4,4



Na podstawie 8 opinii
Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,65 zł
374,21 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Praliny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g373,05 zł/1kg
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kaseta Kwadratowa, Średnia 340G379,12 zł/1kg
128,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g374,42 zł/1kg
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lindt Moments Mixture Lindor Nuxor Fioretto 223g287,26 zł/1kg
64,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Mozart Specialities Czekoladki The Finest z nugatem 218g
306,28 zł/1kg
66,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart kulki 120g
282,00 zł/1kg
33,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Constanze Mozart Alpine czekolada mleczna klasyczna nadziewana 100g
173,60 zł/1kg
17,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt dla koneserów Klasyczne, rozpływające się w ustach i nieodparte 125g
42,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
142,38 zł/1kg
26,34 zł
Sprzedawca: Katomix

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
444,58 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000539320002, 40 g, e1103, Grape sugar, palm oil, einige spezialitäten enthalten alkohol, essential oil, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
532,25 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sarotti Tiamo feinste Champagner Trüffel Marc de Champagne 125g
156,40 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Pralines likier jajeczny z delikatną mleczną czekoladą 110g
232,91 zł/1kg
25,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5900353618288, e1103, e1510, e322, e406, e476
143,60 zł/1kg
35,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Schladerer Edle Mischung praliny nadziewane brandy owocową 255g
380,13 zł/1kg
85,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Halloren O'Caramel & Sea Salt 125g
73,84 zł/1kg
9,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amoretta desserts 106g MIESZKO
154,36 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Baileys Chocolate Mini Delights Salted Caramel Mini Pralinen 102g
22,40 zł/1kg
22,40 zł
Sprzedawca: AllSafe
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla wegetarian:
- Nie
- Klasyfikacja Nova:
- 4
- Pojemność:
- 285 g
- Dodatki:
- e1103, e322, e422
- Skład:
- Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry, whole milk powder, egg white, sultana, egg yolk powder, invert sugar, protein, chicken egg white, citrus fruit, invert sugar syrup, e322, hazelnut, chicken, cocoa powder, natural flavouring, tree nut, e1103, oil and fat, chick egg white or protein, pistachio nuts, malt, cereal flour, flour, fruit, fat, alcohol, animal protein, cocoa, almond, butter, disaccharide, cocoa paste, e422, cocoa butter, berries, sugar syrup, rum, fraktioniertes butterfett, flavouring, wheat flour, egg, lactose, milk powder, grand manier, water, orange, sugar, monosaccharide, vanilla, barley malt extract, plant, cream, wheat, nut, cereal, chicken protein, milkfat, added sugar, emulsifier, humectant
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 2119 kJ
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 506 kcal
- Zawartość cukru (100 g):
- 46 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 30 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 11,7 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 7,8 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,06 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 50 g
- Owoce, warzywa, orzechy oraz oleje rzepakowe, z orzechów włoskich i oliwek (szacunek na podstawie analizy listy składników):
- 27,5965%
- Owoce, warzywa i rośliny strączkowe (szacunek na podstawie analizy listy składników):
- 0,378%
- Zawartość sodu (na 100 g):
- 0,024 g
Reber speciality cassette 285g - chocolate mix - Producent: Paul Reber GmbH + Co. KG, Ludwigstraße 10 83435 Bad Reichenhall 1 opakowanie
8-pak wykwintnych klasyków Reber o najlepszych smakach, przygotowanych zgodnie z dobrze zachowanymi rodzinnymi przepisami na nostalgiczne, senne chwile przyjemności. Prawdziwy Reber Mozart-Kugel z ciemną czekoladą, Constanze Mozart-Kugel z alpejską czekoladą mleczną. Nadzienie wykonane jest z nugatu z orzechów laskowych, delikatnego marcepanu i marcepanu ze świeżych zielonych pistacji.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, migdały, masło kakaowe, masa kakaowa, orzechy laskowe, MLEKO W PROSZKU, rodzynki sułtańskie, brandy, śmietanka, pizze, chrupiący ryż (MĄKA PSZENNA, cukier, EKSTRAKT Z MLEKA JĘCZMIENNEGO, sól), LIKIER JAJECZNY, MASŁO, miód, OLEJ Z MASŁA, Kakao w proszku, substancje utrzymujące wilgoć (inwertaza, glicerol), syrop cukru inwertowanego, emulgator lecytyny słonecznikowe, cukier mleczny, proszek jajeczny, białko kurze, rum, Grand Marnier, alkohol, naturalne aromaty (rum, wanilia, pomarańcza). Może zawierać śladowe ilości SOI
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2109 kj Energia kcal 506 kcal Tłuszcz 30GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 11.7GRM Węglowodany 50GRM Węglowodany, w tym cukier 46GRM Białko 7.8GRM Sól 0.06GRM
- Waga
- 285 g
- Firma spożywcza
- Paul Reber GmbH + Co. KGLudwigstraße 10 83435 Bad Reichenhall
- Nazwa handlowa
- Najlepsza mieszanka nadziewanej czekolady
- Producent
- Open Food
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 301
- EAN
- 4101730003012
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, migdały, masło kakaowe, masa kakaowa, orzechy laskowe, MLEKO W PROSZKU, rodzynki sułtańskie, brandy, śmietanka, pizze, chrupiący ryż (MĄKA PSZENNA, cukier, EKSTRAKT Z MLEKA JĘCZMIENNEGO, sól), LIKIER JAJECZNY, MASŁO, miód, OLEJ Z MASŁA, Kakao w proszku, substancje utrzymujące wilgoć (inwertaza, glicerol), syrop cukru inwertowanego, emulgator lecytyny słonecznikowe, cukier mleczny, proszek jajeczny, białko kurze, rum, Grand Marnier, alkohol, naturalne aromaty (rum, wanilia, pomarańcza). Może zawierać śladowe ilości SOI
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2109 kj Energia kcal 506 kcal Tłuszcz 30GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 11.7GRM Węglowodany 50GRM Węglowodany, w tym cukier 46GRM Białko 7.8GRM Sól 0.06GRM
- Waga
- 285 g
- Firma spożywcza
- Paul Reber GmbH + Co. KGLudwigstraße 10 83435 Bad Reichenhall
- Nazwa handlowa
- Najlepsza mieszanka nadziewanej czekolady
- Producent
- Open Food
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 301
- EAN
- 4101730003012
Pasuje również do tego

Relaxdays 10025488, 3 szt., Szkło, Żelazo, Czarny
241,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Kosz na śmieci Prosperplast SORTIBOX 3 x 25 l szary
105,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Śnieżynka wisząca biała ciepła Led ICY 16 cm na baterie
52,19 zł
Sprzedawca: AmledPL

Kaseta Kwadratowa, Średnia 340G
379,12 zł/1kg
128,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g
374,42 zł/1kg
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Mozart Specialities Czekoladki The Finest z nugatem 218g
306,28 zł/1kg
66,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Reber Constanze Mozart kulki z mleka alpejskiego z delikatnym nadzieniem 240g
282,04 zł/1kg
67,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Niederegger praliny marcepanowe z mlecznej i ciemnej czekolady 295g
224,61 zł/1kg
88,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Fioretto Present chrupiąca pralina z nadzieniem nugatowym 138g
348,48 zł/1kg
48,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g
412,45 zł/1kg
122,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lindt Moments Mixture Lindor Nuxor Fioretto 223g
287,26 zł/1kg
64,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g
320,10 zł/1kg
32,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
81,97 zł/1kg
31,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
335,73 zł/1kg
59,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladki z czerwonym winem Niederegger Merlot 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kulki Mozart z najlepszej alpejskiej czekolady mlecznej 160g
158,51 zł/1kg
26,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
230,00 zł/1kg
41,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

TEEKANNE 7070 Teekanne Caram.ApplePie 18 Bt
1 296,30 zł/1kg
52,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

vidaXL Jaskinia dla kota rozmiar L czarna
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
156,40 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
184,70 zł/1kg
18,47 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Canon PIXMA TS3350, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
1 417,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 63% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
63%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
13%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość
Można poczuć, że jest to produkt najwyższej jakości.
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg

Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg

Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg

Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg

Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg

Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
48,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
153,14 zł/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
106,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,21 zł/1kg

Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
373,05 zł/1kg

Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,13 zł/1kg

Frischli Stracciatella Cream nieodparte połączenie 5000g
134,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,99 zł/1kg

Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,95 zł/1kg

Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
412,45 zł/1kg

Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
136,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,46 zł/1kg

La Domino kostki piernikowe 1250 g
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,82 zł/1kg

Marcepan w czekoladzie deserowej 100g - Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
157,07 zł/1kg

Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
150,24 zł/1kg

Milka Favourites popularna mieszanka pralin 141g
25,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,41 zł/1kg

Ferrero The Best Advent Calendars pyszne czekoladki opakowanie 251g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
415,98 zł/1kg

Lindt Mini Chocolates słodkie czekoladowe przysmaki w mini 100g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
32,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
320,10 zł/1kg