5,0



Na podstawie 3 opinii
Malizia | Żel pod prysznic z emolientami i ekstraktem z jagód goji - 1 litr - każdy rodzaj skóry - świeży zapach
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,29 zł
12,29 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Płyny do kąpieli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Verbena, Pianka do kąpieli, Unisex, Dorośli, 500 ml, Skóra uniwersalna, Werbena585,92 zł/1l
292,96 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Reinex świerkowa kąpiel bąbelkowa kojąca butelka 4000ml7,11 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Melisowo-miodowy płyn do kąpieli 400ml90,77 zł/1l
36,31 zł
Sprzedawca: Shoproither

Więcej informacji o reklamie
Haslinger Lawendowa pianka do kąpieli 400 ml90,77 zł/1l
36,31 zł
Sprzedawca: Shoproither

Pyn do kpieli Bagno Miele/Zenzero 1l - Malizia
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pyn do kpieli Bagno Pino 1l - Malizia
19,73 zł/1l
19,73 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Żel pod prysznic olejkowy | geranium - jaśmin 740 ml
22,28 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Żel pod prysznic olejkowy | olej kameliowy - jagody goi 740 ml
22,28 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Tesori d Oriente Kąpiel pielęgnacyjna Rytuał Bizantyjski 500ml
41,80 zł/1l
20,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Palmolive Schaumbad Sensations 650 ml
30,11 zł/1l
19,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Regina krem do kąpieli świerk i trawa cytrynowa świeży zapach 1000ml
7,93 zł/1l
7,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Elemis Odżywcze Mleczko Do Kąpieli 60 Ml
81,67 zł/1l
4,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Mydło w płynie Herbapol Rozmaryn i Wiśnia 390 ml
45,56 zł/1kg
11,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

BingoSpa Mleczko do kąpieli z biotyną i proteinami jedwabiu, 500 ml
29,47 zł/1kg
16,21 zł
Sprzedawca: AllYour

Płyn do kąpieli Bagno Bergamotto/Salvia 1l - Malizia
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Le Petit Marseillais Vanilla Milk żel pod prysznic - 650ml, pielęgnacja skóry z Francji
0,29 zł/1l
18,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic nawilżający | malina - mięta 400 ml
33,72 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Tesori D'oriente Płyn Do Kąpieli Byzantium Black Rose & Labdanum 500 Ml
38 283,33 zł/1kg
22,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Luksja Płyn do Kąpieli Otulająca Wanilia 900 ml Creamy & soft
62,93 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Żel pod prysznic kremowy | cyklamen - frezja - drzewo sandałowe 740 ml
22,28 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Malizia | Żel pod prysznic z emolientami i ekstraktem z jagód goji - 1 litr - każdy rodzaj skóry - świeży zapach
Odkryj odświeżający żel pod prysznic od Malizia, wzbogacony cennymi emolientami i naturalnym ekstraktem z jagód goji. Ten nawilżający produkt jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i oferuje rewitalizujące doznania pod prysznicem o owocowym zapachu. Ciesz się delikatną pielęgnacją, która rozpieszcza i odświeża Twoją skórę.
Przegląd produktówŻel pod prysznicMalizia zawiera unikalny ekstrakt z jagód goji i kwiatów, które są znane ze swoich właściwości nawilżających. Dzięki praktycznej pojemności 1000 ml, produkt ten zapewnia długotrwałe użytkowanie. Delikatna formuła jest testowana dermatologicznie i ma neutralne dla skóry pH, dzięki czemu skóra nie wysusza się podczas kąpieli.
Kluczowe cechy i specyfikacjaTen żel pod prysznic oferuje wiele korzyści, które zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach Twojej skóry. Oto jego najważniejsze cechy:
- Ekstrakt z jagód Goji: Znany ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych, które pozostawiają skórę aksamitnie miękką.
- Pielęgnacja ciała o kwiatowo-owocowym zapachu: Doświadcz orzeźwiającej i kojącej kompozycji zapachowej z przyjemną nutą drzewa sandałowego.
- Delikatna formuła: Dokładnie oczyszcza skórę, nie podrażniając jej; idealna dla wszystkich rodzajów skóry.
- Neutralne pH: Odpowiada fizjologicznemu pH skóry, co sprzyja jej codziennej pielęgnacji.
- Wydajne opakowanie:1000 ml wystarcza na długi czas.
Korzyści i zastosowaniaŻel pod prysznicMalizia zapewnia nie tylko dokładne oczyszczenie, ale także wiele korzyści dla skóry. Jest idealny do relaksującej kąpieli lub orzeźwiającego prysznica po długim dniu. Połączenie składników nawilżających sprawia, że skóra pozostaje miękka i elastyczna.
Zalety produktu:
- Wszechstronność: Idealny dla wszystkich rodzajów skóry, dzięki czemu może być stosowany przez całą rodzinę.
- Pielęgnacja skóry: Promuje zdrową skórę dzięki nawilżającym właściwościom jagód goji.
- Orzeźwiający zapach: Owocowy zapach zapewnia przyjemne doznania pod prysznicem i ożywia zmysły.
- Delikatne oczyszczanie: Dokładnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej.
- Długotrwały: Dzięki pojemności 1000 ml możesz cieszyć się tym wysokiej jakości dodatkiem do kąpieli przez długi czas.
Dlaczego warto wybrać ten produktWybierz żel pod prysznicMalizia dla przyjaznej dla skóry i relaksującej rutyny pielęgnacji ciała. Ciesz się korzyściami płynącymi z jagód goji i kwiatów w delikatnej formule, która jest testowana dermatologicznie i ma pH neutralne dla skóry. Zafunduj sobie orzeźwiający prysznic o owocowym zapachu, który rozpieszcza i rewitalizuje skórę.
Płyn do kąpieli Bagno Bacche/Fior di Goji 1l - Malizia
Poznaj nasze fantastyczne Bagno Bacche/Fior di Goji! To niezwykły płyn do kąpieli, który doda Twojej codziennej rutynie część luksusu i relaksu. Spędź chwilę w naszym rajskim świecie, otoczony zapachem soczystych jagód i delikatnych kwiatów goji. Niezależnie od tego, czy chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, czy po prostu pragniesz wyjątkowego doświadczenia w kąpieli, nasz płyn do kąpieli nie zawiedzie Cię!
Ta wyjątkowa formuła nie tylko pielęgnuje Twoją skórę, ale również zmysły. Zapach bacche i kwiatów goji przeniesie Cię do zmysłowego ogrodu, gdzie przyjemność jest gwarantowana. Wyjątkowo nawilżające składniki pochodzenia naturalnego sprawią, że Twoja skóra będzie miękka i gładka, a Ty poczujesz się odświeżony i odprężony. To doskonały sposób na relaks i odprężenie w domowym zaciszu!
Nasz płyn do kąpieli Bagno Bacche/Fior di Goji jest w wygodnym opakowaniu o pojemności 1 litra, które starczy na dłużej. Oznacza to, że możesz delektować się tym niesamowitym doznaniem pielęgnacyjnym przez długi czas bez obaw o brak zapasu. Niezależnie od tego, czy lubisz gorące, aromatyczne kąpiele, czy chłodniejsze, oszałamiające prysznice, nasz płyn do kąpieli sprawdzi się doskonale i zapewni Ci niezapomniane doświadczenie.
Przygotuj się na niezwykłe doznanie podczas kąpieli z Bagno Bacche/Fior di Goji! Zamów już dziś i daj sobie chwilę luksusu i relaksu, który zasługujesz. Twój prysznic lub wanna nie będą takie same bez naszego wyjątkowego płynu do kąpieli. Dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy uwielbiają nasze produkty i doświadcz niezrównanego komfortu i piękna swojej skóry już dziś!
MALIZIA Goji Berry Pianka do kąpieli 1l
MALIZIA jagody goji i kwiaty Badeschaum 1000 ml
- Wymiary
- 1000 ml
- Model
- Emollientien und Goji-Beeren-Extrakt
- Waga
- 1090 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- 100% naturalny
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x Duschgel
- EAN
- 8003510025121
- Numer producenta
- 179451
- Wymiary
- 1000 ml
- Model
- Emollientien und Goji-Beeren-Extrakt
- Waga
- 1090 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- 100% naturalny
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x Duschgel
- EAN
- 8003510025121
- Numer producenta
- 179451
Pasuje również do tego

Pyn do kpieli Bagno Miele/Zenzero 1l - Malizia
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia | Żel pod prysznic z ekstraktem z bawełny i talkiem - 1 litr - każdy rodzaj skóry - łagodny - działanie kojące
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia | Żel pod prysznic z mleczkiem kokosowym i ekstraktem z migdałów - 1 l - każdy rodzaj skóry - łagodny - naturalne nawilżenie
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic Malizia o zapachu owoców leśnych, jeżyn i piżma - 1 l - nawilża i odżywia
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pyn do kpieli Bagno Petali di Iris 1l - Malizia
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pianka elowa do kpieli Bagno Schiuma Bath Foam Muschio Bianco 1l - Malizia
10,49 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Doccia Muschio Bianco Rilassan 300ml - Malizia
22,33 zł/1l
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia | Żel pod prysznic z olejem arganowym i wanilią - 1 l - każdy rodzaj skóry - nawilżający i odżywczy
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

el pod prysznic Doccia Talco Setificante 300ml - Malizia
22,33 zł/1l
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Intesa, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna
92,50 zł/1l
9,92 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MALIZIA Monoi & Lotus Blossom el pod prysznic 300 ml
19,71 zł/1kg
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pyn do kpieli Bagno Pino 1l - Malizia
19,73 zł/1l
19,73 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tesori d’Oriente Persian Dream, Płynny, 760 ml, Granat, Red tea, Butelka
18,41 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do higieny intymnej Sapone Intimi Delicato/Protett. 200ml - Malizia
48,30 zł/1l
9,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Białe piżmo
21,49 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Perfumy Tesori D'oriente Persian Dream 100 Ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Silver, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
82,47 zł/1l
12,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odtłuszczacz Chante Clair Limone 5L
35,56 zł/1l
177,80 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dyfuzor Tesori d'Oriente Muschio Bianco 200 ml
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odżywczo-Regenerujący Krem Do Ciała Tesori D'oriente Ayurveda Amla I Paczuli 300 Ml
115,20 zł/1kg
28,80 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

el pod prysznic Doccia Mora&Muschio Avvolgente 300ml - Malizia
22,33 zł/1l
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
9,70 zł/100ml
29,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Torba prezentowa Allegra 140 x 85 x 390 mm, na butelkę, ciemnoczerwona, butelka
28,00 zł/1l
16,80 zł
Sprzedawca: VISO

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
46,96 zł/1l
14,94 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
wspaniały zapach podczas kąpieli i nawet długo po noszeniu zapachu na skórze, bardzo przyjemny
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

L'Occitane Verbena, Pianka do kąpieli, Unisex, Dorośli, 500 ml, Skóra uniwersalna, Werbena
292,96 zł
Sprzedawca: VogueVista
585,92 zł/1l

Palmolive Schaumbad Sensations 650 ml
19,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
30,11 zł/1l

Kneipp Aroma Foam Bath Happy Time Out, opakowanie 3 sztuk (3 x 400 ml)
81,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,61 zł/1l

Elemis Odżywcze Mleczko Do Kąpieli 60 Ml
4,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet
81,67 zł/1l

Reinex świerkowa kąpiel bąbelkowa kojąca butelka 4000ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
28,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,11 zł/1l

Regina krem do kąpieli świerk i trawa cytrynowa świeży zapach 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,93 zł/1l

Żel Pod Prysznic Herbapol Pomarańcza I Neroli 740 Ml
16,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,28 zł/1l

Haslinger Honig Schaumbad, 400 ml Art.Nr. 2201



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,31 zł
Sprzedawca: Shoproither
36,31 zł/1l

Melisowo-miodowy płyn do kąpieli 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,31 zł
Sprzedawca: Shoproither
90,77 zł/1l

Oliwkowa kąpiel bąbelkowa 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,31 zł
Sprzedawca: Shoproither
90,77 zł/1l

Kneipp 916503, Pianka do kąpieli, Dorośli, 400 ml, Butelka, 1 szt.
29,14 zł
Sprzedawca: apohealth
72,85 zł/1l

Kneipp 920320, Wanna do kąpieli dla niemowląt, Przetestowane dermatologicznie
4,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,50 zł/1l

Kneipp 920332, Kąpiel z bąbelkami, Unisex, Dorośli, 400 ml, Skóra sucha, Nawilżający
27,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,85 zł/1l

Kneipp 920329, Kąpiel z bąbelkami, Unisex, Dla dzieci i Dorosłych, 50 ml, Owocowy, Torebka foliowa
5,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,60 zł/1l

Kneipp Naturkind kolorowy płyn do kąpieli jednorożec miłość 3 kolory 1 szt
18,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miodowa kąpiel marzeń 300ml
36,40 zł
Sprzedawca: Shoproither
121,33 zł/1l

John Frieda Magic Formula Finish Cream
68,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
684,30 zł/1l

Haslinger Lawendowa pianka do kąpieli 400 ml
36,31 zł
Sprzedawca: Shoproither
90,77 zł/1l

Luksja Creamy & Soft Kremowy płyn do kąpieli Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 1500 ml
16,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
11,33 zł/1l

Żel pod prysznic kremowy | róża - wanilia - bergamotka 740 ml
16,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,28 zł/1l