4,8



Na podstawie 22 opinii
Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
91,52 zł
91,52 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Crema 1000g | La Natura Lifestyle| Organic | Kawa ziarnista126,50 zł/1kg
126,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Dallmayr Prodomo 500g, 500 g, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
107,76 zł/1kg
53,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Torba
91,75 zł/1kg
91,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe creme, Caffe latte, Średnie palona
75,62 zł/1kg
89,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,62 zł
Sprzedawca: Katomix

Zestaw mieszanek kawy ziarnistej 6x250g Los Gustos
99,33 zł/1kg
149,00 zł
Sprzedawca: LosGustos

Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dallmayr Coffee 355 000 000 Dallmayr Cremad'Oro Selection
158,06 zł/1kg
158,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Dallmayr Ethiopia 500g, 500 g, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
113,38 zł/1kg
56,69 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Kawa ziarnista JACOBS KRONUNG, 1 kg
84,61 zł/1kg
84,61 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Dallmayr Espresso d'Oro ganze Bohne, 1 kg, Espresso, Torba
97,48 zł/1kg
97,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs Krönung Aroma Beans Strong, całe ziarna, kawa ziarnista, kawa, 500g
81,22 zł/1kg
40,61 zł
Sprzedawca: Katomix

Jacobs Espresso Kawa ziarnista 1 kg
90,02 zł/1kg
90,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

MÖVENPICK 951830 Kawa Crema Gusto Italiano, całe ziarna, 1000g
87,00 zł/1kg
89,60 zł
-2,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
„Dallmayr Crema Prodomo” to najwyższej jakości mieszanka przygotowana ze starannie wyselekcjonowanych, łagodnie i powoli wypalanych metodą bębnową ziaren kawy 100% arabica. Charakteryzuje się wyjątkowo dobrze zbalansowanym smakiem, w którym przeplatają się nuty karmelu, gorzkiej czekolady i śliwek.
Ta wyśmienita mieszanka cechuje się niską kwasowością, przez co idealnie trafi w gusta osób preferujących łagodniejsze napary. „Dallmayr Crema Prodomo” perfekcyjnie nadaje się do automatycznych ekspresów do kawy. Pozwala przygotować doskonałe espresso, cappuccino lub latte macchiato o złożonym smaku i aksamitnej cremie.
Składniki: palone ziarna kawy.
Warunki przechowywania: przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Dallmayr Crema Prodomo to wysokiej jakości mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki, która charakteryzuje się łagodnym smakiem i delikatną kremową pianką. Dzięki średniemu stopniowi palenia kawa zyskuje harmonijny aromat, subtelne nuty czekolady i lekką słodycz, co sprawia, że jest idealna zarówno do espresso, jak i kaw mlecznych, takich jak cappuccino czy latte. Jej wyjątkowa kompozycja zapewnia doskonały balans między delikatnością a intensywnością, a naturalnie niska kwasowość sprawia, że jest łagodna dla żołądka. Doskonale sprawdzi się w ekspresach automatycznych i kolbowych, pozwalając cieszyć się świeżo mieloną kawą każdego dnia.
Nazwa: Crema Prodomo
Producent: Dallamyr
Rodzaj: Kawa ziarnista
Gatunek kawy: Arabica 100%
Stopień palenia: 4/5
Intensywność: 4/5
Kwasowość: 2/5
Waga: 1kg
Dallmayr Prodomo Caffee Crema Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g
Najlepsza mieszanka Arabiki o charakterystycznym pełnym smaku i mocnym body. Harmonijny i okrągły smak dzięki znanemu specjalnemu uszlachetnieniu prodomo. Z wielowymiarowym smakiem karmelu, ciemnej czekolady i śliwki.
Odpowiedzialna firma spożywcza:
Alois Dallmayr Kaffee OHG, Dienerstr. 14-15, D-80331 Monachium
Dallmayr Alois KG Dienerstr. 14-15, 80331 Monachium, NiemcyDallmayr Crema Prodomo kawa ziarnista 1kg
Kawa Dallmayr Crema Prodomo jest mieszanką najlepszej jakości wysokogórskich odmian arabiki. Charakteryzuje się delikatnym smakiem oraz niską kwaskowatością. Wyczuwalne nuty to: gorzka czekolada, karmel oraz śliwka. Dallmayr Prodomo Crema należy do kaw delikatnych i subtelnych, które zwieńczone są gęstą cremą.
Dallmayr Crema Prodomo to mieszanka najlepszych wysokogórskich odmian Arabica (100%). Jej charakterystyczne cechy to ³agodnoœæ i niska kwaskowatoœæ, które osi¹ga siê dziêki specjalnej metodzie powolnego palenia. To niezawodny sposób na uzyskanie niezapomnianego aromatu dope³nionego nutami karmelu, gorzkiej czekolady i œliwki. Niska zawartoœæ kofeiny sprawia, ¿e œmia³o mo¿na j¹ piæ o ka¿dej porze dnia i delektowaæ siê znakomitym smakiem.
Opakowanie zawiera 1000 g kawy.
| Informacje: | |||
Termin przydatnoœci | Lipiec 2025 | Data palenia | Lipiec 2023 |
Rodzaj | Kawa ziarnista | Stopieñ palenia | 7/10 |
Sk³ad gatunkowy | 100% Arabica | Waga | 1000g |
| Cechy: | |||
Intensywnoœæ | 4/10 | S³odycz | 7/10 |
Crema | 6/10 | ZawartoϾ kofeiny | 4/10 |
| Sposoby przyrz¹dzania: | |||
Espresso | 7/10 | Kawa czarna | 8/10 |
Cappuccino | 8/10 | Caffe Latte | 7/10 |
| Metody przygotowania: | |||
Ekspresy automatyczne | 8/10 | Ekspresy kolbowe | 6/10 |
Ekspresy przelewowe | 7/10 | Kafetiera, Moka | 6/10 |
Dzięki Crema prodomo, Dallmayr rozszerza swoją ofertę o nową, obiecującą kawę:
- Najlepsza mieszanka arabiki o wyrazistym, pełnym smaku i mocnym body
- Delikatne, długotrwałe palenie w bębnie - dzięki temu bardzo niska kwasowość i miękkość
- Harmonijny i okrągły smak dzięki dobrze znanemu specjalnemu uszlachetnianiu prodomo
- Z wielowymiarowym smakiem karmelu, ciemnej czekolady i śliwki
Palenie: 4/5
Kwasowość: 2/5
Moc: 4/5
Zawartość: 1000 gramów
Producent / wyprodukowano dla:
Alois Dallmayr KG , Dienerstrasse 14 - 15, 80331 Monachium - Niemcy
Dallmayr Crema prodomo to nasza specjalna rekomendacja dla w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Ta najlepsza mieszanka najlepszych wysokogórskich kaw Arabica została zoptymalizowana sensorycznie poprzez delikatne, powolne palenie w bębnie. Kawa Dallmayr Crema prodomo została delikatnie i specjalnie uszlachetniona, dzięki czemu usunięto z niej wiele gorzkich substancji.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Lista składników
- „Dallmayr Crema Prodomo“ ist eine Premium-Kaffeemischung, die zu 100 % aus Arabica-Bohnen besteht. Durch den schonenden, langsamen Trommelröstprozess entfalten diese Bohnen ein besonders ausgewogenes Aroma mit Noten von Karamell, dunkler Schokolade und Pflaumen, die köstlich miteinander verwoben sind. Dieses exquisite Gemisch ist besonders wenig sauer und eignet sich hervorragend für alle, die mildere Kaffees bevorzugen. Perfekt geeignet für Kaffeevollautomaten bietet „Dallmayr Crema Prodomo“ einen reichen Geschmack und eine samtige Crema, die einen hervorragenden Espresso, Cappuccino oder Latte Macchiato zaubert. Zutaten: geröstete Kaffeebohnen. Lagerungsbedingungen: Kühl und fern von direktem Sonnenlicht aufbewahren.
- Informacja o wartościach odżywczych
- nie zawierają żadnych deklarowanych wartości odżywczych.
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Alois Dallmayr Kaffee OHG, Dienerstr. 14-15, 80331 München
- Nazwa handlowa
- Coffee beans CREMA PRODOMO, 1kg
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 100% całe ziarna Arabiki, pakowane w atmosferze ochronnej
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- DallProdomo1kg
- EAN
- 4008167055105
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Lista składników
- „Dallmayr Crema Prodomo“ ist eine Premium-Kaffeemischung, die zu 100 % aus Arabica-Bohnen besteht. Durch den schonenden, langsamen Trommelröstprozess entfalten diese Bohnen ein besonders ausgewogenes Aroma mit Noten von Karamell, dunkler Schokolade und Pflaumen, die köstlich miteinander verwoben sind. Dieses exquisite Gemisch ist besonders wenig sauer und eignet sich hervorragend für alle, die mildere Kaffees bevorzugen. Perfekt geeignet für Kaffeevollautomaten bietet „Dallmayr Crema Prodomo“ einen reichen Geschmack und eine samtige Crema, die einen hervorragenden Espresso, Cappuccino oder Latte Macchiato zaubert. Zutaten: geröstete Kaffeebohnen. Lagerungsbedingungen: Kühl und fern von direktem Sonnenlicht aufbewahren.
- Informacja o wartościach odżywczych
- nie zawierają żadnych deklarowanych wartości odżywczych.
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Alois Dallmayr Kaffee OHG, Dienerstr. 14-15, 80331 München
- Nazwa handlowa
- Coffee beans CREMA PRODOMO, 1kg
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 100% całe ziarna Arabiki, pakowane w atmosferze ochronnej
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- DallProdomo1kg
- EAN
- 4008167055105
Pasuje również do tego

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dallmayr Crema d'Oro intensa 1000g, 1 kg, Americano, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Torba
91,75 zł/1kg
91,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs Barista Editions Crema, 1 kg, Caffe creme, Caffe latte, Średnie palona
75,62 zł/1kg
89,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,62 zł
Sprzedawca: Katomix

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
1 511,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Kawa ziarnista JACOBS KRONUNG, 1 kg
84,61 zł/1kg
84,61 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick El Autentico Coffee Crema całe ziarna mocny smak 1000g
99,06 zł/1kg
99,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs 403052, 500 g, Ciemna palona
108,28 zł/1kg
54,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Swirl M 52, Niebieski, Biały, Żółty, 240 mm, 168 mm, 74 mm, 180 g, 4 szt.
44,11 zł
Sprzedawca: PG-Service

1x Długopis z rysikiem 2w1 Długopis z rysikiem do tabletów i smartfonów z wyświetlaczem (1 szt.)
70,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AO-Projekt-GmbH

5-calowe radio samochodowe Bluetooth Odtwarzacz MP5 Odbiornik radiowy FM z obsługą Carplay Android Auto Funkcja zestawu głośnomówiącego Ładowanie/odtwarzanie przez USB Połączenie telefoniczne Wspomaganie cofania Sterowanie z kierownicy
341,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

BRILONER- Lampa sufitowa LED z gwieździstym niebem, neutralna biała barwa światła, 12W, 1300 lumenów, lampa, lampa sufitowa LED, salon, sypialnia, pokój dziecięcy
82,71 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: KupZarovky

Philips Series 3300 EP3347/90 W pełni automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
2 565,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sony Interactive Entertainment Horizon Forbidden West, Playstation 4/Playstation 5, Powyżej 13 lat, Do pobrania
312,03 zł
-22,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
290,00 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kwiat flaminga "Lila Fiorino" fioletowy Anthurium andreanum 12cm
68,92 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Teleskop Bodenwischer Classic XL z mikrofibry
123,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Sprintus wiadro na kółkach 2 x 17 l, prasa - 301001
440,66 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Schwiizer Schüümli Crema fasola 1kg
114,10 zł/1kg
114,10 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Bestway 54153, Basen nadmuchiwany, 575 l, Pięciokątny, 3 lat(a), Winyl, Niebieski, Biały
365,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Shopyourproduct

Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
109,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg
77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 732,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza oferta
Waga 1 kg
Będzie prezentem, ponieważ ma niewielką kwasowość
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczny smak
Waga 0,75 kg
Najlepsza kawa. Lubię ją wielokrotnie.
Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza kawa
Waga 1 kg
Smakuje
Oceniono dnia 6 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam te ziarna
Waga 1 kg
bardzo aromatyczne i niezbyt gorzkie
Oceniono dnia 7 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra
Waga 0,5 kg
Bardzo dobra kawa, najlepsza jakość ☕️.
Oceniono dnia 26 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super kawa
Waga 1 kg
Bardzo dobra kawa.
Oceniono dnia 25 maja 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
pyszna kawa, szybka dostawa z przyjemnością ponownie
Waga 1 kg
pyszna kawa, szybka dostawa z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 22 maja 2019 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Waga 1 kg
Super smaczne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg