5,0



Na podstawie 1 opinii
La Roche Posay, Effaclar A.I. Punktowy krem na zmiany trądzikowe, 15 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,31 zł
3 415,50 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
La Mer Krem nawilżający1 920,20 zł/100ml
9 600,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
La Mer Krem nawilżający2 679,40 zł/100ml
401,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
ENDOCARE RADIANCE C FERULIC Serum 30 ml1 009,83 zł/100ml
302,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Serum do ciała z kwasem salicylowym 0,5%70,42 zł/100ml
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

La Roche Posay Effaclar Duo+M, Krem przeciw niedoskonałościom, 40ml
1 193,17 zł/1kg
71,59 zł
Sprzedawca: VISO

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,40 zł/100ml
92,56 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche-Posay Effaclar tonująca i ujednolicająca pielęgnacja skóry Duo (+) Unifiant Medium 40 ml
142 389,99 zł/1kg
142,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
4 375,67 zł/1l
131,27 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay - Effeclar Duo+M Anti-Imperfection Care - Zabarwiony krem do twarzy 40 ml
85 950,00 zł/1kg
85,95 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
2 227,14 zł/1kg
155,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Cicaplast Baume B5+ (Ultra-naprawczy balsam kojący), 15 ml
185,47 zł/100ml
27,82 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay - Cicaplast Baume B5 Soothing Repairing Balm SPF 50 40ml
144,77 zł/100ml
57,91 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Cicaplast Emulsja łagodząca Baume B5+ 40 ml
167,97 zł/100ml
67,19 zł
Sprzedawca: EasoMagno

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Fluid, 40 ml
1 989,20 zł/1kg
99,46 zł
Sprzedawca: VISO

Roche-Posay Effaclar Supra, krem, 40 ml
218,20 zł/100ml
87,28 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche Posay, Toleriane Sensitive Riche, Krem, 40 ml
220,00 zł/100ml
88,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Pyunkang yul Calming Madecasoside Spot Cream 30 ml - Krem punktowy uspokajający
151,00 zł/100ml
45,30 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bioderma Sebium Kerato+ Żel-Krem Przeciwtrądzikowy, 30 ml
250,50 zł/100ml
75,15 zł
Sprzedawca: VISO

Xeracalm A.d. – krem relipidyzujący Avène 400 ml
35,59 zł/100ml
142,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
EFFACLAR A.I. to krem punktowy na zmiany trądzikowe do stosowania na zmiany zapalne pojawiające się na skórze tłustej skłonnej do trądziku.
KONSYSTENCJA
Łatwo się nakłada, nie wysusza, szybko się wchłania, niekomedogenny.
Zawiera wodę termalną La Roche-Posay.
REZULTATY
SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE
EFFACLAR A.I. to intensywny krem na punktowe niedoskonałości, który minimalizuje widoczność zmian trądzikowych.
Zawiera niacynamid, pirokton olaminy, mikrozłuszczający kwas LHA i kojącą wodę termalną La Roche-Posay, dzięki czemu wspomaga proces regeneracji komórek naskórka.
Opracowany specjalnie dla potrzeb skóry tłustej i skłonnej do trądziku.
Do punktowych niedoskonałości.
Produkt odpowiedni dla skóry wrażliwej.
Testowany na skórze tłustej i skłonnej do niedoskonałości.
Sposób użycia:
Stosować miejscowo. Effaclar A.I.może być nakładany pod makijaż. Niekomedogenny.
Krem wielozadaniowy La Roche-Posay Effaclar do twarzy na dzień i noc 15 ml
La Roche-Posay Effaclar A.I. to krem wielozadaniowy stworzony z myślą o pielęgnacji skóry tłustej i skłonnej do trądziku. Jego punktowe działanie skutecznie minimalizuje widoczność zmian trądzikowych i wspiera proces regeneracji skóry. Dzięki unikalnej formule, zawierającej niacynamid, pirokton olaminy oraz mikrozłuszczający kwas LHA, krem redukuje niedoskonałości i działa przeciwzapalnie. Woda termalna La Roche-Posay koi skórę, zapewniając komfort nawet dla wrażliwych cer.
Zalecenia
Dla kogo:
- Dla osób z tłustą, skłonną do trądziku i wrażliwą skórą.
- Dla tych, którzy szukają punktowego rozwiązania na niedoskonałości i zmiany trądzikowe.
Jak stosować:
- Nakładaj punktowo na zmiany trądzikowe rano i/lub wieczorem.
- Możesz stosować pod makijaż lub jako część codziennej rutyny pielęgnacyjnej.
- Unikaj kontaktu z oczami.
Kluczowe cechy
- Niacynamid: Redukuje stan zapalny i minimalizuje zaczerwienienia.
- Pirokton olaminy: Wspiera eliminację bakterii odpowiedzialnych za powstawanie niedoskonałości.
- Kwas LHA: Mikrozłuszczający składnik, który wspomaga regenerację skóry i oczyszcza pory.
- Woda termalna La Roche-Posay: Koi i łagodzi podrażnienia, zapewniając komfort dla skóry wrażliwej.
- Lekka konsystencja: Szybko się wchłania, nie obciąża skóry i nie pozostawia tłustego filmu.
Korzyści
- Redukcja widoczności zmian trądzikowych.
- Wspomaganie regeneracji skóry, przywracając jej zdrowy wygląd.
- Łagodzenie podrażnień i zaczerwienień.
- Działanie antybakteryjne i oczyszczające, eliminujące przyczyny niedoskonałości.
- Możliwość stosowania na dzień i na noc, także pod makijaż.
Specjalne właściwości
- Punktowe działanie: Celowane na zmiany trądzikowe, co pozwala na skoncentrowaną pielęgnację.
- Formuła odpowiednia dla skóry wrażliwej: Przebadana dermatologicznie, minimalizuje ryzyko podrażnień.
- Wszechstronne zastosowanie: Produkt może być zarówno rano, jak i wieczorem.
Działanie
- Redukuje niedoskonałości i zmiany zapalne.
- Oczyszcza pory i wspomaga złuszczanie martwego naskórka.
- Chroni skórę przed nawrotami trądziku.
- Wspiera regenerację skóry, nadając jej gładkość i równomierny koloryt.
Efekt
Zdrowsza, bardziej oczyszczona i wygładzona skóra, z zauważalnie mniejszą ilością niedoskonałości i zaczerwienień. Regularne stosowanie sprawia, że skóra wygląda świeżo, jest matowa i komfortowo nawilżona.
Effaclar A.I. działa miejscowo na niedoskonałości, zmniejsza ich widoczność, zapobiega pojawianiu się śladów po trądziku i aktywuje naturalny proces regeneracji. Stosowany na miejscowe objawy trądziku skóry tłustej z niedoskonałościami, nie zatyka porów i pozostawia skórę miękką.
Składniki
AQUA / WODA, CYKLOHEKSASILOKSAN, IZONONYL IZONONANIAN, GLIKOL PROPYLENOWY, IZOHEKSADEKAN, NIACYNAMID, PEG, 100 STEARYNIAN, STEARYNIAN GLICEROLU, ALKOHOL CETYLOWY, ARGILLA / KRZEMIAN GLINOWO-MAGNEZOWY, KARBOMER, WODOROTLENEK SODU, KAPRYLOILOGLICYNA, KWAS KAPRYLOILOSALICYLOWY, KWAS CYTRYNOWY, GUMA KSANTANOWA, KOPOLIMER AKRYLANÓW, KWAS SALICYLOWY, BUTYLOKARBAMINIAN JODOPROPYNYLU, DIGLUKONIAN CHLORHEKSYDYNY, PIROKTON OLAMINY, ZAPACH.
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- dla skóry wrażliwej
- Krem do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Producent: L'Oreal Deutschland GmbH Oddział La Roche-Posay, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 15245196
Ukierunkowana korekta miejscowych i tymczasowych zanieczyszczeń skóry tłustej. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i zapobiega powstawaniu trwałych wyprysków. Stosowanie Nakładać miejscowo aż do zniknięcia niedoskonałości
Vysílá vaše pleť SOS signál na pomoc nedokonalostem pleti? Lokální péče La Roche-Posay Effaclar A.I. cíleně působí na lokální nedostatky, zmírňuje jejich viditelnost, brání vzniku stop po akné a aktivuje proces přirozené kožní regenerace. Pupínky tak rychleji mizí, pleť znovu získává sjednocený vzhled, celkově se vyhlazuje a zůstává viditelně čistší. La Roche-Posay Effaclar A.I. lze aplikovat i pod make-up. Skládá se niacinamidu, který zmírňuje začervenání a celkově zklidňuje pleť, piroctonu olaminu a glycacilu, kteří pomáhají bojovat proti množení bakterií, čistí pleť a snižují výskyt nedokonalostí, LHA, která poskytuje pleti mikroexfoliaci bez podráždění a termální vody z La Roche-Posay, která stimuluje obnovu povrchových kožních buněk.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki La Roche-Posay o objętości 15 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
La Roche-Posay Effaclar A.I. Correcteur Ciblé des Eruptions Cutanées. Ukierunkowana korekta wykwitów skórnych. Dokładnie oczyszcza niedoskonałości i zapobiega powstawaniu trwałych śladów. Stosowanie: Nakładać miejscowo aż do zniknięcia niedoskonałości.
La Roche-Posay Effaclar AI Creme PZN: 15245196
LRP Effaclar A.I. Ukierunkowany korektor niedoskonałości
Roche-Posay Effaclar AI Cream 15 ml - Formuła: Krem - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
Pomaga zwalczać niedoskonałości skóry. Skóra odzyskuje jednolitą powierzchnię. Skóra wygląda na czystszą i gładszą. Niedoskonałości są widocznie zredukowane, podobnie jak pozostałe blizny.
- Waga
- 20 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- La Roche Posay, Effaclar A.I. Punktowy krem na zmiany trądzikowe, 15 ml
- Producent
- La Roche-Posay
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 333787560959303337875609593
- Numer producenta
- 58699
- Waga
- 20 g
- Zawartość
- 15 ml
- Składniki
- La Roche Posay, Effaclar A.I. Punktowy krem na zmiany trądzikowe, 15 ml
- Producent
- La Roche-Posay
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 333787560959303337875609593
- Numer producenta
- 58699
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,40 zł/100ml
92,56 zł
Sprzedawca: somnia24

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
5 977,60 zł/1l
298,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rotho Twist, 50 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 298 mm
73,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Roche Posay Thermal Woda termalna, 300 ml
99,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MadiHealth

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
831,70 zł/1l
83,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

La Roche Posay Effaclar Duo+M, Krem przeciw niedoskonałościom, 40ml
1 193,17 zł/1kg
71,59 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30 Krem zwalczający niedoskonałości, 40 ml
1 219,14 zł/1kg
85,34 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche-Posay Effaclar tonująca i ujednolicająca pielęgnacja skóry Duo (+) Unifiant Medium 40 ml
142 389,99 zł/1kg
142,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
242,67 zł/100ml
97,07 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
289,50 zł/1l
57,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
4 375,67 zł/1l
131,27 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay Mela B3 Krem przeciw przebarwieniom na dzień SPF30, 40 ml
2 504,83 zł/1kg
150,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Łagodzący balsam regenerujący LRP Cicaplast
134,25 zł/100ml
53,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 345,40 zł/1kg
234,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
161,90 zł/100ml
80,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem, 40 ml
2 105,00 zł/1kg
105,25 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche-Posay - Effeclar Duo+M Anti-Imperfection Care - Zabarwiony krem do twarzy 40 ml
85 950,00 zł/1kg
85,95 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay - Cicaplast Baume B5 Soothing Repairing Balm SPF 50 40ml
144,77 zł/100ml
57,91 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Lipikar Egzema Med Krem, 30 ml
9 070,00 zł/100ml
90,70 zł
Sprzedawca: apohealth

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

La Roche-Posay Cicaplast żel silikonowy regenerujący 40ml
54,93 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay Redermic R Krem pod oczy 15 ml
2 981,00 zł/1kg
119,24 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Eau Thermale Avene, Cicalfate+ Żel na blizny, 30 ml
51,24 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

La Roche-Posay żel do twarzy A.Z. Gel-Creme 40 ml
148 409,99 zł/1kg
148,41 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
26,77 zł/100ml
107,08 zł
Sprzedawca: apohealth

LRP Hyalu B5 Eyes – Krem pod oczy przeciwzmarszczkowy – Regenerujący i wygładzający
621,70 zł/100ml
124,34 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml