Bonne Maman Muffinki Naturalne 235 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,72 zł
139,23 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Muffiny 360g64,86 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr. Oetker Creme Brulee29,02 zł/1l
11,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Brownies mieszanka do pieczenia z formą na 16 brownies 456g24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanki do pieczenia Ruf Ciasto Eggnog44,60 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wodzisław Żelatyna 50 G
175,80 zł/1kg
8,79 zł
Sprzedawca: Katomix

Delecta Pierniczki Mieszanka Do Wypieku Ciasta 350 G
28,97 zł/1kg
13,16 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Gellwe Śmietanex 12 G
178,00 zł/1kg
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Gellwe Proszek Do Pieczenia 30 G
36,67 zł/1kg
1,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Gellwe Babeczki Borówkowe Z Czekoladą Mieszanka Do Wypieku 290 G
329,41 zł/1kg
95,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
24,25 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ciasto kruche Ruf 425 g 425 g
41,18 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Idealny biszkopt Küchle
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Emix Posypka Dekoracyjna Kakaowa 50 G
64,00 zł/1kg
3,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

BIOVEGAN, naleśniki, 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Gellwe Mieszaka Do Babeczek Choco Lava 225 G
57,39 zł/1kg
13,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mieszanka do pieczenia - Ciasto czekoladowe 425 g
34,42 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA DO WYPIEKU BABKI BEZGLUTENOWA 300 g - CELIKO
38,77 zł/1kg
11,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Gellwe Babeczki Czekoladowe Mieszanka Do Wypieku 300 G
329,41 zł/1kg
95,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Mieszanka do wypieku chleba wieloziarnistego
9,66 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BIOVEGAN, ciasto cytrynowe, 450g
43,62 zł/1kg
19,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Małe porcje – wielki smak. Bonne Maman Mini babeczki maślane.
Te wspaniale miękkie babeczki w mini wersji to prawdziwa uczta. Kto raz spróbuje tego smakołyku, nie zapomni delikatnego smaku świeżego masła i wanilii. Ze względu na swój rozmiar, te małe słodkości szybko rozpływają się w ustach.
- Lista składników
- Składniki: mąka pszenna, cukier, olej rzepakowy, jaja, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt waniliowy 0,05%, skrobia, substancje spulchniające: węglany sodu i cytrynian sodu (pszenica), naturalny aromat waniliowy z Madagaskaru, naturalny aromat waniliowy (zawiera alkohol), sól. Może zawierać śladowe ilości mleka
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: 64,00 kcal, 267,00 kJ; Tłuszcz: 3,60 g; w tym tłuszcze nasycone: 0,30 g; Węglowodany: 7,20 g; w tym cukry: 4,40 g; Białko: 0,70 g; Sól: 0,08 g; Błonnik: 0,20 g
- Waga
- 235 g
- Firma spożywcza
- Gâteaux Bonne Maman BP 20 41700 Contres Frankreich
- Nazwa handlowa
- Małe babeczki waniliowe
- Producent
- Bonne Maman
- Numer producenta
- 1663
- EAN
- 3178530403459
- Lista składników
- Składniki: mąka pszenna, cukier, olej rzepakowy, jaja, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt waniliowy 0,05%, skrobia, substancje spulchniające: węglany sodu i cytrynian sodu (pszenica), naturalny aromat waniliowy z Madagaskaru, naturalny aromat waniliowy (zawiera alkohol), sól. Może zawierać śladowe ilości mleka
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze: 64,00 kcal, 267,00 kJ; Tłuszcz: 3,60 g; w tym tłuszcze nasycone: 0,30 g; Węglowodany: 7,20 g; w tym cukry: 4,40 g; Białko: 0,70 g; Sól: 0,08 g; Błonnik: 0,20 g
- Waga
- 235 g
- Firma spożywcza
- Gâteaux Bonne Maman BP 20 41700 Contres Frankreich
- Nazwa handlowa
- Małe babeczki waniliowe
- Producent
- Bonne Maman
- Numer producenta
- 1663
- EAN
- 3178530403459
Pasuje również do tego

Bonne Maman La Madeleine Chocolat au Lait 210g – Francuskie magdalenki maślane z mleczną czekoladą
151,38 zł/1kg
35,48 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Bonne Maman Muffin czekoladowy 235 g
151,23 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Bonne Maman Małe ciasteczka z kawałkami czekolady 250 g
142,16 zł/1kg
35,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
2 171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

AEG AWKIT5, Uszczelnianie okien, Biały, AEG, 6000 Series
729,00 zł
Sprzedawca: HAI-END

Forever Light Neon LED ŚWIĄTECZBA CHOINKA Zielona świąteczna dekoracja okienna z gwiazdą zasilana z USB, prezent na święta
142,21 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Menzi Serbska zupa fasolowa z pikantną białą fasolą 400ml
34,62 zł/1l
13,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NOBA Rudavlies sterylne plastry na rany 50 sztuk 7 cm x 5 cm
1 370,86 zł/1m
95,96 zł
Sprzedawca: apohealth

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Plastry boczku wędzonego, ok. 300 g, w opakowaniu próżniowym.
232,60 zł/1kg
69,78 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Bonne Maman Tartelettes Chocolat Caramel 135g – mini tarty z czekoladą i karmelem
193,78 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Veleco ZT63 White - 650 W / 60 V - 12 km/h - Elektryczny rower trójkołowy we włoskim stylu - Metalowe elementy w chromowanym wykończeniu
7 994,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lauftech

Smartwatch 116plus, opaska sportowa, ekran TFT o przekątnej 1,44 cala, monitor aktywności fizycznej, z pomiarem tętna, snu, spalonych kalorii i innymi funkcjami
72,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dr Oetker krem do tortów truskawkowy z kawałkami truskawek 70g
105,04 zł/1kg
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
17,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Ciasto Baumkuchen w polewie z mleka pełnotłustego, 100g | HAMMERMÜHLE
218,20 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,06 zł/1kg
3,27 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Elvisp 24672-56 Czarny mikser ręczny
146,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,86 zł/1kg
122,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
589,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Pled z rękawami, koc typu bluza, koc do oglądania telewizji, koc z rękawami i kapturem, koc-work, ciepły koc zakrywający całe ciało - HOODIE, kolor niebieski
63,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,55 zł
Sprzedawca: PolleoSport
131,10 zł/1kg

Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg

Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg

Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l

Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg

Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg

Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,22 zł/1l

Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1kg

Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,39 zł/1kg

Pancakes Cameo 250g mieszanka włoska na naleśniki
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,95 zł/1kg

Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg

Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg

Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafle Piernikowe 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,75 zł/1kg

Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,42 zł/1kg

Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg

Topping al Pistacchio 200g - Toschi



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,48 zł/1kg

WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE100 g - FIORENTINI
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
131,00 zł/1kg

MIESZANKA NA FALAFEL BEZGLUTENOWA160 g - BAUCK HOF
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
91,81 zł/1kg