANIA SPINOSA), OLEJ Z NASION RZEPICHY POSPOLITEJ (BORAGO OFFICINALIS), TOKOFERYL ACETATE, OLEJ Z NASION SŁONECZNIKA POSPOLITEGO (HELIANTHUS ANNUUS), EKSTRAKT Z LIŚCI ROZMARYNU POSPOLITEGO (ROSMARINUS OFFICINALIS), POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, KWAS ASKORBINOWY, EKSTRAKT Z OWOCÓW POMIDORA POSPOLITEGO (SOLANUM LYCOPERSICUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONEN, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYLACHOL [N2212/A]
- Producent
- Liczba sztuk
- 144
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3264680009754
- Numer producenta
- G0031157391
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

NUXE Shimmering Dry Oil Huile Prodigieuse, Masło, Kobiety, Odżywiający, Świecący, Uniwersalne, 100 ml, Olej arganowy, Olej Camellia, Olej makadamia
1 047,50 zł/1l
104,75 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

NUXE Prodigieux Le Parfum 50ml, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Orange Flowers, Magnolia, Vanilla, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL,...
3 655,20 zł/1l
182,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nuxe, Huile Prodigieuse Multi-Purpose Floral, Body Oil, For Face, Body & Hair, 100 ml
937,00 zł/1l
93,70 zł
Sprzedawca: VISO

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 032,84 zł/1l
136,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nuxe Huile Prodigieuse Riche Suchy olejek o bogatej konsystencji, 100 ml
691,60 zł/1kg
103,74 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream Rich 50ml
743,72 zł/100ml
371,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml
63,42 zł/100ml
317,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Pride Eternal Vanille woda perfumowana unisex 100 ml
1 596,30 zł/1l
159,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
114,62 zł
Sprzedawca: Katomix

Nuxe Merveillance Lift - Krem pudrowy ujędrniający - dla skóry normalnej i mieszanej
132,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NUXE Shimmering Dry Oil Huile Prodigieuse, Masło, Kobiety, Lśniące, Uniwersalne, 50 ml, Olej arganowy, Olej Camellia, Olej makadamia
1 760,00 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Garaż rowerowy Skuter Motorower Rower elektryczny Pokrowiec ochronny na rower Plandeka Pełny garaż
82,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

DOLCE&GABBANA Light Blue Eau Intense EDP 100ml
3 965,00 zł/1l
396,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tefal Hard Titanium PRO G28919, Okrągły, Wok/Patelnia do mieszania, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
690,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Zestaw 6 szklanek do latte macchiato o pojemności 300 ml z uchwytem oraz 6 łyżeczek ze stali nierdzewnej Szklanki do kawy Szklanki do herbaty
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Dr.Melaxin Cemenrete – krem intensywnie nawilżający z wapniem, 50 ml
250,22 zł/100ml
125,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 58398, Bateria do ponownego naładowania, AAA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 2 szt., 800 mAh
55,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Męska, Męska, Biały
27,48 zł/1m
54,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 151,20 zł/1l
415,12 zł
Sprzedawca: Sykz

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
211,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

NUXE Huile Prodigieuse, Olej, Odżywiający, 50 ml, Spray
1 441,20 zł/1l
72,06 zł
Sprzedawca: MANADA

NUXE Huile Prodigieuse, Masło, Kobiety, Uniwersalne, 100 ml, Butelka
110,76 zł/100ml
110,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nuxe, Huile Prodigieuse Multi-Purpose Floral, Body Oil, For Face, Body & Hair, 50 ml
1 168,50 zł/1kg
70,11 zł
Sprzedawca: VISO

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lekki, przyjemny zapach
Używam tego olejku już od dawna, ale wyłącznie do pielęgnacji ciała. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów. Wskazówka, jak uzyskać jeszcze bardziej miękką skórę. Na dłoń należy nanieść 3–4 psiknięcia olejku Nuxe, a następnie dodać odrobinę kremu do ciała Nivea lub innego, wymieszać obie substancje dłońmi i wmasować w ciało. To absolutnie skuteczny sposób na uzyskanie bardzo delikatnej skóry.
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło świetnie, cena bardzo dobra, szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona!
Kupuję ten olejek już od dawna, jest dobry dla mojej skóry, a zapach bardzo mi się podoba
Oceniono dnia 21 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olejek Nuxe
Bardzo świetny, ładnie pachnący olejek! Wszechstronny, szybko się wchłania!
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo odżywczy
Bardzo dobry olej, używam go od lat.
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt – jak zawsze
Świetny produkt – jak zawsze
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olej
Super olej
Oceniono dnia 14 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super!
Zgodnie z opisem. Uwielbiam ten zapach.
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko w porządku
bardzo dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pure Chemical | Olejek Neem - 20 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne
1 734,78 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
86,74 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Cytronella - 1 L - Naturalny - Relaksujący - Aromaterapia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
479,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
479,69 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Neem - 5 L - Tłoczony Na Zimno - 100% Naturalny - Właściwości Zdrowotne Oleju
489,69 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
97,94 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 10 L - 100% Naturalny - Odżywczy - Kanister Hdpe
481,39 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
48,14 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 1 L - Bogaty W Kwasy Tłuszczowe - Naturalna Pielęgnacja - Zdrowie Skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
400,43 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
400,43 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 100 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
3 734,80 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Moringa - 1l - 1kg - Nawilżający - Naturalny Olejek Do Pielęgnacji Skóry
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 1000 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olej Kameliowy
373,48 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
373,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Migdałowy - 5000 Ml - 100% Naturalny - Witaminy A, E, D - Pielęgnacja Skóry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
259,35 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
51,87 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Rycynowy - 5 L - Tłoczony Na Zimno - Nierafinowany - Naturalny Olejek Rycynowy
267,65 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
53,53 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Sosnowy - 0,5 L - Kiełkowy Zapach - Naturalny - Wysoka Czystość
258,93 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
517,86 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Eukaliptusowy - 1 L - Naturalny - Aromaterapia - Eukaliptus



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
244,51 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
244,51 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Owoców Rokitnika - 0,5 L - 100% Naturalny - Tłoczony Na Zimno - Witaminy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
224,18 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
448,36 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Jojoba - 1 L - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Naturalny - Olejek Jojoba
221,99 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
221,99 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Kamelii Japońskiej - 500 Ml - Nierafinowany - Tłoczony Na Zimno - Olejek Rumiankowy
201,44 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,88 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Moringa - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Naturalny Olejek - Pielęgnacja Skóry
201,24 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
402,48 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Pestek Malin - 500 Ml - Nierafinowany - Zimnotłoczony - Naturalny Olej



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
177,46 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
354,92 zł/1l

OLEJ MARULA 4% Q10 1% HAGEBUTTENÖL 4% Serum do skóry suchej 30 ml
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Z Nasion Marchwi - 0,5 L - Tłoczony Na Zimno - Witamina E - Pielęgnacja Skóry
145,21 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
290,42 zł/1l

Pure Chemical | Olejek Awokado - 1 L - Właściwości Nawilżające - Regeneracja Skóry - Naturalny Olej
119,89 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
119,89 zł/1l