5,0



Na podstawie 1 opinii
Casa Rinaldi, krakersy Taralli z oliwą z oliwek extra virgin, 200 g | Włoskie przekąski z Apulii
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,62 zł
73,10 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Słone przekąski i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia30,37 zł/1kg
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Gran Pavesi Cracker 560g włoskie krakersy solone26,93 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Snatt's TAPAS Przekąska chlebowa z oliwkami i rozmarynem 110 g94,45 zł/1kg
10,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Tarallini z peperoncino 200 g Tesori d'Apulia38,95 zł/1kg
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Inne, Sól, Rozmaryn, Mąka pszenna, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
58,85 zł/1kg
7,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hosta Paluszki Grissini Z Sezamem 125G
59,77 zł/1kg
7,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Casa Rinaldi, włoskie krakersy z pomidorem i bazylią – chrupiące przekąski - 250 g
33,58 zł/1kg
11,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Valledoro Soepstengels Rustici Grissini 100g – Chrupiące włoskie paluszki przekąskowe
102,20 zł/1kg
10,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g
65,12 zł/1kg
8,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakersy Sfogline Pesto 180g - Gran Pavesi
74,95 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gran Pavesi Sfoglie Mais 150g włoskie krakersy kukurydziane
81,06 zł/1kg
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakersy Premium Saiwa Crackers Salati 315g - Saiwa
35,26 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PALUSZKI GRISSINI Z OLEJEM SŁONECZNIKOWYM 125 g - VITALIANA
62,88 zł/1kg
7,86 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Crosta Mollica Tarallini z nasionami kopru włoskiego, 180 g - Chrupiąca włoska przekąska
140,11 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hellma 70103472 Krakersy precle 28 x 35 g
121,38 zł/1kg
118,95 zł
Sprzedawca: somnia24

Schnitzer 4599, 100 g, 439 kcal, 1847 kJ
135,00 zł/1kg
13,50 zł
Sprzedawca: taleoo

Lubella Paluszki Z Sezamem 70 G
37,14 zł/1kg
2,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lucullus Rengginang Kroepoek 250g – Chrupiąca bezglutenowa przekąska ryżowa
108,40 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Pistacje prażone solone Kresto 100 g
198,20 zł/1kg
24,81 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Casa Rinaldi Taralli z oliwą z oliwek extra – autentyczna włoska przekąska
Poznaj autentyczny smak południowych Włoch dzięki Taralli Casa Rinaldi. Ta tradycyjna przekąska pochodzi z Apulii i jest wytwarzana według klasycznej receptury, z wykorzystaniem wysokiej jakości oliwy z oliwek extra. Typowa, chrupiąca konsystencja i delikatny, wyrazisty aromat sprawiają, że Taralli to popularna przekąska na każdą okazję.
Niezależnie od tego, czy jako chrupiąca alternatywa dla pieczywa, czy jako dodatek do antipasti, serów, wędlin, sałatek, a nawet jako samodzielna przekąska do aperitifu – ta włoska specjalność zachwyca swoim niepowtarzalnym smakiem.
Starannie wyselekcjonowane składniki oraz tradycyjna metoda produkcji gwarantują najwyższą jakość i autentyczną włoską ucztę.
Zalety produktu
- Autentyczne włoskie Taralli z Apulii
- Wyprodukowane z oliwą z oliwek extra
- Chrupiące i wyjątkowo aromatyczne
- Idealne jako przekąska lub aperitif
- Doskonałe do serów, antipasti, wędlin i sałatek
- Alternatywa dla pieczywa
- Praktyczne opakowanie 200 g
Składniki
Mąka pszenna typ "00", wino białe (zawiera siarczyny), oliwa, oliwa z oliwek extra, sól.
Alergeny: Zawiera gluten i siarczyny.
Wartości odżywcze na 100 g
| Energia | 1965 kJ / 468 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym tłuszcze nasycone | 2,8 g |
| Węglowodany | 61 g |
| w tym cukry | 1,3 g |
| Białko | 9,9 g |
| Sól | 2,4 g |
Przechowywanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu szczelnie zamknąć i spożyć wkrótce.
Zawartość opakowania
- 1 x Casa Rinaldi Taralli z oliwą z oliwek extra 200 g
Casa Rinaldi Taralli pikantne przekąski z oliwą z oliwek extra virgin 200g
Uwielbiasz włoskie przekąski? W takim razie Casa Rinaldi Taralli są właśnie dla Ciebie! Te pikantne przekąski są wytwarzane w tradycyjny sposób z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia i przekonają Cię swoją chrupkością i wyjątkowym smakiem.
Casa Rinaldi Taralli w szczegółach
Te autentyczne włoskie taralli są:
Chrupiące i aromatyczne - doskonale przyprawione dla prawdziwej przyjemności
Z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia - dla wysokiej jakości, śródziemnomorskiego smaku
Tradycyjnie wytwarzane - zgodnie z oryginalną włoską recepturą
Dla kogo przeznaczone są Casa Rinaldi Taralli?
Idealne dla każdego, kto
Uwielbiająwłoskie specjały
Szukają smacznej przekąski między posiłkami
Chcą cieszyć się alternatywą dla chipsów & co
Najlepsze chwile przyjemności
Używaj Casa Rinaldi Taralli jako:
Przekąska przed kolacją - idealna jako aperitif
Akompaniament do bufetów - idealny do spotkań towarzyskich
Przekąska na wieczór filmowy - wyrafinowana alternatywa dla chipsów
Casa Rinaldi Taralli już teraz!
Poznaj prawdziwy smak Włoch - zamów teraz i ciesz się autentycznymi taralli!
Alis S.r.l.
Via Paletti, 1
41051 Castelnuovo Rangone, Modena Włochy
Alis S.r.l Via Paletti 1, 41051 Castelnuovo Rangone ModenaVia Paletti, 1
41051 Castelnuovo Rangone, Modena Włochy
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA typ "00", białe wino, oliwa z oliwek, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, sól. Zawiera SULFITY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1965 kj Energia kcal 468 kcal Tłuszcz 20GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,8GRM Węglowodany 61GRM Węglowodany, w tym cukier 1,3GRM Białko 9,9GRM Sól 2,4GRM
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Nazwa handlowa
- Casa Rinaldi Taralli Pikantne przekąski z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia 200 g
- Producent
- Casa Rinaldi
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- Alis S.r.l
- EAN
- 8006165385947
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA typ "00", białe wino, oliwa z oliwek, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, sól. Zawiera SULFITY
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1965 kj Energia kcal 468 kcal Tłuszcz 20GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 2,8GRM Węglowodany 61GRM Węglowodany, w tym cukier 1,3GRM Białko 9,9GRM Sól 2,4GRM
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Nazwa handlowa
- Casa Rinaldi Taralli Pikantne przekąski z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia 200 g
- Producent
- Casa Rinaldi
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- Alis S.r.l
- EAN
- 8006165385947
Pasuje również do tego

Deska do krojenia, duża stolnica kuchenna, KESPER
119,90 zł
Sprzedawca: homerci

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Esmeyer 156-120 Kaffeelöffel "Sylvia" 12er Set aus Chrom-Edelstahl
926,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Oświetlenie świąteczne 40 LED w kolorze ciepłej bieli na srebrnym drucie 195 cm
12,43 zł
Sprzedawca: VISO

Bormioli Rocco Bistro Zestaw 6 kieliszków do aperitifu Kieliszki do grappy 6 sztuk
74,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oleanderhof Gadżety Sportowe Pomysł na prezent Kobiety Mężczyźni Kaptur LED z latarką czołową (zdejmowany) (WM1582-czarny)
72,78 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop

Taralli pomidor i oregano 125 g Fiore di Puglia
24,21 zł/1kg
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Inne, Sól, Rozmaryn, Mąka pszenna, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
58,85 zł/1kg
7,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hosta Paluszki Grissini Z Sezamem 125G
59,77 zł/1kg
7,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Grissini Natur 125G
599,92 zł/1kg
74,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Schwäbische Knusperbrezeln 175g | HUOBER
47,20 zł/1kg
8,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

XOX Salt Pretzels chrupiące pyszne precle z solą 175g
34,29 zł/1kg
6,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX orzeszki ziemne prażone bez soli o delikatnym orzechowym smaku 1000g
42,10 zł/1kg
42,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX Party Cocktailmix solone precle i ciastka pszenne 1000g
33,55 zł/1kg
33,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fiore Mio Pizzini paluszki przekąskowe z pomidorami i oliwą z oliwek 100g
101,80 zł/1kg
10,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi, włoskie krakersy z pomidorem i bazylią – chrupiące przekąski - 250 g
33,58 zł/1kg
11,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Orzeszki piniowe średnie 500g
251,60 zł/1kg
125,80 zł
Sprzedawca: DryFruit

Tyrrells Ręcznie Gotowane Chipsy z Soli Morskiej i Octu Cydrowego Wegańskie 150g
133,67 zł/1kg
20,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TUC 3160386001 TUC Cracker PAPRIKA 100,0 g
589,70 zł/1kg
58,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Grissini Rubatá z oliwkami, 200 g - Mario Fongo
188,15 zł/1kg
37,63 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Bułki "Snäckebrot" – sól brezelowa i ciasto na bazie luga, 200g | BOHLSENER MÜHLE
67,05 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Snyder's, mieszanka słodko-musztardowa z cebulą, opakowanie 110g
109,82 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Tuc Bacon 100g
69,20 zł/1kg
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Huober organiczne paluszki chrupiące pyszne precle z solą 175g
42,29 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: taleoo

TUC Sweet Chilli Cracker lekko pikantne, chrupiące i aromatyczne 100g
69,20 zł/1kg
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sticks & Brezeln - Runddose 300g | HUOBER
43,57 zł/1kg
13,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Taralli cebulowe 400 g Tesori d'Apulia
12,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,37 zł/1kg

Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantna pyszna przekąska 160g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
104,69 zł/1kg

Yildriz Knoflook Kebab Turecki 265g – Czosnek pikantny, idealny do grillowania
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Granforno Grissini Pizza z oliwą z oliwek 125g opakowanie 12 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
112,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
900,00 zł/1kg

funny fresh Kruspers Sour Cream Style o pysznym wegetariańskim smaku 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
11,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,00 zł/1kg

Tuc Cheese Cracker pikantne herbatniki o delikatnym serowym smaku 100g Smak serowy
52,88 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
480,73 zł/1kg

Granforno Grissini Salz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,08 zł/1kg

Granforno Grissini Włoskie paluszki przekąskowe pesto 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,12 zł/1kg

Cool Puffed Corn Litter Przekąska kukurydziana o smaku owocowym 1100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,63 zł/1kg

XOX Ottifanten – przekąska ziemniaczana z solą morską, opakowanie 75 g
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,20 zł/1kg

TUC Sweet Chilli Cracker lekko pikantne, chrupiące i aromatyczne 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
69,20 zł/1kg

XOX Baguette pyszna i chrupiąca przekąska z pieczywa Bruscetta od 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
9,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,53 zł/1kg

XOX Chilli Cheese Corn Snack z pikantną mieszanką przypraw 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,10 zł/1kg

XOX Party XOXys Cheese Style Corn Snack z tartym serem 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,36 zł/1kg

XOX Pretzels & Stixx 88784 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,87 zł/1kg

XOX Przekąska kukurydziana z solą chrupiąca lekka w smaku i przewiewna 140g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,50 zł/1kg

XOX Asia Lounge Mix o pikantnym smaku idealny do podjadania i dzielenia się 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,64 zł/1kg

XOX Cracker Sól jodowana 88900 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,65 zł/1kg

XOX Party Cocktailmix solone precle i ciastka pszenne 1000g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
33,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
33,55 zł/1kg

XOX Salt Stixx paluszki z chrupiącą solą morską 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,28 zł/1kg