4,8



Na podstawie 18 opinii
Bestseller
Pure Tee Rooibos Orange-Karamell 509948 25St.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,51 zł
913,47 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – smak jabłkowy 40 g, 20 saszetek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Teekanne Tee Sternenleuchten 7504 20St.372,80 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
TEEKANNE 7994 TEEKANNE Träum schönTee 18 Portionen20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g625,60 zł/1kg
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

pure 509823 pure MinzeTee 25 Portionen
1 802,89 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

pure 509821 pure KAMILLETee 20 Portionen
2 140,94 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Tchibo 509951 Koszulka Tchibo „PURE Tea Masala Chai”
1 420,16 zł/1kg
117,54 zł
-28,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

pure 509825 pure FENCHEL-ANISTee 25 Portionen
1 087,46 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

pure 509957 pure Klassik Schwarzer TeeTee 25 Portionen
1 087,46 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbata aromatyzowana Teapot Rooibos Vanilla 35g
475,43 zł/1kg
16,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Basilur SPECIALITY CLASSICS GIFT herbata czarna zielona PREZENT - 50x2g, 10x1,5g
646,00 zł/1kg
96,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Meßmer 5210846008 Meßmer Fruity CamomileTee 15 Portionen
37,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bünting Tee Rooibos Pur 35g
230,86 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Ingwer Lemon 7034 80St
1 309,00 zł/1kg
157,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

TEEKANNE 073635 Ingwer Orange Tee 18 Portionen
1 505,25 zł/1kg
48,77 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 077992 TEEKANNE Griechische Aprikose Tee 20 Portionen
1 165,33 zł/1kg
52,44 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 684611 TEEKANNELuxury Cup Rooibos SafariTee 25 Portionen
89,02 zł
Sprzedawca: somnia24

TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
67,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Dallmayr 577025020 Früchtezauber Tee 25 Portionen
1 154,24 zł/1kg
72,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Meßmer Tee Österreichischer Apfel 108498 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pure Tee Selection Rooibos Orange-Karamell 25 Btl./Pack.
- Lista składników
- Kwiaty słonecznika, rooibos, aromat pomarańczowy, aromat karmelowy
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland
- Nazwa handlowa
- PURE Tea Selection Rooibos Orange Karamell 25 x 3g Tee Beutel
- Producent
- Pure Tea
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 4061445099482
- Lista składników
- Kwiaty słonecznika, rooibos, aromat pomarańczowy, aromat karmelowy
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland
- Nazwa handlowa
- PURE Tea Selection Rooibos Orange Karamell 25 x 3g Tee Beutel
- Producent
- Pure Tea
- Liczba sztuk
- 25
- EAN
- 4061445099482
Pasuje również do tego

Pure Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
913,47 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

pure 509821 pure KAMILLETee 20 Portionen
2 140,94 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

pure 509823 pure MinzeTee 25 Portionen
1 802,89 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

pure 509825 pure FENCHEL-ANISTee 25 Portionen
1 087,46 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Pure Tee Earl Grey 509952 25St.
1 370,20 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Tchibo 509951 Koszulka Tchibo „PURE Tea Masala Chai”
1 420,16 zł/1kg
117,54 zł
-28,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

pure 509957 pure Klassik Schwarzer TeeTee 25 Portionen
1 087,46 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Oblique Unique Happy Birthday Girlanda z balonów foliowych w kolorze różowego złota Dekoracja urodzinowa
33,50 zł
Sprzedawca: Partygeschenke24

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Uniwersalna poduszka do karmienia z mikrogranulkami - szara
117,66 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Łóżko Paris 28902, tapicerowane, sztuczna skóra, z diodami LED i rusztem, czarne, 140 x 200 cm
785,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Basilur SPECIALITY CLASSICS GIFT herbata czarna zielona PREZENT - 50x2g, 10x1,5g
646,00 zł/1kg
96,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TEEKANNE 6163 Teekanne Kamille 20 Beutel
1 625,67 zł/1kg
48,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Lipton - Herbata Lipton Yellow Label bez opakowania 100x1,5gr | pudełko 100 sztuk
407,30 zł/1kg
81,46 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Czajniczek Glühfix
533,33 zł/1kg
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LOVARÉ Champagne Splashes 30g (15 piramidek, czarna i zielona herbata)
586,67 zł/1kg
17,60 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

HERBA 7669 Pfefferminze - 25 Btl. à 1,5g
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Creano 072-e, Biała herbata, Jaśmin, Owoc dzikiej róży
414,61 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: BioCare

Teapot 7503 Włoska herbata czereśniowa - 20 torebek
1 212,00 zł/1kg
54,54 zł
Sprzedawca: somnia24

HERBATA CZARNA ENGLISH BREAKFAST FAIR TRADE(250 x 2,2 g) 550 g - CLIPPER
401,07 zł/1kg
220,59 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
398,44 zł/1kg
17,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teapot 65205 Selection Box - 12 herbat, 180 torebek
604,62 zł/1kg
235,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Lipton Green Tea Intense Mint, opakowanie 20 sztuk
752,81 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zielona herbata Lipton Mandarin & Orange, opakowanie 20 sztuk
669,17 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

English Breakfast Ahmad Tea 100 torebek x2g
99,96 zł/1kg
37,39 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Zielona herbata Lipton Raspberry & Pomegranate, opakowanie 20 sztuk
860,36 zł/1kg
24,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Teapot White Tea Jasmine łagodny smak z naturalnym aromatem 25g
509,20 zł/1kg
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Przyszedł bardzo szybko, smakuje bardzo dobrze
Oceniono dnia 21 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czysta herbata
Bardzo dobra i dziękuję.
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,60 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 612,00 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Herbata Czarna Earl Grey 25 Torebek
103,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
415,96 zł/1kg

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Torebki na herbatę - zestaw 100 szt. Ruhhy'ego 23841



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
257,00 zł/1kg

Open Food 4009300019251, 2 kcal, 0,4 g
18,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
368,20 zł/1kg

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Herbata Yerba Mate Cocido Detox 25 torebek po 3 g
8,48 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
113,07 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg