4,5



Na podstawie 2 opinii
Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień deep skin, Odcień medium skin, Neutralny, Beżowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
30,69 zł
1 023,00 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Podkłady do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Clarins Skin Illusion, Buteleczka z kroplomierzem, Płynny, Uniwersalne, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Odcień light skin, Beżowy5 650,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Diego dalla Palma Nudissimo, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra normalna, Skóra tłusta, Wszystkie odcienie skóry, Chłodny, Beżowy4 063,33 zł/1l
121,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Terracotta Le Teint Glow, Buteleczka z pompką, Płynny, Spulchnianie, Wygładzający, Nawilżający, Pouczający, Odcień light skin, Neutralny/Beżowy, Beżowy5 935,71 zł/1l
207,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MÁDARA Cosmetics Skin Equal, Płynny, Skóra normalna, Wygładzający, Neutralny, Ivory, Radiant4 879,00 zł/1l
146,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Beżowy, Sand Beige, 30 ml
793,33 zł/1l
29,44 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,80 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
2 343,33 zł/1l
70,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
1 023,00 zł/1l
30,69 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień medium skin, Ciepły, Beżowy
996,33 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień light skin, Chłodny, Beżowy
743,67 zł/1l
25,79 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Neutralny, Beżowy
1 666,67 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: MANADA

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień light skin, Beżowy, Toast
2 311,67 zł/1l
69,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień deep skin, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
1 023,00 zł/1l
30,69 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon ColorStay Longwear Makeup for Combination/Oily Skin SPF15, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień deep skin, Odcień medium skin, Rich Tan, Matowy
3 246,67 zł/1l
97,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

L'Oréal True Match Pielęgnujący Podkład do Twarzy w Płynie 3.W Warm 30 ml
1 877,67 zł/1l
56,33 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eveline Cosmetics Satin Matt – podkład, matujący efekt, krycie, Odcień 101 - ivory
665,67 zł/1l
19,97 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon Colorstay Makeup Normal Dry Skin 30 ml - 330 Natural Tan
3 196,67 zł/1l
95,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Revlon ColorStay Longwear Makeup for Normal/Dry Skin, SPF 20, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Fresh Beige, Naturalny, 30 ml
2 496,67 zł/1l
74,90 zł
Sprzedawca: CosmeChicFr

Maybelline Fit Me Matujący podkład do twarzy 105 Natural Ivory, 30 ml
881,00 zł/1l
26,43 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

ARTDECO Rich Treatment Foundation, Krem, Wygładzający, Beżowy, Cashmere Rose, Radiant, 20 ml
4 721,50 zł/1l
94,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Revlon Colorstay Podkład do Twarzy Cera Mieszana/Tłusta 350 Rich Tan
CARUNO
️
REVLON COLORSTAY PODKŁAD DO TWARZY CERA MIESZANA/TŁUSTA 350 RICH TAN
Odkryj sekret perfekcyjnej cery z podkładem Revlon Colorstay. Ten wyjątkowy kosmetyk został stworzony z myślą o kobietach, które pragną nieskazitelnego wyglądu przez cały dzień. Jego lekka, beztłuszczowa formuła zapewnia komfort noszenia, a jednocześnie skutecznie matuje skórę i redukuje widoczność porów. Revlon Colorstay to idealne rozwiązanie dla cery mieszanej i tłustej, gwarantujące trwały efekt i naturalny wygląd.
Revlon to marka z bogatą historią i tradycją, która od lat dba o piękno kobiet na całym świecie. Produkty Revlon charakteryzują się wysoką jakością i innowacyjnymi formułami, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Marka Revlon jest synonimem luksusu i elegancji, a jej kosmetyki są dostępne w najlepszych drogeriach i perfumeriach na całym świecie. Wybierając Revlon, wybierasz sprawdzone rozwiązania i gwarancję satysfakcji.
Podkład Revlon Colorstay to kosmetyk, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Możesz go używać na co dzień, do pracy lub na specjalne okazje. Jego lekka formuła pozwala skórze oddychać, a jednocześnie zapewnia doskonałe krycie i wyrównuje koloryt cery. Dzięki niemu Twoja skóra będzie wyglądać świeżo i promiennie przez cały dzień. Podkład Revlon Colorstay to must-have w kosmetyczce każdej kobiety, która ceni sobie perfekcyjny wygląd i trwały makijaż.
- ️
Unikalna formuła podkładu Revlon Colorstay została opracowana przez najlepszych specjalistów, którzy zadbali o to, aby kosmetyk był nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla skóry. Podkład nie zawiera szkodliwych substancji i jest odpowiedni dla osób o wrażliwej cerze. Jego lekka konsystencja sprawia, że aplikacja jest łatwa i przyjemna, a efekt końcowy zachwyca naturalnym wyglądem i długotrwałą trwałością. Revlon Colorstay to podkład, który spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że poczujesz się pewnie i pięknie każdego dnia.
Składniki aktywne zawarte w podkładzie Revlon Colorstay działają kompleksowo, poprawiając kondycję skóry i redukując niedoskonałości. Podkład zawiera witaminy i minerały, które odżywiają skórę i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki niemu Twoja skóra będzie wyglądać zdrowo i promiennie, a Ty będziesz mogła cieszyć się perfekcyjnym makijażem przez cały dzień. Revlon Colorstay to inwestycja w Twoje piękno i dobre samopoczucie.
REVLON COLORSTAY PODKŁAD DO TWARZY CERA MIESZANA/TŁUSTA 350 RICH TAN
- Trwałość do 24 godzin – ciesz się perfekcyjnym makijażem przez cały dzień.
- Beztłuszczowa formuła – idealna dla cery mieszanej i tłustej, nie zatyka porów.
- Matujący efekt – redukuje błyszczenie i zapewnia naturalny wygląd.
- Lekka konsystencja – komfort noszenia bez uczucia ciężkości.
- Szeroka gama odcieni – znajdź idealny kolor dla swojej karnacji.
- Krycie - średnie w stronę pełnego.
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 297614
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 297614
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Revlon Colorstay Podkład do Twarzy Cera Mieszana/Tłusta 350 Rich Tan
CARUNO Numer: 0309974700139, PGD-AB86-297614. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Makijaż/Twarz/Cienie do powiek
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Revlon Colorstay Podkład do Twarzy Cera Mieszana/Tłusta 350 Rich Tan, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Beztłuszczowy podkład dedykowany do skóry mieszanej i tłustej. Nie zatyka porów. Zapewnia pełne krycie i matowe wykończenie. Składniki rozpraszające światło optycznie wygładzają skórę, a filtry słoneczne SPF 15 chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Lotne silikony ułatwiają rozprowadzanie oraz zapewniają uczucie komfortu. Witaminy A i E wygładzają powierzchnię oraz chronią cerę przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi. Przed użyciem wstrząśnij. Podkład utrwala się w ciągu 60 sekund, a skóra wygląda nieskazitelnie przez cały dzień - podkład nie ściera się i nie zostawia śladów.
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
- Materiał:
- Płynny
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra mieszana, Skóra tłusta
- Odcień skóry:
- Odcień deep skin, Odcień medium skin
- Odcień skóry:
- Neutralny
- Grupa kolorów:
- Beżowy
- Barwa:
- 350
- Nazwa koloru:
- Rich Tan
- Ochrona przed słońcem:
- Tak
- Aplikator:
- Nie
- Pojemność:
- 30 ml
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Czas pozostawania na powiece:
- 24 h
- Wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF):
- 15
- Nie zawiera:
- Olej
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Kosmetyki dekoracyjne w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Makijaże Revlon pomogą Ci stworzyć perfekcyjny look.
Stwórz długotrwały, nieskazitelny podkład z Revlon ColorStay Makeup, beztłuszczowym podkładem w płynie o średnim kryciu i komfortowym matowym wykończeniu. Balancing Foundation ma lekką i jedwabistą konsystencję, opracowaną specjalnie dla skóry tłustej i mieszanej. Płynnie się rozprowadza, wyrównując koloryt skóry i kontrolując niepożądany połysk, pozostawiając skórę idealnie matową do 24 godzin. Podkład tworzy naturalny efekt kolorystyczny i zawiera kwas salicylowy, który stopniowo przywraca skórze zdrową równowagę. Zawiera filtr SPF 15, który chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.
Podstawa z niezawodną pompą i ochroną SPF15.
- Kolor
- Beżowy
- Waga
- 0.04 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0309974700139309974700139
- Numer producenta
- COSREV1055A
- Kolor
- Beżowy
- Waga
- 0.04 kg
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0309974700139309974700139
- Numer producenta
- COSREV1055A
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Cytryna, Pomarańczowy, Porzeczka, Cynamon, Konwalia, Różowy, Cedr, Piżmo, Drewniany
1 661,70 zł/1l
166,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Neutralny, Beżowy
1 666,67 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: MANADA

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Beżowy, Sand Beige, 30 ml
793,33 zł/1l
29,44 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,80 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Beżowy, Medium Beige, 30 ml
756,33 zł/1l
27,04 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Neutralny, Beżowy
981,33 zł/1l
29,44 zł
Sprzedawca: MANADA

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
1 023,00 zł/1l
30,69 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień light skin, Chłodny, Beżowy
743,67 zł/1l
25,79 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Beżowy, Matowy, 30 ml
847,00 zł/1l
25,41 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień deep skin, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
1 023,00 zł/1l
30,69 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień medium skin, Ciepły, Beżowy
996,33 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
901,33 zł/1l
27,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień deep skin, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
847,00 zł/1l
28,04 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,41 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Ciepły, Złoto
1 666,67 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: MANADA

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
1 066,00 zł/1l
31,98 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień deep skin, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
1 012,33 zł/1l
30,37 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Chłodny, Beżowy
2 343,33 zł/1l
70,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Ultra HD Metallic Matte Liquid Lipcolor, Brązowy, HD Glow, 1 kol., Kolorujący, Unisex, Matowy, Metalizowany
3 389,83 zł/1l
20,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Revlon Super Lustrous, Różowy, Cherries In The Snow, 1 kol., Nawilżający, Kobiety, Butelka
16 405,41 zł/1kg
60,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Elizabeth Arden Eight Hour Skin Protectant Cream, Fragrance Free, Kobiety, 50 ml, Krem, Skóra normalna, Dzień i Noc, Uspokajający, Nawilżający, Ochrona
158,52 zł/100ml
83,16 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Benefit Hoola Lite Matte Powder Bronzer
4 201,33 zł/1kg
126,04 zł
Sprzedawca: VISO

Elizabeth Arden - Kapsułki ceramidowe z witaminą C - 90 szt
330,94 zł/100ml
297,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 364,00 zł/1l
136,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Super Lustrous, Różowy, Rum Raisin, 1 kol., Nawilżający, Kobiety, Butelka
19 454,05 zł/1kg
71,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
233,05 zł/1kg
46,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Revlon ColorStay SPF15 Podkład do cery mieszanej i tłustej 200 Nude, 30 ml
747,25 zł/1kg
29,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Colorstay Make-up Combination/Oily Skin płynny makijaż do cery tłustej i mieszanej 340 30 ml
885,67 zł/1l
30,76 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dermacol, Make-Up Cover, Waterproof, Liquid Foundation, 218, SPF 30, 30 g
2 114,67 zł/1kg
63,44 zł
Sprzedawca: MANADA

Revlon ColorStay, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra sucha, Skóra normalna, Odcień light skin, Odcień medium skin, Neutralny, Beżowy
847,00 zł/1l
25,41 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Clinique Moisture Surge Active Glow Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
4 808,33 zł/1l
144,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa i nieskazitelny produkt
Makijaż jest wszędzie wyprzedany, ponieważ używam go od kilku lat, zaopatrzyłem się na cały rok
Oceniono dnia 11 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Bestseller
Rabat 4% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.



Rabat 2% od 2 szt.







Vichy Dermablend 3D Correction podkład o przedłużonej trwałości przeciw niedoskonałościom skóry 55 Bronze 30 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
101,73 zł
Sprzedawca: apohealth
101 730,00 zł/1kg

#250 Sand La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation SPF20
1 329,09 zł
Sprzedawca: VogueVista
44 303,00 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10, Buteleczka z pompką, Płynny, Uniwersalne, Odcień light skin, Neutralny, 1N1



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
453,97 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 132,33 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10 Długotrwały średnio kryjący matowy podkład do twarzy 1W1 Bone, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
466,36 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 545,33 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay In Place Makeup SPF10 Długotrwały średnio kryjący matowy podkład do twarzy 3C3 Sandbar, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
459,61 zł
Sprzedawca: VogueVista
15 320,33 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Buteleczka z pompką, Płynny, Uniwersalne, Odcień light skin, Neutralny, 1W2



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
427,47 zł
Sprzedawca: VogueVista
14 249,00 zł/1l

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, Płynny, Skóra uniwersalna, Przeciw cieniom, Zapobiega zaczerwienieniom, 4N1, SHELL BEIGE, Naturalny



3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
179,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 974,33 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Podkład do twarzy 2C3 Fresco, 30ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
528,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
17 627,67 zł/1l

Estée Lauder Re-Nutriv Ultra Radiance Liquid Makeup SPF20 Podkład 1C1 Cool Bone, 30ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
538,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
17 942,33 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
405,24 zł
Sprzedawca: VogueVista
13 508,00 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
372,37 zł
Sprzedawca: VogueVista
12 412,33 zł/1l

Clinique Even Better Glow Light Reflecting Makeup SPF 15, Butelka, Krem, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Odcień fair skin, Chłodny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
361,17 zł
Sprzedawca: VogueVista
12 039,00 zł/1l

Sisley Sisleya Le Teint, Buteleczka z pompką, Płynny, Skóra uniwersalna, Przeciwstarzeniowy, Ujędrniający, Wygładzający, Zmiękczający, Nawilżający, Spulchnianie, Odcień fair skin, 0R
437,41 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
426,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
14 213,67 zł/1l

Podkład rozświetlający MARY KAY Foundation Luminous 3D 30 ml, kolor Ivory W 130



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
4 331,33 zł/1l

Podkład rozświetlający MARY KAY Foundation Luminous 3D 30 ml, odcień Ivory N 160



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
4 331,33 zł/1l

Podkład rozświetlający MARY KAY Foundation Luminous 3D 30 ml, odcień Beige C 110



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
4 331,33 zł/1l

MARY KAY Podkład rozświetlający 3D Primer 30ml Beige C 120



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
4 271,33 zł/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D – matujący podkład 30 ml, odcień Beige w180



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
129,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
4 331,33 zł/1l

Podkład matujący 3D MARY KAY 30 ml, kolor Ivory c110



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
129,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
4 331,33 zł/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D – matujący podkład 30 ml, beżowy w160



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
129,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
4 331,33 zł/1l