5,0



Na podstawie 3 opinii
Gąbka pumeksowa Titania, ręcznie formowana
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,56 zł
8,57 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wełna lecznicza, 1 szt. do pielęgnacji ciała36,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Maść lecznicza ManukaLind, 75 g maści1 639,40 zł/1kg
163,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Krem nawilżający z oliwą z oliwek, 50 ml497,56 zł/1kg
83,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
GLEITGELEN, 50 g żelu835,65 zł/1kg
57,66 zł
Sprzedawca: apohealth

Odkurzacz
47,30 zł
Sprzedawca: Katomix

Puder do cery SULFODERM S
2 954,50 zł/1l
59,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Cefafloria Salbe 100 g
740,30 zł/1kg
74,03 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Maść Sanicle 90 g
118,67 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Maść wiatropędna 50 g
336,04 zł/1kg
46,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Maść Desitin 50 g
683,40 zł/1kg
34,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Szczotka do kąpieli
148,06 zł
Sprzedawca: taleoo

Maść mocznikowa 10% Junek 50 g
508,60 zł/1kg
25,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Ddd balsam do skóry 50 ml
576,03 zł/1kg
36,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Płyn Proklar 1000 ml
38,91 zł/1l
38,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Ravi Pielęgnacja 5906900008151
119,80 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Szczotka do ciała
1 794,80 zł/1l
179,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Meditao krem z kadzidłowcem 50 ml
382,89 zł/1kg
43,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Balsam do piersi 30ml
2 392,00 zł/1l
71,76 zł
Sprzedawca: taleoo

Stała, peelingująca mydło do ciała
493,20 zł/1kg
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Naturalny pumeks kosmetyczny do pięt i dłoni
5,88 zł/1kg
5,88 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Gąbka pumeksowa Titania, ręcznie formowana
Gąbka pumeksowa Titania, ręcznie formowana.
TITANIA Fabrik GmbH Fortunastrasse 10-14, 42489 Wülfrath, Niemcy- Waga
- 0.999 kg
- Producent
- Zakres dostawy
- Gąbka pumeksowa
- EAN
- 4008576300629
- Numer producenta
- 274983
- Waga
- 0.999 kg
- Producent
- Zakres dostawy
- Gąbka pumeksowa
- EAN
- 4008576300629
- Numer producenta
- 274983
Pasuje również do tego

Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
1 726,50 zł/1kg
172,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczne urządzenie do usuwania odcisków, 3 wymienne rolki, 2 prędkości, akumulatorowy pilnik do stóp, zestaw do pedicure, Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Lenovo IdeaPad Duet Chromebook, niebiesko-szary, 4 GB/64 GB, 26,4 cm (10,1 cala), klawiatura QWERTY, NOWY
1 937,40 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
1 174,23 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

Pumeks do usuwania zrogowaceń K-Pro - kamień lawowy do pielęgnacji stóp (czarny)
226,87 zł/1kg
34,03 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Gąbka pumeksowa TITANIA, 1 szt. gąbek
580,30 zł/1kg
38,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Smartfon Cubot KingKong 9 czarny 256GB WLAN
1 202,26 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
179,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Sekey moskitiera magnesowa drzwi balkonowe, moskitiera 80x200 cm, odporna na koty, trwała, bezwonna i nietoksyczna, czarna
30,33 zł/1m
60,66 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

York, Szczoteczka do rąk z pumeksem
5,66 zł
Sprzedawca: Igmar

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
382,24 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Scholl ExpertCare, Niebieski, Biały, 1 szt.
141,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Miamia

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsi
Tak jak powinno być
Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłkaBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Żel silikonowy Dermatix Ultra do zapobiegania i redukcji blizn, żel 60 g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
437,70 zł
Sprzedawca: apohealth

Physiogel Calming Relief Serum przeciw zaczerwienieniom 30 ml
113,67 zł
Sprzedawca: apohealth

algovir spray na przeziębienie dla dzieci, roztwór 20 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
60,33 zł
Sprzedawca: apohealth
3 016,50 zł/1l

Depanten Krem - 100 ml - 5 Szt



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
561,15 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 122,30 zł/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,79 zł
Sprzedawca: apohealth
209,58 zł/100ml

HondroLife Spray



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
185,52 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 184,00 zł/1l

Schülke esemtan® aktywny żel, wspomaga krążenie krwi, przeciwskurczowy, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
27,13 zł
Sprzedawca: Shoproither
54,26 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 3 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
289,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
281,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
936,67 zł/1l

Flexosamine Forte Krem - 100 ml - 3 Dawki



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
338,30 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 127,67 zł/1l

Steplex Forte Krem - 100ml - 2 Dawki



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
256,65 zł
Sprzedawca: VitaminTrade
1 283,25 zł/1l

Fleboxin Krem - 100ml - 2 Dawki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
225,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
1 085,00 zł/1l

urządzenie do spalania tłuszczu 6w1 Kawitacja ultradźwiękowa Częstotliwość radiowa RF Maszyna do odchudzania ciała
1 795,16 zł
Sprzedawca: Easybuy
1 795,16 zł/1l

PONDS | Krem do demakijażu - 172 g - Płyn do mycia twarzy - delikatne oczyszczanie - do codziennej pielęgnacji
69,98 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Gua Sha Tools Narzędzie do masażu Gua Sha ze stali nierdzewnej Masażer do ciała zapewniający jędrność i odświeżenie skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
132,40 zł/1l

60 sztuk taśmy do ust o smaku cytrynowym zapobiegającej chrapaniu ułatwiającej oddychanie przez nos redukującej chrapanie paski do ust podczas snu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
140,60 zł/1l

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
236,67 zł/1kg

Przenośna ręczna pompa do odsysania śluzu, awaryjna pompa do odsysania plwociny do użytku domowego



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
250,61 zł/1kg

Zestaw 30 samoprzylepnych podkładek z czujnikiem – lekkie, antypoślizgowe i wodoodporne, ochrona podczas biegania, chodzenia, pływania i kąpieli
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 439,13 zł/1kg

Bruno Banani Magic Woman EDT 20 ml W



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,50 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 375,00 zł/1l

Mexx Pure for Man woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
139,47 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 649,00 zł/1l