5,0



Na podstawie 2 opinii
Open Food 4009077024557, Olej palmowy, 22 g, 75 g, C, e330, e953, e955, 980 kJ
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,88 zł
331,73 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,57 zł/1kg
33,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Pastylki anyżowe o smaku anyżu w metalowej puszce 50g171,20 zł/1kg
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Wintergreen pastylki o smaku eukaliptusa 50g101,25 zł/1kg
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Em eukal Manuka pastylki do ssania na kaszel wypełnione miodem 75g353,87 zł/1kg
26,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077024601, 22 g, Vitamin C, 75 g, C, e330, e953, e955, 989 kJ
221,47 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal rokitnikowe krople na kaszel owocowe świeże bez cukru 75g
266,98 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077024151, Olej palmowy, 22 g, 75 g, C, e330, e953, e955, 984 kJ
221,47 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal pastylki na kaszel imbir pomarańcza pakowane pojedynczo bez cukru 75g
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077026551, D, 983 kJ, 236 kcal, 0,5 g, 7,7 mg, 96 g
469,00 zł/1kg
18,76 zł
Sprzedawca: apohealth

Pastylki anyżowe Fishermans Friend 25 g
499,26 zł/1kg
13,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077020559, 12 g, 75 g, C, e330, e953, e955, 983 kJ, 236 kcal
296,80 zł/1kg
22,26 zł
Sprzedawca: apohealth

allcura ZinghaBon cukierki imbirowe, 76 g cukierków
260,35 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastylek
320,81 zł/1kg
47,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal Classic Bezcukrowe klasyczne cukierki na kaszel Mentol 75g
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Jogurt truskawkowy z nienaruszoną dekstrozą, 40 g słodyczy
234,05 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Olbas - Pastylki do ssania bez cukru 50g
305,00 zł/1kg
15,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Open Food 4009077025172, D, 390 kcal, 70 g, 96 g
254,39 zł/1kg
20,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Em-eukal Ginger Shot Cukierki na kaszel z nadzieniem, 75 g cukierków
306,13 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczne pastylki do ssania na gardło Dr Pandalis Cistus, 66 pastylek
533,94 zł/1kg
58,20 zł
Sprzedawca: apohealth

Pastylki anyżowe Anyż 50g
335,60 zł/1kg
17,18 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,78 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Nie zawiera:
- Olej palmowy
- Klasyfikacja Nova:
- 4
- Wielkość porcji:
- 22 g
- Pojemność:
- 75 g
- Eco-score:
- C
- Dodatki:
- e330, e953, e955
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 980 kJ
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 235 kcal
- Zawartość cukru (100 g):
- 0,8 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 96 g
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 51,7 kcal
- Zawartość węglowodanów (na porcję):
- 21,1 g
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 216 kJ
- Zawartość cukru (na porcję):
- 0,176 g
- Materiał opakowania:
- Plastik
Em eukal Krople na kaszel anyżowo-koperkowe z witaminą C bez cukru 75g
Bezcukrowe cukierki na kaszel z ekstraktami z anyżu i kopru włoskiego oraz witaminą C. Do produkcji tych bezcukrowych cukierków używane są zioła pochodzące z naszych kontrolowanych upraw.
Dr C. Soldan GmbHDr.-Carl-Soldan-Platz 1
91325 Adelsdorf (D)
- zawiera wysokiej jakości substancje ziołowe
- dla poprawy samopoczucia
- Słodycze do ssania
- zdrowa żywność z apteki
- Producent: Producent: Dr. C. SOLDAN GmbH, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 3166505
Em-Eukal cukierki anyżowe koper włoski bez cukru 75 g - Prezentacja: Słodycze - Obszar tematyczny: Słodycze na kaszel
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Substancja słodząca: izomalt; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; ekstrakt z anyżu 0,3g/100g; ekstrakt z kopru włoskiego 0,3g/100g; olejek anyżowy 0,1g/100g; olejek z kopru włoskiego 0,1g/100g; mentol; substancja słodząca: sukraloza. Może zawierać śladowe ilości glutenu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 236,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 984,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,00 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 Węglowodany: 97,00 Węglowodany, w tym cukier: 0,50 Białko: 0,00 Sól: 0,00 g
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Dr. C. Soldan GmbHDr.-Carl-Soldan-Platz 1 91325 Adelsdorf (D)
- Nazwa handlowa
- Cukierki na kaszel z anyżem i koprem włoskim z substancjami słodzącymi i witaminą C
- Producent
- Open Food
- Liczba sztuk
- 75
- Numer producenta
- 2455
- EAN
- 400907702455704009077024557
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Substancja słodząca: izomalt; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; ekstrakt z anyżu 0,3g/100g; ekstrakt z kopru włoskiego 0,3g/100g; olejek anyżowy 0,1g/100g; olejek z kopru włoskiego 0,1g/100g; mentol; substancja słodząca: sukraloza. Może zawierać śladowe ilości glutenu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 236,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 984,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,00 Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,00 Węglowodany: 97,00 Węglowodany, w tym cukier: 0,50 Białko: 0,00 Sól: 0,00 g
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Dr. C. Soldan GmbHDr.-Carl-Soldan-Platz 1 91325 Adelsdorf (D)
- Nazwa handlowa
- Cukierki na kaszel z anyżem i koprem włoskim z substancjami słodzącymi i witaminą C
- Producent
- Open Food
- Liczba sztuk
- 75
- Numer producenta
- 2455
- EAN
- 400907702455704009077024557
Pasuje również do tego

Em eukal Manuka pastylki do ssania na kaszel wypełnione miodem 75g
353,87 zł/1kg
26,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal rokitnikowe krople na kaszel owocowe świeże bez cukru 75g
266,98 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: apohealth

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
223,67 zł/1kg
13,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4009077024151, Olej palmowy, 22 g, 75 g, C, e330, e953, e955, 984 kJ
221,47 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077024601, 22 g, Vitamin C, 75 g, C, e330, e953, e955, 989 kJ
221,47 zł/1kg
16,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal czarna porzeczka bez cukru z płynnym nadzieniem cassis 75g
195,87 zł/1kg
14,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Pastylki anyżowe Fishermans Friend 25 g
499,26 zł/1kg
13,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal pastylki na kaszel imbir pomarańcza pakowane pojedynczo bez cukru 75g
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal cytrynowe krople na kaszel bez cukru pakowane pojedynczo 75g
331,73 zł/1kg
24,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Barkleys Pastylki anyżowe o smaku anyżu w metalowej puszce 50g
171,20 zł/1kg
8,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

VIVIL® 2369 VIVIL® Wild Orange ohne Zucker Bonbons 120,0 g
538,58 zł/1kg
64,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4009077024762, Olej palmowy, Vitamin C, D, e330, 384 kcal, 70 g
331,73 zł/1kg
24,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal granat miód krople na kaszel orzeźwiające i słodkie 75g
306,13 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: apohealth

WICK Triple Action bezcukrowe pastylki na kaszel z mentolem 72g
196,25 zł/1kg
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal miodowe pastylki na kaszel z płynnym miodowym nadzieniem 75g
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077020559, 12 g, 75 g, C, e330, e953, e955, 983 kJ, 236 kcal
296,80 zł/1kg
22,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077026551, D, 983 kJ, 236 kcal, 0,5 g, 7,7 mg, 96 g
469,00 zł/1kg
18,76 zł
Sprzedawca: apohealth

ECHT Sylter Brisen-Klömbjes bez cukru, 70 g słodyczy
213,63 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Oryginalne cukierki Sylt malinowo-jabłkowe bez cukru, 70 g cukierków
244,14 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Oryginalne bezcukrowe cukierki z galaretką z czerwonych owoców i aloesem Sylter Brisen-Klömbjes, 70 g
362,29 zł/1kg
25,36 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4002590140933, Olej palmowy, Vitamin C, 50 g, D, e420, e953, e960, e965, e965ii, 972 kJ
487,20 zł/1kg
24,36 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4009077024052, Olej palmowy, 22 g, 75 g, C, 1654 kJ, 392 kcal
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Em eukal klasyczne krople na kaszel bez glutenu i laktozy 150g
154,33 zł/1kg
23,15 zł
Sprzedawca: apohealth

Küfa Goldnüsse cukierki karmelowe z kremem czekoladowym 1500g
47,40 zł/1kg
71,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WICK Blue Menthol bezcukrowe pastylki na gardło z czystym mentolem 72g
196,25 zł/1kg
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Ricola 10028611, 250 g, 1675 kJ, 400 kcal, 98 g, 76 g, Sugar, glucose syrup, herbal extract (1%) from plantain, marshmallow, peppermint, thyme, sage,...
137,72 zł/1kg
34,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Barkleys Pastilles Tin Ginger and Orange w metalowej puszce 50g
179,00 zł/1kg
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
538,83 zł/1kg
64,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Bardzo dobry produkt, łagodzi zgagę i jest idealny – gorąco polecam
Oceniono dnia 3 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg