5,0



Na podstawie 2 opinii
Zawartość:
0.1 l- 0.05 l
- 0.1 l
LINDESA PROFESSIONAL, TUB 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,51 zł
175,10 zł / 1l
+ 56,09 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Depanten Krem - 100 ml1 696,50 zł/1l
169,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Więcej informacji o reklamie
Promicil Krem - 100 ml1 696,50 zł/1l
169,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Więcej informacji o reklamie
Nautubone Krem - 100 ml1 696,50 zł/1l
169,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Więcej informacji o reklamie
Sorion Krem naprawczy sensitive 50 ml222,70 zł/100ml
111,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Wazelina dermatologiczna 35 ml
1 025,14 zł/1l
35,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

GREVEN® 12985011 GREVEN® C Hautcreme 100,0 ml
355,30 zł/1l
35,53 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Noreva Psoriane Milch 200 ml
312,94 zł/1kg
111,72 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Milva Wazelina z propolisem 35 ml
1 025,14 zł/1l
35,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lindesa F krem ochronny do skóry tłustej 50 ml
484,71 zł/1kg
33,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Tattoomed po tatuażu Salbe 25 ml
930,80 zł/1kg
23,27 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Lactisan roztwór 100 ml
447,11 zł/1kg
83,61 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Valcena, Biphase Soyeux Instantane, balsam, 125 ml
1 174,40 zł/1l
146,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Ma nagietkowa Kruterhof 100 ml
447,30 zł/1l
44,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Oliprox Spray, 150 ml
104 510,00 zł/1l
104,51 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Locobase pianka przeciwświądowa 100 ml
438,93 zł/1kg
65,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Maść wiatropędna 50 g
46,71 zł
Sprzedawca: apohealth

EXCIPIAL U Hydrolotio, balsam 200 ml
364,30 zł/1l
72,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Meditao krem z kadzidłowcem 50 ml
382,89 zł/1kg
43,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Intenskin Krem - 100 ml
1 490,00 zł/1l
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Intact27
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
LINDESA PROFESSIONAL, 100 ml TUB
PZN: 14366414
Krem ochronny/pielęgnacyjny LINDESA® PROFESSIONAL 100 ml szybko się wchłania, nie zawiera silikonu
z naturalnym woskiem pszczelim - lekko tłusty - szybko się wchłania - nie zawiera silikonu - perfumowany - zapewnia ochronę przed substancjami rozpuszczalnymi w wodzie przy niskich poziomach narażenia - Stosowanie: ostrożnie nakładać na uprzednio oczyszczoną skórę przed rozpoczęciem pracy i po przerwach, dokładnie i równomiernie rozprowadzić niewielką ilość kremu, powtórzyć aplikację przy dłuższych przerwach w pracyDodatkowe informacje techniczne:- Obszar czyszczenia: niskie poziomy narażenia
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 0.1 l
- Składniki
- Aqua, Glyceryl Stearate SE, Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Allantoin, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone.
- Producent
- PGP
- Zakres dostawy
- 100 ml.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 426002917354304260029173543
- Numer producenta
- 13640008
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 0.1 l
- Składniki
- Aqua, Glyceryl Stearate SE, Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Allantoin, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha Isomethyl Ionone.
- Producent
- PGP
- Zakres dostawy
- 100 ml.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 426002917354304260029173543
- Numer producenta
- 13640008
Pasuje również do tego

FunWater deska do wiosłowania na stojąco, zestaw desek SUP, deska do wiosłowania na stojąco, deska SUP, handpumpe, 330x84x15cm, bis150kg
1 099,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Great-Paddle-Board

SONGMICS Regał magazynowy z 5 półkami, 200 x 100 x 50 cm, nośność do 875 kg (120 kg na półkę), regał do dużych obciążeń, półki o regulowanej wysokości, wzmocniona stalowa rama, srebrny GLR050E01
Używany
266,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Wodoodporny ochraniacz na materac 180 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
189,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

LINDESA Hautschutzpflegecreme 13640010 50ml
522,20 zł/1l
26,11 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Krem ochronny do skóry LINDESA K, 50 ml
29,38 zł/100ml
14,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

HOME DELUXE - Piaskownica BUDDELKISTE - Z regulowanym dachem i podłogą - Wymiary: 110 x 110 x 110 cm - w tym kompletny materiał montażowy I Piaskownica drewniana piaskownica piasek zabawka
562,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

SoBuy szafka łazienkowa wysoka szafka z szufladami szafka łazienkowa wąska oszczędność miejsca meble łazienkowe wysoka szafka wąska szafka 32x170x30cm FRG236-W
373,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Uchwyt ścienny do telewizora PRO MY232
135,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - Czarny - smartwatch z paskiem - Rozmiar nadgarstka: 140-210 mm - Wyświetlacz 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
950,46 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami i drążkiem na ubrania, wys. 180 cm - KOPENHAGA
2 050,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Stacja do prasowania parowego Tefal Express Essential SV6111
Używany
281,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

HISENSE 50E78HQ 4K Smart-TV, HDR QLED 4K UHD VIDAA Ultra HD 3840×2160, 50 Zoll
9 528,71 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Telewizor Hisense 43E78HQ QLED - 43 cale (109 cm przekątnej ekranu) - 4K Smart-TV - ULtra HD / HDR / Potrójny tuner DVB-C/S/S2/T2 - Nagrywanie USB, Bluetooth, Alexa)
7 910,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan

ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
965,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Składany pawilon 3x3m Pop Up Składany pawilon z 4 ścianami bocznymi, wodoodporny, ochrona UV 50+ namiot ogrodowy, namiot imprezowy, pawilon ogrodowy, z torbą, czarny
560,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i niezawodna dostawa
Zawartość 0,05 lLiczba sztuk 1
Produkt, jak już zdążyłem się przyzwyczaić od Lindesy, SUPER i wart swojej ceny. W razie potrzeby chętnie skorzystam ponownie :-)
Oceniono dnia 20 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 lLiczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Physiogel Calming Relief Serum przeciw zaczerwienieniom 30 ml
113,67 zł
Sprzedawca: apohealth

algovir spray na przeziębienie dla dzieci, roztwór 20 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
60,33 zł
Sprzedawca: apohealth
3 016,50 zł/1l

Depanten Krem - 100 ml - 5 Szt



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
561,15 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 122,30 zł/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,79 zł
Sprzedawca: apohealth
209,58 zł/100ml

HondroLife Spray



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
185,52 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 184,00 zł/1l

Schülke esemtan® aktywny żel, wspomaga krążenie krwi, przeciwskurczowy, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
27,13 zł
Sprzedawca: Shoproither
54,26 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 3 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
289,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
281,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
936,67 zł/1l

Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
338,30 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 127,67 zł/1l

Steplex Forte Krem - 100ml - 2 Dawki



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
256,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 283,25 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 2 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
225,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
1 085,00 zł/1l

urządzenie do spalania tłuszczu 6w1 Kawitacja ultradźwiękowa Częstotliwość radiowa RF Maszyna do odchudzania ciała
1 795,16 zł
Sprzedawca: Easybuy
1 795,16 zł/1l

PONDS | Krem do demakijażu - 172 g - Płyn do mycia twarzy - delikatne oczyszczanie - do codziennej pielęgnacji
69,98 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Gua Sha Tools Narzędzie do masażu Gua Sha ze stali nierdzewnej Masażer do ciała zapewniający jędrność i odświeżenie skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
132,40 zł/1l

60 sztuk taśmy do ust o smaku cytrynowym zapobiegającej chrapaniu ułatwiającej oddychanie przez nos redukującej chrapanie paski do ust podczas snu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
140,60 zł/1l

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

Przenośna ręczna pompa do odsysania śluzu, awaryjna pompa do odsysania plwociny do użytku domowego



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
250,61 zł/1kg

Zestaw 30 samoprzylepnych podkładek z czujnikiem – lekkie, antypoślizgowe i wodoodporne, ochrona podczas biegania, chodzenia, pływania i kąpieli
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 439,13 zł/1kg

Bruno Banani Magic Woman EDT 20 ml W



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,50 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 375,00 zł/1l

Mexx Pure for Man woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
139,47 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 649,00 zł/1l