4,7



Na podstawie 3 opinii
WAWI czekoladowy batonik z chrupkami ryżowymi w mlecznej czekoladzie 200g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,10 zł
90,50 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Milka Feine Kugeln Alpenmilch 4310034 900g190,49 zł/1kg
196,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
WAWI baton ryżowy w mlecznej czekoladzie 200g 8-pak90,59 zł/1kg
144,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0422,30 zł/1kg
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g126,95 zł/1kg
25,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wawi Chocolate Rice lekkie jak chmurka małe kulki ryżowe w torebce 200g
83,50 zł/1kg
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dickmanns Minis Chocolate Trio 24 małe pianki marshmallows 3 razy 200g
67,25 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Milka Mmmax Czekolada Mleczna Crispy Joghurt 300 G
85,33 zł/1kg
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MaitreTruffout Czekoladki z Nadzieniem Mlecznym 100 g
81,40 zł/1kg
8,14 zł
Sprzedawca: Katomix

Lindt Lindor 60% kakao, gorzka czekolada w batoniku 37 g
246,84 zł/1kg
9,38 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,44 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Czekolada mleczna Côte d'Or z karmelizowanymi migdałami, 180g
306,78 zł/1kg
55,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
173,27 zł/1kg
35,38 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Schogetten Joghurt-Erdbeer 10030063 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CZEKOLADA GORZKA 71 %80 g - VIVANI
169,63 zł/1kg
13,57 zł
Sprzedawca: BioCare

Batony czekoladowe Eszet 8 batonów z mlecznej czekolady 75g
92,00 zł/1kg
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Schogetten mleczna z popcornem 100g
103,82 zł/1kg
11,86 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,42 zł
Sprzedawca: Katomix

Schogetten karmelowe brownie z nadzieniem i kawałkami kakaowych herbatników 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Mmmax Oreo Herbatniki Kakaowe I Nadzienie Mleczne O Smaku Waniliowym 300 G
85,33 zł/1kg
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kinkartz Almond Printen oblany mleczną czekoladą 100g
239,10 zł/1kg
23,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
WAWI Chocolate Rice Crispy Bar w mlecznej czekoladzie 200 g
Dzięki czekoladowym chrupkom ryżowym Wawi będziesz w siódmym niebie, jeśli chodzi o smak. Ten pyszny batonik jest wykonany z wyjątkowo lekkiej mlecznej czekolady i ma przyjemnie łagodny smak kakao. Lekki i puszysty ryż dmuchany doskonale harmonizuje z chrupiącymi chrupkami i sprawia, że ten specjał jest idealnym przysmakiem
WAWI - Süsswaren Saisonspezialitäten GmbHUnterer Sommerwaldweg 18-20
66953 Pirmasens
| Zawartość: | 200g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- 83% biała czekolada (cukier, masło kakaowe, CAŁE MLEKO W PROSZKU, SŁODKIE MLEKO W PROSZKU, emulgator: SOJALECYTYNA) 15% ryż dmuchany, 2% ekstrudat z ryżu pszennego (mąka ryżowa, CAŁA MĄKA PSZENNA, MĄKA PSZENNA, MĄKA RYŻOWA, cukier, MLEKO W PROSZKU, sól) Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2124 kj Energia kcal 508 kcal Tłuszcz 26 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 17 gM Węglowodany 60 gM Węglowodany, w tym cukier 47 gM Białko 5,9 gM Sól 0,68 gM
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- WAWI-Euro GmbHLandgrafenstr. 29 66953 Pirmasens
- Nazwa handlowa
- WAWI czekoladowy batonik z chrupkami ryżowymi w mlecznej czekoladzie 200g
- Producent
- WAWI-Euro
- Numer producenta
- 10152
- EAN
- 4006814001529
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- 83% biała czekolada (cukier, masło kakaowe, CAŁE MLEKO W PROSZKU, SŁODKIE MLEKO W PROSZKU, emulgator: SOJALECYTYNA) 15% ryż dmuchany, 2% ekstrudat z ryżu pszennego (mąka ryżowa, CAŁA MĄKA PSZENNA, MĄKA PSZENNA, MĄKA RYŻOWA, cukier, MLEKO W PROSZKU, sól) Produkt może zawierać śladowe ilości orzechów
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2124 kj Energia kcal 508 kcal Tłuszcz 26 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 17 gM Węglowodany 60 gM Węglowodany, w tym cukier 47 gM Białko 5,9 gM Sól 0,68 gM
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- WAWI-Euro GmbHLandgrafenstr. 29 66953 Pirmasens
- Nazwa handlowa
- WAWI czekoladowy batonik z chrupkami ryżowymi w mlecznej czekoladzie 200g
- Producent
- WAWI-Euro
- Numer producenta
- 10152
- EAN
- 4006814001529
Pasuje również do tego

WAWI baton ryżowy w mlecznej czekoladzie 200g 8-pak
90,59 zł/1kg
144,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gigaset 550 HX Comfort - Bezprzewodowa słuchawka wewnętrzna - ECO DECT\GAP\CAT-iq (S30852-H3051-R104)
384,23 zł
Sprzedawca: Green_Country

Solarna latarnia uliczna LED z czujnikiem ruchu, lampa ogrodowa, dekoracyjna lampa ścienna, lampa zewnętrzna, wodoodporna IP65, Retoo
196,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Przenośny kompresor elektryczny Mijia 2 - 25% więcej mocy, 10,3 bara i inteligentny wyświetlacz
173,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

De’Longhi Radia S TRRS0920, Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej, Olej, 1,4 m, Wewnętrzna, Podłoga, Biały
535,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Kosiarka akumulatorowa FUXTEC E1RM20, 40V, 33cm, 2x20V, 2Ah, podwójna ladowarka
629,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

Wawi Chocolate Rice lekkie jak chmurka małe kulki ryżowe w torebce 200g
83,50 zł/1kg
16,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nippon Ryż Dmuchany w czekoladzie 200g
82,81 zł/1kg
17,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g
90,60 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lambertz piernikowe serca nadziewane ciemną czekoladą 150g
94,09 zł/1kg
16,98 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Soczewica czekoladowa Piasten
49,78 zł/1kg
12,14 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,20 zł
Sprzedawca: Katomix

Milka Cienkie serduszka waflowe z rozpływającego się w ustach mleka Milka Alpine 130g
233,46 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Marabou Suede Bites 145g
437,31 zł/1kg
63,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
335,84 zł/1kg
59,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
656,70 zł/1kg
65,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Marabou Roll Mjölk Choklad praliny z mlecznej czekolady 74g
732,70 zł/1kg
54,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Czekolada mleczna Wawi couverture 200g
31,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg