4,4



Na podstawie 11 opinii
Just Glide Anal Lubricant 1L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
77,26 zł
77,26 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Lubrykanty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka, 1 szt.139,86 zł/1l
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH

Więcej informacji o reklamie
DUREX play Perfect Glide 100ml -Nowy design-816,50 zł/1l
95,09 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kinderwunsch Lubrykant wspomagający zapłodnienie, 4 x 8ml3 098,44 zł/1l
99,15 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-574,00 zł/1l
57,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Just Glide Water-based 1l
73,78 zł/1l
73,78 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Just Glide lubrykant na bazie wody 200 ml
134,45 zł/1l
26,89 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
5 950,00 zł/1l
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth

Just Glide Anal 500ml
116,02 zł/1l
58,01 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

DUREX play Feel 100ml - Nowy design-
714,60 zł/1l
71,46 zł
Sprzedawca: QIKtech

Cobeco lubrykant analny na bazie wody 1000 ml
127,30 zł/1l
127,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Start Erotique - Żel Na Powiększenie || 150Ml
168 429,99 zł/1l
168,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Love Stim H20 Uniwersalny żel intymny na bazie wody, 150ml
266,60 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

DUREX play 2w1 żel do masażu 200ml - nowy design-
325,50 zł/1l
65,10 zł
Sprzedawca: VISO

Organiczny lubrykant analny Just Glide - 200 ml
192,45 zł/1l
38,49 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

EasyGlide lubrykant na bazie silikonu 150 ml
322,13 zł/1l
48,32 zł
Sprzedawca: LBD

Just Glide 3x200ml
129,05 zł/1l
77,43 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Fleshlight Fleshlube: Fire, 250 ml, Lubrykant na bazie wody, Sex zabawki, Waginalny, Lubrykant rozgrzewający, Butelka
694,03 zł/1kg
215,15 zł
Sprzedawca: LBD

BodyLube na bazie wody 1000 ml
122,47 zł/1l
122,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Lubrykant analny EasyGlide 150 ml
286,87 zł/1l
43,03 zł
Sprzedawca: LBD

Lub Xtra Lubrication Black Gold 0W40 1000ml
160,87 zł/1l
160,87 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Natychmiastowa przyjemność z poślizgu, szczególnie dla przyjemności z tyłu!
Just Glide anal charakteryzuje się wysokiej jakości formułą (w 100% wegańską).Kompleks 7 roślin umożliwia relaksujący, łatwy poślizg.
Kompatybilność ze skórą została potwierdzona dermatologicznie jako "bardzo dobra", dzięki czemu "Just Glide" nadaje się również do stosowania na wrażliwej skórze.
- bez oleju i tłuszczu
- Zmywalny
- Bezpieczny dla prezerwatyw lateksowych
- Bezzapachowy i bezsmakowy.
Zawartość: 1 litr
Just Glide Anal 1L - Wegański żel nawilżający do masażu na bazie wodyJust Glide
Just Glide Anal Lubrykant wodny 1l – profesjonalny produkt do higieny intymnej
Model Just Glide Anal to wysokiej jakości lubrykant na bazie wody, przeznaczony do stosowania podczas pielęgnacji i higieny okolic intymnych. Produkt wyróżnia się starannie opracowaną formułą o neutralnym pH, która została zoptymalizowana pod kątem komfortu i bezpieczeństwa codziennego użytkowania. Dzięki dużej pojemności 1 litra, preparat idealnie sprawdzi się do długotrwałego stosowania indywidualnego oraz w gabinetach specjalistycznych.
Formuła jest w pełni wegańska – nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, co sprawia, że jest odpowiednia dla osób ceniących produkty cruelty-free. Lubrykant można bezpiecznie używać z prezerwatywami lateksowymi oraz akcesoriami wykonanymi z różnych materiałów, w tym silikonowych i szklanych. Przezroczysta, bezzapachowa konsystencja nie pozostawia plam i łatwo zmywa się wodą, zapewniając wygodę użytkowania każdego dnia.
Cechy produktu:
- Model: Just Glide Anal
- Pojemność: 1 litr
- Baza: woda
- Formuła: wegańska, pH neutralne
- Nie zawiera tłuszczów, olejów i parabenów
- Przeznaczenie: do stosowania z prezerwatywami oraz akcesoriami
- Przezroczysta, nieplamiąca konsystencja
- Bezbarwny, bezzapachowy
- Łatwy do usunięcia wodą
Zalety:
- Wegańska, hipoalergiczna formuła
- Bezpieczny dla prezerwatyw i akcesoriów
- Duża pojemność 1 litra – wydajność na dłużej
- Delikatny dla skóry, nie powoduje podrażnień
- Produkt niemiecki – wysoka jakość wykonania
Parametry techniczne:
- Pojemność: 1000 ml (1 litr)
- Opakowanie: butelka z bezpiecznym zamknięciem
- EAN: 4024144628636
- Czas wysyłki: 5
Just Glide Anal 1l
- Lubrykant medyczny na bazie wody
- Specjalnie zoptymalizowana wartość pH dla intensywnej przyjemności analnej
- Wegańska formuła
- Odpowiedni do stosowania z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi
Just Glide Anal to lubrykant na bazie wody, który łączy unikalne właściwości poślizgowe lubrykantu ze składnikami, które pomagają w bezpiecznym stosunku analnym. Jest to najbardziej odpowiedni wybór dla tych, którzy chcą rozpocząć seks analny, dla którego lubrykant jest koniecznością.
Żel nadaje się nie tylko do smarowania podczas seksu analnego, ale także do części intymnych i do smarowania pomocy erotycznych.
Just Glide Anal jest bezzapachowy, bezwonny i bez smaku.
Właściwości:
- lubrykant na bazie wody
- nie zawiera tłuszczów ani olejów
- bezzapachowy i bezsmakowy
- nawilżający i zmiękczający
- testowany dermatologicznie pod kątem tolerancji na skórę i błony śluzowe
- testowany toksykologicznie
- odpowiedni do stosowania z prezerwatywami
- odpowiedni do nawilżania odbytu i pochwy
Wyprodukowany na bazie wody super lubrykant dedykowany do seksu analnego. Można go używać jako wysokiej jakości żelu do masażu lub żelu nawilżającego. Jest kompatybilny z prezerwatywami.
Pojemność 1000ml.
Idealny do przyjemności analnej!
Just Glide Anal to lubrykant medyczny na bazie wody, o pH specjalnie zoptymalizowanym pod kątem przyjemności analnej.
Cechy produktu:
- Formuła wegańska
- Odpowiedni do stosowania razem z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi
Idealny do przyjemności analnej!
Krystalicznie czysty lubrykant specjalnie dla wrażliwych okolic odbytu. Zawiera cenny kompleks 7 roślin i jest w 100% wegański. Jego formuła na bazie wody nadaje się również do stosowania z zabawkami silikonowymi. Zmywalny. Bezpieczny dla prezerwatyw lateksowych. Bezzapachowy i bezsmakowy.
1000 ml.
Nowy lubrykant na bazie wody Just Glide Anal z kompleksem 7 ziół zapewnia relaksujący, łatwy poślizg - możesz to poczuć! Just Glide Anal jest w 100% wegański i nadaje się również do stosowania na wrażliwej skórze. Jego kompatybilność ze skórą została przetestowana dermatologicznie i potwierdzona jako "bardzo dobra". Nie zawiera oleju ani tłuszczu. Nadaje się do prania. Bezpieczny dla prezerwatyw lateksowych. Bezzapachowy i bezsmakowy. Wartość pH 4,80 - 5,10
- Wymiary
- 8 cm x 8 cm x 24 cm
- Model
- Anal
- Waga
- 1085 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Citric Acid
- Producent
- Just Glide
- Zakres dostawy
- 1000 ml
- Liczba sztuk
- 1000
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4024144628636
- Numer producenta
- 6249180000
- Wymiary
- 8 cm x 8 cm x 24 cm
- Model
- Anal
- Waga
- 1085 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Aqua, Glycerin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Ethylhexylglycerin, Citric Acid
- Producent
- Just Glide
- Zakres dostawy
- 1000 ml
- Liczba sztuk
- 1000
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4024144628636
- Numer producenta
- 6249180000
Pasuje również do tego

Suwaki do zasłon 7 mm (50 sztuk) do szyn zasłonowych, uniwersalne rolki do zasłon, rolki wewnętrzne do wszystkich popularnych szyn zasłonowych
8,49 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Maszyna do seksu, maszyna do pieprzenia z przyssawkami, 400 pchnięć na minutę, pojedyncza
324,35 zł
Sprzedawca: Ballon-InselDE

DUREX Sensitive Classic 8 sztuk - Nowy design-
52,24 zł
Sprzedawca: apohealth

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Just Glide Water-based 1l
73,78 zł/1l
73,78 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Arebos 4260627425921, Biały
590,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Just Glide lubrykant na bazie wody 200 ml
134,45 zł/1l
26,89 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Wibrator 21 cm z przyssawką — zabawki erotyczne dla kobiet — wibrator z przyssawką i żyłkami
66,36 zł
Sprzedawca: Marielove-Shop

Super biust
153,32 zł
Sprzedawca: LBD

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Blat, Kuchenka mikrofalowa kombinowana, 20 l, 800 W, obrotowy, Czarny, Szary
457,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Fanny Hill's
79,73 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Legginsy SmartTex Skórzane Nadruk 3 szt. - Rozmiar XL
191,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

POWERMAT Kosa spalinowa 6 KM PM-KS-600T
452,00 zł
Sprzedawca: Ekoflam

Rękawiczki Jednorazowe Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
21,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,80 zł
Sprzedawca: Octoplus

Rękawice nitrylowe czarne, bezpudrowe, 100 sztuk, rozmiar:M
258,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Extreme Toyz - Mega Weiblicher Anus-Masturbator
480,50 zł
Sprzedawca: somnia24
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Obsessive Heartina, Zestaw bielizny, Czerwony, Elasthan, Poliamidowy, L/XL, Monochromatyczny, Nikiel
145,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rękawice nitrylowe Mercator Medical, Bezpudrowe rękawice jednorazowe Nitrylex Black, Rozmiar: Xl - 100 sztuk, Nieprzezroczysty nieprzezroczysty czarny kolor, Teksturowane końcówki palców, Bezlateksowe rękawice jednorazowe
22,58 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Rajstopy damskie Orion w kolorze skóry ouvert 5 z czarnym szwem
50,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Kompletny zestaw nawozów BioBizz Starters-Pack do uprawy w pomieszczeniach
134,38 zł/1l
403,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Anal Pusher
169,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Hipnoza - Pończochy - 20 den
97,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

OBD2 Diagnose Gerät Bluetooth 4.0 iOS Android PC KFZ Auto Scanner Interface App
93,78 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

HI garnek do makaronu / szparagów 113007
185,26 zł
-16,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
168,82 zł
Sprzedawca: TR8
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Pompka do penisa Bang Bang czarna
58,05 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Złota palma owocowa - Areca - Ø24cm - ↕130cm
436,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pflanzenboutique

Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka, 1 szt.
139,86 zł/1l
139,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HaJa_GmbH

Varta Day Light Multi LED F20, Latarka ręczna, Czarny, Srebrny, Żółty, Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium, Guma, LED, 9 lamp(y), 40 lm
43,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Cobeco lubrykant analny na bazie wody 1000 ml
127,30 zł/1l
127,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Klucz dynamometryczny do kół (17 / 19 / 21 mm) 1/2"
164,83 zł
Sprzedawca: AutoHotarek
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
9%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko w porządku
w porządku
Oceniono dnia 17 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 maja 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MY.SIZE PRO lube me natural 250 ml
69,91 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
279,64 zł/1l

Joydivision Original AQUAglide Anal 1000 ml Lubrykant, bezzapachowy, o zoptymalizowanym pH i przezroczysty, na bazie wody i krystalicznie czysty, odpowiedni do prezerwatyw lateksowych



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
139,68 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l

JOYDIVISION Original AQUAglide 1000 ml Lubrykant Naturalny, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

Bioglide - Naturalny Lubrykant 500 Ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
107,03 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
214,06 zł/1l

Loovara 1 Liter Long Night Stand, 1000 ml, Lubrykant na bazie wody, Butelka, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

DUREX play rozgrzewający 100ml - nowy design-



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
57,40 zł
Sprzedawca: apohealth
574,00 zł/1l

LOOVARA – żel nawilżający do stosunków analnych – Glory Holes 1000 ml – na bazie wody – z pantenolem – lubrykant – bezpieczny dla prezerwatyw – odpowiedni do zabawek analnych – testowany dermatologicznie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

JOYDIVISION AQUAglide Exotic Lubrykant 100 ml, zapach EXOTIC, lubrykant bezolejowy na bazie wody, kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi
60,58 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
605,80 zł/1l

Joydivision Bioglide - Bezpieczny Z Karagenowym Smarem 100 Ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,20 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
562,00 zł/1l

Durex Intense Orgasmic Gel 10ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,50 zł
Sprzedawca: apohealth
5 950,00 zł/1l

Loovara - Vagina Veritas lubrykant na bazie wody - 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
60,58 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
242,32 zł/1l

250 ml lubrykantu na bazie wody, kompatybilnego z prezerwatywami, bez oleju i silikonu, bezzapachowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
60,58 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
242,32 zł/1l

Loovara THE SILICON ALLEY, 250 ml, Smar na bazie silikonu, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
116,36 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
465,44 zł/1l

Vibratissimo Play Gel, 1000 ml | Lubrykant przyjazny dla skóry | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

Vibratissimo Play Gel Warming 1000 ml | Lubrykant rozgrzewający | Lubrykanty na bazie wody | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych | Lubrykant na bazie wody
139,68 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l

Vibratissimo Play Gel Vegan 1000 ml | Lubrykant bez składników pochodzenia zwierzęcego | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
139,86 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,86 zł/1l

Vibratissimo Play Gel all-in-one 1000 ml | Lubrykant dla mężczyzn, pobudzający i wzmacniający doznania orgazmu | Żel nawilżający do zabawek erotycznych i prezerwatyw lateksowych
139,68 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
139,68 zł/1l

Vibratissimo Play Gel Prickelnd 1000 ml | Lubrykant z efektem mrowienia | Żel nawilżający odpowiedni do zabawek silikonowych i prezerwatyw lateksowych
125,68 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
125,68 zł/1l

JOYDIVISION JOY113, 100 ml, Lubrykant na bazie wody, Analny, Oralny, Tubka, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
41,38 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
413,80 zł/1l

JOYDIVISION Original AQUAglide 200 ml żel nawilżający Natural, krystalicznie czysty i wegański lubrykant, o zoptymalizowanym pH i kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.
46,35 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
231,75 zł/1l