Proraso - Cypress & Vetyver - Balsam Po Goleniu 100 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

73,52 zł

+ 15,90 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Balsamy po goleniu i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml
Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml
2 310,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
231,07 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Kedma AFTERSHAVE BALM
Kedma AFTERSHAVE BALM
913,50 zł/1l
91,35 zł
Sprzedawca: JERICHO
Zdjęcie produktu dla intesa Homme After Shave Sensitive 100 ml
intesa Homme After Shave Sensitive 100 ml
1 169,90 zł/1l
116,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Sebamed, Balsam po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Sebamed, Balsam po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
390,80 zł/1l
39,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Proraso - Wood & Spice - Balsam Po Goleniu 100 ml
Proraso - Wood & Spice - Balsam Po Goleniu 100 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Proraso - Cypress & Vetyver - Balsam Do Brody 100 ml
Proraso - Cypress & Vetyver - Balsam Do Brody 100 ml
44,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla PRORASO Biały balsam po goleniu do skóry wrażliwej 100 ml
PRORASO Biały balsam po goleniu do skóry wrażliwej 100 ml
31,94 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,98 zł
-8%
31,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Lierac Homme Balsam po goleniu, 75ml
Lierac Homme Balsam po goleniu, 75ml
981,63 zł/1kg
78,53 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Balsam po goleniu Floïd Vetyver Splash 100ml
Balsam po goleniu Floïd Vetyver Splash 100ml
756,70 zł/1l
75,67 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ziaja Yego Sensitiv Balsam po goleniu, 75 ml
Ziaja Yego Sensitiv Balsam po goleniu, 75 ml
125,69 zł/1kg
16,34 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Tiande regenerujący balsam po goleniu 170ml 1012210131
Tiande regenerujący balsam po goleniu 170ml 1012210131
606,65 zł/1l
103,13 zł
Sprzedawca: Emerosa
Zdjęcie produktu dla intesa pour Homme After Shave - ANTIRUGHE AntiFalten 100ml
intesa pour Homme After Shave - ANTIRUGHE AntiFalten 100ml
165,90 zł/1l
16,97 zł
-2%
16,59 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Eurostil Agua Balsamica After Shave ml 200ml
Eurostil Agua Balsamica After Shave ml 200ml
1 093,90 zł/1l
218,78 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nivea Men Sensitive Balsam po goleniu 100ml
Nivea Men Sensitive Balsam po goleniu 100ml
833,90 zł/1l
83,39 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Balsam po goleniu The Bluebeards Revenge Shaving Balsam
Balsam po goleniu The Bluebeards Revenge Shaving Balsam
295,00 zł/1kg
59,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Nishman - Aftershave Care Lotion 1 Iceberg - Balsam po goleniu 400ml
Nishman - Aftershave Care Lotion 1 Iceberg - Balsam po goleniu 400ml
78,77 zł/1l
31,51 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Balsam po goleniu Floïd Citrus Spectre 100ml
Balsam po goleniu Floïd Citrus Spectre 100ml
756,70 zł/1l
75,67 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Balsam po goleniu dla mężczyzn 50 ml
Balsam po goleniu dla mężczyzn 50 ml
1 274,00 zł/1l
63,70 zł
Sprzedawca: Shoproither
Zdjęcie produktu dla Versace Pour Homme Balsam po goleniu, 100ml
Versace Pour Homme Balsam po goleniu, 100ml
1 384,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
138,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Proraso Cypress & Vetyver Beard Balm Aftershave 100ml, to niezwykłe doświadczenie pielęgnacyjne dla Twojej brody. Ten balsam nie tylko łagodzi podrażnienia po goleniu, ale także nawilża i regeneruje, przynosząc ulgę Twojej skórze. Zanurz się w aromacie drzewa cytrynowego i wetiwera, który sprawi, że każde golenie stanie się chwilą relaksu.

Olejek eukaliptusowynawilża i działa łagodząco, a mentolodświeża Twoją brodę. To nie tylko balsam po goleniu – to magiczny eliksir, który przywróci harmonię Twojej skórze. Ciesz się zapachem, który podkreśli twoją męskość każdego dnia.
Zapomnij o podrażnieniach po goleniu! Niewielka ilość balsamu na skórę twarzy zaraz po goleniu to tajemnica komfortu i pielęgnacji. Nie musisz go spłukiwać – pozostaw go, aby skóra absorbowała dobroczynne substancje. Odczuj błogi stan po goleniu, który utrzyma się przez cały dzień.

Odkryj tajemnicę doskonałej pielęgnacji brody z Proraso Cypress & Vetyver Beard Balm i pozwól swojej brodzie poczuć magię natury!



Proraso Cypress and Vetyver | Balsam po goleniu 100ml

ProrasoCypress and Vetyver After Shave Balm to odświeżający balsam po goleniu dla mężczyzn. Dzięki gęstszej i bardziej mlecznej formule niż balsam z tej samej serii, ten wyjątkowy włoski balsam po goleniu doskonale uzupełnia codzienny rytuał golenia. Tradycyjna formuła balsamu została wzbogacona o olejek eukaliptusowy i mentol, dając natychmiastowe uczucie ukojenia skóry, łagodząc podrażnienia i pozostawiając przyjemne uczucie chłodu.Proraso to włoska marka profesjonalnych produktów dla mężczyzn. Dzięki ponad 70-letniej obecności na włoskim rynku, produkty te stały się kultowymi produktami do pielęgnacji zarostu. Kremy i pianki do golenia, wody kolońskie, olejki do brody i akcesoria Proraso są idealnie dopasowane do potrzeb współczesnego mężczyzny. Szyk, wyrafinowanie, skuteczność i elegancja - to wszystko charakteryzuje te kultowe produkty ze słonecznej Italii.Produkt jest dla Ciebie, jeśli:- Twoja skóra jest normalna, - szukasz produktu, który ukoi skórę i zmniejszy podrażnienia po goleniu, - lubisz naturalne produkty Rezultat:- Twoja skóra jest odświeżona, - podrażnienia są zredukowane Do stosowaniaz:- mydłem do golenia Proraso w tubce 150ml - mydłem do golenia Proraso w słoiku 150mlPojemność:100ml


- Nałożyć produkt na twarz i delikatnie wmasować aż do wchłonięcia.

Balsam po goleniu

OPIS

Lekki jak serum, skuteczny i regenerujący jak krem.

WŁAŚCIWOŚCI

Jego formuła o szybkim wchłanianiu dokładnie regeneruje skórę po mechanicznym działaniu maszynki do golenia i sprzyja przywróceniu równowagi skóry. Aktywne składniki nawilżające i odżywcze sprawiają, że skóra jest elastyczna, gładka i miękka, zmniejszając uczucie ściągnięcia, podrażnienia i suchości. Skóra staje się gładsza, bardziej zwarta i nie błyszczy się. Zapach został tak dozowany, aby pozostawić przyjemną, trwałą, ale nieinwazyjną nutę. Po zastosowaniu balsamu zawsze można wzmocnić zapach za pomocą wody kolońskiej.

Profil

Nałóż odżywkę wykonując lekki masaż okrężnymi ruchami. Odżywka szybko wysycha na skórze, uwalniając substancje oleiste i składniki nawilżające, które pomagają w indywidualnych rozmiarach równowagi skóry.





Płyn [After Shave Balm] od Proraso to innowacyjne połączenie odżywczego balsamu i klasycznego preparatu po goleniu. Nakłada się go na skórę bezpośrednio po goleniu i pozostawia na niej uczucie świeżości i niezwykłej przyjemności. Bezalkoholowa formuła łagodzi i zmiękcza skórę dzięki wielu składnikom nawilżającym, takim jak masło shea.

[Proraso After Shave Balm Cypress & Vetyver] odżywia skórę i zmniejsza zaczerwienienia po goleniu. Odświeża dzięki przyjemnemu zapachowi cyprysowej bergamotki, drzewnego cyprysu i przytulnej słodyczy piżma. Testowany dermatologicznie.


Bez parabenów, silikonów, olejów mineralnych i sztucznych barwników. Składniki woda, eter dikaprylowy, oktylododekanol, oktenylobursztynian skrobi glinowej, perfumy, octan tokoferylu, kopolimer akrylanów/c10-30 alkiloakrylanów, guma ksantanowa, wodorotlenek sodu, fenoksyetanol

Proraso After Shave Balm Cypress and Vetyver 100 ml to kojący i odżywczy balsam po goleniu o zapachu cyprysu, drzewa cedrowego i wetywerii oraz działaniu chłodzącym. Łagodna formuła odżywia i regeneruje zestresowaną skórę twarzy po goleniu oraz zapewnia jej intensywne nawilżenie. Zmniejsza również podrażnienia skóry, które prowadzą do zacięć i oparzeń maszynką do golenia. Odżywcze składniki zapewniają również chłodzący i przyjemny efekt. Równowaga nawilżenia skóry zostaje zachowana nawet po goleniu.



Proraso Balsam po goleniu Cypress & Vetyver 100 ml

Balsam po goleniu Proraso Cypress & Vetyver łagodzi i pielęgnuje skórę po goleniu na mokro. Balsam zwalcza zaczerwienienia i pozostawia skórę gładką i odświeżoną. Z nutami zapachowymi cedru, cyprysu i bergamotki, dopełnionymi bursztynem. Drzewny, balsamiczny, lekko słodki. Bez parabenów. Bez olejów mineralnych.

  • Masło shea: chroni dzięki witaminom. Idealny dla suchej, zestresowanej skóry po goleniu.
  • Gliceryna: Nawilża i pozostawia skórę gładką.
  • Witamina E: działa antyoksydacyjnie i wygładza skórę.

Stosowanie:

Po goleniu nanieść niewielką ilość balsamu Aftershave Balm na ogoloną skórę. Delikatnie wmasować.



Balsam po goleniu Proraso Green (100 ml)

  • Płeć: mężczyźni
  • Pojemność: 100 ml
  • Rodzaj:
    • Kosmetyki
    • Skóra normalna
  • Ilość sztuk: 1 szt
  • Zalecany wiek: dorośli

Balsam po goleniu Proraso Green (100 ml) to ekskluzywny, najwyższej jakości produkt do pielęgnacji ciała. Jeśli szukasz najlepszych produktów do higieny osobistej, w 100% oryginalne produkty Proraso są właśnie tym, czego szukasz.



Balsam stosowany po goleniu w celu ukojenia, nawilżenia i odżywienia skóry. Balsam natychmiast wchłania się w skórę i ma męski, drzewny zapach. Zapach Cypress Vetyver ma żywy charakter i zawiera nuty bursztynu cyprysowego, wetiweru, drzewa cedrowego i bergamotki. Stosowanie: Nałożyć na skórę po goleniu i delikatnie wmasować





PRORASO SINGLE BLADE Balsam po goleniu Cypress & Vetyver100ml Nowy balsam po goleniu zapewnia dobre samopoczucie po goleniu.
Bezalkoholowa formuła rewitalizuje skórę, natychmiast łagodzi podrażnienia i odświeża z pobudzającym cytrusowym efektem.
Składniki nawilżające i odżywcze sprawiają, że skóra staje się gładsza i bardziej miękka.
Zapach Cypress & Vetyver z nutami cyprysu, drzewa cedrowego i wetywerii wzmacnia uczucie witalności.

Składniki (INCI):
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Dicaprylyl Ether, Trilaureth-4 Phosphate, Octyldodecanol, Betaine, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum parkii (Shea Butter) Oil, Parfum (Fragrance), Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool

Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt marki Proraso został sklasyfikowany w kategorii golenie skóry, usuwanie owłosienia, depilacja i został stworzony specjalnie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!

Proraso Cypress & Vetyver After Shave Balm koi twarz i daje jej niezbędną możliwość regeneracji.Cyprysowe akcenty prowadzą do serca z drzewa cedrowego i wetywerii dla uczucia witalności i dynamizmu.Redukuje zaczerwienienia skóry i koi skindambiokoncentruje głębokie nawilżenieodświeża zmęczoną skóręnadaje skórze przyjemny zapach

Proraso Green balsam po goleniu 100ml

Balsam po goleniu CYPRESS & VETYVER Balsam po goleniu o wyjątkowo bogatej, ale lekkiej formule, idealny do stosowania po goleniu. Balsam zawiera nawilżające i odżywcze składniki aktywne, takie jak olejek z masła shea i gliceryna, które łagodzą podrażnienia i suchość, a także pomagają zregenerować skórę po goleniu. Zapach Cypress & Vetyver z cytryną, drzewem cedrowym i wetywerią wzmacnia uczucie witalności. Sposób użycia: stosować po goleniu, delikatnie wmasować, aby ułatwić wchłanianie.
Wymiary
12 x 4 x 9 cm
Waga
400 g
Zawartość
100 ml
Składniki
Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Trilaureth-4 Phosphate, Octyldodecanol, Betaine, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool
Producent
Zakres dostawy
Balsam po goleniu Proraso Cypress & Vetyver 100 ml
EAN
8004395007820
Numer producenta
22427

Wymiary
12 x 4 x 9 cm
Waga
400 g
Zawartość
100 ml
Składniki
Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Trilaureth-4 Phosphate, Octyldodecanol, Betaine, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool
Producent
Zakres dostawy
Balsam po goleniu Proraso Cypress & Vetyver 100 ml
EAN
8004395007820
Numer producenta
22427
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Proraso - Coarse Beards, Linia Czerwona - Aftershave, Woda Po Goleniu 400Ml
Proraso - Coarse Beards, Linia Czerwona - Aftershave, Woda Po Goleniu 400Ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
89,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydło do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 150 ml, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Słoiczek
Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydło do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 150 ml, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Słoiczek
129,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,36 zł
Sprzedawca: barberkosmetik
Zdjęcie produktu dla Proraso - Coarse Beards, Linia Czerwona - Aftershave, Woda Po Goleniu 100 ml
Proraso - Coarse Beards, Linia Czerwona - Aftershave, Woda Po Goleniu 100 ml
379,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Proraso Shaving Soap Refreshing, Mydło do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 500 ml, Nawilżający, Orzeźwiający, Tubka
Proraso Shaving Soap Refreshing, Mydło do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 500 ml, Nawilżający, Orzeźwiający, Tubka
90,92 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
52,48 zł
-13%
45,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Proraso Aftershave Balm, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml, Uspokajający, Orzeźwiający, Zielona herbata, Owsianka
Proraso Aftershave Balm, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml, Uspokajający, Orzeźwiający, Zielona herbata, Owsianka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
157,70 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
15,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Proraso 8004395001064, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
Proraso 8004395001064, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
379,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Zdjęcie produktu dla Proraso Lotion Refreshing, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 400 ml, Orzeźwiający, Tonizujący, Butelka, Eukaliptus, Mentol
Proraso Lotion Refreshing, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 400 ml, Orzeźwiający, Tonizujący, Butelka, Eukaliptus, Mentol
313,02 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
125,21 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
306,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
91,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Proraso Coarse Beards Pre-Shaving Cream 100 ml
Proraso Coarse Beards Pre-Shaving Cream 100 ml
355,00 zł/1l
35,50 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Zdjęcie produktu dla Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 247
139,33 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Nautica - Voyage EDT 100ml
Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Proraso - Cypress & Vetyver - Woda Kolońska 100 ml
Proraso - Cypress & Vetyver - Woda Kolońska 100 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
80,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Proraso Wood & Spice, Balsam do brody, 100 ml, Nawilżający, Zmiękczający, Orzeźwiający, Butelka, 1 szt.
Proraso Wood & Spice, Balsam do brody, 100 ml, Nawilżający, Zmiękczający, Orzeźwiający, Butelka, 1 szt.
36,45 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Proraso - Wood & Spice - Balsam Po Goleniu 100 ml
Proraso - Wood & Spice - Balsam Po Goleniu 100 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Proraso - Sensitive, Linia Biała - Mydło Do Golenia Do Skóry Wrażliwej, Łagodzący 150 ml
Proraso - Sensitive, Linia Biała - Mydło Do Golenia Do Skóry Wrażliwej, Łagodzący 150 ml
129,07 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
19,36 zł
Sprzedawca: barberkosmetik
Zdjęcie produktu dla Proraso - Coarse Beards, Linia Czerwona - Krem Do Golenia W Tubie 150 ml
Proraso - Coarse Beards, Linia Czerwona - Krem Do Golenia W Tubie 150 ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Proraso - Cypress & Vetyver - Beard Kit, Zestaw Do Pielęgnacji Brody, Na Prezent W Metalowej Puszce
Proraso - Cypress & Vetyver - Beard Kit, Zestaw Do Pielęgnacji Brody, Na Prezent W Metalowej Puszce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
117,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla PRORASO Biały balsam po goleniu do skóry wrażliwej 100 ml
PRORASO Biały balsam po goleniu do skóry wrażliwej 100 ml
31,94 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,98 zł
-8%
31,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Proraso - Cypress & Vetyver - Balsam Do Brody 100 ml
Proraso - Cypress & Vetyver - Balsam Do Brody 100 ml
44,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Proraso - Sensitive, Linia Biała - Krem Do Golenia W Tubie 150 ml
Proraso - Sensitive, Linia Biała - Krem Do Golenia W Tubie 150 ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
18,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
350 400,01 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
70,08 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Proraso - Refreshing, Linia Zielona - Aftershave, Woda Po Goleniu 400 ml
Proraso - Refreshing, Linia Zielona - Aftershave, Woda Po Goleniu 400 ml
224,75 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
89,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Zdjęcie produktu dla Krem nawilżający i balsam po goleniu Nishman 3 Pyrogenous, 2w1, 400 ml
Krem nawilżający i balsam po goleniu Nishman 3 Pyrogenous, 2w1, 400 ml
83,95 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,58 zł
Sprzedawca: barberkosmetik
Zdjęcie produktu dla OnePlus Nord 2 5G 128 GB Dual-Sim szary Sierra Gut
OnePlus Nord 2 5G 128 GB Dual-Sim szary Sierra Gut
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
Używany
651,64 zł
Sprzedawca: Xara-Products
Zdjęcie produktu dla Williams Expert Aqua Velva After Shave 100ml
Williams Expert Aqua Velva After Shave 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
51,90 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
207,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 17 listopada 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top
Oceniono dnia 26 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 grudnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml
Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
231,07 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 310,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kedma AFTERSHAVE BALM
Kedma AFTERSHAVE BALM
91,35 zł
Sprzedawca: JERICHO
913,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Homme Dermo System, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, Wygładzający, Butelka, #13682/A AQUA (WATER) ● ALCOHOL ● DIPROPYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ●...
Dior Homme Dermo System, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, Wygładzający, Butelka, #13682/A AQUA (WATER) ● ALCOHOL ● DIPROPYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ●...
283,19 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 831,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sebamed, Balsam po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Sebamed, Balsam po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
39,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
390,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla intesa Homme After Shave Sensitive 100 ml
intesa Homme After Shave Sensitive 100 ml
116,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
1 169,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml
American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
43,51 zł/100ml