4,7



Na podstawie 3 opinii
Świecznik Duni Billy biały metalowy z diodą LED 140 x 75 mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,98 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Świeczniki lampiony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bambusowy świecznik239,00 zł
Sprzedawca: gobamboo

Więcej informacji o reklamie
Romadedi świecznik metalowy czarny złoty zestaw 3 lampionów vintage 20/16/13cm336,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Latarnia ze świeczką LED - 13 x 13 x 14 cm61,16 zł
Sprzedawca: Benza-nl

Więcej informacji o reklamie
Przezroczyste szklane lampiony na świece, zestaw 12 sztuk do dekoracji148,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Duni Kerzenhalter Bliss gold
32,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Duni Kerzenhalter Bliss silber
32,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Boltze Laternen Set Firenza Windlichter 3-teilig stilvolles Design Lichthaus
526,99 zł
-340,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
186,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Metalowy świecznik na tealight, renifery, 45 cm
33,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

GILDE Windlicht, Haus, Metall, weiß, , L. 15 cm, B. 13 cm, H. 29 cm 69425
103,70 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Świąteczny lampion ze świecą LED, 14 cm
25,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

24 sztuki dekoracji stołu w kształcie lampionów
226,13 zł
Sprzedawca: oCreon

Latarenka
59,99 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

latarnia metalowa BOŻE NARODZENIE
37,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Lampion na świece, porcelana, 6 x 6 x 20,5 cm
226,13 zł
Sprzedawca: oCreon

Lampion metalowy na świeczkę VIKI
36,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Lampion Iittala Kastehelmi - 64 mm - Przezroczysty
452,99 zł
-354,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,91 zł
Sprzedawca: HausDerGeschenke

Szklana osłonka na świeczkę TIWA, wys. 11,5 cm
44,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Świeczniki APS, wysokość: 70 mm, średnica: 60 mm
59,70 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Lampki LED z korkiem do butelki ciepłe białe 197 cm
9,92 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,40 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Świecznik Duni Billy biały metalowy z LED 140 x 75 mm
Wspaniały design w kolorze białego metalu z efektem świetlnym, wewnętrzna powłoka jest zoptymalizowana pod kątem oświetlenia LED. Świecznik doskonale pasuje również jako dekoracja stołów w hotelach lub restauracjach. Łatwy w użyciu i czyszczeniu.
Duni GmbHRobert-Bosch-Straße 4DE-49565 Bramsche
Instrukcje bezpieczeństwa Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat!
Metalowy świecznik Duni Billy 140 x 75 mm
Odkryj nasz wysokiej jakości świecznik "Billy", który doda elegancji każdemu pomieszczeniu dzięki nowoczesnemu wzornictwu i stylowym kolorom.
Opis
Metalowy świecznik Duni Billy 140 x 75 mm to idealny wybór dla każdego, kto chce stworzyć czarującą atmosferę w swoim pokoju. Ten stylowy świecznik o wysokości 14 cm i średnicy 7,5 cm jest idealnym elementem dekoracyjnym na różne okazje. Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne użytkowanie, specjalne uroczystości czy świąteczne okazje, świecznik Billy z łatwością dostosowuje się do każdego otoczenia i tworzy ciepłą grę światła. Jego nowoczesny design i wysokiej jakości metalowe wykończenie zapewniają zarówno trwałość, jak i estetykę. Świecznik może być ze zwykłymi świecami o średnicy 4 cm po wyjęciu wewnętrznej plastikowej wkładki. Wybierz pomiędzy ponadczasowymi kolorami czarnym i białym, aby podkreślić swój osobisty styl. Zainwestuj w świecznik Duni Billy, aby stworzyć stylową i zachęcającą atmosferę w swoim domu.
Kluczowe cechy
- Materiał: metal
- Wysokość: 14 cm dla przyciągającej wzrok prezentacji
- Średnica: 7,5 cm dla wszechstronnego zastosowania
- Może być ze zwykłymi świecami (Ø 4 cm)
- Zawiera wyjmowaną plastikową wkładkę ułatwiającą przenoszenie
- Nowoczesny i elegancki design pasujący do każdego wnętrza
- Idealny do użytku w salonach, restauracjach lub na specjalne okazje
- Dostępne kolory: czarny, biały
Obszary zastosowania
- Salon zapewniający przytulną atmosferę
- Jadalnia na uroczyste okazje
- Restauracje, aby stworzyć eleganckie otoczenie
- Wesela i uroczystości dla dekoracyjnych akcentów
Świecznik Billy zachwyca nowoczesnym designem i wysokiej jakości metalowym wykończeniem.Przy wysokości 140 mm i średnicy 75 mm oferuje miejsce na różne rodzaje świec, w tym świece LED.Biały kolor nadaje mu ponadczasowej elegancji, która harmonijnie łączy się z różnymi stylami dekoracyjnymi.
Najważniejsze cechy produktu:
Materiał:Metal
Kolor: Biały
Wymiary:Wysokość 140 mm, średnica 75 mm
Nadaje się do:Świece LED i świece konwencjonalne
Cechy szczególne:Wewnętrzna tuleja optymalizuje światło LED, tworzy fascynujące efekty świetlne
Idealny dla branży gastronomicznej i hotelarskiej
Dzięki solidnej konstrukcji i atrakcyjnemu wzornictwu świecznik Billy jest idealny do użytku w restauracjach, hotelach i innych obiektach gastronomicznych.Pomaga stworzyć zachęcającą i przytulną atmosferę, którą docenią goście.
Producent: Duni GmbH, Robert-Bosch-Straße 4, DE-49565 Bramsche
1 Świecznik Duni Billy, biały, metalowy, 174418
-kompaktowy kształt, modny metalowy wygląd
-świetny efekt świetlny na stole
-wewnętrzna tuleja zoptymalizowana pod kątem światła LED
Materiał: metal
Model: Billy
Kolor: biały
Rozmiar: 140 x 75 mm
- Wysokość
- 14 cm
- Szerokość
- 7.4 cm
- Długość
- 7.4 cm
- Średnica
- 7.5 cm
- Waga
- 0.075 kg
- Kolor
- Biały
- Materiał
- Stal
- Informacje o materiale
- Metal
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7321011744183
- Numer producenta
- 855059
- Wysokość
- 14 cm
- Szerokość
- 7.4 cm
- Długość
- 7.4 cm
- Średnica
- 7.5 cm
- Waga
- 0.075 kg
- Kolor
- Biały
- Materiał
- Stal
- Informacje o materiale
- Metal
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 7321011744183
- Numer producenta
- 855059
Pasuje również do tego

Zestaw Duni LED do wielokrotnego ładowania, wielokolorowy zestaw 4 lampek 70 x 40 mm
461,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

12-pak bezpłomieniowych świec z pilotem, 13 kolorów, 7 jasności, 4 tryby, świece LED, migoczące, zasilane przez USB, ładowalne, bezprzewodowe, sztuczne świece na imprezy, świece wotywne, rocznice, wesela, festiwale, dekoracje, prezenty
585,87 zł/1kg
377,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Zestaw 10 świeczek LED typu tea light klasy premium z pilotem – zmieniające kolor, 4 cm
511,43 zł/1kg
107,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw świec LED Plugflex Duni
737,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Duni Kerzenhalter Bliss gold
32,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Świecznik Duni metal twist czarny o metalowym wyglądzie 140 x 75 mm
35,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea Expert Finish Cellular 3in1 Care Krem-podkład w poduszce SPF15 03 Dark, 15ml
433,20 zł/100ml
66,98 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: Metler

OASIS FLORALIFE nabłyszczacz do liści 750ml
54,23 zł/1l
40,67 zł
Sprzedawca: Eoshop

Szczotka do czyszczenia filcowych kapeluszy wykonana w 100% z końskiego włosia i olejowanego drewna bukowego
77,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Bloomique - Strelitzia Reginae - Roślina rajskiego ptaka - Kwiat rajskiego ptaka - Roślina doniczkowa - Oczyszczająca powietrze - Łatwa w pielęgnacji - Wysokość 80-100 cm - Doniczka 24 cm
310,40 zł
Sprzedawca: Bloomique

40 roślin truskawek Gourmet Senga-Sengana uprawianych w doniczkach
131,15 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

6x pojemniki na lody PRIMUS z podstawką 250ml miseczka do deserów szklanka do koktajli owocowych
107,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat

Elektryczny obcinacz do paznokci, wielofunkcyjny, wydajny, bezpieczny, cichy, automatyczny obcinacz do paznokci w podróży
78,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Długa szczotka do kurzu, wysuwana szczotka do kurzu z otworami, regulowana szczotka do kurzu z mikrofibry do użytku domowego; narzędzia do czyszczenia szczelin i usuwania sierści
80,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Zestaw składający się z 12 świec LED, które można wielokrotnie ładować, zmieniających kolor, emitujących migoczące, bezpłomieniowe światło, z pilotem, stacją ładowania USB 5V z matowymi pojemnikami
337,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Uchwyt do telefonu komórkowego imoshion do samochodu – regulowany – uniwersalny – karbonowy – kratka wentylacyjna – czarny
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Trendyplants - Strelitzia Augusta - Kwiat rajskiego ptaka - Roślina domowa - Wysokość 150-170 cm - Rozmiar doniczki Ø28 cm
384,47 zł
Sprzedawca: Trendyplants

Relaxdays – mata do wanny o wyglądzie kamienia, antypoślizgowa wkładka do wanny z przyssawkami, mata antypoślizgowa nadająca się do prania, 36 x 68 cm, kolor naturalny
79,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Relaxdays 10020581, 1 szt.
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

TASO200-3 - TAŚMA OSTRZEGAWCZA biało-czerwona
0,08 zł/1m
15,39 zł
Sprzedawca: Kams

BRUBAKER Zen Garden, Antracyt, Szary, Metal, Ceramika, Tkanina, Sypialnia, Czarny, Chłopak, dziewczyna, E14
179,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

- Krampus
81,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

DETEX® Osłona balkonowa, odporna na warunki atmosferyczne, 5 m, odporna na promieniowanie UV, okładzina ogrodowa i balkonowa, osłona przeciwwiatrowa o wysokości 90 cm, osłona balkonowa bez konieczności wiercenia, pasy osłonowe, ogrodzenie imitujące kamień
30,21 zł/1m
151,04 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

Chivers Lemon Curd 320g
65,78 zł/1kg
21,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

20M 200LEDs 8 trybów lampek choinkowych zasilanie, timer, funkcja pamięci, lampki choinkowe LED dekoracja imprezowa oświetlenie ogrodu choinki, kolorowe
87,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Swirl M 40, Pomarańczowy, Biały, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Pudełko, 166 mm, 234 mm, 74 mm
48,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niedrogi świecznik
Zobaczyłam te świeczniki w restauracji i od razu mnie zachwyciły. Kupiłam też pasujące do nich lampki Duni. Teraz wyglądają harmonijnie.
Oceniono dnia 30 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wysokiej jakości stabilne i czyste wypalenia
Pięknie wypalające się palniki dookoła. Napełnianie od dołu za pomocą zakrętki.
Oceniono dnia 26 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Light & Living latarnia KAITO brązowa z złotym akcentem – Ø32x55,5 cm
474,10 zł
Sprzedawca: Vivaleuchten

Lampion dekoracyjny, świecznik, kolor szary, zestaw 2 sztuk, świecznik wiatrowy
260,96 zł
Sprzedawca: oCreon

Bambusowy świecznik
239,00 zł
Sprzedawca: gobamboo

Świecznik Light & Living SANYA w brązowym złocie – Ø21x53,5 cm
256,08 zł
Sprzedawca: Vivaleuchten

Zestaw szklanych świeczników (3 sztuki) Świecznik Hurricane wielokrotnego użytku Eleganckie przezroczyste szkło do dekoracji ślubu i domu
332,65 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Romadedi świecznik metalowy czarny złoty zestaw 3 lampionów vintage 20/16/13cm
336,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

relaxdays 10023444_0 relaxdays Windlichter 12 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
118,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Pływająca latarnia - zestaw 12 szt.
173,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Lampion wiatrowy Benza - bursztynowy - 18 x 20 cm
76,50 zł
Sprzedawca: Benza-nl

Relaxdays – zestaw 12 szklanych lampionów, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, wys. x średnica: 9,5 x 8 cm, okrągłe świeczniki na podgrzewacze, na ślub, przezroczyste



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays

Szklana latarnia solarna - niebiesko-zielona
65,53 zł
Sprzedawca: Benza-nl

Zestaw 12 szklanych lampionów na świece z uchwytami
157,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Latarnia ze świeczką LED - 13 x 13 x 14 cm
61,16 zł
Sprzedawca: Benza-nl

Przezroczyste szklane lampiony na świece, zestaw 12 sztuk do dekoracji
148,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Świeca żałobna w kształcie lampionu z grawerem "Na zawsze w naszych sercach", szkło, kolor czarny/złoty, wymiary 11,5 x 7,1 cm
233,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Lampion szklany z grawerem "Światło szczęścia", świecznik na tealight, biały, 11,5 x 7,1 cm
252,21 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 6 sztuk szklanych świeczników w kształcie lampionów, duże, złote, z szklanym cylindrem, idealne do dekoracji i na specjalne okazje
491,78 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 12 szklanych świeczników cylindrycznych, wysokość 15 cm, przeznaczonych do świec stołowych i pływających
643,41 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Świecznik na wiatr z grawerem, świecznik na tealighty, prezent dla kobiet, szklana lampka z napisem
273,63 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw do tworzenia dekoracji "Słoneczny łapacz" – 380 elementów. Kryształowa dekoracja okienna do zawieszenia. Wiatromierz wykonany ze szkła, metalu i stali nierdzewnej
283,05 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion