4,9



Na podstawie 60 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Długość:
50 m- 25 m
- 50 m
- 100 m
ARLI Kabel instalacyjny Cat7 50 m S/FTP + 4x gniazdo sieciowe Cat6a + szczypce do zaciskania Zestaw narzędzi do testowania sieci LSA LAN RJ45
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
739,99 zł
14,80 zł / 1m
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kable sieciowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERCO 50m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel płaski RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski czarny2,82 zł/1m
141,20 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Więcej informacji o reklamie
Kabel krosowy Primewire CAT 8 - Gigabit Ethernet LAN - 40 Gbit/s - ekranowanie S/FTP PIMF - kabel sieciowy - 30m7,47 zł/1m
223,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Więcej informacji o reklamie
Zewnętrzny kabel krosowy Primewire - CAT 7 - z IP66 - 10 Gbit/s - ekranowanie S/FTP PiMF - kabel sieciowy - 30m6,53 zł/1m
195,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Więcej informacji o reklamie
Kabel Primewire LAN CAT.7, RJ-45 (Ethernet), kabel sieciowy Gigabit Ethernet S/FTP, 10000 Mbit/s, kabel krosowy - 25 m6,00 zł/1m
149,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

ARLI Cat7 100m kabel instalacyjny S/FTP PIMF Bezhalogenowy kabel sieciowy
7,60 zł/1m
759,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

300m kabel sieciowy CAT 5E kabel LAN Ethernet RJ45 kabel krosowy wtyk surowy kabel DSL sieć Gigabit Gbit S/FTP kabel Ethernet przełącznik modem repeater Reto
0,42 zł/1m
124,89 zł
Sprzedawca: Retoo

kabel Ethernet 100m sieć LAN UTP Cat 5e RJ45 8-żyłowy do 1000 Mbit/s
310,04 zł/1m
77,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

deleyCON MK4691
911,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kabel krosowy taśmowy Primewire CAT 7 z płaszczem bawełnianym - kabel Gigabit Ethernet LAN - 10 Gbit/s - ekranowanie U/FTP PIMF - kabel sieciowy - 30m
3,80 zł/1m
113,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Kabel sieciowy kat.8 instalacyjny 2000 MHz S/FTP 50 m rolka PIMF niebieski
9,51 zł/1m
475,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Goobay 91095, 5 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Biały
8,81 zł/1m
44,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

deleyCON MK1988, 10 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Biały
39,70 zł/1m
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Logilink NP0128 Logilink Cat.6A Netzwerkdose UP2x RJ45 geschirmt,reinweiß
72,64 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ARLI Kabel instalacyjny Cat7 Duplex 50 m S/FTP PIMF LSZH Podwójny kabel sieciowy + nóż do zdejmowania izolacji
15,84 zł/1m
791,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kabel sieciowy B.E.S.T. CAT 7, 200 metrów, pojedynczy, S/FTP, 10 Gbit/s, 1000 MHz, miedziany, LSZH, pomarańczowy
4,63 zł/1m
925,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw narzędzi sieciowych ARLI
Zestaw sieciowy ARLI zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia wymagane do instalacji sieci. Łączy w sobie wysokiej jakości komponenty do wydajnego i niezawodnego okablowania sieciowego, zarówno do zastosowań prywatnych, jak i komercyjnych.
Zawartość zestawu:
50 m kabla sieciowego Cat7 / kabla instalacyjnego:
Kabel bezhalogenowy (LSZH) do instalacji stałych.
Obsługuje transmisje do 10 Gbit/s przy częstotliwości do 1000 MHz.
Ekranowanie: S/FTP (PIMF) dla maksymalnej odporności na zakłócenia.
Żyła: 23AWG/1 goła miedź.
Kod koloru: niebiesko-biały, pomarańczowo-biały, zielono-biały, brązowo-biały - zgodnie z normą dla łatwej instalacji.
Odporność ogniowa: Sklasyfikowany do Eca zgodnie z normą EN 50575:2014 + A1:2016.
Transmisja: Dane analogowe i cyfrowe, w tym POE i POE+
Oznaczenie metrów: ułatwia pomiar podczas instalacji.
Zgodność z Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a i Cat7.
Uniwersalne gniazdo sieciowe Cat6a z wziernikiem:
Nadaje się do montażu natynkowego i podtynkowego.
2 ekranowane gniazda RJ45 (8P8C) z klapkami chroniącymi przed kurzem.
Centralna płytka z wkładką do etykietowania i stykiem ekranującym 360°.
Obsługuje 10 Gbit Ethernet.
Zestaw narzędzi ARLI do instalacji sieciowych i telefonicznych:
Szczypce do zaciskania RJ45: Do zaciskania wtyków RJ45 (8P8C) z ostrzem tnącym i funkcją usuwania izolacji.
Narzędzie instalacyjne LSA: do listew LSA, z funkcją cięcia kabli, wysuwanym hakiem i ostrzem zwalniającym.
Tester sieci: z wyświetlaczem LED do wykrywania przerw lub zamienionych kabli. Obsługuje połączenia RJ11, RJ12 i RJ45. Zasilany baterią blokową 9V (brak w zestawie).
Narzędzie do cięcia i usuwania izolacji: Regulowana głębokość cięcia, odpowiednia do kabli o średnicy 2-10 mm.
Torba narzędziowa: Praktyczna torba tekstylna do bezpiecznego i mobilnego użytkowania.
Zakres dostawy:
50 m kabla sieciowego / instalacyjnego Cat7
1x Szczypce do zaciskania RJ45
1x narzędzie instalacyjne LSA
1x tester sieci (bez baterii)
1x narzędzie do cięcia i usuwania izolacji
4x gniazdo sieciowe Cat6a (z pokrywą i ramką, białe)
1x torba na narzędzia
- Producent
- ARLI
- Długość
- 50 m
- Numer producenta
- 11560
- EAN
- 4260624577111
- Producent
- ARLI
- Długość
- 50 m
- Numer producenta
- 11560
- EAN
- 4260624577111
Pasuje również do tego

16-krotne złącze sieciowe ARLI RJ45 z odciążeniem naprężenia, pomocą przy wkładaniu i przelotką do kabli instalacyjnych Cat7
408,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

30-krotne złącze sieciowe ARLI RJ45 z odciążeniem naprężenia, pomocą przy wkładaniu i przelotką do kabli instalacyjnych Cat7
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ARLI Cat7 100m kabel instalacyjny S/FTP PIMF Bezhalogenowy kabel sieciowy
7,60 zł/1m
759,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Goobay 44738, RJ45, Biały, Męska, Prosty, Plastik, Cat6
23,93 zł
Sprzedawca: VISO

10x wtyk Rj45 Cat 7 wtyk sieciowy LAN zaciskany kabel instalacyjny sieci Ethernet przelotowy
187,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ARLI 100 m kabel instalacyjny Cat7 S/FTP LSZH + zestaw narzędzi sieciowych ze szczypcami zaciskowymi Tester LSA Ściągacz izolacji Zestaw kabli sieciowych
8,10 zł/1m
809,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gniazdo sieciowe ARLI 6x Cat6a 2-portowe (natynkowe + podtynkowe)
540,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

deleyCON MK1551, 50 m, F, F, Biały
5,37 zł/1m
268,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kabel koncentryczny ARLI 50m max. 135dB + szczypce zaciskowe małe + ściągacz izolacji + 20x złącza
493,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

deleyCON MK1588, Biały, Bezśrubowe, Dowolna marka, RJ-45, 80 mm, 80 mm
376,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Elektrownia balkonowa 1000 W Bifacial glass/glass solar system Ready to plug in WIFI Mini PV photovoltaic system Upgradeable 800 Watts license-free, black
1 990,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

LogiLink WZ0012
89,64 zł
Sprzedawca: Warehouse

Kiełbaski z kaczki, naturalny przysmak dla psa, Mersjo, 500g
33,96 zł/1kg
17,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,98 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Kran Wiltec do baterii kuchennej obracany o 360°, chromowany z przyłączem 16,41 mm (3/8")
133,68 zł/1kg
122,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
132,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH

WOLF-Garten LYCOS E/500 T, Trymer do strun, 1,6 mm, Żyłka, Czarny, Metaliczny, Czerwony, Prąd przemienny, 500 W
172,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wiltec wybieg dla królików 180 x 75 x 75 cm, wybieg i klatka dla małych zwierząt dla królików, zajęcy, świnek morskich, wybieg jako klatka dla królików
189,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

drzwi prysznicowe i-flair 96-100 cm - wysokość: 185 cm, wykonane z satynowanego szkła bezpiecznego ESG 6 mm
1 859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Panel dystrybucyjny deleyCON CAT 6, 16 portów RJ45 - czarny – czarny (RAL 9005, głęboka czerń), wymiary: 16 portów - do montażu w szafie serwerowej
400,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Hotrega Flechtex środek do usuwania porostów z powierzchni kamiennych 2000ml
253,00 zł/1l
505,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Peszel 50mm 50m Ziemny Arot DVR QRK
4,20 zł/1m
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBH

10x ARLI złącze sieciowe RJ45 CAT8.1 ekranowane montaż beznarzędziowy - beznarzędziowy
508,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ogrodzenie sztachetowe w 26 rozmiarach – ogrodzenie drewniane z orzecha laskowego – ogrodzenie ogrodowe drewniane Wysokość 50 cm – 150 cm Długość 5/10 metrów – ogrodzenie kasztanowe do ogrodu (50 cm x 10 m)
75,80 zł/1m
757,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Apple iPad 2021 WiFi 9. generacji 64 GB gwiezdna szarość
Odnowiony
1 164,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: iPaddy

Samochodowy uchwyt magnetyczny na smartfon do kratki wentylacyjnej telefon komórkowy KFZ
31,68 zł
Sprzedawca: TR8
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Towar dobry, dostawa punktualna
Długość 50 m
System działa dobrze, połączenia są dobrze przetwarzane Co jeszcze można powiedzieć? Robi to, co powinien
Oceniono dnia 9 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cat7 z gniazdami i wszystkimi narzędziami
Długość 50 m
Bardzo wysokiej jakości kabel, świetny na sprzedaż. Pudełka zawierają wszystko, czego potrzebujesz, a narzędzia są również dołączone.
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zestaw
Długość 50 m
Korzystałem z niego już bardzo często, dla osoby prywatnej jest to absolutnie wystarczające
Oceniono dnia 12 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i nieskomplikowana dostawa
Długość 50 m
Materiał jest w porządku. Cena i wydajność są odpowiednie. Okablowanie, gniazda i narzędzia wymagane do instalacji światłowodowej.
Oceniono dnia 17 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość
Długość 50 m
Kabel jest zgodny z opisem i moim zdaniem jest dobrej jakości, narzędzie również wygląda na wartościowe.
Oceniono dnia 4 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cena/wydajność/dostawa - wszystko idealne!
Długość 25 m
Cały produkt jest bardzo dobry, jakość jest odpowiednia! Bardzo dobrze nadaje się do użytku prywatnego.
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Długość 100 m
Szybka wysyłka, przedmiot zgodny z opisem
Oceniono dnia 21 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry materiał
Długość 50 m
Jeśli będę potrzebował więcej, kupię go tam ponownie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

VERCO 50m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel płaski RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski czarny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84
141,20 zł
Sprzedawca: CoolGadget
2,82 zł/1m

VERCO 30m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel płaski RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski biały



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78
111,24 zł
Sprzedawca: CoolGadget
3,71 zł/1m

VERCO 50m kabel sieciowy CAT 6 kabel krosowy okrągły kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły czarny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
128,36 zł
Sprzedawca: CoolGadget
2,57 zł/1m

VERCO 50m kabel sieciowy CAT 6 kabel krosowy płaski kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski biały



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84
128,36 zł
Sprzedawca: CoolGadget
2,57 zł/1m

VERCO 50m kabel sieciowy CAT 6 kabel krosowy płaski kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski czarny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84
128,36 zł
Sprzedawca: CoolGadget
2,57 zł/1m

VERCO 30m kabel sieciowy CAT 7 kabel krosowy okrągły kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
136,92 zł
Sprzedawca: CoolGadget
4,56 zł/1m

VERCO 20m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel okrągły RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,52 zł
Sprzedawca: CoolGadget
5,78 zł/1m

VERCO 30m kabel sieciowy CAT 6 kabel krosowy płaski kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski biały



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78
106,96 zł
Sprzedawca: CoolGadget
3,57 zł/1m

VERCO 30m kabel sieciowy CAT 6 kabel krosowy okrągły kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły czarny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
106,96 zł
Sprzedawca: CoolGadget
3,57 zł/1m

VERCO 30m kabel sieciowy CAT 6 kabel krosowy płaski kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski czarny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84
106,96 zł
Sprzedawca: CoolGadget
3,57 zł/1m

VERCO 15m kabel sieciowy CAT 7 kabel krosowy okrągły kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły biały



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
98,40 zł
Sprzedawca: CoolGadget
6,56 zł/1m

VERCO 15m kabel sieciowy CAT 7 kabel krosowy okrągły kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
98,40 zł
Sprzedawca: CoolGadget
6,56 zł/1m

VERCO 10m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel okrągły RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły biały



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
85,56 zł
Sprzedawca: CoolGadget
8,56 zł/1m

VERCO 20m kabel sieciowy CAT 6 kabel krosowy okrągły kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły biały



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
89,84 zł
Sprzedawca: CoolGadget
4,49 zł/1m

VERCO 20m kabel sieciowy CAT 6 kabel krosowy okrągły kabel RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły czarny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
89,84 zł
Sprzedawca: CoolGadget
4,49 zł/1m

VERCO 15m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel płaski RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski czarny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84
85,56 zł
Sprzedawca: CoolGadget
5,70 zł/1m

VERCO 20m CAT 6 kabel sieciowy patch kabel płaski RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski czarny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(84)Liczba wystawionych ocen: 84
85,56 zł
Sprzedawca: CoolGadget
4,28 zł/1m

Goobay 91893, 100 m, Cat7a+, S/FTP (S-STP), Niebieski
562,53 zł
Sprzedawca: PolisElectro
5,63 zł/1m

VERCO 10m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel okrągły RJ45 PC LAN kabel Ethernet okrągły czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,56 zł
Sprzedawca: CoolGadget
8,56 zł/1m

VERCO 10m CAT 7 kabel sieciowy patch kabel płaski RJ45 PC LAN kabel Ethernet płaski biały



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78
72,72 zł
Sprzedawca: CoolGadget
7,27 zł/1m