5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Waga:
1000 g- 600 g
- 1000 g
Kokos – Woda kokosowa 1000 ml | DR. GOERG
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
21,09 zł
21,09 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
2h 22m 59s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Napoje roślinne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
ALLHydrate - Izotonik Neutral 605g117,94 zł/1kg
80,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Groch Cały 1Kg Swojska Piwniczka5,74 zł/1kg
7,81 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Zupa instant AnSung TangMyun 125g - Nongshim37,46 zł/1kg
4,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Coconut Milk - Napój Kokosowy Do Picia 2 % Tłuszczu Bez Dodatku Cukrów Fair Trade1 L - Coco (Dr Martins)Jednorazowe16,45 zł/1l
16,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Napój kokosowy bez cukru BEZGL.1 lJednorazowe
17,90 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorazowe
171,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Mleczko kokosowe Aroy-D 1 litr do curry i deserówJednorazowe
21,69 zł/1l
21,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

WODA KOKOSOWA Z SOKIEM Z MANGO 330 ml - DIET-FOOD (COCOSA)Jednorazowe
33,42 zł/1l
11,03 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Coconut Milk - Napój Kokosowy (17 % Tłuszczu)1 L - CocomiJednorazowe
24,65 zł/1l
24,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Napój Ryżowo - Kokosowy Bez Dodatku Cukrów Bezglutenowy1 L - NatumiJednorazowe
17,49 zł/1l
17,49 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Krem do gotowania kokosowy BEZGL.200 mlJednorazowe
38,10 zł/1l
7,62 zł
Sprzedawca: taleoo

Mleczko kokosowe 250ml - Aroy-DJednorazowe
39,08 zł/1l
9,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Fitmeal (420g)
262,62 zł/1l
110,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Ciecierzyca - puszka 400g
10,65 zł/1kg
6,56 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Granulat sojowy 200g
67,05 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Przecier pomidorowy - 700g | NATURATA
21,29 zł/1kg
14,90 zł
Sprzedawca: taleoo

KONCENTRAT POMIDOROWY 22 %70 g - LAIDEA
131,86 zł/1kg
9,23 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda kokosowa nie należy mylić z mlekiem kokosowym! Oba produkty pochodzą z kokosa, ale są to różne produkty. W porównaniu z naszym mlekiem kokosowym, które jest wytwarzane z miąższu świeżych kokosów, woda kokosowa to naturalny, klarowny sok znajdujący się w świeżych kokosach. Kokosy są zbierane wyjątkowo wcześnie, ponieważ w tym momencie woda kokosowa ma najwyższą wartość odżywczą. Świeże kokosy są przetwarzane bezpośrednio. Woda kokosowa jest delikatnie podgrzewana i natychmiast rozlewana***.
***Ze względu na metodę przetwarzania, woda kokosowa nie może być produkowana jako produkt surowy.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- 100% czysta organiczna woda kokosowa premium ze świeżo zebranych organicznych orzechów kokosowych*kontrolowane uprawy organiczne
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze i wyniki analiz na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 65 kJ / 15 kcalTłuszcz: <0,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1 gWęglowodany: 3,7 gw tym cukier: 3,6 gBiałko: 0,1 gSól: 0,06 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- DR. GOERG
- Nazwa handlowa
- Kokos – Woda kokosowa 1000 ml | DR. GOERG
- Producent
- Dr. Goerg
- Numer producenta
- 10.22
- EAN
- 4260213391630
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- 100% czysta organiczna woda kokosowa premium ze świeżo zebranych organicznych orzechów kokosowych*kontrolowane uprawy organiczne
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze i wyniki analiz na podstawie 100 gEnergia kJ / kcal: 65 kJ / 15 kcalTłuszcz: <0,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1 gWęglowodany: 3,7 gw tym cukier: 3,6 gBiałko: 0,1 gSól: 0,06 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- DR. GOERG
- Nazwa handlowa
- Kokos – Woda kokosowa 1000 ml | DR. GOERG
- Producent
- Dr. Goerg
- Numer producenta
- 10.22
- EAN
- 4260213391630
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

alpro® 4594111001 alpro® BARISTA Kokosnussdrink 8x 1,0 lJednorazowe
171,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
1 020,00 zł/1l
102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Herbata Matcha w proszku 80g | Zielona herbata w proszku od Tian Hu Shan | Zielona herbata
271,88 zł/1kg
22,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,75 zł
Sprzedawca: Katomix

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Brazilian System Wax Beads Black 1000g
275,91 zł/1kg
296,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

KAPUSTA KISZONA450 g - SĄTYRZ
37,69 zł/1kg
16,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
374,70 zł/1l
74,94 zł
Sprzedawca: VISO

Napój kokosowy bez cukru BEZGL.1 lJednorazowe
17,90 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Kruger Witamina musująca Elektrolity 86g
99,30 zł/1kg
9,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mleczko kokosowe Aroy-D 1 litr do curry i deserówJednorazowe
21,69 zł/1l
21,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Alpro napój kokosowy z ryżem z wapniem wegański oryginalny 1000 ml
17,24 zł/1l
17,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
126,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Arm & Hammer Soda oczyszczona 454g
238,52 zł/1kg
108,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Starter do kefiru - Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
2 452,00 zł/1kg
36,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Wentylator biurowy wykonany z ABS (zasilany przez USB), bezłopatkowy, cichy i przenośny, z dwoma poziomami prędkości – idealny do domu i sypialni
142,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Waga 1 kg
Najlepszy produkt
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw 4 krzeseł barowych, obity materiałem przypominającym aksamit, z regulowaną wysokością, podnóżkiem i oparciem. Napój owsiany
2 400,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Alpro napój sojowy z wanilią Bogaty w białko roślinne 1000ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3,07 zł/1l

Mleczko kokosowe 400ml - Valcom
8,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,15 zł/1l

Kier Ekstrakt Z Kokosa 400 Ml
8,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
21,22 zł/1kg

Napój Sojowy O Smaku Waniliowym Bezglutenowy1 L - The Bridge



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,19 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
15,19 zł/1l

Mleczko kokosowe Aroy-D 1 litr do curry i deserów



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,69 zł/1l

COCONUT MILK - NAPÓJ KOKOSOWY BEZ GUMY GUAR (17 % TŁUSZCZU) BEZGLUTENOWY400 ml -ZENTRALE
19,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
48,52 zł/1l

Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce z mleczkiem kokosowym 185g - Khao Shong
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,90 zł/1kg

Napój Migdałowy Bez Cukru Bezglutenowy1 L - Berief
33,51 zł
Sprzedawca: superbrandshop
33,51 zł/1l

Coconut Milk - Napój Kokosowy Do Picia 2 % Tłuszczu Bez Dodatku Cukrów Fair Trade1 L - Coco (Dr Martins)
16,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
16,45 zł/1l

Coconut Milk - Napój Kokosowy (17 % Tłuszczu)1 L - Cocomi
24,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
24,65 zł/1l

Mleczko kokosowe KKP 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,13 zł/1l

Mleko kokosowe 17-19% 400 ml Asia Kitchen
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,22 zł/1l

Mleko kokosowe 5-7% 400ml - Asia Kitchen
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,97 zł/1l

Alpro Barista napój owsiany czysto roślinny bez dodatku cukru 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,90 zł/1l

Alpro Oat Drink Original czysto roślinny bez dodatku cukru 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,17 zł/1l

Mleczko kokosowe 82% ekstraktu 400ml - Diamond
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,22 zł/1l

NEKTAR GRUSZKOWY200 ml - ALCE NERO
7,23 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
36,15 zł/1l

Mleko kokosowe tł.17-18% 1L
19,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
19,99 zł/1l

alpro® 4897949004 alpro® THIS IS NOT M*LK 1,8% Haferdrink 1,0 l



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
18,40 zł/1l