5,0



Na podstawie 6 opinii
Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,37 zł
625,60 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Meßmer Rooibos Caramel aromatyczna słodka przyjemność 10 opakowań176,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Meßmer Mild Rosehip Blend Fruit Tea Hibiscus 75g 12 pack2 131,87 zł/1kg
159,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – smak jabłkowy 40 g, 20 saszetek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Teapot Rooibos o smaku kremowego karmelu 20 torebek dwukomorowych 35g481,71 zł/1kg
16,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Prażone migdały 20 torebek herbaty Rooibos mieszanka herbat 50g
497,50 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pure Tee Rooibos Orange-Karamell 509948 25St.
913,20 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Meßmer Schneewunder Cherry Marzipan Herbata owocowa owocowa 50g
436,36 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Cinnamon Plum 20 torebek Herbata owocowa ze śliwką i cynamonem 50g
375,40 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata czarna Twinings Selection 20 torebek 40g
779,00 zł/1kg
32,32 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,16 zł
Sprzedawca: Katomix

ETS - Herbaciany kalendarz adwentowy "Mozaika biała", BIO, 25 torebek piramidek
2 321,00 zł/1kg
116,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 625,33 zł/1kg
48,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata aromatyzowana Teapot Rooibos Vanilla 35g
475,43 zł/1kg
16,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 077992 TEEKANNE Griechische Aprikose Tee 20 Portionen
1 165,11 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Meßmer Herbata owocowa o smaku jabłkowo-waniliowym 50g
307,27 zł/1kg
16,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer 5210846008 Meßmer Fruity CamomileTee 15 Portionen
37,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7991 TEEKANNE Frisch & MunterTee 18 Portionen
557,78 zł/1kg
20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Rooibos Caramel Tea aromatyczna i słodka przyjemność 40g
532,25 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 684659 TEEKANNELuxury Cup Fruit MelodyTee 25 Portionen
89,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Ahmad Tea - Pomegranates & Raspberries 40g, 20 torebek
1 097,00 zł/1kg
43,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
Delikatna i aromatyczna. Herbata Niederegger Marzipan Rooibos łączy w sobie łagodną przyjemność picia z delikatnymi nutami migdałów, sprawiając, że serca miłośników marcepanu biją szybciej. Dzięki zrównoważonemu smakowi i okrągłemu wykończeniu, ta wykwintna kompozycja wieńczy każdą przerwę w wyjątkowy sposób.
Krzew rooibos rośnie w prowincji Western Cape w Republice Południowej Afryki. Herbata ta jest popularnym napojem bezkofeinowym w południowej Afryce. Od początku XX wieku ta herbata o czerwonawym kolorze i słodkim smaku jest również popularna w Europie i staje się coraz bardziej popularna.
Producent: J.G. Niederegger GmbH & Co KG | Zeißstraße 1- 7 | 23560 Lubeka | NiemcyNiederegger GmbH & Co KG Zeißstraße 1- 7, 23560 Lubeka
| Nazwa | Niederegger Lübeck Marzipan Rooibos Tea - aromatyzowany marcepan Rooibos |
| Waga | 43,75g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Ostrzeżenia | Zawsze zaparzać wrzątkiem! Tylko w ten sposób można uzyskać bezpieczny produkt spożywczy. |
| Składniki | Rooibs, aromaty |
| Odpowiedzialna firma spożywcza | J.G. Niederegger GmbH & Co. de |
| Więcej informacji | za 100g |
Herbata Niederegger Marzipan Rooibos (opakowanie 25x1,75g)
- Lista składników
- Składniki: rooibos, aromat migdałowy, aromat marcepanowy, aromat śmietankowy.
- Waga
- 43.75 g
- Firma spożywcza
- Niederegger J.G. GmbH & Co. KG Zeißstrasse 1-7 23560 Lübeck Deutschland
- Nazwa handlowa
- Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
- Producent
- Niederegger
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 859055
- EAN
- 4000161850052
- Lista składników
- Składniki: rooibos, aromat migdałowy, aromat marcepanowy, aromat śmietankowy.
- Waga
- 43.75 g
- Firma spożywcza
- Niederegger J.G. GmbH & Co. KG Zeißstrasse 1-7 23560 Lübeck Deutschland
- Nazwa handlowa
- Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g
- Producent
- Niederegger
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 859055
- EAN
- 4000161850052
Pasuje również do tego

Czarna herbata aromatyzowana Niederegger Marzipan 25 dwukomorowych torebek
523,89 zł/1kg
22,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000161850236, 10 ml, 22 ml, Salt, Sweet whey, Dairy, Protein, E340, Coffee, Whey protein, Glucose syrup, Natural flavouring,..., 395 kcal, 5,7 g, 71,9 g
131,55 zł/1kg
28,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Niederegger Kawa Mleczna o Smaku Marcepanowym 10 saszetek 200g
144,70 zł/1kg
28,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron Stelline 500g - Barilla
10,13 zł/1kg
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Niederegger napój kakaowy marcepan czekolada pitna 250g
114,32 zł/1kg
28,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Prażone migdały 20 torebek herbaty Rooibos mieszanka herbat 50g
497,50 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g
19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata aromatyzowana Teapot Rooibos Vanilla 35g
475,43 zł/1kg
16,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

3-częściowy zestaw patelni San Ignacio z powłoką nieprzywierającą SG-6811-BK-6
247,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
4 966,00 zł/1kg
248,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw do projektowania szyb w kolorze XXL
248,61 zł/1l
179,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Dwuczęściowy zestaw siekier JR34 - siekiera i tasak
144,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Nobleza Akwarium Szklane - Ekologiczny system filtrów
450,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Przedłużacz z 2 uziemionymi gniazdami IP44 10 m
19,23 zł/1m
234,08 zł
-41,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
192,30 zł
Sprzedawca: TR8

SAFLAX - Bio - Pekińska - Pak Choi - 300 Nasiona - Brassica rapa supsp. chinensis
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

ETS - Herbaciany kalendarz adwentowy "Mozaika biała", BIO, 25 torebek piramidek
2 321,00 zł/1kg
116,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Relaxdays 10024092, 1 szt.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Mairol® 49128 Mairol® Hydropflege Hydrokultur Dünger 1,0 l
84,12 zł/1l
84,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Teapot Rooibos o smaku kremowego karmelu 20 torebek dwukomorowych 35g
481,71 zł/1kg
16,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Meßmer Cinnamon Plum 20 torebek Herbata owocowa ze śliwką i cynamonem 50g
375,40 zł/1kg
18,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
2 171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Meßmer Apple Strudel słodko-kwaśna herbata owocowa 18 torebek 40g
433,33 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Herbata z marcepanem Niederegger
Ponieważ tę wyśmienitą herbatę można kupić w lokalnych sklepach tylko zimą, przez resztę roku zamawiam ją zawsze online w Kauflandzie.
Oceniono dnia 9 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zamówienie dostarczone bez problemów. Pozostało tylko zjeść
Jeszcze nie skosztowane
Oceniono dnia 12 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

Czarna herbata Meßmer Earl Grey o delikatnym aromacie 43g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
16,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
382,40 zł/1kg