2,0



Na podstawie 1 opinii
Proraso - Alum Block - Ałun W Kostce Łagodzący Podrażnienia 100 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,90 zł
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml374,08 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk338,20 zł/1l
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Méthode For Men Kojący i odżywczy balsam po goleniu 100ml1 184,30 zł/1l
118,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
intesa pour Homme - Balsam odświeżający po goleniu 100 ml1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Balsam Po Goleniu Wilkinson Sensitive 100 Ml
334,20 zł/1l
33,42 zł
Sprzedawca: VISO

Isdin Medicis Żel po goleniu 100ml
1 344,50 zł/1l
134,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hattric - Classic After Shave - Aftershave for men 200ml
181,05 zł/1l
36,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Red PRORASO 100ml
671,80 zł/1l
67,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Balsam do golenia FOR MEN 100 ml
82,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Balsam po goleniu dla mężczyzn Weleda
121 659,99 zł/1l
121,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tabac Original Balsam do golenia, 100ml
706,90 zł/1l
70,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
675,70 zł/1l
67,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Agnostico Aftershave Lotion 150 G.
596,69 zł/1kg
108,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Payot Optimale Łagodząca Balsam po Goleniu 10 ml *Próbka
669,00 zł/1l
6,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Proraso 8004395001064, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
379,00 zł/1l
37,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Fair Squared 4910486, Balsam po goleniu, dla skóry normalnej, 30 ml, efekt chłodzący, wygładzający, olej arganowy
1 594,67 zł/1l
47,84 zł
Sprzedawca: taleoo

Tabac Original, Balsam po goleniu, 200 ml
385,00 zł/1l
77,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Eurostil Myrsol Tonico Formuła po goleniu K 180ml
1 261,56 zł/1l
268,56 zł
-41,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
227,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Speick 391, Balsam po goleniu, Skóra normalna, 100 ml
78,68 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ałun potasowy, od wieków, zdobył uznanie dzięki swoim dobroczynnym właściwościom, które teraz można doświadczyć podczas rytuału golenia z udziałem marki Proraso. Jego działanie ściągające doskonale sprawdza się w zatrzymywaniu drobnych krwawień powstałych podczas golenia, co sprawia, że staje się niezbędnym elementem każdego męskiego rytuału pielęgnacyjnego.
Ałun potasowy to nie tylko skuteczne zatrzymywanie krwawień - to także naturalny dezodorant. Jego właściwości antybakteryjne eliminują mikroorganizmy odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach, jednocześnie pozostawiając skórę czystą i nie brudząc ubrań.
Unikalne działanie ściągające ałunu potasowego można wykorzystać również podczas golenia maszynką elektryczną. Przed zabiegiem, zwilżając kostkę ałunu, możemy delikatnie przetrzeć zarost, co sprawi, że będzie on lepiej napięty i sztywny, co z kolei przekłada się na lepsze rezultaty golenia elektrycznego.
Blok ałunu potasowego to nie tylko skuteczność, ale także ekonomiczność - jego wydajność sprawia, że starcza na długi okres użytkowania.
Poznaj tajemnicę włoskiej doskonałości w pielęgnacji po goleniu! Proraso Ałun w Kostce to klucz do skutecznego powstrzymania krwawienia i łagodzenia podrażnień po każdym goleniu maszynką czy brzytwą. To niezastąpiony kamień w pielęgnacji męskiej, dostarczający komfortu na długie miesiące użytkowania.
Jego kryształ nie tylko posiada naturalne właściwości oczyszczające, chroniące przed bakteriami po goleniu, ale także skutecznie powstrzymuje krwawienie, zapewniając szybką regenerację skóry.
Ałun w Kostce Proraso to prosty sposób na zminimalizowanie podrażnień po goleniu. Zwilż kostkę ałunu wodą i delikatnie potrzyj na miejscu podrażnionym. Poczuj natychmiastowe ukojenie i świeżość, która towarzyszyć będzie Ci przez cały dzień.
Proraso Ałun w Kostce - niezbędny element Twojej rutyny po goleniu. Odkryj, jak włoska tradycja pielęgnacji może podnieść standardy Twojego codziennego rytuału golenia!
Kamień po goleniu Proraso 100 g to ekskluzywny, najwyższej jakości produkt do pielęgnacji ciała. Jeśli szukasz najlepszych produktów do higieny osobistej, w 100% oryginalne produkty Proraso są właśnie tym, czego szukasz.
- Rodzaj:
- Kosmetyki
- Kamień ałunowy
- Właściwości:
- Kojące
- Ściągające
- Łagodzi swędzenie i podrażnienia
- Zalecane zastosowanie: Podrażniona skóra
- Płeć: Mężczyźni
- Pojemność: 100 g
w 100% naturalny kamień po goleniu z ałunu potasowego. Idealny do stosowania po goleniu w celu ukojenia, zmniejszenia zaczerwienienia i ujędrnienia skóry. Testowany dermatologicznie, nie zawiera sztucznych barwników.
[Zastosowanie]
Po goleniu opłucz twarz zimną wodą i przetrzyj twarz kamieniem. Pozostawić na kilka sekund, a następnie spłukać letnią wodą. Unikać kontaktu z oczami.
Składniki
Ałun potasowy.
Ten kamień ałunowy wciera się w skórę po goleniu.
Moc tego kamienia polega na tym, że zmniejsza zaczerwienienia oraz zmiękcza i wzmacnia skórę. Sposób użycia: Pocierać kamieniem skórę po goleniu. Pozostawić na kilka sekund. Spłukać ciepłą wodą.
Kamyk to mały cud, zwłaszcza po goleniu. Ten naturalny minerał natychmiast leczy wszelkie rany, łagodzi i dezynfekuje skórę.
Kamień ałunowy jest ceniony od dawna. Łagodzi dzięki natychmiastowemu działaniu ściągającemu.
100% Ałun Potasowy. Nie zawiera sztucznych barwników. Testowany dermatologicznie.
Wskazówki dotyczącestosowaniaPo goleniu opłucz twarz zimną wodą, nałóż kamień na dotknięte obszary i pozostaw na kilka sekund. Następnie spłukać twarz letnią wodą.
składniki Ałun potasowyKosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt marki Proraso został sklasyfikowany w kategorii golenie skóry, usuwanie owłosienia, depilacja i został stworzony specjalnie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 g wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Proraso Alum StoneRelaksujący kamień ałunowy po goleniu. Łagodzi skórę i spowalnia przepływ krwi do skaleczeń.
Proraso After Shave Stein 100g
Wykwintny,
Kamień po goleniu Proraso 100g
- Wymiary
- 5 x 7 x 4 cm
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Kryształ Ałunu
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 kostka ałunu Proraso, 100 g
- EAN
- 8004395008018
- Numer producenta
- A17.4
- Wymiary
- 5 x 7 x 4 cm
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Kryształ Ałunu
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 kostka ałunu Proraso, 100 g
- EAN
- 8004395008018
- Numer producenta
- A17.4
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Proraso Shaving Soap in A Jar Coarse Beards, Mydło do golenia, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, 150 ml, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Słoiczek
129,00 zł/1l
19,35 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Störtebekker® Alum Stone - Kamień ałunowy po goleniu hemostatyczny - łagodzi skórę po goleniu - działa antyseptycznie - blok ałunu potasowego
939,73 zł/1kg
180,37 zł
-109,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,48 zł
Sprzedawca: TR8

Wentylator sufitowy Jayseuw Ø 50 cm z lampą sufitową LED, oświetleniem i pilotem
377,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Proraso - Shaving Brush - Pędzel Do Golenia Z Naturalnej Szczeciny
44,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

20.8AH 20-calowy rower elektryczny Składany rower elektryczny Rower elektryczny 20 cali z 7-biegowym składanym rowerem Shimano z koszykiem Do 150 km
3 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
678,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S25 Edge , 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Czarny
3 461,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Dealsupply

CASIO COLLECTION & VINTAGE Zegarki na rękę MDV-107-1A1VEF
396,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
218,13 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Motorola edge 40 Neo, 16,6 cm (6.55"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 13, Czarny
2 124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Casio G-Shock GA-2100-1A1ER, Wodoodporny, Kwarc
350,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWISS-boutique

Zestaw hantli MOVIT 2 x 10 kg
241,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

29" e-rower 48V 15AH e-rower górski e-rower miejski MTB 150kg APP Aluminiowa konstrukcja Wodoodporny 21-biegowy przerzutka LCD dla mężczyzn i kobiet o wzroście od 165 cm
3 549,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
207,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Proraso - Sensitive, Linia Biała - Krem Do Golenia W Tubie 150 ml
18,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Proraso - Refreshing, Linia Zielona - Aftershave, Woda Po Goleniu 400 ml
224,75 zł/1l
89,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Brother HL-L2400DWE, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 30 stron/min, Podwójne drukowanie, Czarny
630,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Samsung Galaxy Book4 , Intel Core 5, 1,4 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 px, 16 GB, 512 GB
3 660,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Samsung Galaxy S25 Edge , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Czarny
2 264,58 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: JANADO

AgfaPhoto Realishot VLG-4K, 24 MP, CMOS, 4K Ultra HD, 250 g, Czarny
1 044,60 zł
Sprzedawca: GaladorEU

Xiaomi 17T smartfon 16,7 cm (6.59inch) 12 GB 256 GB 6500 mAh czarny
2 231,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Delgeo

Motorola edge 20, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 11, Szary
1 819,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Wielofunkcyjna drukarka Brother DCP-L2600D Laser A4 1200 x 1200 DPI 34 str./min
649,74 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
349 900,01 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Rowery elektryczne MTB męskie i damskie wymienna bateria 25km / h, rower elektryczny 250W, rower elektryczny 7 biegów, rowery elektryczne koła 26 ", rower elektryczny, rower elektryczny
4 178,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Elektryczna pompa powietrza Materac powietrzny 3 dysze powietrzne Przenośna pompa elektryczna 2 w 1 Nadmuchiwanie Opróżnianie Kompresor Materac Sofa Basen Pływający Pierścień Camping 230V Retoo
226,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Proraso - Sensitive, Linia Biała - Mydło Do Golenia Do Skóry Wrażliwej, Łagodzący 150 ml
129,00 zł/1l
19,35 zł
Sprzedawca: barberkosmetik
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
100%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Różna jakość tego samego produktu
Kiedyś zamawiałem ałun Proraso z Kauflandu i był on przezroczysty i gładki. Tym razem otrzymałem biały, nieprzezroczysty i szorstki produkt. Jakość wydaje się zupełnie inna i jest ledwo wyczuwalna na skórze. Bardzo nietypowe i rozczarowujące.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

207 ml Brut - płyn po goleniu w sprayu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
231,84 zł/1l

Balsam po goleniu Floris Elite (100 ml)
386,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 864,50 zł/1l

Brut | Woda po goleniu After Shave 147 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
374,08 zł/1l

Dior Homme Balsam po goleniu, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
287,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 873,60 zł/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 158,08 zł/1l

Mary Kay MK MEN chłodzący żel po goleniu 73 m
107,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 474,25 zł/1kg

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme balsam po goleniu 100ml



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
235,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
907,38 zł/1kg

Acqua di Parma Colonia, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
217,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 176,90 zł/1l

JEAN PAUL GAULTIER Le Male ASB 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
197,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 974,80 zł/1l

Rabanne Invictus, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
207,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,80 zł/1l

Reuzel, Reuzel, Calming & Cooling, After-Shave Lotion, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,90 zł/1l

Hermes Terre D'Hermes After Shave Lotion



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
210,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 109,00 zł/1l

Aveda 18084888308, Skóra uniwersalna, 75 ml, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 1 szt.
185,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 476,40 zł/1l

Wilkinson After Shave Classic good care dla mężczyzn 100ml opakowanie 5 sztuk



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
169,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,20 zł/1l

Nivea Men HydroCare Płyn po goleniu do skóry normalnej, 100 ml, zestaw 3 sztuk
167,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
557,20 zł/1l

Tabac Original Balsam do golenia, 150ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
174,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 162,47 zł/1l

Rituals Homme 162943, Żel po goleniu, Skóra wrażliwa, Skóra z zaczerwienieniami, Skóra uniwersalna, 100 ml, Zapobiega zaczerwienieniom, Chłodzenie, Butelka, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 373,80 zł/1l

Pastylki woskowe pszczele, 50g. Naturalne kosmetyki. Materiał do rękodzieła, do tworzenia własnoręcznie: balsamy, świece, lotiony
198,91 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 978,20 zł/1kg

MARBERT Man Classic, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62
125,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 259,10 zł/1l

Méthode For Men Kojący i odżywczy balsam po goleniu 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 184,30 zł/1l