4,8



Na podstawie 95 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Hugo Boss Boss The Scent For Her woda toaletowa 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
697,00 zł
6 970,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml7 740,60 zł/1l
387,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 200ml1 234,70 zł/1l
246,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray1 866,70 zł/1l
186,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent Pure Accord For Her EDT 50 ml W
2 390,00 zł/1l
133,72 zł
-14,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Orange Woman woda toaletowa 50 ml
1 999,80 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss, Hugo Extreme, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 845,73 zł/1l
138,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss XX Woda toaletowa, 100ml
1 321,30 zł/1l
132,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss Hugo Reversed Woda toaletowa, 125ml
2 499,28 zł/1l
312,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Hugo Boss Boss Orange Man Woda toaletowa, 100ml
1 471,20 zł/1l
147,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Alive Woda toaletowa, 50 ml
4 155,20 zł/1l
207,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hugo Boss - Ma Vie L´Eau EDT 50ml
2 222,80 zł/1l
111,14 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Bottled Unlimited Woda toaletowa, 200ml
2 345,55 zł/1l
598,95 zł
-129,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
469,11 zł
Sprzedawca: Katomix

Burberry London, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cynamon, Lawenda, Skóra, Mimoza, Dąb, Tytoń
1 529,00 zł/1l
152,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,10 zł/1l
148,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss Hugo woda toaletowa 125 ml spray
2 258,16 zł/1l
282,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
The Scent for Her to woda toaletowa od marki Hugo Boss. Kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa wydana w 2018 roku. Zmysłowy zapach zachęcający kobietę do ujawniania najskrytszych aspektów osobowości. /
Nuta głowy: zielona mandarynka, różowy pieprz, brzoskwinia, miód
Nuta serca: osmantus, frezja, kwiat pomarańczy
Nuta bazy: kakao
Zawsze na czasie i nigdy nie przestarzałe. Hugo Boss stworzył Boss the Scent z myślą o wszystkim, co kocha nowoczesna kobieta. Z każdą nutą starają się stworzyć słodkie, ale pikantne doświadczenie, które jest idealne w praktycznie każdej sytuacji Nuty zapachowe obejmują brzoskwinię i frezję, które następnie płynnie przechodzą w podstawowe nuty osmantusa
Boss The Scent For Her marki Hugo Boss został stworzony wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Hugo Boss The Scent for Her woda toaletowa spray 100 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8005610689333
- Numer producenta
- 82473311
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8005610689333
- Numer producenta
- 82473311
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 100ml
2 628,90 zł/1l
262,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss The Scent Private Accord woda perfumowana 100 ml
9 229,00 zł/1l
922,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Boss Orange Woman woda toaletowa 75 ml
1 888,00 zł/1l
141,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Casio A168WG-9EF
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrinceWatches

Hugo Boss Woman Woda perfumowana, 50ml
4 120,00 zł/1l
206,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

DKNY Be Delicious, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
1 903,20 zł/1l
190,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
Odnowiony
3 037,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 305,44 zł/1l
297,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Hugo Boss Boss The Scent Pure Accord For Her EDT 50 ml W
2 390,00 zł/1l
133,72 zł
-14,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Orange Woman woda toaletowa 50 ml
1 999,80 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss The Scent For Her woda perfumowana dla kobiet Refillable 100 ml
5 086,00 zł/1l
254,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss Orange Woda toaletowa, 30ml
2 163,33 zł/1l
68,88 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP 50 ml W
6 918,60 zł/1l
345,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Hugo Boss, Hugo Extreme, Eau De Parfum, For Women, 75 ml
1 845,73 zł/1l
138,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 549,60 zł/1l
254,96 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Hugo Boss The Scent for Her Woda perfumowana, 30 ml
7 880,67 zł/1l
236,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Edp Spray 30ml/Balsam do ciała 50ml Hugo Boss The Scent For Her Zestaw upominkowy
9 588,00 zł/1l
287,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
1a, świetny zapach!
Zawsze lubię zamawiać te perfumy, w tej cenie kupowanie ich jest jeszcze przyjemniejsze. Trumps Amazon .
Oceniono dnia 5 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znajomy zapach
Zadowolony do tej pory
Oceniono dnia 20 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l