4,0



Na podstawie 2 opinii
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dorosły, 9 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
316,99 zł
35,22 zł / 1kg
+ 10,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Karmy specjalistyczne i dietetyczne dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Royal Canin Urinary S/O, Dorosły, 7 kg, Zawiera przeciwutleniacze39,21 zł/1kg
274,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Royal Canin Veterinary Urinary S/O 3,5kg Sucha Karma Dla Kotów Na Kamienie Struwitowe44,54 zł/1kg
155,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dorosły, 12 kg13,15 zł/1kg
157,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Royal Canin Hairball Care, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze47,60 zł/1kg
190,41 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Kurczak, Drób, 85 g
63,49 zł/1kg
64,76 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dorosły, Każda rasa, Drób, Ryż, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
57,95 zł/1kg
115,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Gastro Intestinal, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
47,25 zł/1kg
189,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Feline Fit 2kg, Dorosły, 2 kg
46,50 zł/1kg
92,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Renal, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
107,74 zł/1kg
430,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Royal Canin Diabetic, Dorosły, 3,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
112,87 zł/1kg
395,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Royal Canin Fibre Response, Dorosły, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
62,95 zł/1kg
125,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Sterilised, Dorosły, Kukurydza, Drób, Ryż, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
29,90 zł/1kg
59,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

REAVET Maine Coon Complex, specjalistyczna karma uzupełniająca dla dużych kotów - karma Maine Coon, karma Maine Coon, odpowiednia dla gatunku, wszechstronna pielęgnacja
5 147,17 zł/1kg
308,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Royal Canin Hepatic, Dorosły, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
66,29 zł/1kg
132,58 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Satiety Weight Management, Dorosły, 1,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
60,49 zł/1kg
90,73 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin British Shorthair Adult, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
41,50 zł/1kg
165,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Sensible 33, Dorosły, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
28,40 zł/1kg
283,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Sterilised 7+, Dorosły, Każda rasa, Drób, 3,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
41,71 zł/1kg
145,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Neutered Satiety Balance, Dorosły, 3,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
39,60 zł/1kg
138,59 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Kitten, Kocięta, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
31,60 zł/1kg
315,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Royal Canin VHN Cat Urinary Moderate Calorie 9kg Karma Sucha Dla Kotów Dorosłych z Tendencją Do Nadwagi Rozpuszczanie i Zapobieganie Powstawania Kamieni Struwitowych
Royal Canin VHN Cat Urinary Moderate Calorie 9kg Karma Sucha Dla Kotów Dorosłych
z Tendencją Do Nadwagi
Rozpuszczanie i Zapobieganie Powstawania Kamieni Struwitowych
Zalety karmy:
• Rozpuszczanie kamieni struwitowych
• Umiarkowany poziom kalorii
• Rozcieńczenie moczu
• Zmniejszone wysycenie moczu (RSS)
• S/O index
ROYAL CANIN® Veterinary Health Nutrition
Od 1968 roku, firma Royal Canin wyznaje przekonanie, że kluczową rolę we wspieraniu zdrowia i dobrego samopoczucia psów i kotów odgrywa ich prawidłowe żywienie. Właśnie dlatego receptury naszych karm weterynaryjnych powstają w oparciu o dowody naukowe i we współpracy z uznanymi ekspertami, co pozwala nam tworzyć najlepsze rozwiązania żywieniowe dla zwierząt ze zdiagnozowanymi problemami zdrowotnymi.
ROYAL CANIN® Urinary S/O wspomaga funkcjonowanie układu moczowego u kotów.
ROYAL CANIN® Urinary S/O Moderate Calorie to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych kotów z tendencją do przejadania się i cierpiących na dolegliwości ze strony układu moczowego, takie jak kamica struwitowa.
Rozpuszczanie kamieni struwitowych
Ta formuła zawiera mieszankę substancji odżywczych, które pomagają rozpuścić wszystkie rodzaje kamieni struwitowych, które mogą tworzyć się w pęcherzu moczowym.
Umiarkowana kaloryczność
Umiarkowana kaloryczność pomaga zachować prawidłową masę ciała.
Rozcieńczenie moczu
Dzięki produkcji rozcieńczonego moczu utrudnione jest powstawanie zarówno kamieni struwitowych, jak i szczawianowo-wapniowych
.
Obniżony wskaźnik RSS
Odpowiednio dobrane składniki obniżają stężenie jonów biorących udział w formowaniu się kryształów w drogach moczowych, czego dowodem są niskie wartości wskaźnika względnego wysycenia moczu (RSS).
S/O index
Dieta sprzyja produkcji moczu, którego środowisko jest niekorzystne do powstawania zarówno kryształów struwitowych, jak i szczawianowo-wapniowych
Uwaga: Podawanie karmy weterynaryjnej powinno nastąpić
wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. Nową karmę należy wprowadzać stopniowo przez okres od 7 do 10 dni przestrzegając zalecanego dawkowania, zwłaszcza w przypadku żywienia mieszanego.
Żywienie mieszane: W celu zaspokojenia indywidualnych preferencji każdego kota, karma ROYAL CANIN® Urinary S/O
Moderate Calorie jest też dostępna w postaci kawałków w sosie.* Żywienie mieszane pomaga pobudzić apetyt kota poprzez urozmaicenie konsystencji podawanego mu pokarmu. Karma mokra cechuje się bogatszym aromatem, a jej większa wilgotność sprzyja lepszemu nawodnieniu zwierzęcia, z kolei karma sucha jest wygodniejsza w użyciu i może lepiej wpływać na utrzymanie higieny jamy ustnej.
*W zależności od dostępności produktu.
Royal Canin® Urinary S/O Moderate Calorie karma sucha to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla kotów, opracowana w celu rozpuszczania kamieni struwitowych oraz zapobiegania ponownemu tworzeniu się kamieni struwitowych. Właściwości sprzyjające powstawaniu moczu nienasyconego struwitem lub właściwości metastabilizujące w odniesieniu do struwitu lub właściwości zakwaszające mocz.
Zalecenia: Przed użyciem lub przedłużeniem okresu stosowania zaleca się konsultację z lekarzem Weterynarii. Karmę Urinary S/O Moderate Calorie w postaci suchej należy stosować przez 5–12 tygodni w celu rozpuszczania kamieni struwitowych oraz początkowo przez okres do 6 miesięcy w celu zapobiegania ponownemu tworzeniu się kamieni struwitowych.
Skład: ryż, suszone białka drobiowe, gluten pszenny*, mąka kukurydziana, włókno roślinne, gluten kukurydziany, hydrolizowane białka zwierzęce, minerały, tłuszcze zwierzęce, olej z ryb, olej sojowy, fruktooligosacharydy, mączka z aksamitki.
Dodatki (na 1kg karmy): Dodatki Dietetyczne: Witamina A: 21500 Ui, Witamina D3: 800 Ui, Żelazo (3b103): 38 Mg, Jod (3b201, 3b202): 3,8 Mg, Miedź (3b405, 3b406): 12 Mg, Mangan (3b502, 3b504): 49Mg, Cynk (3b603, 3b605, 3b606): 141 Mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,06 Mg - Przeciwutleniacze.
Składniki analityczne: białko surowe: 34,0% - włókno surowe: 7,0% - oleje i tłuszcze surowe: 11,0% - Popiół surowy: 8,9% - fosfor: 0,9% - wapń: 1% - sód: 1,2% - magnez: 0,05% - potas: 1% - chlorki: 2% - Siarka: 0,8%.
Sposób użycia: patrz tabela. Należy zapewnić stały dostęp do świeżej wody.
Najlepiej wykorzystać przed: patrz data ważności. Data ważności, numer partii i numer rejestracyjny zakładu znajdują się na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.
| Karma dla kota według marki | Royal Canin Veterinary |
| Waga | więcej niż 5kg do 10kg |
| Dla psa czy kota? | Dla kota |
| Typ produktu | Karma |
| Zestaw | Nie |
| Rodzaj karmy dla kota | Karma sucha |
| Opakowanie karmy dla kota | Worek |
| Smak | Drób |
| Waga Netto | 9kg |
| Karmy dla kota według smaku | Drób |
| Karma dla kota według rasy | Abisyński Bengalski Birmański Brytyjski Devon Rex Himalajski Maine Coon Munchkin Pers Ragdoll Rosyjski Niebieski Savannah Sfinks Syberyjski Syjamski Szkocki Tonkijski |
| Informacje o bezpieczeństwie produktu | Rodzaj ostrzeżenia |
| Wielkość pupila | Wszystkie rasy |
| Wiek pupila | Dorosły 1+ lat |
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Waga produktu:
- 9 kg
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia:
- Kontrola dróg moczowych
- Zawiera witaminy:
- Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B3, Witamina B5, Witamina B6, Witamina C, Witamina D3, Witamina E
- Efekty zdrowotne:
- Zdrowie dróg moczowych
- Zawiera przeciwutleniacze:
- Tak
- Skład karmy:
- Poultry protein, rice, wheat gluten*, maize flour, vegetable fibres, maize gluten, minerals, animal fats, hydrolysed animal proteins, fish oil, soya oil, Fructo-Oligo-Saccharides (FOS), egg powder, hydrolysed crustaceans (source of glucosamine), marigold extract (source of lutein). Crude ash: 9.1%. Crude fibre: 7%. Crude oil fats: 11%. Moisture: 5.5%. Protein: 34%.
- Białko:
- 34%
- Zawartość tłuszczu:
- 11%
- Włókna surowe:
- 7%
- Wapń:
- 1%
- Fosfor:
- 0,95%
- Zawartość magnezu:
- 0,05%
- Zawartość potasu:
- 1%
- Sód:
- 1,1%
- Popiół surowy:
- 9,1%
- Metaboliczna energia (ME):
- 3505 kcal/kg
- Zawartość L-karnityny:
- 200 mg/kg
- Zawartość tauryny:
- 2100 mg/kg
- Zawartość biotyny:
- 4260 μg/kg
- Zawartość witaminy C:
- 50 mg/kg
- Zawartość żelaza:
- 41 mg/kg
- Zawartość cynku:
- 177 mg/kg
- Zawartość manganu:
- 54 mg/kg
- Zawartość miedzi:
- 6 mg/kg
- Zawartość chlorku choliny (na 100 g):
- 200 mg
- Zawartość jodu:
- 3,2 mg/kg
- Zawartość selenu:
- 0,07 mg/kg
- Zawartość witaminy A:
- 22300 IU/kg
- Zawartość witaminy D3:
- 500 IU/kg
- Zawartość witaminy E:
- 500 mg/kg
- Zawartość tiaminy (witaminy B1):
- 9,4 mg/kg
- Zawartość ryboflawiny (witaminy B2):
- 33,9 mg/kg
- Zawartość niacyny (witaminy B3):
- 107,3 mg/kg
- Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5):
- 49,2 mg/kg
- Zawartość witaminy B6:
- 51,3 mg/kg
- Zawartość kwasu foliowego (witamina B9):
- 18,4 mg/kg
- Zawartość witaminy B12:
- 100 μg/kg
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Royal Canin Veterinary Diet Feline Urinary S/O Moderate Calorie 9kgRoyal Canin Veterinary Diet
0.
Wskazania:
- Dla dorosłych kotów z tendencją do nadwagi
- Rozpuszczanie kryształów / kamieni struwitowych.
- Zapobieganie nawrotom kamicy struwitowej i oksalatowej.
Przeciwwskazania:
- Ciąża, laktacja, okres wzrostu.
- Przewlekła niewydolność nerek, kwasica metaboliczna.
- Niewydolność serca.
- Nadciśnienie.
- Stosowanie środków zakwaszających mocz.
Rozpuszczanie kamieni struwitowych
Pomaga rozpuszczać wszystkie rodzaje kamieni struwitowych.
Umiarkowany poziom kalorii
Umiarkowany poziom kalorii pomaga zachować prawidłową masę ciała.
Rozcieńczenie moczu
Rozcieńczenie moczu chroni przed powstawaniem kamieni struwitowych i szczawianowo-wapniowych.
Zmniejszone wysycenie moczu (RSS)
Pomaga obniżyć koncentrację jonów, które przyczyniają się do powstawania kryształów.
Skład:
ryż, suszone białko drobiowe, gluten pszenny*, mąka kukurydziana, włókno roślinne, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne, tłuszcze zwierzęce, olej rybny, olej sojowy, fruktooligosacharydy, wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).
*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.
Dodatki (na 1 kg karmy):
Dodatki dietetyczne: Witamina A: 21500 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 38 mg, E2 (Jod): 3,8 mg, E4 (Miedź): 12 mg, E5 (Mangan): 49 mg, E6 (Cynk): 141 mg, E8 (Selen): 0,06 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze.
Składniki analityczne:
Białko surowe: 34,0% - Oleje i tłuszcze surowe: 11,0% - Popiół surowy: 8,9% - Włókno surowe: 7,0% - Wapń: 1% - Fosfor: 0,9% - Sód: 1,2% - Chlorki: 2% - Potas: 1% - Magnez: 0,05% - Siarka: 0,8%.
Zalecane dzienne dawki (g/dzień):
| Masa ciała dorosłego kota | Prawidłowa waga | Nadwaga |
| 2 kg | 36 g | 29 g |
| 3 kg | 48 g | 39 g |
| 4 kg | 59 g | 47 g |
| 5 kg | 69 g | 55 g |
| 6 kg | 79 g | 63 g |
| 7 kg | 88 g | 71 g |
| 8 kg | 97 g | 78 g |
| 9 kg | 106 g | 84 g |
| 10 kg | 114 g | 91 g |
ROYAL CANIN Urinary S/O Moderate Calorie 9kgRoyal Canin weterynaria
ROYAL CANIN Urinary S/O Moderate Calorie 9kg - Opis Produktu
Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych kotów stworzona, aby rozpuszczać kamienie struwitowe i zapobiegać ich ponownemu powstawaniu, dzięki właściwościom zakwaszającym mocz oraz niskiej zawartości magnezu.
Skład
- Ryż
- Suszone białko drobiowe
- Gluten pszenny*
- Mąka kukurydziana
- Włókno roślinne
- Gluten kukurydziany
- Hydrolizat białka zwierzęcego
- Sole mineralne
- Tłuszcze zwierzęce
- Olej rybny
- Olej sojowy
- Fruktooligosacharydy
- Wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny)
Analiza Składu
- Białko surowe: 34,0%
- Oleje i tłuszcze surowe: 11,0%
- Popiół surowy: 8,8%
- Włókno surowe: 7,0%
- Wapń: 1%
- Fosfor: 0,9%
- Sód: 1,2%
- Chlorki: 2,14%
- Potas: 1%
- Magnez: 0,06%
- Siarka: 0,7%
- Tauryna ogółem: 0,22%
- Siarczan wapnia (1,3%)
- DL-metionina (0,43%)
- EPA & DHA: 0,32%
- L-karnityna: 200 mg/kg
Dodatki Na 1 kg
- Witamina A: 21500 IU
- Witamina D3: 800 IU
- E1 (Żelazo): 35 mg
- E2 (Jod): 3,5 mg
- E4 (Miedź): 11 mg
- E5 (Mangan): 46 mg
- E6 (Cynk): 134 mg
- E8 (Selen): 0,06 mg
- Konserwanty
- Przeciwutleniacze
Dawkowanie
| Masa ciała kota (kg) | Prawidłowa masa ciała | Nadwaga |
|---|---|---|
| - | g | g |
| 2 | 36 | 29 |
| 2.5 | 42 | 34 |
| 3 | 48 | 39 |
| 3.5 | 54 | 43 |
| 4 | 59 | 47 |
| 4.5 | 64 | 51 |
| 5 | 69 | 55 |
| 5.5 | 74 | 59 |
| 6 | 79 | 63 |
| 6.5 | 84 | 67 |
| 7 | 88 | 70 |
| 7.5 | 92 | 74 |
| 8 | 97 | 77 |
| 8.5 | 101 | 81 |
| 9 | 105 | 84 |
| 9.5 | 109 | 87 |
| 10 | 113 | 91 |
Dodatkowe Informacje
Pomaga rozpuszczać wszystkie rodzaje kamieni struwitowych.
Umiarkowany poziom kalorii pomaga zachować prawidłową masę ciała.
Rozcieńczenie moczu chroni przed powstawaniem kamieni struwitowych i szczawianowo-wapniowych.
Pomaga obniżyć koncentrację jonów, które przyczyniają się do powstawania kryształów.
*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką strawność.
- Specjalna potrzeba(filtr): Kamienie struwitowe
- Waga: 9000
- Faza życia: Dorosły
- Specjalna potrzeba: Rozpuszczanie kamieni struwitowych
- Waga
- 9000 g
- Zawartość wilgoci
- NA
- Nazwa handlowa
- Karma Royal Canin Urinary Moderate Calorie Cat (9 Kg )
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Dodatki
- W opisie
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3182550815475
- Numer producenta
- 344840
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
- Waga
- 9000 g
- Zawartość wilgoci
- NA
- Nazwa handlowa
- Karma Royal Canin Urinary Moderate Calorie Cat (9 Kg )
- Rodzaj paszy
- Pasza sucha
- Dodatki
- W opisie
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3182550815475
- Numer producenta
- 344840
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
Pasuje również do tego

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Kurczak, Drób, 85 g
63,49 zł/1kg
64,76 zł
Sprzedawca: Unizoo

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bosch Serie 2 BBHF214G, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Szary, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
414,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Walizka narzędziowa KANWOD na 1452 części | Skrzynka narzędziowa, zestaw narzędzi w walizce na kółkach | Zestaw narzędzi do domu, garażu i warsztatu
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Relaxdays 10045870, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Royal Canin Veterinary Urinary S/O 3,5kg Sucha Karma Dla Kotów Na Kamienie Struwitowe
44,54 zł/1kg
155,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dorosły, 3,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
47,69 zł/1kg
166,93 zł
Sprzedawca: Unizoo

Royal Canin Urinary S/O, Dorosły, 7 kg, Zawiera przeciwutleniacze
39,21 zł/1kg
274,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Kattovit Niere/Renal, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Turcja, 85 g
44,63 zł/1kg
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
114,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Vitakraft 35294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Indyk, 85 g, Brak sztucznych barwników
170,57 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba
11,74 zł/1l
234,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Podściółka Cats Best Original 10l/4,3kg
6,09 zł/1l
60,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kattovit 4000158772350, Dorosły, Każda rasa, Ryż, Turcja, 85 g
55,44 zł/1kg
5,14 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dorosły, Każda rasa, Drób, Ryż, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
57,95 zł/1kg
115,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dorosły, Wołowina, 10 kg
10,17 zł/1kg
101,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
94,79 zł/1kg
113,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

REAVET Maine Coon Complex, specjalistyczna karma uzupełniająca dla dużych kotów - karma Maine Coon, karma Maine Coon, odpowiednia dla gatunku, wszechstronna pielęgnacja
5 147,17 zł/1kg
308,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dorosły, Każda rasa, Drób, Ryż, 7 kg, Zawiera przeciwutleniacze
40,59 zł/1kg
284,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,5 kg
Oceniono dnia 11 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,5 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Royal Canin Hair & Skin Care, Dorosły, 10 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
364,70 zł
Sprzedawca: Unizoo
36,47 zł/1kg

Royal Canin Fit 32, Dorosły, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
312,02 zł
Sprzedawca: Unizoo
31,20 zł/1kg

Royal Canin Veterinary Urinary S/O 3,5kg Sucha Karma Dla Kotów Na Kamienie Struwitowe



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
155,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
44,54 zł/1kg

Royal Canin Urinary S/O, Dorosły, 7 kg, Zawiera przeciwutleniacze



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
274,44 zł
Sprzedawca: Unizoo
39,21 zł/1kg

Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dorosły, 12 kg
157,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
13,15 zł/1kg

Royal Canin Hairball Care, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
190,41 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,60 zł/1kg

Royal Canin Sterilised 7+, Dorosły, Każda rasa, Drób, 3,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
145,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
41,71 zł/1kg

Royal Canin Kitten, Kocięta, Drób, 4 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
128,90 zł
-4,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
124,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
31,20 zł/1kg

Royal Canin Oral Care, Dorosły, 3,5 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
156,66 zł
Sprzedawca: Unizoo
44,76 zł/1kg

Royal Canin Gastro Intestinal, Dorosły, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
112,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
56,49 zł/1kg

Royal Canin Home Life Indoor 27, Dorosły, 4 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
149,27 zł
Sprzedawca: Unizoo
37,32 zł/1kg

Royal Canin Calm, Dorosły, Każda rasa, Kukurydza, Drób, Ryż, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
121,18 zł
Sprzedawca: Unizoo
60,59 zł/1kg

Royal Canin Mobility, Dorosły, Ryba, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
127,68 zł
Sprzedawca: Unizoo
63,84 zł/1kg

Royal Canin Hair&Skin Care 2kg Karma Sucha Dla Kotów Dorosłych Lśniąca Sierść i Zdrowa Skóra



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
97,43 zł
Sprzedawca: Unizoo
48,72 zł/1kg

Royal Canin Hairball Care, Dorosły, 2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,26 zł
Sprzedawca: Unizoo
53,13 zł/1kg

Royal Canin Feline Sensible 33, Dorosły, 2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
88,75 zł
Sprzedawca: Unizoo
44,38 zł/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dorosły, 1,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,74 zł
Sprzedawca: Unizoo
86 740,00 zł/1l

Royal Canin Persian, Dorosły, Drób, 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
65,34 zł
Sprzedawca: superbrandshop
163,35 zł/1kg

Royal Canin Indoor Long Hair, Dorosły, Kukurydza, Ryż, 2 kg
85,47 zł
Sprzedawca: Unizoo
42,74 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Kurczak, Drób, 85 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
64,76 zł
Sprzedawca: Unizoo
63,49 zł/1kg