Em eukal pastylki na kaszel dla dzieci z dziką wiśnią i 5 witaminami 75g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,25 zł
296,67 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
CARUSO silne pastylki na kaszel, pastylki 60 g233,03 zł/1kg
20,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Wintergreen pastylki o smaku eukaliptusa 50g101,25 zł/1kg
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Em eukal classic krople na kaszel bez glutenu i laktozy 75g218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
353,87 zł/1kg
26,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal pastylki na kaszel z dziką wiśnią i 5 witaminami bez cukru 75g
296,67 zł/1kg
22,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Krople na kaszel z dziką wiśnią dla dzieci Em-eukal, cukierki 40 g
225,74 zł/1kg
10,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal anyżowo-koperkowe pastylki na kaszel z witaminą C bez cukru 75g
331,73 zł/1kg
24,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal rokitnikowe krople na kaszel owocowe świeże bez cukru 75g
266,86 zł/1kg
22,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Kids Em eukal cool dzikie truskawki z mentolem guma do żucia krople 75g
278,00 zł/1kg
20,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal wild cherry pastylki na kaszel bez cukru bez laktozy 75g
221,47 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: apohealth

witaminy dla dzieci dr bosshammer o pysznym truskawkowym smaku, 28 cukierków
146,09 zł/1kg
22,06 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Em-Eukal Ginger Shot (75g)
306,00 zł/1kg
22,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal szałwia pastylki na kaszel indywidualnie pakowane bez cukru 75g
221,47 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastylek
320,67 zł/1kg
47,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal Classic Bezcukrowe klasyczne cukierki na kaszel Mentol 75g
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Jogurt truskawkowy z nienaruszoną dekstrozą, 40 g słodyczy
234,05 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: apohealth

allcura ZinghaBon cukierki imbirowe, 76 g cukierków
258,26 zł/1kg
22,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
52,30 zł/1kg
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MURNAUERS Bach Flowers Original Bonbons według dr Bacha, 50 g bonbons
467,85 zł/1kg
36,96 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Em eukal krople na kaszel dla dzieci dzika wiśnia z 5 witaminami 75g
Kto tego nie zna - Em-eukal dla dzieci o typowym smaku dzikiej wiśni? Pierwszy w historii witaminowy cukierek na kaszel dla dzieci. Zawiera wysokiej jakości, naturalne składniki i pięć starannie dobranych witamin. Małe, okrągłe i pyszne - dla małych i dużych.
Dr C. Soldan GmbHDr.-Carl-Soldan-Platz 1
91325 Adelsdorf (D)
- zawiera wysokiej jakości substancje witalne
- poprawiające samopoczucie
- Słodycze do ssania
- zdrowa żywność z apteki
- Producent: Producent: Dr. C. SOLDAN GmbH, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 1486737
Em-Eukal cukierki dla dzieci zawierające cukier 75 g - Prezentacja: słodycze - Obszar tematyczny: cukierki na kaszel
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, EKSTRAKT SŁODOWY (z MALTA JĘCZMIENNEGO), substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, ekstrakt ziołowy, naturalny aromat, mentol, koncentrat soku wiśniowego, barwnik: Koncentratem soku z buraka ćwikłowego, ekstraktem z korzenia lukrecji, witaminami: Witamina C, D-pantotenian wapnia, witamina B6, kwas foliowy, witamina B12.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 388.00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1. 650.00 kilodżuli (kJ)650,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,00 Węglowodany: 97,00 Węglowodany, w tym cukier: 66,00 Węglowodany, w tym skrobia: 0,00 Błonnik: 0,00 Białko: 0,00 Sól: 0,00 Witamina C: 70,00 Kwas pantotenowy: 7,70 Witamina B 6, pirydoksyna: 1,30 Kwas foliowy: 310,00 mikrogramów Witamina B 12, cyjanokobolamina: 2,10 mikrogramów.
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Dr. C. Soldan GmbHDr.-Carl-Soldan-Platz 1 91325 Adelsdorf (D)
- Nazwa handlowa
- Krople na kaszel z dzikiej wiśni z 5 witaminami
- Producent
- Soldan Holding
- Liczba sztuk
- 75
- Numer producenta
- 2512
- EAN
- 400907702012204009077020122
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, EKSTRAKT SŁODOWY (z MALTA JĘCZMIENNEGO), substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, ekstrakt ziołowy, naturalny aromat, mentol, koncentrat soku wiśniowego, barwnik: Koncentratem soku z buraka ćwikłowego, ekstraktem z korzenia lukrecji, witaminami: Witamina C, D-pantotenian wapnia, witamina B6, kwas foliowy, witamina B12.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 388.00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1. 650.00 kilodżuli (kJ)650,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,00 Węglowodany: 97,00 Węglowodany, w tym cukier: 66,00 Węglowodany, w tym skrobia: 0,00 Błonnik: 0,00 Białko: 0,00 Sól: 0,00 Witamina C: 70,00 Kwas pantotenowy: 7,70 Witamina B 6, pirydoksyna: 1,30 Kwas foliowy: 310,00 mikrogramów Witamina B 12, cyjanokobolamina: 2,10 mikrogramów.
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Dr. C. Soldan GmbHDr.-Carl-Soldan-Platz 1 91325 Adelsdorf (D)
- Nazwa handlowa
- Krople na kaszel z dzikiej wiśni z 5 witaminami
- Producent
- Soldan Holding
- Liczba sztuk
- 75
- Numer producenta
- 2512
- EAN
- 400907702012204009077020122
Pasuje również do tego

Em eukal pastylki na kaszel z dziką wiśnią i 5 witaminami bez cukru 40g
469,00 zł/1kg
18,76 zł
Sprzedawca: apohealth

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
48,74 zł/1kg
8,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Em eukal dla dzieci dzika wiśnia owocowe dropsy gumowe z 5 witaminami 75g
278,00 zł/1kg
20,85 zł
Sprzedawca: apohealth

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
353,87 zł/1kg
26,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal pastylki na kaszel z dziką wiśnią i 5 witaminami bez cukru 75g
296,67 zł/1kg
22,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal granat miód krople na kaszel orzeźwiające i słodkie 75g
306,00 zł/1kg
22,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Em eukal gum drops eukaliptus mentol z drobną cukrową skórką 90g
227,56 zł/1kg
20,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal wild cherry pastylki na kaszel bez cukru bez laktozy 75g
221,47 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
807,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Tic Tac Strawberry Mix Big Pack Strawberry Lemon Mint Mix 98g
192,65 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dickmanns Minis Chocolate Trio 24 małe pianki marshmallows 3 razy 200g
67,25 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WICK Triple Action bezcukrowe pastylki na kaszel z mentolem 72g
196,25 zł/1kg
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal miodowe pastylki na kaszel z płynnym miodowym nadzieniem 75g
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

nimm2® 361124 nimm2® Rote Früchte Bonbons 429,0 g
163,64 zł/1kg
70,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kinder Em eukal pastylki na kaszel z miodem truskawkowym i 5 witaminami 75g
254,27 zł/1kg
20,85 zł
Sprzedawca: apohealth

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,49 zł/1kg
187,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Em eukal Box Lemon Cough Drop Essential Oils bez cukru 50g
20,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Samsung Galaxy Z Flip4 SM-F721B, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 12, Grafitowy
4 244,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics

funny świeże krążki cebulowe Krążki kukurydziane o smaku cebulowym 80g
125,13 zł/1kg
10,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 7610700946541, Vitamin C, 50 g, D, e951, e953, Ehrenpreis Und Andorn, Schafgarbe, Von Natur Aus Laktose, Citronensaure, Enthalt Eine..., 997 kJ
300,36 zł/1kg
16,82 zł
Sprzedawca: apohealth

Küfa miętowe pastylki do ssania z kremem czekoladowym 1500g
50,03 zł/1kg
75,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frn-Bd01
951,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ecoMI

Pastylki na kaszel Pulmoll z eukaliptusem i białą herbatą bez cukru 50g
219,40 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ricola 7610700945001 Ricola Pastylki na kaszel ORIGINAL Z ZIOŁAMI, opakowanie 75 g
135,47 zł/1kg
11,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
Odnowiony
3 221,05 zł
Sprzedawca: NESATEC

tic tac TWO Raspberry Lemon orzeźwiający smak 38,5g
352,99 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 387629 nimm2® Salmon Gum Softies Red Fruits Guma owocowa 225,0 g
275,33 zł/1kg
61,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg