5,0



Na podstawie 8 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Roberto Capucci L'Homme Suave EDT 100 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
79,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,96 zł-9%
719,60 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia for Men EDT 150 ml M3 965,40 zł/1l
594,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 753,26 zł/1l
481,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 917,30 zł/1l
391,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Rochas Fraiche, Kobiety, 100 ml3 986,20 zł/1l
398,62 zł
Sprzedawca: VogueVista

Roberto Capucci Evento Uomo woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 209,10 zł/1l
120,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Capucci L'Homme Suave woda toaletowa 200 ml
784,75 zł/1l
156,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 536,40 zł/1l
153,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
848,30 zł/1l
84,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Etienne Aigner N1 woda toaletowa spray 50ml
2 927,00 zł/1l
146,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Amarige EDT 100 ml W
3 173,30 zł/1l
317,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Damenparfüm Coriandre Jean Couturier (100 ml) EDT
2 777,00 zł/1l
277,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diptyque Philosykos EDT 100 ml UNISEX
6 961,30 zł/1l
696,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

FCUK Her EDT 100ml
644,60 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 969,10 zł/1l
296,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
925,50 zł/1l
185,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Etienne Aigner No. 2 woda toaletowa 125 ml
1 752,00 zł/1l
219,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Ferragamo Signorina in Fiore EDT 100 ml W
1 595,00 zł/1l
159,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
835,80 zł/1l
83,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermès Eau D'Hermès EDT 100 ml UNISEX
3 068,90 zł/1l
306,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
2 942,80 zł/1l
147,14 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pánská toaletní voda
bergamot,anýz,citron z amalfi,brambořík,bazalka
levandule,brambořík,jasmín
jantar,pačuli,tabák,kůže,větvičník slívový (dubový mech),kadidlo,pižmo
Roberto Capucci LHomme Suave 100ml woda toaletowa
Capucci l'Homme Suave woda toaletowa 100 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Roberto Capucci
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8054956590308
- Numer producenta
- 2029179
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Roberto Capucci
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8054956590308
- Numer producenta
- 2029179
Pasuje również do tego

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
1 092,00 zł/1l
109,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 507,60 zł/1l
125,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Reyane Tradition Insurrection II Pure EDT 90 ml M
1 026,67 zł/1l
92,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
997,00 zł/1l
89,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Afnan Modest Une Pour Homme EDP 100 ml M
1 531,70 zł/1l
153,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
1 477,14 zł/1l
155,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 387,00 zł/1l
138,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
819,00 zł/1l
81,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
737,50 zł/1l
73,75 zł
Sprzedawca: Tersorte

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
916,30 zł/1l
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
848,30 zł/1l
84,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

RASASI FS178001, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Pomarańczowy, Brzoskwinia, Heliotrop, Muguet, Orchidea, Tuberoza
635,50 zł/1l
63,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Al Haramain - Detour Noir EDP 100ml
1 097,20 zł/1l
109,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
840,50 zł/1l
84,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Gałka muszkatołowa, Wetiwer, Nutmeg,Vetiver
1 008,00 zł/1l
100,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
132,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 536,40 zł/1l
153,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
621,00 zł/1l
62,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
2 714,13 zł/1l
217,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Afnan Turathi Brown Woda perfumowana, 90 ml
1 451,33 zł/1l
130,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój absolutnie ulubiony zapach
Capucci Pour Homme przypomina wielkie klasyki, takie jak Chanel Pour Monsieur i Aqua di Parma. To zdecydowanie mój nowy ulubiony zapach na wiosnę i lato.
Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach dla dżentelmena z klasą!
Piękny, stylowy fougère o dobrej trwałości ok. 6-7 godzin. Zdecydowanie nie można się pomylić w tej cenie!
Oceniono dnia 12 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
R.Capucci
Wspaniały zapach, który nigdy nie wyblaknie.
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niezawodny i szybki
tak jak oczekiwałem
Oceniono dnia 23 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach!
Uważam, że zapach jest po prostu świetny! CENA/WYDAJNOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !!!
Oceniono dnia 9 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super alternatywa dla Sauvage
Pachnie świetnie i trudno go odróżnić od oryginału. Mogę tylko polecić
Oceniono dnia 14 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.
525,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 917,22 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
206,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 067,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l