5,0



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
NIVEA UV Face Anti-Age Sun Cream SPF 50, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Zmiękczający, Skóra normalna, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
63,95 zł
127,90 zł / 100ml
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
UV-BRONZE do twarzy SPF50+ 40ml436,70 zł/100ml
174,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Nivea Sun Sensitive Protect Spray SPF50 200 ml dla skóry wrażliwej na słońce199,00 zł/1kg
39,80 zł
Sprzedawca: SupportGroup

Więcej informacji o reklamie
Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml10 198,00 zł/100ml
109,36 zł
-7,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA 86007, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Matujący, Ochrona, Zmiękczający, 50 ml, Dorośli
73,64 zł/100ml
36,82 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Sonnencreme Super UV Garnier Anti-Aging Spf 50 (50 ml)
180,44 zł/100ml
90,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Krem przeciwzmarszczkowy, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
230,44 zł/100ml
115,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

Collistar Active Protection Sun Face Cream SPF50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Przeciw wągrom, Krem przeciwzmarszczkowy, Skóra wrażliwa, 50 ml
153,30 zł/100ml
76,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Beauty Sensitive Skin Mineral Face Cream SPF 50, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, Skóra wrażliwa, 50 ml
196,00 zł/100ml
98,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annemarie Börlind Sun Anti-aging Sun Cream SPF 15, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra normalna, 75 ml
122,24 zł/100ml
91,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Avene 3282779228633, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, Skóra wrażliwa, 30 ml
447,93 zł/100ml
134,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Clinique UV Solutions Hydrating Sunscreen SPF 50, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 40 ml
287,52 zł/100ml
115,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clarins Sun Cream SPF50, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 150 ml
58,27 zł/100ml
87,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique SPF 50 Mineral Sunscreen Fluid For Face, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Butelka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 30 ml
353,13 zł/100ml
105,94 zł
Sprzedawca: VISO

Speick SUN Cream SPF 50, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, Skóra uniwersalna, 60 ml
164,48 zł/100ml
98,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Biosolis Face Cream SPF50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Butelka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
111,92 zł/100ml
55,96 zł
Sprzedawca: taleoo

Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 50 ml
180,20 zł/100ml
90,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Balsam przeciwsłoneczny do skóry wrażliwej na słońce SPF 50 Allergy (Sun Sensitive Skin Lotion) 400 ml
13,69 zł/100ml
54,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Caudalie 3522931003747, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Krem przeciwzmarszczkowy, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
230,00 zł/100ml
115,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Nuxe, Sun, UV Protection, Sunscreen Cream, For Face, SPF 50, 50 ml
151,68 zł/100ml
75,84 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Krem z filtrem przeciwsłonecznym
- Przeznaczenie:
- Twarz
- Wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF):
- 50
- Typ dozownika:
- Tubka
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający, Ochrona, Zmiękczający
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra normalna
- Pojemność:
- 50 ml
- Grupa docelowa:
- Dorośli
- UVA i UVB ochrona:
- Tak
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Nietłusty:
- Tak
- Główne składniki:
- Gliceryna
- Skład:
- Aqua, Homosalate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Alcohol Denat., Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Distarch Phosphate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethicone, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Parfum
- Nie zawiera:
- Octinoxate, Oxybenzone
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
NIVEA SUN UV Face Anti-Age &/ Anti-Pigments Cream Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy z wysoką ochroną SPF 50. PIELĘGNACJA: Nawilżająca formuła z koenzymem Q10 zapobiega pojawieniu się zmarszczek i plam pigmentacyjnych spowodowanych promieniowaniem słonecznym pozostawiając uczucie jedwabiście gładkiej skóry. Produkt nadaje się do codziennego stosowania. OCHRONA: Bardzo szeroka ochrona przeciwsłoneczna • pomaga chronić przed promieniowaniem UVA / UVB powodującym uszkodzenia skóry oraz Wysokoenergetycznym Światłem Widzialnym (HEVL) powodującym przedwczesne starzenie się skóry. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Skóra twarzy zasługuje na wyjątkową ochronę. FORMUŁA 100% ZGODNA Z HAWAJSKIM ROZPORZĄDZENIEM OCHRONY RAFY KORALOWEJ. PRODUKT BEZ OKTOKSYLANU I OKSYBENZONU. Zaufaj jakości NIVEA SUN!
Przeciwzmarszczkowy krem przeciwsłoneczny Nivea Sun zapewni Twojej twarzy niezawodną ochronę przed promieniami słonecznymi. Lekka nawilżająca formuła z koenzymem Q10, naturalnymi antyoksydantami oraz filtrami UVA i UVB chroni skórę przed poparzeniami słonecznymi, a także zwalcza wszelkie oznaki przedwczesnego starzenia.
Składniki aktywne:
- koenzym Q10,
- naturalne przeciwutleniacze,
- Filtry UVA i UVB.
Właściwości:
- zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV,
- chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem,
- odżywia skórę,
- zapobiega nierównomiernej pigmentacji skóry.
Sposób użycia
Nakładać na czystą skórę przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację w celu utrzymania ochrony, szczególnie w przypadku pocenia się, po kąpieli lub osuszeniu ręcznikiem.
Krem przeciwsłoneczny NIVEA SUN Anti-Age Ultra-Spectrum chroni skórę od ZEWNĄTRZ przed promieniami UVA/UVB i skutkami niebieskiego światła, takimi jak przedwczesne starzenie się skóry. Chroni również skórę od WEWNĄTRZ dzięki silnemu naturalnemu przeciwutleniaczowi, który aktywuje własne mechanizmy obronne skóry. Nawilżająca formuła z Q10 zapobiega powstawaniu zmarszczek i przedwczesnemu starzeniu się skóry. Pozostawia skórę jedwabiście miękką i idealną do codziennego stosowania. Formuła przyjazna dla oczu - zatwierdzona okulistycznie. Nowa i ulepszona formuła jest do 68% biodegradowalna i wolna od filtrów UV oktinoksat oksybenzon oktokrylen. Idealna przeciwstarzeniowa ochrona przeciwsłoneczna twarzy, szyi i dekoltu. Składniki: Aqua Alcohol Denat. Butyl Methoxydibenzoylmethane Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine Isopropyl Palmitate C12-15 Alkyl Benzoate Glycerin Dibutyl Adipate Ethylhexyl Triazone Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate Cetearyl Alcohol Distarch Phosphate Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid Glyceryl Stearate Tapioca Starch Diethylamino Glycyrrhiza Inflata Root Extract Ubiquinone Tocopheryl Acetate Hydroxypropyl Starch Phosphate Xanthan Gum Sodium Stearoyl Glutamate Uwodorniony olej rzepakowy Cocoglycerides Uwodornione glicerydy koko-Glycerides Silica Dimethyl Silylate Sodium Hydroxide Sodium Chloride Hydroxyacetophenone Ethylhexylglycerin Phenoxyethanol Trisodium EDTA Linalool Benzyl Alcohol Alpha-Isomethyl Ionone Limonene Geraniol Citronellol Parfum.
Nivea - UV Face Q10 Anti-Age & Anti-Pigments SPF 50 - przeciwzmarszczkowy krem przeciwsłoneczny 50ml Kosmetyki. Dla kobiet.
- Model
- NIVEA SUN UV Face Q10 Anti-Age & Anti-Pigment LSF 50 Sonnenschutz
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Nivea, Krem przeciwsłoneczny SPF 50, 50 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4005900481597
- Numer producenta
- 86086
- Model
- NIVEA SUN UV Face Q10 Anti-Age & Anti-Pigment LSF 50 Sonnenschutz
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Nivea, Krem przeciwsłoneczny SPF 50, 50 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4005900481597
- Numer producenta
- 86086
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(179)Liczba wystawionych ocen: 179




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(233)Liczba wystawionych ocen: 233




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(229)Liczba wystawionych ocen: 229




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(379)Liczba wystawionych ocen: 379




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(293)Liczba wystawionych ocen: 293




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(712)Liczba wystawionych ocen: 712




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94




3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(524)Liczba wystawionych ocen: 524




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(411)Liczba wystawionych ocen: 411




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(180)Liczba wystawionych ocen: 180




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2037)Liczba wystawionych ocen: 2037




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(211)Liczba wystawionych ocen: 211




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(311)Liczba wystawionych ocen: 311




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(4600)Liczba wystawionych ocen: 4600




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(820)Liczba wystawionych ocen: 820




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(1167)Liczba wystawionych ocen: 1167

Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
199,00 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 696,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Philips Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2235/40, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
4 727,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LVS-Handel

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

NIVEA UV Face Sensitive Protect SPF50, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, Skóra wrażliwa, 50 ml
87,04 zł/100ml
43,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

NIVEA 86007, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Matujący, Ochrona, Zmiękczający, 50 ml, Dorośli
73,64 zł/100ml
36,82 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - wysoka ochrona przed promieniowaniem UV 50ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Nescafe Kaffee Gold 32988 200g
442,70 zł/1kg
88,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Nivea Hyaluron Cellular Filler 3In1 Eye Care Concealer Krem korygujcy cienie pod oczami 01 Light, 4ml
3 145,00 zł/100ml
125,80 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
382,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Hermia Concept, MOD24Y2730P01, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), niebieski, porcelana, 27 x 27 x 2,5 cm
540,67 zł
-93,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
447,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna ochrona przeciwsłoneczna do twarzy – szybko się wchłania
Krem przeciwsłoneczny świetnie się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Dzięki wysokiemu współczynnikowi ochrony przeciwsłonecznej SPF 50 skóra przez cały dzień jest dobrze chroniona. Idealny do codziennej pielęgnacji pod makijaż
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry krem do opalania
Krem do opalania jest bardzo dobry, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów, co uważam za bardzo dobre. super obsługa, a także szybka dostawa. dzięki
Oceniono dnia 12 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem Top nie powoduje pieczenia w oczach
Szybka dostawa,
Oceniono dnia 11 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
99,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Sun Cream Spray - SPF 15 - 170 g - Wodoodporny - z olejem kokosowym i arganowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
53,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,76 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 4 - 236 ml - Olej kokosowy - Wodoodporny i ochronny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
19,06 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport CoolZone - 170g - SPF 30 - Chłodzący - Wodoodporny do 80 minut - Ważne do 05/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,41 zł/100ml

Banana Boat | Sunscreen Sport Kids - SPF 50 - 14,2g - Wodoodporny - Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,99 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 100 - 170g - Wodoodporny - Ultralekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
199,99 zł
-120,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,05 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Olejek do opalania SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrona - nawilżający i wodoodporny
84,95 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,30 zł/100ml

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 15 - 170g - Wodoodporny - Wegański i nawilżający
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,17 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml