3,7



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Atkinsons My Fair Lily EDP 100 ml UNISEX
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
428,87 zł
4 288,70 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
1h 29m 41s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk
Od 2 szt. 420,29 zł/ szt.
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Tiziana Terenzi Ilba Extrait de Parfum 100 ml UNISEX6 842,50 zł/1l
684,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Atkinsons - Pirates´Grand Reserve EDP 100ml4 990,00 zł/1l
499,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Electimuss, Consort Collection - Persephone's Patchouli, Parfum, Unisex, 100 ml7 303,90 zł/1l
730,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Atkinsons Gold Fair In Mayfair EDP 100 ml UNISEX
6 561,10 zł/1l
656,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Atkinsons Black Tulip EDP 100 ml UNISEX
4 510,00 zł/1l
451,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Atkinsons Rose in Wonderland woda perfumowana unisex 100 ml
4 719,60 zł/1l
471,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Atkinsons Scilly Neroli woda perfumowana unisex 100 ml
4 767,00 zł/1l
476,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Atkinsons The Birtish Bouquet woda toaletowa unisex 100 ml
3 971,40 zł/1l
397,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Atkinsons Amber Empire woda toaletowa unisex 100 ml
3 772,10 zł/1l
377,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Atkinsons Her Majesty The Oud Woda perfumowana, 100 ml
5 151,40 zł/1l
515,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Atkinsons Posh On The Green woda perfumowana unisex 100 ml
4 936,00 zł/1l
493,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Atkinsons 41 Burlington Arcade EDP 100 ml UNISEX
3 821,00 zł/1l
382,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Atkinsons Her Majesty The Oud woda perfumowana dla kobiet 100 ml
4 307,50 zł/1l
430,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

Byredo Lil Fleur woda perfumowana unisex 50 ml
17 600,00 zł/1l
880,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Gritti Preludio Parfém 100 ml UNISEX
4 729,50 zł/1l
472,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Fugazzi Vanilla Haze EDP 50 ml UNISEX
8 699,00 zł/1l
434,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Gritti Noctem Arabs Parfém 100 ml UNISEX
4 691,50 zł/1l
469,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chopard Musk Malaki woda perfumowana unisex 80 ml
4 537,50 zł/1l
363,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ten zapach unisex jest częścią współczesnej kolekcji perfum Atkinsons. Ten kwiatowy zapach został zaprojektowany tak, aby zarówno mężczyźni, jak i kobiety z przyjemnością go nosili. Wodny kwiatowy zapach o hipnotyzującej czystej i rześkiej prezentacji
Woda perfumowana London My Fair Lily marki Atkinsons została stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
- Waga
- 0.511 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8002135139985
- Numer producenta
- PH10287958
- Waga
- 0.511 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8002135139985
- Numer producenta
- PH10287958
Pasuje również do tego

The House of Oud Bonbon Pop EDP 75 ml UNISEX
7 329,33 zł/1l
549,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Atkinsons Rose in Wonderland woda perfumowana unisex 100 ml
4 719,60 zł/1l
471,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
492,00 zł/1l
67,25 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Burberry My Blush, Kobiety, 50 ml, Spray, Francja, 1 szt.
4 088,00 zł/1l
204,40 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mugler Angel Eau Croisiere 2020 50ml edt
5 667,60 zł/1l
283,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vertus Sole Patchouli EDP 100 ml UNISEX
5 519,50 zł/1l
551,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lanvin Jeanne Lanvin Blossom, Woda perfumowana, 100ml
1 047,90 zł/1l
104,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
1 074,30 zł/1l
107,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
5 813,80 zł/1l
581,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Versace Red Jeans Woman Woda toaletowa, 75ml
865,33 zł/1l
64,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

BVLGARI Splendida Tubereuse Mistique, Kobiety, 50 ml, Spray, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Alcohol; Ethylhexyl...
3 736,20 zł/1l
186,81 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

M.Micallef Pure Extrême, Kobiety, 100 ml, Gardena, Różowy, Jaśmin, Bursztyn, Białe piżmo, Spray
7 371,70 zł/1l
737,17 zł
Sprzedawca: somnia24

The Merchant of Venice - Mandarin Carnival EDP 50ml
6 239,60 zł/1l
311,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clinique Aromatics in White EDP 100 ml W
1 766,50 zł/1l
176,65 zł
Sprzedawca: Sykz

Thierry Mugler Angel Muse Edp Spray z możliwością uzupełnienia
19 151,60 zł/1l
957,58 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Juliette Has A Gun Miss Charming EDP 50 ml W
8 540,00 zł/1l
427,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Les Notes Gourmandes Reminiscence Dragee Edp Spray
3 935,40 zł/1l
393,54 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
5 625,73 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Trussardi Parfums - Delicate Rose EDT 30ml
3 110,67 zł/1l
93,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 609,50 zł/1l
160,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Champs-Elysees, Woda perfumowana, 75ml
5 515,87 zł/1l
413,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trussardi Parfums - Behind The Curtain Piazza Alla Scala EDP 100ml
3 932,60 zł/1l
393,26 zł
Sprzedawca: FragrancesBg
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
33%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie perfumy, ale balsam po goleniu
Zapach jest świetny, ale opis produktu jest po prostu mylący. To nie są klasyczne perfumy, ale balsam po goleniu.
Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,41 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,47 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l