5,0



Na podstawie 7 opinii
Uriage Gyn-Phy emulze pro intimn hygienu el odwieajcy do higieny intymnej 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
82,58 zł
165,16 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Higiena intymna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Vagisan pyn do higieny intymnej 200 ml345,05 zł/1l
69,01 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Vagisan Krem nawilżający Cremolum, 16 czopków1 413,14 zł/1kg
72,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Vagisan płyn do higieny intymnej 500 ml223,90 zł/1l
111,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Chilly Gel, Żel intymny, Damski, 200 ml, Butelka122,45 zł/1l
24,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Uriage Gyn-8, Żel intymny, Damski, 100 ml, Tubka, AQUA (WATER, EAU) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● SODIUM CHLORIDE ● SODIUM COCOAMPHOACETATE ●..., Soap
324,40 zł/1l
32,44 zł
Sprzedawca: MANADA

Mustela Baby Intimate Żel do higieny intymnej dla dzieci, 200 ml
428,24 zł/1kg
107,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Gyn-Phy Kosmetyki Intymne Mgiełka oczyszczająca do higieny intymnej dla kobiet 50 - Uriage
45 740,00 zł/1l
45,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sebamed Płyn do higieny intymnej pH 6.8 Pielęgnacja dla kobiet po 50 roku życia 200ml
155,25 zł/1l
31,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lactacyd Żel Do Higieny Intymnej Extra Fresh 200 ml
50,85 zł/1l
10,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Cumlaude External Moisturizer Intimate - krem nawilżający 30ml
3 109,67 zł/1l
93,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Probiotyki dla kobiet na florę bakteryjną pochwy, również w przypadku Candida. Wysoka dawka probiotyków dopochwowych: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg
356,15 zł/1kg
71,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

Comfort Intimate Cosmetics Emulsja do higieny intymnej dla kobiet 300 - Lactacyd
72,10 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Vionell Maść do higieny intymnej Skuteczna pielęgnacja okolic intymnych 15ml
2 246,67 zł/1l
33,70 zł
Sprzedawca: apohealth

Aloesowy el do higieny intymnej
178,56 zł/1l
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

el do higieny intymnej z Niaouli 250 ml
73 160,00 zł/1l
73,16 zł
Sprzedawca: VISO

Dermomed, Płyn do higieny intymnej, calendula, 250 ml
27,08 zł/1l
6,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lactacyd Płyn do higieny intymnej Protezione Attiva, 200 ml
153,33 zł/1kg
46,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Bioturm Organiczny el do higieny intymnej dla mczyzn 250ml
138,92 zł/1l
34,73 zł
Sprzedawca: taleoo

FITOMED żel higiena intymna 200 g
122,50 zł/1l
39,97 zł
-38%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,50 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel Gyn-Phy delikatnie oczyszcza, gwarantuje skuteczność przeciw podrażnieniom i utrzymuje naturalną równowagę flory intymnej. Ten produkt został specjalnie opracowany do codziennej higieny intymnej. Nienaganna tolerancja. /
Delikatnie oczyszcza
Oczyszczający kompleks Glyco-Gyn (gliko-estry i gliko-flawonoidy szarotki alpejskiej) zapewnia delikatne działanie oczyszczające bez wysuszania skóry.
Chroni naturalną równowagę
Kwas mlekowy i jego innowacyjny kompleks oczyszczający pomagają uszanować i utrzymać naturalną równowagę flory intymnej. Fizjologiczne pH wzmacnia to działanie.
Wyniki:
92% badanych zaobserwowało, że drobne oznaki podrażnienia znikają po 21 dniach stosowania.
Badania na 29 osobach pod kontrolą ginekologiczną. Wyniki kliniczne.
Sposób użycia: /Stosuj codziennie, raz lub dwa razy dziennie. Nałóż na zwilżone wodą miejsce intymne, a następnie obficie spłucz. Do stosowania zewnętrznego.
Odświeżający żel do mycia Gyn Phy został opracowany specjalnie do codziennej higieny intymnej. Delikatnie myje, bardzo skutecznie usuwa uczucie swędzenia i utrzymuje naturalną równowagę mikroflory w okolicach intymnych. Delikatnie oczyszcza wrażliwe błony śluzowe, nie wysuszając ich.
Właściwości:
- odświeżający żel do higieny intymnej,
- delikatnie oczyszcza,
- usuwa uczucie swędzenia,
- utrzymuje naturalną mikroflorę,
- delikatnie oczyszcza błony śluzowe,
- nie wysusza,
- hipoalergiczny,
- nie zawiera mydła i parabenów,
- testowany pod nadzorem ginekologów.
Sposób użycia
Niewielką ilość żelu nanieść na wilgotną skórę okolic intymnych i delikatnie spienić. Po umyciu dokładnie spłukać.
Składniki
Aqua, Woda Termalna Uriage, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth-8 Sulfate, PEG-80 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Coco-Glucoside, Lactic Acid, Magnesium Laureth Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Parfum (Fragrance), Magnesium Laureth-8 Sulfate, Glycol Distearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, DMDM Hydantoin, Glyceryl Oleate, Magnesium Oleth Sulfate, Pyroctone Olamine, Alcohol, Leontopodum Alpinum Flower (Leaf Extract).
Uriage Gyn-Phy Intimate Hygiene Fresh Gel 500 ml oczyszcza, chroni i utrzymuje równowagę flory intymnej.
Preparat został opracowany specjalnie do codziennej higieny intymnych błon śluzowych.
Jego niezawierająca mydła formuła delikatnie oczyszcza dzięki kompleksowi myjącemu Glyco-Gyn (glikoestry i glikoflawonoidy z szarotki alpejskiej) i chroni równowagę dzięki kwasowi mlekowemu.
Okolice intymne są czyste i świeże, delikatnie pachną ginekologicznie. Hipoalergiczny.
Odświeżający żel do higieny intymnej Uriage Gyn-Phy delikatnie oczyszcza, gwarantuje skuteczność przeciw podrażnieniom i utrzymuje naturalną równowagę flory intymnej. Zawiera opatentowany kompleks składników aktywnych Glyco-Gyn, który delikatnie oczyszcza wrażliwe błony śluzowe, nie wysuszając ich. Wraz z kwasem mlekowym pomaga utrzymać naturalną równowagę wrażliwych błon śluzowych okolic intymnych. Testowany pod nadzorem lekarzy ginekologów. Wyjątkowo wysoka tolerancja.
Uriage Hygiëne Gyn-Phy Gel Fraicheur Hygiene Intime - Odświeżający żel do higieny intymnej. Gyn-Phy delikatnie oczyszcza, zmniejsza podrażnienia i utrzymuje naturalną równowagę flory intymnej. Do codziennej higieny intymnej. Bardzo dobrze tolerowany. Stosowanie: Stosować 1 do 2 razy dziennie. Spienić wodą i dokładnie spłukać. Tylko do użytku zewnętrznego.
Uriage Gyn-Phy Żel odświeżający do higieny intymnej 2003499 FRANCJA Karton @ 1 sztuka x 500 ml
Dla zrównoważonej flory pochwy i ochrony przed codziennym dyskomfortem.
- Waga
- 0.55 kg
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Uriage Gyn-Phy Odświeżający żel do higieny intymnej, 500ml
- Producent
- Laboratoires Dermatologiques d'Uriage Deutschland GmbH
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3661434005886
- Numer producenta
- 169139
- Waga
- 0.55 kg
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Uriage Gyn-Phy Odświeżający żel do higieny intymnej, 500ml
- Producent
- Laboratoires Dermatologiques d'Uriage Deutschland GmbH
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3661434005886
- Numer producenta
- 169139
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Thomas Centri 776 Sek, 4,5 kg, 2800 RPM, 5 min, Biały, Stal nierdzewna, 350 W
1 184,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lampa powiększająca Lampa powiększająca LED z podstawą Lampa kosmetyczna Lampa kosmetyczna z regulacją wysokości do zabiegów kosmetycznych, manicure z uchwytem na podłogę
266,60 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Easybuy

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Uriage - Cleasing Cleansing Oil for Face and Body (Cleasing Soothing Oil) 500ml
61,69 zł
Sprzedawca: MANADA

Lustro na całą długość, lustro toaletowe, lustro stojące, 45 × 155 cm, montaż na ścianie i na stojaku podłogowym
256,99 zł
-37,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
219,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

Gyn-Phy Kosmetyki Intymne Mgiełka oczyszczająca do higieny intymnej dla kobiet 50 - Uriage
45 740,00 zł/1l
45,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Cybertec24

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Uriage Gyn-Phy emulze pro intimní hygienu Żel odświeżający do higieny intymnej 200 ml
299,05 zł/1l
59,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Uriage Gyn-8, Żel intymny, Damski, 100 ml, Tubka, AQUA (WATER, EAU) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● SODIUM CHLORIDE ● SODIUM COCOAMPHOACETATE ●..., Soap
324,40 zł/1l
32,44 zł
Sprzedawca: MANADA

Mustela Baby Intimate Żel do higieny intymnej dla dzieci, 200 ml
428,24 zł/1kg
107,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Esperanza EKG011, 5 l, 860 W, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, LCD, 1440 min
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Lactacyd Żel Do Higieny Intymnej Extra Fresh 200 ml
50,85 zł/1l
10,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SONGMICS Szafka na buty stojak na buty z 10 poziomami 40-50 par butów Szary
233,38 zł
-35,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
197,98 zł
Sprzedawca: TR8

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm ze stelażem listwowym, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i wezgłowiem, łóżko do przechowywania funkcjonalne łóżko podwójne velvet
1 451,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
157,00 zł
Sprzedawca: Warehouse
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze zapakowana przesyłka, a w prezencie maska do włosów. Bardzo miły i uprzejmy.
Bardzo dobrze zapakowana paczka, w prezencie maska do włosów. Bardzo miły i uprzejmy.
Oceniono dnia 16 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Idealny dla wrażliwej skóry okolic intymnych
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Vagisan pyn do higieny intymnej 200 ml
69,01 zł
Sprzedawca: apohealth
345,05 zł/1l

Gynofit Żel dopochwowy nawilżający 12X5 ml
94,06 zł
Sprzedawca: apohealth
18 812,00 zł/1l

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 50 g kremu



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
86,94 zł
Sprzedawca: apohealth
1 738,80 zł/1kg

BIG SIZE GEL – żel na pewność siebie i sprawność – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Grovi Gel – żel na męską sprawność i pewność siebie – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

AmorMax Gel – żel zapewniający komfort w okolicach intymnych i witalność – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

VIVADER – wysokiej jakości żel nawilżający do intymnych stosunków, zapewniający komfort i gładkość – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Rino Gold Gel (50 ml) - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn
158,23 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 516,22 zł/1kg

Joydivision Preparate Eropharm Intymne wybielanie100



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,46 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
644,60 zł/1l

SAGELLA hydramed antybakteryjny płyn do higieny intymnej, 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,69 zł
Sprzedawca: apohealth
228,84 zł/1kg

Krem do higieny intymnej dla mężczyzn 75 ml
101,82 zł
Sprzedawca: apohealth
135,76 zł/100ml

Probiotyki dla kobiet na florę bakteryjną pochwy, również w przypadku Candida. Wysoka dawka probiotyków dopochwowych: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
71,23 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
356,15 zł/1kg

Mikrowyłącznik, mikrowyłącznik chwilowy, mikrowyłącznik dźwigniowy, wodoodporny mikrowyłącznik, mikrowyłącznik krańcowy, wyłącznik krańcowy
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
2 318,00 zł/1kg

Łysa głowa manekina, głowa wyświetlacza do tworzenia peruk, głowa wyświetlacza do okularów, głowa wyświetlacza do kapelusza, łysa głowa manekina, głowa wyświetlacza
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
246,43 zł/1kg

Eveline Cosmetics Lactimed Żel do higieny intymnej 250 ml
78,66 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
314,64 zł/1l

Chilly Gel, Żel intymny, Damski, 200 ml, Butelka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,45 zł/1l

SAGELLA poligyn balsam myjący, 250 ml balsam



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,83 zł
Sprzedawca: apohealth
252,73 zł/1kg

Behrend żel na hemoroidy 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,58 zł
Sprzedawca: apohealth
2 586,00 zł/1l