Łydka wołowa, mięso wołowe, wędzone, ok. 350 g, w opakowaniu próżniowym.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,32 zł
340,91 zł / 1kg
+ 42,87 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy mięsne, parówki i ryby w puszce i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Filety z anchois Zarotti 380 g77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina122,83 zł/1kg
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Dziczyzna po staropolsku z galaretką 180g - Schronisko Bukowina109,06 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Bifi Salmi Snack Original wędzone wysokobiałkowe sześciopak 6x25g7,34 zł/1kg
19,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plastry boczku wędzonego, ok. 300 g, w opakowaniu próżniowym.
232,60 zł/1kg
69,78 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Wędzony filet wieprzowy pakowany próżniowo, ok. 150 g – Kofler Delikatessen
290,87 zł/1kg
43,63 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Kiełbasa z Karkówką JBB 470 g
51,08 zł/1kg
25,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Coertjens – 4 klopsiki mięsne – 820 g
77,63 zł/1kg
63,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

GymBeam – łosoś w solance, 170 g
92,35 zł/1kg
15,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Unox Gelderse Rookworst 100g – Tradycyjna holenderska kiełbasa wędzona
173,40 zł/1kg
17,34 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Stek z tuńczyka żółtopłetwego, 900 g - Demetra
194,03 zł/1kg
174,63 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Coertjens Hotdogs opakowanie 25, 2650 g - soczyste kiełbaski wysokiej jakości
67,54 zł/1kg
178,98 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brettlspeck, boczek wieprzowy z Villgraten, ok. 400 g - 9067
167,90 zł/1kg
67,16 zł
Sprzedawca: italia-genuss

GymBeam – tuńczyk w solance, 120 g
828,08 zł/1kg
99,37 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Cały szynka pektorałowa Bernardi, waga ok. 4,8 kg.
131,54 zł/1kg
631,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: italia-genuss

Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
10,08 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Pasztet ze szprotów wędzonych MK 100g
24,70 zł/1kg
2,47 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Salland Boterhamworst 440g – Delikatne, pikantne wędliny na kanapki
61,59 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Cornichons 350g
42,43 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Kabanosy wędzone drobiowe z dodatkiem wieprzowiny 220 g Tarczyński
83,26 zł/1kg
19,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Łydka wołowa, mięso wołowe, wędzone, ok. 350 g, w opakowaniu próżniowym.
- Lista składników
- zobacz zdjęcie produktu
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz zdjęcie lub opis produktu
- Waga
- 350 g
- Firma spożywcza
- Senfter
- Nazwa handlowa
- Łydka wołowa, mięso wołowe, wędzone, ok. 350 g, w opakowaniu próżniowym.
- Producent
- Senfter
- Numer producenta
- S008__-re-001042
- EAN
- 8003013805916
- Lista składników
- zobacz zdjęcie produktu
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz zdjęcie lub opis produktu
- Waga
- 350 g
- Firma spożywcza
- Senfter
- Nazwa handlowa
- Łydka wołowa, mięso wołowe, wędzone, ok. 350 g, w opakowaniu próżniowym.
- Producent
- Senfter
- Numer producenta
- S008__-re-001042
- EAN
- 8003013805916
Pasuje również do tego

Sarntaler, golonka wołowa, produkt firmy L. Moser, waga ok. 300 gramów.
321,53 zł/1kg
96,46 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Jacobs Hag Crema, Torba
663,46 zł/1kg
69,00 zł
Sprzedawca: somnia24

YumYum Torebka azjatyckiej zupy błyskawicznej z makaronem o smaku kurczaka 60 g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
168,62 zł/1kg
84,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Muller Textiles 20040.03.08, Koc do nakrycia w zestawie, Poszewka na poduszkę dołączona
190,54 zł
Sprzedawca: Dekbeddengoed

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

PS5 Grand Theft Auto V
98,88 zł
Sprzedawca: Sarugami

Bolero napój w proszku zestaw 6 smaków bez cukru stewia wegańska dieta fitnessJednorazowe
23,32 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica Rindswürstchen 180g
129,00 zł/1kg
23,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ser wędzony "Pustertaler" z mleka dojonego na łąkach, ok. 700 g - Mleczarnia Drei Zinnen - Bernardi
195,64 zł/1kg
136,95 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
366,33 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kości wołowe szpikowe cięte w poprzek 2kg - schronisko bukowina
32,28 zł/1kg
69,57 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,56 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trzciniec (mięso wieprzowe z brzucha), kawałek o wadze około 1,3 kg.
155,91 zł/1kg
202,68 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
10,08 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Szynka wędzona, boczek, kawałek ok. 500 g - Sklep mięsny Hell
150,52 zł/1kg
75,26 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Szynka wołowa, wędlina wołowa "Steiner", ok. 375 gramów.
334,69 zł/1kg
125,51 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Placki z podgardla wieprzowego, około 1 kg - Masarnia Hell
141,23 zł/1kg
141,23 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Filety z makreli w oliwie z oliwek 150 g
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,72 zł/1kg

Tradycyjne polskie mięso w galarecie 180 g – Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,64 zł/1kg

Kurczak w sosie pomidorowym z bazylią 400g - Schronisko Bukowina
18,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,20 zł/1l

Zimmermann chrupiące kiełbaski z szynki bawarskiej 8 sztuk ATG 250g puszka 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,28 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,14 zł/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 sztuk ATG 250g puszka 565g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,83 zł/1kg

Filet z anchois Monte Mare 720 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,34 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
62,72 zł/1kg

Filety ZAROTTI FILETTI DI ALICI 720 GR



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,19 zł/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
287,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,04 zł/1kg

Filety z anchois Zarotti 380 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,59 zł/1kg

Kiełbasa Salsiccia Di Calabria DOP Piccante 300g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
150,00 zł/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst w skórce własnej 5 sztuk 380g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
18,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,64 zł/1kg

Mięso kraba w zalewie 200 g Captain Bird
37,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
151,96 zł/1kg

Sardele Alici del Cantabrico 90g - Delicius
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
389,90 zł/1kg

Policzki wołowe 400g - Schronisko Bukowina
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,29 zł/1kg

Gęsina pieczona 180g - Schronisko Bukowina
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
122,83 zł/1kg

Ekstrakt z anchois Zarotti 100 g
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
529,90 zł/1l

Kiełbasa Salsiccia Napoli Piccante 300g - Gianni Negrini
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,87 zł/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
747,25 zł/1kg

Salami Salame Abruzzese 300g - Gianni Negrini
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
129,00 zł/1kg

Alicette Peperoncino 200gr btl - Delizie di Calabria
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l