5,0



Na podstawie 4 opinii
Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads Perch 10 cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
4,75 zł
593,75 zł / 1kg
+ 25,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 42m 35s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Przynęty gumowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fox Rage Slick Shad Ultra UV 11 cm 4,25 UV YOUNG PERCH x 4 – przynęta gumowa53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fox Rage – gumowa przynęta Zander Pro UV Hot Olive 7,5 cm
1 336,67 zł/1kg
4,01 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads Perch 12 cm
533,33 zł/1kg
6,40 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Zander Pro Shads Ultra UV Red Head 12 cm
533,33 zł/1kg
6,40 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads UV Glow Perch 10 cm
593,75 zł/1kg
4,75 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads UV Glow Perch 14 cm
401,00 zł/1kg
8,02 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Zander Pro Shads Ultra UV Chartreuse Ayu 14 cm
447,00 zł/1kg
8,94 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads UV Red Belly Roller 7,5 cm
401,00 zł/1kg
4,01 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Zander Pro Shad Natural Perch 16 cm
353,55 zł/1kg
10,96 zł
Sprzedawca: Rybina

Savage Gear – przynęta gumowa Cannibal Shad Firetiger 12,5 cm 20 g
392,50 zł/1kg
7,85 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage Gumowa przynęta Mini Craw UV Lemon Tiger – 8 cm
8,40 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – przynęta gumowa Scent Shads Ultra Natural Perch, 1 szt. 9 cm
5,84 zł
Sprzedawca: Rybina

Gunki – gumowa przynęta Gunzilla 16 cm, UV Light Purple Perch
918,83 zł/1kg
28,30 zł
Sprzedawca: Rybina

Savage Gear – przynęta gumowa Cannibal Shad Perch 10 cm 9 g
607,78 zł/1kg
5,47 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage Pro Grub Lemon Tiger UV 10 cm Przynęta
6,57 zł
Sprzedawca: Rybina

Savage Gear – przynęta gumowa Cannibal Shad Firetiger 8 cm 5 g
876,00 zł/1kg
4,38 zł
Sprzedawca: Rybina

Gunki – gumowa przynęta Bumpy 9 cm Ufo
689,39 zł/1kg
4,55 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage Slick Eel Loaded Przynęta gumowa Obciążona UV Perch 35 cm
663,73 zł/1kg
67,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Niech nie zmyli Państwa nazwa! Chociaż nasze przynęty Zander Pro Shads są przeznaczone do celowego połowu sandaczy, świetnie sprawdzają się również podczas łowienia innych gatunków drapieżników. Jest to sprawdzona przez lata przynęta miękkowa, z której obecnie korzysta wielu wędkarzy na całym kontynencie. Dostępna jest w czterech rozmiarach, w tym w nowej, mniejszej wersji o średnicy 7,5 cm. Wszystkie rozmiary charakteryzują się doskonałą akcją, która rozsławiła tę przynętę miękką. Profil korpusu odpowiada większości naturalnego pokarmu, którym żywią się drapieżniki, dlatego przy odpowiedniej prezentacji wędkarz doskonale imituje ruch ofiary. Ogon w kształcie jajka wytwarza mnóstwo wibracji, co sprawia, że przynęta ta jest idealnym celem dla drapieżników. Zander Pro to bardzo uniwersalna przynęta, którą można prezentować na kilka różnych sposobów. Od rzucania z brzegu po łowienie pionowe w słupie wody z łodzi. Można je stosować ze standardowymi główkami jigowymi lub zwiększyć prawdopodobieństwo połowu, używając haczyka w części ogonowej, na wypadek gdyby drapieżniki były bardziej ostrożne. Najnowszym dodatkiem do naszego asortymentu są gotowe do użycia przynęty Zander Pro Shads, które wystarczy wyjąć z opakowania i od razu użyć. • Doskonale naśladuje ruch żywej ofiary • Ogon w kształcie jajka dla maksymalnego wytwarzania wibracji • Dostępne w rozmiarach: 7,5 cm, 10 cm, 12 cm i 14 cm • Już wyposażone w główki jigowe • Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych
Legendarny przynęta Fox Rage - przynęta, która uderzyła jak bomba podczas rocznej fazy testowej naszego zespołu RAGE! Żaden inny softbait nie przyniósł tylu sukcesów połowowych w tak krótkim czasie, co Zander Pro Shad. Dzięki 4 rozmiarom ma optymalny rozmiar dla sandaczy w każdym zbiorniku wodnym. Niezależnie od tego, czy jest to spokojny staw, czy rzeka: pomysłowa pozycja ogona nie tylko zapewnia bardzo naturalny ruch przynęty z lekkim kołysaniem, ale także zapobiega nadmiernemu skręcaniu, gdy przynęta jest szybko ciągnięta i "uruchamiana" lub w nurcie. Dzięki niezwykle wytrzymałej mieszance gumy, miękka plastikowa rybka nie tylko wytrzymuje do 5 razy dłużej, ale także generuje wokół swojego ciała pole wibracyjne o wysokiej częstotliwości, któremu nie mogą się oprzeć kolczaste drapieżniki, takie jak sandacze i okonie.
Legendarna gumowa przynęta Fox Rage została uzupełniona o trzy nowe atrakcyjne kolory ultra-UV: UV Sun Dance, UV Hot Olive i UV Sun Dance.
- Wspaniałe dodatki kolorystyczne do tej legendarnej serii przynęt
- Dostępne w czterech rozmiarach: 7,5 cm, 10 cm, 12 cm i 14 cm
- Wszystkie kolory są niezwykle aktywne w świetle UV
- Niezwykle łowne dodatki do każdego pudełka ze sztucznymi przynętami
Miękka przynęta Fox Rage Zander Pro Shad szybko wyrobiła sobie markę na scenie łowienia drapieżników. Pod względem kształtu korpusu i zachowania podczas pracy, ZANDER PRO wydaje się trafiać w gusta ryb drapieżnych! Korpus pozostaje stabilny zarówno przy małych, jak i dużych prędkościach i delikatnie obraca się wokół własnej osi. Ogon wiosłowy uzupełnia ruch pływacki, poruszając się w przód i w tył. Istnieje również szeroki zakres opcji prowadzenia - zarówno w wodzie stojącej, jak i szybko płynącej, w rzucie lub w pionie. Nie daj się zwieść nazwie.
ZANDER PRO Shad łowi nie tylko sandacze, ale także doskonałe okonie i szczupaki!
Dzięki jeszcze smuklejszemu i lżejszemu korpusowi, przynęty Pro Shads nie tylko wyjątkowo wirują i poruszają się w wodzie, ale mogą być również rzucane znacznie dalej, pozwalając na wiele godzin wygodnego holowania, jigowania, twitchingu i trollingu - bez długich ramion. Przynęty Pro Shads są dostępne w dwóch wersjach: Firetail z atrakcyjnym kolorowym ogonkiem dla jeszcze większego efektu wabienia drapieżników. Oraz Natural Classics, realistyczne shady z bezkonkurencyjnymi dekoracjami z prawdziwych ryb!
Wykonane z niezwykle odpornego na rozdarcia materiału power rubber z wyraźnie wyczuwalnym wzorem łusek na powierzchni przynęty.
Mając to na uwadze: na szczupaka, do dzieła!
Zawartość: 1 sztuka
- Najlepsza miękka przynęta na wszystkie gatunki ryb drapieżnych
- Sprawdzona i dobrze znana łowność
- Nowe, ekstremalnie aktywne UV wzory kolorystyczne
- Rozmiar przynęty: 10 cm
- zakres dostawy: 1 sztuka
Przynęty te dają wędkarzom łowiącym na sztuczne przynęty prawdziwą przewagę dzięki nowym możliwościom optycznym serii Ultra UV.
Zamontuj je, rzuć do ryby, a drapieżnik po prostu musi ugryźć. - Zawartość: 1 szt
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Najlepszy ripper na wszystkie rodzaje drapieżników. Ugruntowana zdolność łowienia ryb Nowe wzory silnie reagujące na promieniowanie UV
- Producent
- Fox Rage
- Waga
- 0.008 kg
- EAN
- 5056212116997
- Numer producenta
- NZS006
- Producent
- Fox Rage
- Waga
- 0.008 kg
- EAN
- 5056212116997
- Numer producenta
- NZS006
Pasuje również do tego

Fox Rage – gumowa przynęta Zander Pro UV Hot Olive 10 cm
593,75 zł/1kg
4,75 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads Stickleback 10 cm
593,75 zł/1kg
4,75 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads Perch 7,5 cm
401,00 zł/1kg
4,01 zł
Sprzedawca: Rybina

Fox Rage – gumowa przynęta Zander Pro UV Hot Olive 7,5 cm
1 336,67 zł/1kg
4,01 zł
Sprzedawca: Rybina

12000mAh GPS łódź wędkarska z 3 pojemnikami na przynętę Bezprzewodowa łódź wędkarska z funkcją automatycznego powrotu
621,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Torba dla wędkarzy, 56 x 31 x 30 cm
164,00 zł
-65,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,40 zł
Sprzedawca: Kokiska

Shimano Naviják FX 4000 FC
90,37 zł
Sprzedawca: Rybina

Shimano Naviyak Sienna 4000 FG
158,94 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads Stickleback 7,5 cm
1 336,67 zł/1kg
4,01 zł
Sprzedawca: Rybina

HISENSE 50E78HQ 4K Smart-TV, HDR QLED 4K UHD VIDAA Ultra HD 3840×2160, 50 Zoll
9 528,71 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Kołowrotek spinningowy Shimano Vanford, model: C5000 XG
1 101,93 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Gunki krabička Lure Box Open Sides M
41,81 zł
Sprzedawca: Rybina

Ponton katamaran Aqua Marina Aircat 9'4'' (285 cm) – łódź pomocnicza, dingi, łódź motorowa dla 4 osób
3 017,33 zł
Sprzedawca: WassersportEuropaGmbH

Tasty Baits Killer Krill 10 kg - Kryl - Boilie - 20 mm
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads Perch 12 cm
533,33 zł/1kg
6,40 zł
Sprzedawca: Rybina

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Meiho VS-7055 Czarny pokrowiec wędkarski
262,72 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Namiot wędkarski Lucx Leopard Bivvy, przeznaczony dla 1-3 osób – wodoodporny namiot karpiowy z dodatkową osłoną (tzw. "Winterskin"), zdejmowana podłoga z zamkiem i wodoodporność na poziomie 10 000 mm
1 895,66 zł
Sprzedawca: Lucx

Shimano Fishing Big Baitrunner XTB LC 14000 Kołowrotek
1 096,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
318,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

Fox Rage – gumowa przynęta Ultra UV Zander Pro Shads Perch 14 cm
401,00 zł/1kg
8,02 zł
Sprzedawca: Rybina

Shimano Sedona FJ C2000S HG
350,62 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Mitchell AVCET FS5500R BLK EDITION Z PRZEWODEM
297,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SHIMANO Vanquish FC, C3000XGC, oburęczny, spinningowy kołowrotek wędkarski, przedni hamulec, VQC3000XGC
2 552,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fox Fishing Aquos Camolite 20 L Torba wędkarska
316,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ABU GARCIA Tyczka teleskopowa Siesta, 6m, 19,68ft, 6 sztuk, tyczka, 1096328
28,08 zł/1m
168,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw alarmów do przynęt wędkarskich Lixada z przenośną torbą. Zestaw alarmów do przynęt wędkarskich z podświetleniem. Cyfrowy zestaw alarmów wędkarskich. Alarm przynęty z podświetleniem
300,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 190 cm | 13 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
293,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Shad
Wszystko jest w porządku
Oceniono dnia 7 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Piłki antystresowe, wygodne, miękkie, elastyczne, wolno odbijające się dla dorosłych, do użytku domowego 5 szt. mieszanych piłek antystresowych TPR
86,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Sztuczne Robaki CZERWONE DŻDŻOWNICA Dendrobena GNOJAK Rosówki 3.5 cm 100x
14,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote
5,00 zł/1kg