Niederegger Nougat Chocolate Cream Mleczna czekolada 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,76 zł
187,60 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g194,48 zł/1kg
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lindt Vegan Salted Caramel z pikantnymi kawałkami karmelu 100g266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lindt Nougat Balls Nugatowa mleczna czekolada z nadzieniem 100g230,30 zł/1kg
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cienkie batoniki Lindt & Sprüngli, ciemna czekolada, 125 g298,72 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Lubeckie ciasto marcepanowe w foremce szczęścia 185g
272,76 zł/1kg
50,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Ciasto Marcepanowe Czarny Las Wiśnia Ciemna Czekolada 185g
272,76 zł/1kg
50,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Böhme Lemon Cream Czekolada 100g
57,30 zł/1kg
5,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten karmelowe brownie z nadzieniem i kawałkami kakaowych herbatników 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hachez Dark Milk Chocolate 100g
230,00 zł/1kg
23,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Alpia Noble Nougat Czekolada mleczna z nadzieniem Noble Nougat 100g
88,30 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Toffee Solone Praliny 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Mmmax Czekolada Mleczna Crispy Joghurt 300 G
85,33 zł/1kg
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
126,95 zł/1kg
25,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindor, czekolada mleczna z nadzieniem cynamonowym, 100g
240,50 zł/1kg
24,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel Zartbitter Schokolade Nougat 100g
92,70 zł/1kg
10,62 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Milka Czekolada Mleczna 100 G
82,30 zł/1kg
8,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Niederegger Marzipan Nougat Bar Orzech w mlecznej czekoladzie 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schokolade - Zartbitterschokolade 100g | LACOA
87 000,00 zł/1kg
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Rapunzel Nougat Schokolade 100g
112,30 zł/1kg
11,23 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Niederegger Nougat Chocolate Cream Mleczna czekolada 100g
Nadziewana mleczna czekolada z kremowym nugatem (34%)
Kremowy nugat w gładkiej mlecznej czekoladzie.
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Odpowiedzialna firma spożywcza:
J.G. Niederegger GmbH & Co. KG
Zeißstr. 1-7, 23560 Lubeka
Niederegger GmbH & Co. KG Zeißstraße 1- 7, 23560 Lubeka, Niemcy
- Lista składników
- Składniki: czekolada mleczna (cukier, masło kakaowe, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna (soja), ekstrakt waniliowy), cukier, orzechy laskowe 8,4 %, masło kakaowe, śmietanka w proszku 4,6 %, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna, ekstrakt waniliowy. K
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 573,00 kcal, 2 393,00 kJ; Tłuszcz: 37,60 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 19,50 g; Węglowodany: 50,60 g; w tym cukry: 49,90 g; Białko: 6,70 g; Sól: 0,16 g;
- Alergeny
- Laktoza
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Niederegger J.G. GmbH & Co. KG Zeißstrasse 1-7 23560 Lübeck Deutschland
- Nazwa handlowa
- Niederegger Nougat Chocolate Cream Mleczna czekolada 100g
- Producent
- Niederegger
- Numer producenta
- 069065
- EAN
- 4000161060062
- Lista składników
- Składniki: czekolada mleczna (cukier, masło kakaowe, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna (soja), ekstrakt waniliowy), cukier, orzechy laskowe 8,4 %, masło kakaowe, śmietanka w proszku 4,6 %, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna, ekstrakt waniliowy. K
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna: 573,00 kcal, 2 393,00 kJ; Tłuszcz: 37,60 g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 19,50 g; Węglowodany: 50,60 g; w tym cukry: 49,90 g; Białko: 6,70 g; Sól: 0,16 g;
- Alergeny
- Laktoza
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Niederegger J.G. GmbH & Co. KG Zeißstrasse 1-7 23560 Lübeck Deutschland
- Nazwa handlowa
- Niederegger Nougat Chocolate Cream Mleczna czekolada 100g
- Producent
- Niederegger
- Numer producenta
- 069065
- EAN
- 4000161060062
Pasuje również do tego

Niederegger Lübeck Nougat Classic Warstwowy Nugat Kremowy Orzech 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton Lindt Noble Nougat ze świeżo prażonymi orzechami laskowymi 50g
191,60 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Niederegger soczyste ciasto marcepanowe ciemna czekolada 185g
272,76 zł/1kg
50,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Alpia Noisette Alpejska czekolada mleczna z mielonymi orzechami laskowymi 100g
88,30 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4032.3, 112 g, Czekolada mleczna, 4 szt., Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, 557 kcal, 2324 kJ
387,68 zł/1kg
43,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Chleb marcepanowy Niederegger z polewą z mlecznej czekolady 125g
182,24 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Praliny marcepanowe Niederegger z ciemną czekoladą espresso 72% 50g
244,00 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcepan classic oblany ciemną czekoladą 71% 200 g
238,10 zł/1kg
47,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt LES GRANDES, Czekolada mleczna, 150 g, 2442 kJ, 587 kcal, 41 g, 13 g
261,33 zł/1kg
39,20 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
136,20 zł/1kg
13,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kinder 4008400221021, 210 g, Czekolada mleczna, 10 szt., Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
108,48 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

I Love Milka Miniherz Haselnuss 44g
360,68 zł/1kg
15,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4015 NUGAT czekolada 100,0 g
129,18 zł/1kg
14,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
55,11 zł/1kg
55,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Niederegger brązowy chleb marcepanowy z ciemną czekoladą 200g
182,55 zł/1kg
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Gratulacje
246,45 zł/1kg
27,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Marabou Suede Bites 145g
437,31 zł/1kg
63,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Baton czekoladowy z pełnego mleka Alpia Czekolada z pełnego mleka Alpia 100g
88,30 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Ciasto Marcepanowe Czarny Las Wiśnia Ciemna Czekolada 185g
272,76 zł/1kg
50,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Baton Marcepanowy Klasyczna Czekolada Mleczna 110g
170,55 zł/1kg
18,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5531558008 Ritter SPORT Roasted Peanut Schokolade 100,0 g
162,70 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Alpia Noble Nougat Czekolada mleczna z nadzieniem Noble Nougat 100g
88,30 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,11 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg