4,8



Na podstawie 4 opinii
Guerlain L'Homme Idéal L'Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, hydroxycitronellal, coumarin, butyl..., 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
324,50 zł
3 245,00 zł / 1l
+ 16,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tous 1920, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.4 642,30 zł/1l
464,23 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's ALULA, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,..., 1 szt.7 413,00 zł/1l
741,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's HALFETI, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 szt.9 789,00 zł/1l
978,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Gucci Guilty Pour Homme, Mężczyźni, 90 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, AQUA/WATER/EAU, LIMONENE, LINALOOL, BENZYL..., 1 szt.3 555,56 zł/1l
320,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone

Guerlain L'Homme Idéal L'Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, hydroxycitronellal, coumarin, butyl..., 1 szt.
4 818,00 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Guerlain L'Homme Idéal, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Almond, Vanilla Tincture, Leather Note, Spray, Alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, ethylhexyl methoxycinnamate,...
3 190,90 zł/1l
340,63 zł
-21,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
319,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Guerlain L'Homme Idéal Extrême, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Bergamotka, Różowy pieprz, Migdał, Cynamon, Heliotrop, Śliwkowy, Cedr, Skóra, Paczula, Tytoń
3 633,40 zł/1l
363,34 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Guerlain - Guerlain Homme Eau de Parfum EDP 100ml
3 289,00 zł/1l
328,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Guerlain L'Instant De Guerlain Pour Homme, Woda perfumowana, 100ml
3 807,60 zł/1l
380,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
4 185,50 zł/1l
418,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 661,90 zł/1l
266,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 276,78 zł/1l
204,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 701,80 zł/1l
770,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 937,60 zł/1l
393,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain L'Homme Idéal, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, 1 szt.
4 534,00 zł/1l
453,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 247,10 zł/1l
124,71 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Guerlain Santal Royal, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Neroli, Cynamon, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Skóra, Piżmo, Agar (oud), Drzewo sandałowe
4 701,92 zł/1l
587,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 100 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- Alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, hydroxycitronellal, coumarin, butyl methoxydibenzoylmethane, citronellol, alpha-isomethyl ionone, bht, tocopherol, benzyl benzoate, citral, eugenol, cinnamal, geraniol, benzyl cinnamate, farnesol, ci 47005 (yellow 10), ci 14700 (red 4), ci 60730 (ext. violet 2), ci 42090 (blue 1)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
jpg Guerlain L'Homme Ideal L'Intense edp 100ml Guerlain 3346470134911
Woda perfumowana L'Homme Ideal L'Intense od marki Guerlain. Orientalno-drzewne nuty zapachowe, przeznaczone dla intrygujących mężczyzn. Zapach wydany w 2018 roku.
Woda perfumowana dla mężczyzn
papryczka chili, migdał, kardamon
róża, skóra, labdanum
paczula, drzewo sandałowe, bób tonka, wanilia
Guerlain Parfum L Homme Ideal L Intense Eau de Parfum Spray Nie ma czegoś takiego jak idealny mężczyzna, ale dzięki Guerlain jego zapach staje się rzeczywistością dzięki L Homme Ideal Intense. Z ognistymi ziołami, czarującą fasolą tonka i dymnymi nutami dla niezwykle fascynującego zapachu. Mocny zapach o eleganckim, drzewno-korzennym, orientalnym zapachu. Flakon jest męski, i elegancki. Górne nuty podpalają ciepłe przyprawy ostrej papryki, żywy, czarujący bób tonka. W nucie bazy nuty dymne mieszają się z legendarną nutą wanilii.
Idealny mężczyzna to mit. Dzięki Guerlain jego zapach staje się rzeczywistością - dzięki L'Homme Idéal L'Intense. Idealna intensywna woda perfumowana? Drzewny, orientalny, pikantny i zdecydowanie elegancki. Rozbłyskujące papryczki chili, urzekająca fasolka tonka i nuty dymne tworzą aurę zapachu, która wzbudza absolutną ciekawość. Idealny flakon? Męski, i stylowy. Prostokątny, fasetowany flakon jest pomalowany na czarno. Etykieta czerpie swoją dynamiczną moc z żółtego koloru. Ciężka, równie matowa i zdecydowanie męska zakrętka ma gilosz w stylu świata zegarków.
Guerlain L'Homme Ideal L'Intense.
Woda perfumowana dla mężczyzn.
100 ml
Woda perfumowana L'Homme Idéal L'Intense marki Guerlain została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Guerlain Fragrances L'Homme Ideal L'Intense - woda perfumowana w sprayu. Nie ma czegoś takiego jak idealny mężczyzna. Ale dzięki Guerlain L'Homme Idéal Intense jego zapach jest teraz rzeczywistością. Ogniste przyprawy, urzekająca fasolka tonka i nuty dymne tworzą wyjątkowo fascynujące doświadczenie zapachowe. Elegancki, korzenny, drzewno-orientalny zapach, który emanuje mocą. Flakon jest męski, i dystyngowany. Nuta głowy z pikantnym ciepłem ostrej papryki i nuta serca z urzekającą żywiołowością bobu tonka rozpalają prawdziwy ogień. Nuta bazy łączy nuty dymne z legendarną nalewką waniliową.
Woda perfumowana Guerlain L'Homme Idéal L'Intense jest idealna na chłodniejsze pory roku, zwłaszcza jesienią i zimą. Doskonale nadaje się na eleganckie wieczorne imprezy lub specjalne okazje, na których wymagany jest wyrazisty, korzenno-drzewny zapach. Informacje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia: Wysoce łatwopalna ciecz i pary
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
Guerlain LHomme Ideal LIntense Edp Spray FRANCE karton @ 1 butelka x 100 ml
- Waga
- 0.13 kg
- Rodzaj zapachu
- słodki
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Guerlain L'Homme Ideal L'Intense, Woda perfumowana, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3346470134911
- Numer producenta
- G013491
- Waga
- 0.13 kg
- Rodzaj zapachu
- słodki
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Guerlain L'Homme Ideal L'Intense, Woda perfumowana, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3346470134911
- Numer producenta
- G013491
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 005,50 zł/1l
100,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 393,50 zł/1l
139,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 276,78 zł/1l
204,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guerlain L'Homme Idéal, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Almond, Vanilla Tincture, Leather Note, Spray, Alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, ethylhexyl methoxycinnamate,...
3 190,90 zł/1l
340,63 zł
-21,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
319,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Guerlain L'Homme Idéal L'Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, hydroxycitronellal, coumarin, butyl..., 1 szt.
4 818,00 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 701,80 zł/1l
770,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Guerlain L'Homme Idéal Extrême, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Bergamotka, Różowy pieprz, Migdał, Cynamon, Heliotrop, Śliwkowy, Cedr, Skóra, Paczula, Tytoń
3 633,40 zł/1l
363,34 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
1 960,30 zł/1l
196,03 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
5 069,00 zł/1l
304,14 zł
Sprzedawca: motivoo

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
1 082,00 zł/1l
108,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 649,90 zł/1l
164,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 339,50 zł/1l
133,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
616,50 zł/1l
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

JEAN PAUL GAULTIER Le Male Le Parfum EDP 125ml
3 175,20 zł/1l
396,90 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armani - Stronger With You Absolutely EDP 100ml
3 010,00 zł/1l
301,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu top!
Zawartość 0,05 l
Świetny i męski zapach! Wysyłka była bardzo szybka!
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 6 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 29 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l