5,0



Na podstawie 1 opinii
BeamZ 160577, Płyn do maszynki do baniek, 5000 ml, 1 szt., Kanister
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
169,25 zł
33,85 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Akcesoria do urządzeń do generowania efektów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ortofon Stylus 10336,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ortofon Stylus 5E249,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BeamZ 160.574, Płyn do maszynki do baniek, 1000 ml, 1 szt., Butelka
118,72 zł/1l
118,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cameo BUBBLE Płyn do wytwornicy baniek 5 L
25,80 zł/1l
138,99 zł
-9,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Koncentrat do baniek mydlanych na 25 litrów
16,75 zł/1l
418,63 zł
Sprzedawca: TRIKON

Mark PŁYN DO BAŃKI MYDLANEJ
24,78 zł/1l
123,90 zł
Sprzedawca: Music_Center

Eurolite UV-Bubble Płyn do wytwornicy baniek 1 L
63,90 zł/1l
63,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

HC8200 – L-II (12 sztuk)
3 216,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRIKON

D-5 Płyn Haze 1 litr do hazera
46,98 zł
Sprzedawca: TRIKON

EUROLITE Foam-Konzentrat, 1l (51707708)
168,88 zł/1l
168,88 zł
Sprzedawca: Green_Country

Lotronic SMOKE1L-N, Gotowy do użycia płyn, 1000 ml, Żółty, Butelka, 1,1 kg
143,99 zł/1l
143,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

5 litrów płynu bąbelkowego do wszystkich standardowych maszyn
32,46 zł/1l
162,32 zł
Sprzedawca: TRIKON

Płyn bąbelkowy EUROLITE 1l
34,17 zł/1l
34,17 zł
Sprzedawca: TRIKON

Płyn do maszyny bąbelkowej 5L
41,99 zł/1l
209,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Cameo DJ 5L Płyn do wytwornicy dymu 5 L
21,80 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Antari BL-5 - Płyn do baniek 5 litrów - gotowy do użycia
29,05 zł/1l
145,24 zł
Sprzedawca: TRIKON

Cameo HEAVY 10L Płyn do wytwornicy dymu 10 L
21,90 zł/1l
218,99 zł
Sprzedawca: MUZIKER

ANTARI FTA-3 Nebelschlauchadapter (51702994)
347,70 zł
Sprzedawca: Green_Country

Dym-Co2-5L
23,15 zł/1l
115,77 zł
Sprzedawca: RICOMsecure

Antari Hazer Fluid HZL-5W 5 litrów - na bazie wody
344,63 zł
Sprzedawca: TRIKON
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Płyn do maszynki do baniek
- Pojemność:
- 5000 ml
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Kanister
- Producent
- BeamZ
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- BeamZ
- Waga
- 5.25 kg
- Zawartość
- 5 l
- Numer producenta
- 160.577
- EAN
- 8715693056211
- Producent
- BeamZ
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- BeamZ
- Waga
- 5.25 kg
- Zawartość
- 5 l
- Numer producenta
- 160.577
- EAN
- 8715693056211
Pasuje również do tego

BeamZ 160.582, Gotowy do użycia płyn, 5000 ml, Żółty, Kanister
36,89 zł/1l
184,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BeamZ 160.583, Gotowy do użycia płyn, 5000 ml, Różowy, Kanister
37,64 zł/1l
188,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BeamZ B500, 40 W, 220-240 V, 50 Hz, 3 kg, 210 x 235 x 250 mm
322,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

oświetlenie sceniczne 4X LED RGBW par light DMX efekty świetlne dyskoteka lampa sceniczna światło dyskotekowe DJ
245,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: GreatDEshop2021

PARAZAX complex 30 kapsułek oryginał
14 516,38 zł/1l
226,02 zł
Sprzedawca: WR-Products

Zestaw 6 szklanek do latte macchiato o pojemności 300 ml z uchwytem oraz 6 łyżeczek ze stali nierdzewnej Szklanki do kawy Szklanki do herbaty
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
41,03 zł/1l
102,58 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
329,08 zł/1kg
78,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SoBuy stolik nocny wąski, szafka nocna z 1 szufladą i 2 półkami, nowoczesny stolik nocny, szafka do przechowywania Stolik nocny W39xD39xH65 cm FBT49-W
236,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Ecovacs GOAT O500 Panorama, Kosiarka robot, 500 m², 22 cm, 3 cm, 8 cm, 45%
3 259,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Girlanda świetlna "Eisregen", ciepła biel, 10 metrów. Świecące kryształki imitujące szron. Lampki LED. 8 trybów świecenia, timer i funkcje pamięci. Idealna do dekoracji okien, rynien, balkonów, ogrodów, na Boże Narodzenie
131,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Pumpkanne Airpot, 18/10 Edelstahl, satiniert, doppelwandig, Inhalt: 3,00 Liter
152,73 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Przyczepka samochodowa UNITRAILER GARDEN TRAILER 200 KIPP
3 585,00 zł
Sprzedawca: UNITRAILER

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Światło dyskotekowe Światło imprezowe, sterowane muzyką światła dyskotekowe DJ z pilotem, przenośne mini światła dyskotekowe RGB z obrotem 360 °, światło
241,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Lodowe lampki choinkowe w ciepłej bieli, 5M lampki choinkowe LED 32 pasma 8 trybów timera i funkcji pamięci Wewnętrzne lampki choinkowe
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet

TASSIMO Baileys Latte Macchiato, Podstawka pod kawę, Latte macchiato, T DISC, 8 kub., Baileys
127,65 zł/1kg
33,70 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Herlitz 50037575 Herlitz Grundschulranzen SoftLight Plus Stars & Stripes
927,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HMF 10015-02, Czarny, 2,6 kg
315,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Segway Navimow i105e, Kosiarka robot, 600 m², 18 cm, 2 cm, 6 cm, 500 m²
3 931,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

AREBOS prysznic solarny 20 L prysznic ogrodowy prysznic basenowy prysznic zewnętrzny prysznic kempingowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

3szt. 2M 200 LED wodospad wróżki z zasilaniem, timer, 8 trybów IP65 wodoodporne dekoracyjne wiszące światło ślub balkon pokój ściana dekoracja wnętrz
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Eurolite B 5L Płyn do wytwornicy dymu 5 L
68,34 zł
Sprzedawca: TRIKON

JBL PartyBox STAGE 320, 2,54 cm (1"), 2,5 cm, 16,5 cm, 16,5 cm (6.5"), 16,5 cm, 240 W
2 105,02 zł
Sprzedawca: evomag
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

V-TONE BL-980 BK stationary digital piano black
5 280,79 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

TC Electronic POLYTUNE 3, Biały, Gitara, 1000000 Ω, 100 Ω
489,50 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Maszyna do śniegu SucceBuy, 2000 W, 5-litrowy zbiornik, obrotowa armatka śnieżna z przewodowym i bezprzewodowym pilotem, wysoka wydajność na Boże Narodzenie, do tworzenia magicznego śnieżnego świata



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
700,99 zł
-185,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
515,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
103,20 zł/1l

filtr mgławicowy 67 mm do fotografii krajobrazowej i portretowej z nanopowłoką 18x
347,72 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Nanopowlekany filtr dyfuzyjny 82 mm z efektem mgły do fotografii
382,70 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Akai MPC Live II
152,82 zł
Sprzedawca: HappyOnWeb

GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Neural DSP Quad Cortex
139,71 zł
Sprzedawca: HappyOnWeb

HQ Power Pro high-density smoke liquid 5L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
145,09 zł
Sprzedawca: VGBrandShop
29,02 zł/1l

GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Behringer U-PHORIA UMC404HD
109,10 zł
Sprzedawca: HappyOnWeb

GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z Zoom H4nPro
109,10 zł
Sprzedawca: HappyOnWeb

Wymiana zaworu regulatora ciśnienia paliwa w układzie wtryskowym do Acura Integra GSR 1,8 l (1994–2001), kolor tytanowy
136,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Filtr powietrza silnika zaburtowego, filtr powietrza silnika, filtry powietrza silnika zaburtowego, 35 897575T01, 897575T01, 35 897575T02, 897575T02
157,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Zawór zwrotny filtra paliwa 1J0127247J – czarny, plastikowy zawór zwrotny filtra paliwa do modelu A3 (8L1) 1.9, lata 1996–2003
62,10 zł
Sprzedawca: Zanjo24