5,0



Na podstawie 1 opinii
Nesti Dante Luxury 60th Annivers. Gold Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
49,76 zł
99,52 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mydło Profumo Di Miele e Girasole 125g - Nesti Dante47,62 zł/1kg
6,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml103,99 zł/1l
103,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Flüssigseife 500 ml
75,27 zł/1kg
46,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,40 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Mydło toaletowe Luxury Gold, 250g
84,20 zł/1kg
25,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SARDEGNA Blockseife 250 g, Unisex
130,27 zł/1kg
39,08 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Luxury 70th Anniv. Platinum Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
128,30 zł/1kg
68,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nesti Dante Philosophia Lift Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
94,96 zł/1l
47,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
93,80 zł/1l
46,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
87,76 zł/1kg
21,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Luxury Black mit Aktivkohle Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
110,02 zł/1l
57,26 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
134,54 zł/1l
67,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
136,72 zł/1kg
34,18 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Capri Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
75,27 zł/1kg
41,40 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
84,20 zł/1kg
25,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Villa Sole Chinotto Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
99,58 zł/1kg
54,77 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
99,08 zł/1kg
24,77 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Thermalwasser, feste Seife, 250 g) 664406
83,77 zł/1kg
25,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
85,27 zł/1kg
46,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Colli Fiorentini Tuscan Lavender Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
82,80 zł/1l
46,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,40 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
136,87 zł/1kg
41,06 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rozpieszczaj swoją skórę i zmysły z mydłem w płynie o pudrowym zapachu irysa. Mydło doskonale oczyszcza, zmiękcza i nawilża skórę. Przyjazne dla wegan. Nie zawiera parabenów i składników pochodzenia zwierzęcego.
Mydło w płynie do rąk z pompką, 500 ml. Luksusowe mydło w płynie Nesti Dante z 23-karatowym złotem to doskonały hołd dla szlachetnego dziedzictwa i bogatej kultury Włoch. Ten nowy standard piękna jest intensywnie wzbogacony zapachem irysa, symbolu kwiatów Florencji.
60 lat temu młody pan Dante uwarzył swoje pierwsze mydło we Florencji. Aby uczcić ten okres, Nesti Dante po raz kolejny zleciło produkcję tego cennego naturalnego mydła na cześć osiągnięć Dantego. Dodając 23-karatowe złoto płatkowe, ten kultowy materiał jest znany od początku wieku jako symbol długowieczności i równowagi.
Nie wahaj się go wypróbować, będziesz zachwycony!
Wykonane z miłością we Włoszech.
Założona w 1947 roku firma Nesti Dante jest jedną z najstarszych europejskich fabryk produkujących naturalne mydła według rodzinnej receptury, z siedzibą we Florencji.Mydła mają długotrwały zapach i bogatą pianę.
Są poszukiwane na całym świecie ze względu na ich wyjątkowe i luksusowe wykonanie.
Używając tradycyjnych metod i składników, mydło Nesti Dante jest:
- całkowicie naturalne i w100% biodegradowalne
- nie jest testowane na zwierzętach
- jest WOLNE od parabenów
Nesti Dante Luxury Gold Soap mydło w płynie 500 mlMydło w płynie Luxury Gold Soap od Nesti Dante to prawdziwa perełka do każdej łazienki. Jest nie tylko ucztą dla oczu, ale także oferuje prawdziwy dla skóry, ponieważ zapewnia delikatną i zrównoważoną pielęgnację dzięki cennym składnikom. Limitowana edycja mydła została wzbogacona płatkami złota. Metal szlachetny, jakim jest złoto, od czasów starożytnych był symbolem długowieczności, a Luxury Gold Soap jest hołdem dla 60. rocznicy produkcji mydła Nesti Dante. Cenne mydło rozpieszcza zmysły przyjemnym i pudrowym zapachem, który zawiera również irys, kwiatowy symbol miasta Florencji, i jest testowany dermatologicznie.
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Oliwa z oliwek, gliceryna, woda, ekstrakt z zielonej herbaty, masło shea, witamina E, olej migdałowy, olej kokosowy, ekstrakt z kwiatów lilii, olej arganowy, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z mięty pieprzowej, olej jojoba, ekstrakt z nagietka, ekstrakt z olejków eterycznych, ekstrakt z rumianku, olejek z drzewa herbacianego, ekstrakt z kwiatów jaśminu, ekstrakt z owoców granatu
- Producent
- Nesti Dante
- EAN
- 0837524002759837524002759
- Numer producenta
- 3800076
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Oliwa z oliwek, gliceryna, woda, ekstrakt z zielonej herbaty, masło shea, witamina E, olej migdałowy, olej kokosowy, ekstrakt z kwiatów lilii, olej arganowy, ekstrakt z aloesu, ekstrakt z mięty pieprzowej, olej jojoba, ekstrakt z nagietka, ekstrakt z olejków eterycznych, ekstrakt z rumianku, olejek z drzewa herbacianego, ekstrakt z kwiatów jaśminu, ekstrakt z owoców granatu
- Producent
- Nesti Dante
- EAN
- 0837524002759837524002759
- Numer producenta
- 3800076
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Flüssigseife 500 ml
75,27 zł/1kg
46,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,40 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Capri Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
75,27 zł/1kg
41,40 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Philosophia Lift Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
94,96 zł/1l
47,48 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
134,54 zł/1l
67,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
81,05 zł/1kg
44,58 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Colli Fiorentini Tuscan Lavender Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
82,80 zł/1l
46,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,40 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Mydło toaletowe Luxury Gold, 250g
84,20 zł/1kg
25,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Emozioni in Toscana Thermal Water Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
75,27 zł/1kg
46,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,40 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Luksusowe mydło w płynie, 300ml
170,00 zł/1kg
70,00 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nesti Dante Luxury Platinium Soap Mydło toaletowe, 250g
136,87 zł/1kg
41,06 zł
Sprzedawca: MANADA

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
122,08 zł/1kg
183,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Nesti Dante Romantica Wild Tuscan Lavender &Verbena Flüssigseife 500 ml
104,62 zł/1l
57,26 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

Nesti Dante Luxury 70th Anniv. Platinum Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
128,30 zł/1kg
68,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bomann KH 3077, Radiator, Podłoga, Biały, 2000 W, 750 W, 230 V
208,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Soundbox birdsong - 12cm / biały - Ptasie świergotanie z czujnikiem ruchu o czułości 2 metrów
255,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wieszak na ubrania VASAGLE Wieszak na ubrania z 12 haczykami i półką na buty, 86X
498,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

NONAME Atvilktnu bloks 10gb.
26,71 zł
Sprzedawca: DIKEL

Stella Trading - Elegancka szafa trzydrzwiowa z dużą pojemnością - Uniwersalna
2 421,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dudu Osun - Czarne mydło bezzapachowe - 25g
143,33 zł/1kg
4,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
363,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
84,20 zł/1kg
25,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
461,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

sinnlein® pluszowy koc grzewczy 180 x 130 cm szary testowany przez SÜD GS | elektryczny koc grzewczy z automatycznym wyłączaniem | przytulny koc | funkcja timera | 9 ustawień temperatury | możliwość prania w temperaturze do 40°C | cyfrowy wyświetlacz
191,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DWD-Company

Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
186,65 zł
Sprzedawca: Lumarko

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
93,80 zł/1l
46,90 zł
Sprzedawca: taleoo

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Zielony Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
768,46 zł/1kg

Różowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
333,00 zł/1kg

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l