5,0



Na podstawie 6 opinii
Versace Eros Flame Woda perfumowana, 30ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
195,97 zł
6 532,33 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml24 751,80 zł/1l
1 237,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Emporio Armani Stronger with You Powerfully, woda perfumowana, pojemność 50 ml5 883,80 zł/1l
294,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Gentleman, Woda perfumowana, 100ml2 838,00 zł/1l
283,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
2 359,90 zł/1l
235,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Versace - Eros Energy EDP 100ml
2 659,90 zł/1l
265,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Versace Eros Perfumy Spray, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Versace Eros Energy woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
4 546,60 zł/1l
227,33 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

VERSACE Eros Flame DEO spray 100ml
1 898,70 zł/1l
189,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
2 187,33 zł/1l
164,05 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 170,00 zł/1l
217,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
3 496,80 zł/1l
174,84 zł
Sprzedawca: Katomix

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace The Dreamer Woda toaletowa, 100ml
1 529,00 zł/1l
152,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Edp Spray
11 278,67 zł/1l
845,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg VERSACE Eros Flame EDP 30ml Versace 8011003845330
Zapach Eros Flame został stworzony z myślą o mężczyznach, którzy nie boją się nowych wyzwań, w tym największego z nich, jakim jest miłość. Według mitologii greckiej Eros był bogiem nie tylko miłości, ale również namiętności, dlatego twórca zapachu - Olivier Pescheux połączył intensywne nuty zapachowe wraz z tymi odznaczającymi się niezwykłą subtelnością. Zapach przepełniony nieodpartą kombinacją bukietu drzewno- przyprawowego.
Serce zapachu stanowią wyraziste cytrusy: cytryna, mandarynka i chinotto, które zostały doprawione nutą pikantnego czarnego pieprzu i romantycznego rozmarynu. Nuty głowy nadają kompozycji lekkości i świeżości. Wykorzystano do nich eksperymentalne trio, które tworzy róża, geranium i pieprz. Wśród elementów bazowych znalazły się cedr teksański, paczula, fasolka tonka, mech dębowy oraz nadające odrobinę słodkości wanilia i drzewo sandałowe.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: chinotto, cytryna, mandarynka, czarny pieprz, rozmaryn
Nuta serca: róża, geranium, pieprz
Nuta bazy: cedr teksański, paczula, fasolka tonka, wanilia, drzewo sandałowe, mech dębowy
Eros Flame to woda perfumowana od marki Versace. Drzewno - przyprawowa kompozycja zapachowa wydana w 2018 roku. Eros Flame /została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy nie boją się nowych wyzwań, w tym największego z nich, jakim jest miłość.
Nuta głowy: /chinotto, cytryna, mandarynka, czarny pieprz, rozmaryn
Nuta serca: /róża, geranium, pieprz
Nuta bazy: /cedr teksański, paczula, fasolka tonka, wanilia, drzewo sandałowe, mech dębowy
Nazwany na cześć greckiego boga miłości, Eros Flame to zapach namiętności. Spryskaj się tą wodą kolońską, a ludzie wokół Ciebie zbliżą się do Ciebie. Zapach otwiera się górnymi nutami czarnego pieprzu, pomarańczy, rozmarynu i cytryny.
Żel pod prysznic Versace Yellow Diamond to po³¹czenie nut kwiatowych, owocowych s³odkich odrobin z mocniejszymi aromatami i aksamitn± pi¿m± gwajakow±. Versace Yellow Diamond to diamentowa wyobra偶a艅 zapachu dla kobiet eleganckich i niezwyk艂ych.
Yellow Diamond
Żel pod prysznic Versace Yellow Diamond to połączenie nut kwiatowych, słodkich aromatów owocowych z odrobiną mocniejszego aksamitnego piżma i gwajaku. Żel pod prysznic Versace Yellow Diamond wyobraża diamentowy zapach dla kobiet eleganckich i wyjątkowych.
Nuty:
Nuty głowy neroli, bergamotka, cytryna, gruszka.
Nuty serca: kwiat pomarańczy, lilia wodna, frezja, mimoza.
Nuty bazy: piżmo, gwajak, bursztyn.
Woda perfumowana Eros Flame marki Versace została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 30 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana Eros Flame marki Versace została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.
Versace Eros Flame Edp Spray
Versace Eros Flame Edp Spray 741007 ITALY karton @ 1 butelka x 30 ml
- Wymiary
- 30 ml
- Waga
- 0.04 kg
- Rodzaj zapachu
- Woody fougere
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Nuty zapachowe tego zapachu to: bergamotka, cytryna, pieprz czarny, cypryjskie drewno, bób tonka, paczula, wetiweria, ambroxan, cedr, cynamon, geranium, pelargonia, fiołek francuski, a także róża damasceńska, żywica, drewno sandałowe, wanilia, wetiweria, oraz wetyweria.
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x Perfumy
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobiety
- EAN
- 8011003845330
- Numer producenta
- 741007
- Wymiary
- 30 ml
- Waga
- 0.04 kg
- Rodzaj zapachu
- Woody fougere
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Nuty zapachowe tego zapachu to: bergamotka, cytryna, pieprz czarny, cypryjskie drewno, bób tonka, paczula, wetiweria, ambroxan, cedr, cynamon, geranium, pelargonia, fiołek francuski, a także róża damasceńska, żywica, drewno sandałowe, wanilia, wetiweria, oraz wetyweria.
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x Perfumy
- Grupy docelowe
- MężczyźniKobiety
- EAN
- 8011003845330
- Numer producenta
- 741007
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Versace Eros - woda toaletowa spray 30 ml
5 443,33 zł/1l
163,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
4 730,00 zł/1l
236,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
2 359,90 zł/1l
235,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Versace Eros Flame Woda perfumowana, 50ml
4 900,00 zł/1l
245,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Versace - Eros Energy EDP 100ml
2 659,90 zł/1l
265,99 zł
Sprzedawca: motivoo

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
917,00 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 600,00 zł/1l
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Rabanne 1 Million, Mężczyźni, 50 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa, Cynamon, Różowy, Bursztyn, Skóra, Spray
4 082,20 zł/1l
204,11 zł
Sprzedawca: Glampact

Giorgio Armani Stronger With You Intensely 50ml edp
5 698,00 zł/1l
284,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 170,00 zł/1l
217,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Versace Eros Energy woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml
4 546,60 zł/1l
227,33 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Hugo Boss, Boss Orange, Eau De Toilette, For Women, 75 ml
1 888,00 zł/1l
141,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rabanne 1 Million, Mężczyźni, 50 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa, Cynamon, Różowy, Bursztyn, Skóra, Spray
4 858,60 zł/1l
242,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
719,20 zł/1l
71,92 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Afnan 9 PM Rebel parfémovaná voda unisex 100 ml
1 670,30 zł/1l
167,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 007,50 zł/1l
100,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Sceptre Malachite EDP 100 ml UNISEX
1 179,30 zł/1l
117,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml
1 085,50 zł/1l
108,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry i oryginalny
Mój chłopak lubi ten sam, tylko w kolorze niebieskim; pachnie nieco jaśniej.
Oceniono dnia 26 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l