5,0



Na podstawie 1 opinii
American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba do włosów dla mężczyzn Medium Ash 5-6 3 x 40 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,99 zł
13,15 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
9h 49m 29s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Tonery włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel 4 3x50ml2 439,80 zł/1l
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2399,90 zł/1kg
43,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal Professional Farba do włosów Majirel Absolute 7.0879,80 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Farba do włosów Manic Panic Mermaid669,49 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Social-Discount

L'oreal Casting Farba 600 Ciemny Blond 48 ml + 72 ml + 60 ml
24,39 zł
Sprzedawca: Metler

Poly Palette - Farba do włosów - Mocha brown 850 - 115 ml - Value pack - 12 szt
303,08 zł/1l
482,30 zł
-64,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
418,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

L'oreal Casting Gloss Farba 5102 Cool Mocha, 48 ml + 72 ml + 60 ml
154,54 zł/1kg
37,09 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Rozjaśniająca farba do włosów Blondissimes Préférence, Ultra Platinum
149,33 zł/100ml
89,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Schwarzkopf - Farba do włosów - Creme Supreme 3-0 - Natural Extra Dark Brown - 245 g - Value pack - 4 szt
357,07 zł/1l
409,71 zł
-59,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
349,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Farba do włosów Montibello Cromatone 60 ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

"Alfaparf Milano Colour Wear 9.21" 60 ml
4 366,67 zł/1l
262,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Ptrwaa farba do wosw L'Oral Paris Casting Crme Gloss - 400 Brown
176,60 zł/1l
17,66 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Londa Professional Farba Do Włosów 11/0 Platynowy Blond
67,96 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: LeMont

Colorance 10BA Smoky Blond 60 ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone Recover 6.6 60ml
748,33 zł/1l
44,90 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Farba Do Włosów 6.0 Ciemny Blond Preference
700,00 zł/1kg
70,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cameleo Blonde Star Extreme Rozjaśniacz do włosów 7 tonów
1 019,90 zł/1kg
101,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Montibello Cromatone Recover 5.23 60ml
748,33 zł/1l
44,90 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

L'Oreal Paris Casting Farba do włosów 518 Orzechowe Mochaccino
614,20 zł/1kg
61,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ożywia i intensyfikuje kolor włosów, nawilża je i dodaje im olśniewającego blasku. Precision Blend jest w czterech naturalnych odcieniach: blond, ciemny blond, brąz i ciemny brąz. Wszystkie produkty do koloryzacji utrzymują się od 4 do 6 tygodni i z czasem delikatnie się zmywają.
W zależności od życzenia i techniki, Precision Blend może być stosowany do ukrycia 25%, 50% lub 100% siwych włosów w męski i indywidualny sposób.
[Aplikacja]
Nałożyć na wilgotne włosy, pozostawić na 5 minut, spłukać. Jak świeżo po wyjściu od fryzjera!
[Proporcje mieszania:]
Zmieszaj American Crew Precision Blend i developer (4,5%) w proporcji 1:1 w miseczce z farbą. Dla włosów o długości 2,5 cm zwykle wystarcza 20 ml
Składniki
Aqua/Water/Eau, Propylene Glycol, Laureth-2, Ethanolamine, Isostearic Acid, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Alcohol, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Erythorbic Acid, Isopropyl Alcohol, Panax Ginseng Root Extract, Panthenol, Polyquaternium-10, Polyquaternium-28, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Parfum (Fragrance), Sodium Sulfite, Steartrimonium Chloride, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, m-Aminophenol, p-Aminophenol, p-Phenylenediamine, Resorcinol
American Crew Precision Blend Natural Grey Coverage 3x40ml Szybkie i łatwe pokrycie siwizny opracowane specjalnie dla mężczyzn. Ta farba do włosów o naturalnym pokryciu siwizny jest mieszana z wywoływaczem w stosunku 1:1. Farba rozwija się na włosach w ciągu zaledwie 5 minut. Po upływie tych 5 minut należy umyć włosy szamponem i dobrze spłukać
American Crew Precision Blend Hair Color to profesjonalny system koloryzacji włosów zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, który zapewnia naturalnie wyglądające pokrycie i mieszanie siwizny.
- Zapewnia naturalnie wyglądający kolor włosów.
- Płynnie łączy się z istniejącymi włosami.
- Łatwa aplikacja do użytku domowego.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Kolekcja produktów do koloryzacji American Crew została stworzona z myślą o siwych włosach specjalnie dla mężczyzn. To fryzjerskie cudo ma pojemność 3 x 40 ml.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki American Crew z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla mężczyzn mających włosy siwe.
American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage 2-3 Dark Brown 3x40ml. Farba Precision Blend została opracowana specjalnie dla mężczyzn i nie tworzy czerwonego odcienia. Kolor utrzymuje się przez 4-6 tygodni i stopniowo wypłukuje się z włosów. Testy American Crew wykazały, że nie trzeba czekać na nałożenie ciemniejszego odcienia, jeśli wcześniej włosy były zbyt jasne. Nałożenie koloru zajmuje około 4 minut, a czas aplikacji to tylko 5 minut. SPOSÓB MIESZANIA Zmieszaj farbę American Crew Precision Blend i developer (4,5%) w proporcji 1:1 w miseczce z farbą. Mieszanka 20 ml jest zwykle wystarczająca dla włosów o długości 2,5 cm.
Odkryj wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią zdrowy wygląd, wzmocnią i odżywią Twoje włosy. Od codziennej pielęgnacji po intensywne zabiegi – nasze starannie wyselekcjonowane produkty dostarczają włosom i skórze głowy cenne składniki odżywcze, nawilżają i wspierają naturalną witalność. Dla wszystkich rodzajów włosów i indywidualnych potrzeb – aby Twoje włosy każdego dnia były miękkie, lśniące i pełne życia.
Okulary przeciwsłoneczne Precision Blend od American Crew zostały stworzone z myślą o mężczyznach. Produkty te są łatwe w użyciu i szybko osiągają doskonałe rezultaty. Do wyboru są cztery odcienie kolorystyczne.
- kolor utrzymuje się przez 4-6 tygodni i stopniowo zmywa się z włosów - Testy American Crew wykazały, że nie trzeba czekać na nałożenie ciemniejszego odcienia Odcienia, jeśli wcześniej włosy zostały zabarwione na zbyt jasny odcień - aplikacja koloru trwa około 4 minut, a czas nakładania farby to tylko 5 minut
Opis produktu W ciągu zaledwie kilku minut możesz wyglądać i czuć się co najmniej pięć lat młodziej. Koloryzacja farbami American Crew nie wymaga specjalnej wizyty w salonie fryzjerskim. Większość z tych technik można wykonać w mniej niż cztery minuty. Cechy: Trwałość 4-6 tygodni (24 mycia) Łatwość użycia i aplikacji 5-minutowa aplikacja z naturalnie wyglądającymi rezultatami Sposób użycia: Wymieszaj w miseczce Precision Blend kolor w odcieniu szarości i wywoływacz (4,5%) w stosunku 1:1. Dla włosów o długości 2,5 cm zwykle wystarcza 20 ml mieszanki. Wywoływacz nadtlenku 4,5% nie jest dołączony i należy go zakupić osobno.
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 3040 ml
- Składniki
- w opisie
- Farba do włosów
- Blond
- Producent
- EAN
- 7386782483310738678248331
- Numer producenta
- 138061
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 3040 ml
- Składniki
- w opisie
- Farba do włosów
- Blond
- Producent
- EAN
- 7386782483310738678248331
- Numer producenta
- 138061
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
P333 + P313: W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Specyfikacja nie jest wymagana.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 208: Zawiera substancje uczulające. Może powodować reakcje alergiczne.
EUH 203: Zawiera chrom (VI). Może powodować reakcje alergiczne.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba do włosów dla mężczyzn Medium Natural 4-5 3 x 40 ml
333,25 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba do włosów dla mężczyzn Dark 3 x 40 ml
13,81 zł/1l
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml
379,95 zł/1kg
90,81 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

American Crew, Detox, Vegan, Hair Shampoo, For Regulation Of Excessive Sebum, 1000 ml
67,62 zł/1l
67,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 036,60 zł/1l
403,66 zł
Sprzedawca: Sykz

American Crew Pomade 50g, Krem do włosów, 50 g, Do wszystkich włosów, Kręconych włosów, Słoiczek, Aqua/Water/Eau, PEG-25 Hydrogenated Castor Oil, Oleth-10, Lanolin, Oleth-20, Diisopropyl Dimer..., 1 szt.
512,33 zł/1kg
30,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,50 zł/1l
91,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Al Haramain Junoon Noir Woda perfumowana, 75 ml
2 136,67 zł/1l
160,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Antique EDP 100ml
1 063,90 zł/1l
121,93 zł
-15,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,39 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Riiffs Goodness Oud Blanc woda perfumowana unisex 100 ml
799,50 zł/1l
79,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xiaomi E5 cleaning robot with mop (Black)
618,35 zł
Sprzedawca: Sotel

Jesus Del Pozo Halloween Blossom woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 327,50 zł/1l
132,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
990,90 zł/1l
99,09 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
1 092,00 zł/1l
109,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

FRAGRANCE WORLD Caramel Macchiato EDP 100ml
873,00 zł/1l
87,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz bezprzewodowy Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/do 80 min pracy na akumulatorze, z 6-warstwowym filtrem HEPA, przyjazny dla zwierząt domowych, do dywanów i twardych podłóg
539,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VactidyDE

Silikonowy żwirek dla kotów Calitti Crystals 3,8L x 4
3,12 zł/1l
47,36 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Lattafa Anniversary Edition Asad & Asad Zanzibar woda perfumowana 100ml
186,89 zł
-19,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
167,60 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuk Dosificador Leche Polvo 1 Ud
33,61 zł
Sprzedawca: VISO

L´Oréal Professionnel Hair Touch Up korektor do odrostów Black 75 ml
920,29 zł/1kg
64,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

FRAGRANCE WORLD Cafe N´ Cream EDP 100ml
820,00 zł/1l
82,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Nektar figowy, Różowy pieprz, Jaśmin, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
7 706,67 zł/1l
231,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Light Master 8 Level Prebonded 500G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
132,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
255,98 zł/1kg

Loreal Majirel 4 3x50ml
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 439,80 zł/1l

Loreal Majirel 7.12 3x50ml
127,99 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 439,80 zł/1l

Loreal Majirel Majiblond 901S 3x50ml
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Loreal Majirel Majiblond 901S 2x50ml
77,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

Farba do włosów Manic Panic Mermaid



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,00 zł
Sprzedawca: Social-Discount
669,49 zł/1l

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 6N - Naturalny ciemny blond - 90ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
433,22 zł/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 9 60 g
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
883,17 zł/1l

Matrix SOCOLOR.BEAUTY, Blond, 5RR+, Kobiety, 90 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
422,11 zł/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 8.0 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
919,80 zł/1l

L'Oréal Professional Farba do włosów Majirel Absolute 7.0



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
879,80 zł/1l

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
43,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
399,90 zł/1kg

Balmain Ash Toner, Lakier do włosów, Włosy blond, 200 ml, Aqua, Alcohol Denat., Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Extract, Silk Amino..., 1 szt.
158,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
794,95 zł/1l

L´Oréal Professionnel Majirel Cool Cover profesjonalna permanentna farba do włosów 5 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
41,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

L'Oréal Majirel 5.0 Farba do włosów Intensywny Jasny Brąz 50ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

Color Wear Gloss Toner 07.35
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
583,17 zł/1l

Alfaparf Evolution of Colour Cube Harmonizer .03 Violet 60ml
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
533,17 zł/1l

Color Wear Gloss Toner 010.17
33,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
549,83 zł/1l

Alfaparf Colour Wear 4.66 60ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,72 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
412,38 zł/1kg

Colour Wear 6.4 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
533,17 zł/1l