Nature & Life Colorsafe Szampon Czarny 300ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,24 zł
177,47 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon Linola, 200 ml376,30 zł/1l
75,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Pirolam Szampon, 60 ml371,43 zł/1kg
26,00 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Glovis Dye Shampoo Ginger 500ml - Imbirowy Szampon Koloryzujący Farba bez Amoniaku Odsiwiacz Czarne Włosy
99,80 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: FiberSpa

Nature & Life Silbernes Szampon 300ml
180,20 zł/1l
54,06 zł
Sprzedawca: somnia24

NaturVital - Przeciwłupieżowy szampon wzmacniający, bez parabenów i silikonów, zapobiega wypadaniu włosów, naturalny szampon z ekstraktem z palmy sabałowej, stymuluje wzrost włosów, 300 ml
173,90 zł/1l
52,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon rewitalizujący SENSITIVE 300ml
176,13 zł/1l
52,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon przeciwłupieżowy, 300 ml
433,97 zł/1l
130,19 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Iooxa, w/ Tricoioox Champao przeciwłupieżowy 250ml
614,04 zł/1l
153,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Herbal Care Szampon do włosów Pokrzywa 330 ml
60,61 zł/1l
22,00 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Indola Be Care Instastrong Szampon 1 L
148,00 zł/1l
148,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lactel No.6 Ichthyol Shampoo, szampon 100 ml
515,87 zł/1kg
71,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Kerasilk szampon przeciwłupieżowy 250ml
368,00 zł/1l
92,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Stieproxal Szampon 100 ml
671,80 zł/1l
67,18 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Pilexil Szampon przeciwłupieżowy 300ml
350,63 zł/1l
105,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon z pokrzywą Floracell 200 ml
268,50 zł/1l
53,70 zł
Sprzedawca: apohealth

L'Anza Healing Volume Shampoo 300ml
400,87 zł/1l
120,26 zł
Sprzedawca: PolisElectro

VOLLES Szampon 1000 ml
264,05 zł/1l
264,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Joico Blonde Life Brightening Shampoo
2 135,00 zł/1l
106,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Naturalium Nature And Life Colorsafe Szampon Schwarz 300 ml
Natur Vital to hiszpańska marka kosmetyków do włosów i ciała działająca na rynku od ponad 35 lat. Ta rodzinna firma z siedzibą w Barcelonie szczyci się zrównoważonym rozwojem swoich produktów i opakowań. Powraca do natury i wykorzystuje moc roślin, naturalnych nieprzetworzonych materiałów i ekologicznych materiałów opakowaniowych, w tym proces produkcji, który jest przyjazny dla przyrody. W żadnym z ich produktów nie znajdziesz składników pochodzenia zwierzęcego, a firma uczestniczy w walce z testami na zwierzętach.
Naturvital CHAMPÚ COLOURSAFE , 300ml.produkty do włosów Nature & Life CAMPU COLOR Czarny. Chroniący kolor szampon z naturalną formułą o potrójnym działaniu do włosów farbowanych i naturalnych. Zawiera organiczne ekstrakty ze słonecznika, aloesu i 18 aminokwasów, które wzmacniają włosy i nadają im połysk i elastyczność. Nie zawiera parabenów, silikonów i ftalanów.
Nature & Life Colorsafe Szampon Czarny 300ml
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Nie zawiera parabenów, silikonów i ftalanów
- Producent
- Naturaleza y Vida
- Zakres dostawy
- 300 ml
- EAN
- 8414002740086
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- Nie zawiera parabenów, silikonów i ftalanów
- Producent
- Naturaleza y Vida
- Zakres dostawy
- 300 ml
- EAN
- 8414002740086
Pasuje również do tego

Naturaleza Y Vida Colorsafe Czarna Maska Kapilarna 300ml
186,73 zł/1l
56,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Glovis Dye Shampoo Ginger 500ml - Imbirowy Szampon Koloryzujący Farba bez Amoniaku Odsiwiacz Czarne Włosy
99,80 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: FiberSpa

Nature & Life Szampon Farbe Braun 300ml
168,90 zł/1l
50,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Torebka Shopper Brown, Torebka damska na ramię, Duża, Torebka ze skóry syntetycznej, Torebka na ramię, Torebki Retoo
48,89 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Pokrywa toalety Deska sedesowa Deska sedesowa z nadrukiem Miękkie, uniwersalne okucia Pokrywa toalety 17" Deska sedesowa Łatwa instalacja i czyszczenie Retoo
26,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Smartwatch 116plus, opaska sportowa, ekran TFT o przekątnej 1,44 cala, monitor aktywności fizycznej, z pomiarem tętna, snu, spalonych kalorii i innymi funkcjami
72,94 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: elezone

COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
899,99 zł
-220,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
382,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Yaheetech komoda szafka kuchenna szafka boczna szafka do przechowywania z miejscem do przechowywania i przesuwanymi drzwiami stolik konsola kredens wykonany z drewna szafka kuchenna wolnostojąca meble kuchenne kremowy biały
428,50 zł
Sprzedawca: Yaheetech

ProfiCare PC-HAS 3132, Suzarko-lokówka, Ciepły, Czarny, Złoto różowe, Srebrny, 1000 W, Prąd przemienny, 220-240 V
178,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Sideboard >Jacklin< in Weiß - 160x85x35cm (BxHxT)
960,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ekspres do kawy MEDION z termosem i minutnikiem (ekspres do kawy z filtrem, 8 filiżanek, 1,2 litra, 900 W, 3 poziomy mocy, funkcja utrzymywania ciepła, minutnik, zabezpieczenie przed kapaniem, wyświetlacz, MD18458) stal nierdzewna
305,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
473,33 zł
-38,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
434,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Stuebinger-Online

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

12 * Panel ścienny 3D Biała tapeta PCV Dekoracja ścienna Płytki sufitowe 12 "x 12" Panele ścienne DIY Tapeta kwadratowa Biała
105,00 zł
Sprzedawca: Easybuy

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Flieks komoda kredens z 3 szufladami i 2 drzwiczkami z regulowanymi półkami, rattan szafki do salonu lite drewno 150*40*90cm
1 011,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Sofa narożne BEALIFE, 250x136x40 cm, obita tkaniną typu cord, wypełnione pianką termoelastyczną | Kształt L, część wypoczynkowa po lewej stronie | Przeznaczone dla 3-4 osób, w zestawie poduszki i kieszeń boczna | Kolor: kremowy (AR35)
1 688,92 zł
Sprzedawca: Connected-Living

DECCART | Kasetony sufitowe 3D | Panele scienne | Panele scienne 3D | Glaz bialy | 100x50cm | 0,5m²
11,88 zł/1m
11,88 zł
Sprzedawca: Homeek
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l