5,0



Na podstawie 5 opinii
Acqua Di Parma Peonia Nobile EDP 20 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
345,30 zł
17 265,00 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Peonia Nobile, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Malina, Black Pepper, Raspberry Accord, Frezja, Geranium, Piwonia, Różowy7 028,10 zł/1l
702,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Soir de Lune, Kobiety, 100 ml, Spray8 867,60 zł/1l
886,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
YLANG TUBEROSE - perfumy w kremie5 047,33 zł/1l
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Acqua di Parma Rosa Nobile, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Pieprz, Mandarynka, Konwalia, Piwonia, Różowy, Fioletowy, Ambra, Drzewo cedrowe, Piżmo
9 307,00 zł/1l
465,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
5 715,70 zł/1l
571,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Rosa Nobile, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Pieprz, Mandarynka, Tangerine, Calabrian Bergamot, Pepper, Konwalia, Piwonia, Różowy, Tuberoza, Fioletowy
7 490,30 zł/1l
749,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Oud Woda perfumowana, 20ml
16 145,00 zł/1l
322,90 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma Oud, Unisex, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Pomarańczowy, Bergamot, Orange
6 965,60 zł/1l
696,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Magnolia Infinita Woda perfumowana, 100ml
5 752,30 zł/1l
575,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Acqua di Parma, Signatures Of The Sun - Lily of the Valley, Eau De Parfum, Unisex, 180 ml
2 609,39 zł/1l
469,69 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Acqua Di Parma Yuzu EDP 20 ml UNISEX
17 451,50 zł/1l
349,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Bolgheri Magnolia EdP
3 348,40 zł/1l
167,42 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Acqua di Parma Osmanthus Woda perfumowana, 20 ml
13 335,50 zł/1l
266,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Bayaan EDP 100ml
954,80 zł/1l
95,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Acqua di Bolgheri Maestrale EdP
5 566,67 zł/1l
83,50 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Acqua di Bolgheri Gold EdP
31 940,67 zł/1l
479,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyParfumerie

M.Micallef - RedColorado EDP 100ml
5 492,50 zł/1l
549,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Perris neroli mediterraneo epv 100ml
4 968,90 zł/1l
496,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dámská parfémová voda
Acqua di Parma Peonia Nobile Eau de Parfum Spray Wyrafinowana interpretacja kwiatu piwonii, który w tym zapachu ujawnia swoją wysublimowaną elegancję. Wibrujące akcenty czarnego pieprzu mieszają się z delikatnymi nutami malin. Charakter tego wyrafinowanego bukietu. Intensywne kwiatowe serce ujawnia bujne nuty piwonii w połączeniu ze świeżym geranium. Otulająca harmonia, która rozwija się w bazie, gdzie aksamitne i urzekające nuty bursztynu łączą się z zapachem paczuli. Ponadczasowa woda perfumowana charakteryzująca się... niezapomniany zapach
Perfumy damskie Peonia
Nobile Acqua Di Parma EDP (20 ml) (20 ml ) Daj się zaskoczyć
wm perfum
om damskimPeonia Nobile Acqua Di Parma EDP
(20 ml)(20 ml) i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Acqua Di Parma!
- Pojemność: 20 ml
- Płeć: kobiety
- Typ: EDP (woda perfumowana)
- Nazwa perfum: Peonia Nobile
Acqua Di Parma Peonia Nobile Eau de Parfum to wyrafinowany i elegancki zapach inspirowany jej charakterystycznym składnikiem, piwonią. Nuty początkowe to wibrujące akcenty czarnego pieprzu zmieszane z soczystymi nutami malin. Intensywne kwiatowe serce ujawnia bujne nuty piwonii w połączeniu z jasnością geranium, róży i frezji. W bazie aksamitne i urzekające bursztynowe tony obejmują topniejące nuty paczuli, drzewa sandałowego i piżma.
Woda perfumowana Peonia Nobile marki Acqua di Parma została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 20 ml wybranego zapachu.
PEONIA NOBILE edp vapo 20 ml
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8028713400070
- Numer producenta
- 40007
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8028713400070
- Numer producenta
- 40007
Pasuje również do tego

Acqua di Parma Peonia Nobile, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Malina, Black Pepper, Raspberry Accord, Frezja, Geranium, Piwonia, Różowy
9 624,20 zł/1l
481,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Rosa Nobile, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Pieprz, Mandarynka, Konwalia, Piwonia, Różowy, Fioletowy, Ambra, Drzewo cedrowe, Piżmo
9 307,00 zł/1l
465,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Peonia Nobile, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Malina, Black Pepper, Raspberry Accord, Frezja, Geranium, Piwonia, Różowy
7 028,10 zł/1l
702,81 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Acqua di Parma Rosa Nobile, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Pieprz, Mandarynka, Tangerine, Calabrian Bergamot, Pepper, Konwalia, Piwonia, Różowy, Tuberoza, Fioletowy
7 490,30 zł/1l
749,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Sakura, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mandarynka, Różowy pieprz, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Sakura, Jaśmin
5 870,20 zł/1l
587,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
5 715,70 zł/1l
571,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Rosa Nobile, Kobiety, 20 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Pieprz, Mandarynka, Konwalia, Piwonia, Różowy, Fioletowy, Ambra, Drzewo cedrowe, Piżmo
16 145,00 zł/1l
322,90 zł
Sprzedawca: somnia24

The Merchant of Venice - La Fenice Pour Femme EDP 50ml
6 723,20 zł/1l
336,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

The Merchant of Venice Flamant Rose Woda perfumowana, 100ml
7 965,20 zł/1l
796,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
7 598,00 zł/1l
759,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

The Merchant of Venice - Suave Petals EDP 100ml
5 409,70 zł/1l
540,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Hermès Voyage D'Hermès EDT do wielokrotnego napełniania 35 ml UNISEX
7 235,71 zł/1l
253,25 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermes - Hiris EDT 100ml
4 528,60 zł/1l
452,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Chopard, Jasmin Moghol, Eau De Parfum, Unisex, 50 ml
9 608,00 zł/1l
480,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

The Merchant of Venice Liberty Woda perfumowana koncentrat, 100 ml
4 872,90 zł/1l
487,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Maison Francis Kurkdijan Baccarat Rouge 540 woda perfumowana unisex 70 ml
12 271,43 zł/1l
859,00 zł
Sprzedawca: Bestperfume

The Merchant of Venice - Mandarin Carnival EDP 50ml
6 239,60 zł/1l
311,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Joy Woda perfumowana, 50 ml
8 910,00 zł/1l
445,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Houbigant Quelques Fleurs Royale, Kobiety, 100 ml, Czarna porzeczka, Grejpfrut, Wosk pszczeli, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Fioletowy, Drzewo cedrowe, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
8 301,60 zł/1l
830,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

The Merchant of Venice - Rosa Moceniga EDP 100ml
3 844,70 zł/1l
384,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Météorites, Skóra uniwersalna, Odcień medium skin, Warm, Półprzezroczysty, Słoik, Puder prasowany
11 517,00 zł/1kg
230,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GUERLAIN Shalimar Souffle de Parfum EDP 90ml
5 420,22 zł/1l
487,82 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rave - Now Women EDP 100ml
700,50 zł/1l
70,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Atelier des Ors Bois Sikar Woda perfumowana, 100 ml
5 717,50 zł/1l
571,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
ist ok gewesen...
Zawartość 0,05 l
..
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 4 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 30 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 934,70 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 061,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 612,80 zł/1l