5,0



Na podstawie 7 opinii
Clinique For Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate, Mężczyźni, 48 ml, Żelowy, Uniwersalne, Nawilżający, Orzeźwiający, Kojąca, 72 h
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
130,85 zł
272,60 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka1 151,82 zł/100ml
472,70 zł
-11,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
460,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
JUVENA SKIN SPECIALISTS – MIRACLE, Kobiety, Uniwersalne, 125 ml191,27 zł/100ml
239,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
JUVENA SKIN SPECIALISTS, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml761,93 zł/100ml
237,45 zł
-8,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
228,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Declare Cosmetics 16075000, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml431,54 zł/100ml
215,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clarins Men Super Moisture Gel 50 ml
278,82 zł/100ml
139,41 zł
Sprzedawca: VISO

SKINCEUTICALS BLEMISH + AGE CLEANSER GEL, 240 ml ŻEL
87,95 zł/100ml
211,08 zł
Sprzedawca: VISO

Payot Spéciale 5 Cica-gel, 15 ml, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Nawilżający, Oczyszczający, Kojąca, Tubka
445,33 zł/100ml
66,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Filorga Time-Filler Shot 5XP Skoncentrowane serum korygujące zmarszczki, 15 ml
1 159,40 zł/100ml
173,91 zł
Sprzedawca: VISO

Dermacol Collagen+ Intensywne serum odmładzające do twarzy, 12 ml
1 108,33 zł/1kg
70,74 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Clinique Dramatically Different Moisturizing BB-Gel, Kobiety, 50 ml, Żelowy, Uniwersalne, Nawilżający, 8 h
175,90 zł/100ml
87,95 zł
Sprzedawca: MANADA

Ahava T.T.S. Age Control Serum rozjaśniająco-regenerujące
802,37 zł/100ml
240,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Clarins Calm-Essentiel, 30 ml, Kobiety, Skóra uniwersalna, Zapobiega zaczerwienieniom, Uspokajający, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. SQUALANE. CI 77891/TITANIUM DIOXIDE....
682,23 zł/100ml
204,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Filorga Skin-Prep oczyszczający żel do twarzy AHA Cleansing Gel 150 ml
101 750,00 zł/1kg
101,75 zł
Sprzedawca: VISO

Pyunkang Yul - Balancing Gel 100ml - Nawilżający żel do twarzy
191,80 zł/100ml
191,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Clinique, Dramatically Different Jelly, Paraben-Free, Anti-Pollution, Day, Gel, For Eyes & Lips, 125 ml
95,48 zł/100ml
119,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Anti-Blemish Solutions Clinical Advanced Clearing Gel (20 ml)
711,10 zł/100ml
142,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sensilis Hydra Essence Gel Sorbet 40ml
481,40 zł/100ml
192,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

SVR Sensifine Aqua-Gel kojący Żel nawilżający do skóry wrażliwej, 40 ml
231,47 zł/100ml
92,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermacol Serum intensywnie liftingujące i remodelujące do twarzy, 30ml
1 102,25 zł/1kg
88,18 zł
Sprzedawca: VISO

Elemis Dynamic Resurfacing Facial Wash 200ml
72,31 zł/100ml
144,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 48 ml
- Materiał:
- Żelowy
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Uniwersalne
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający, Orzeźwiający, Kojąca
- Czas trwania efektu:
- 72 h
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Skład:
- Water\Aqua\Eau, Glycerin, Butylene Glycol, Phenyl Trimethicone, Propanediol, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Alteromonas Ferment Extract, Aloe Barbadensis Leaf Water, Algae Extract, Cholesterol, Hydrolyzed Rice Extract, Trehalose, Acetyl Glucosamine, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyaspartate, Caffeine, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Dextrin Palmitate, Dehydroxanthan Gum, Citric Acid, Benzophenone-4, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Sodium Citrate, Disodium Edta, Bht, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Green 6 (Ci 61565)
For Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate to natychmiastowa dawka nawilżenia dla męskiej skóry. Daje skórze odświeżające uczucie przez 72 godziny. Unikalna technologia w kontakcie ze skórą przekształca się z żelu w płyn, zapewniając odpowiednie nawilżenie i ochronę skóry. Beztłuszczowa formuła błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. /
Gel pro dehydratovanou pleť
Głęboko nawilżający krem dla mężczyzn intensywnie nawilża skórę, a rezerwa nawilżenia wzrasta o 179%, a po 24 godzinach jest jeszcze o 65% wyższa. Zawiera innowacyjną technologię płynnych perełek, która chroni skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i zapobiega powstawaniu wolnych rodników. Zawarte polimery zatrzymują wilgoć w skórze, co wzmacnia jej barierę nawilżającą.
Właściwości:
- głęboko nawilża skórę,
- chroni przed wolnymi rodnikami i utlenianiem,
- natychmiast łagodzi skórę,
- pozostawia skórę odświeżoną,
- ma lekką żelowo-płynną konsystencję,
- szybko się wchłania,
- nie zawiera oleju,
- nie powoduje alergii,
- nieperfumowany.
Sposób użycia
Nałożyć na skórę i pozostawić do wchłonięcia.
Clinique For Men Maximum Hydrator Ten maksymalnie nawilżający żel wodny przyciąga wilgoć i zapewnia optymalne nawilżenie oraz silną barierę wilgoci. Żel zamienia się w płyn, który natychmiast wchłania się w skórę i chroni ją przed wysuszeniem i czynnikami środowiskowymi powodującymi starzenie. Skóra jest elastyczna, komfortowa i świeża. Stosowanie Nakładać żel na oczyszczoną skórę twarzy i szyi rano i wieczorem. Idealny również do skóry podrażnionej, do łagodzenia podrażnień po goleniu
Clinique For Men Maximum Hydrator Activated Water - Gel Concentrate 48 ml to odświeżające serum nawilżające do pielęgnacji suchej męskiej skóry. Wyrafinowana formuła natychmiast zapewnia skórze intensywne nawilżenie i daje jej prawdziwy zastrzyk energii aż do 72 godzin. Skóra jest również skutecznie chroniona przed stresem oksydacyjnym, ukojona i intensywnie odżywiona dzięki składnikom odżywczym. Testowana alergologicznie i bezzapachowa formuła żelu natychmiast się wchłania i pozostawia skórę miękką i elastyczną.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Clinique jest sklasyfikowany jako balsam do skóry i został stworzony specjalnie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 48 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Clinique For Men Maximum Hydrator Concentrate Activated Water-Gel K0CG VERENIGD KONINKRIJK karton @ 1 stuk x 48 ml
Ten wyjątkowy produkt dla Clinique oferuje INTERNATIONAL Glamourpuss
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 48 ml
- Składniki
- W skład tego koncentratu nawilżającego dla mężczyzn Clinique For Men wchodzą: woda, gliceryna, kwas hialuronowy, ekstrakt z aloesu, peptydy, pantenol, wyciąg z zielonej herbaty, kofeina, niacynamid, witamina E, koenzym Q10, retinol, kwas hialuronowy, alkohol cetylowy, olejek arganowy, ekstrakt z rumianku, silnie nawilżający polimery, kwas hialuronowy, kwas glikolowy, alantoina.
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 002071486079020714860790020714860790
- Numer producenta
- K0CG010000
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 48 ml
- Składniki
- W skład tego koncentratu nawilżającego dla mężczyzn Clinique For Men wchodzą: woda, gliceryna, kwas hialuronowy, ekstrakt z aloesu, peptydy, pantenol, wyciąg z zielonej herbaty, kofeina, niacynamid, witamina E, koenzym Q10, retinol, kwas hialuronowy, alkohol cetylowy, olejek arganowy, ekstrakt z rumianku, silnie nawilżający polimery, kwas hialuronowy, kwas glikolowy, alantoina.
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 002071486079020714860790020714860790
- Numer producenta
- K0CG010000
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Maybelline Super Stay Active Wear 30H Podkład do twarzy 20 Cameo, 30ml
1 500,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
2 032,90 zł/1kg
203,29 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

12426 Sexy Red Lakier hybrydowy UV NeoNail 7,2 ml
4 152,78 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: BeautyOK

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Blended Face Powder Trasparency Neutral 08 25 g
1 355,04 zł/1kg
169,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Róż do policzków 12 Pink Pop, 3.5g
16 509,00 zł/1kg
165,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator, Mężczyźni, 50 ml, Żelowy, Uniwersalne, Nawilżający, Orzeźwiający, 72 h
247,86 zł/100ml
123,93 zł
Sprzedawca: VISO

ARTDECO Perfect Volume Mascara Waterproof, Czarny, Elastyczność, Zwiększanie objętości, 10 ml, ISODODECANE, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, AQUA (WATER), EUPHORBIA CERIFERA CERA (EUPHORBIA..., Apply directly to lashes or after applying Lash Booster Volumizing Mascara Base., 1 szt.
3 942,00 zł/1l
39,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 848,89 zł/1l
166,40 zł
Sprzedawca: Glampact

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie!
Produkt zgodny z opisem i zamówieniem. Dotarł na czas. TOP
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt nawilżający
Świetny krem, dobrze tolerowany, bez substancji zapachowych i mocno nawilżający.
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 173,53 zł/100ml

Sisley Curl Care Jelly, Żel do włosów, Unisex, Kręconych włosów, 150 ml, Tubka, 24 h
265,01 zł
-10,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
254,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 696,87 zł/1l

AHAVA Extreme Day Cream, Krem na dzień, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Zwężanie porów,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
195,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
391,02 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
247,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
16 532,67 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,72 zł
Sprzedawca: apohealth
209,44 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,32 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 610,83 zł/1kg

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,41 zł
Sprzedawca: apohealth
60,33 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
325,13 zł
-10,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
315,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
630,00 zł/100ml

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(339)Liczba wystawionych ocen: 339
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
192,88 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
665,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
472,70 zł
-11,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
460,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 151,82 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
81,24 zł/100ml

Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion z bio-fermentem do twarzy 200 ml dla kobiet
387,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 939,65 zł/1l

Estée Lauder Delikatny ujędrniający krem do twarzy, 75 ml
367,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 065,92 zł/1kg

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1l

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml